Hradecký hokejista Pilař nesmí nastoupit v příštích třech zápasech

Královéhradecký bek Karel Pilař dostal za faul na Pavla Musila z Mladé Boleslavi ve druhém čtvrtfinále hokejové extraligy zákaz startu ve třech zápasech. Osmatřicetiletý mistr světa z roku 2001 tak může přijít o zbytek série, v níž je stav vyrovnaný 1:1.

J10a84n 98D37a57v13i94d 4288476529624

Musil ze zápasu odstoupil? co je to za blbost, na zápase jsem byl a Musil hrál i ve třetí třetině.

0/0
17.3.2016 22:39

M27a90r64t59i52n 13S27t56r57a47k49a 7890608389368

No... ehm... tím nám (Hradci) docela pomohli :-) Díky za to :-)

Z94d66e57n88ě76k 42H95r67u52b78ý 5195628151676

Musím říct, že v obou zápasech Hradce s Boleslaví byli sudí totálně mimo. Od první minuty nechávali bez potrestání spoustu zákroků na obou stranách, oba zápasy se zbytečně vyhrotily, na hráčích obou týmů byla znát narůstající frustrace z evidentních a přesto neodpískaných faulů. Následek? Narůstající emoce, zbytečné šarvátky, narůstající tvrdost - proč to nezkusit, když sudí nic nepíská... Na smutném konci Davida Výborného mají v první řadě zásluhu rozhodčí, kteří tenhle styl hry připustili. Trend, který sudí nasadili nechápali fanoušci obou táborů a když jsem si pak doma pouštěl záznam, tak ani reportéři zápasu. Přiznám se, že výkony sudích jsou pro mě velkou záhadou.

+1/0
17.3.2016 21:29

L39u39d89v48í34k 50V57i75l69í72m 6130930171253

A co treba pan Klepis? Vyhrozovani pesti rozhodcimu... To disciplinarka nebude resit?

+1/0
17.3.2016 21:08

V49a38š60e41k 18Ř39í93h16a 2743233398842

jo správný trest Hradecký hokej se začínal celkem zvrhávat.

+1/−1
17.3.2016 20:48

J68a62n 55S55c44h90l26o65g59e23r 1248399415372

A že se neřeší koleno Trojčinského na Honejska...

+1/0
17.3.2016 18:14

R37o17b55e20r76t 19B45o59u21k59a92l 4764345770

Zákrok byl veden na protihráče, který krátce před tím odehrál kotouč. Před střetem se hráč prokazatelně odrazil a použil při něm ruku od těla. Ačkoli nelze prokázat přímý úmysl, zasáhl protihráče, který podle zápisu o utkání zápas kvůli zranění hlavy nedokončil, loktem do hlavy a krku," uvedl Holý v tiskové zprávě.