Hradecký hokejista Pilař nesmí nastoupit v příštích třech zápasech

Královéhradecký bek Karel Pilař dostal za faul na Pavla Musila z Mladé Boleslavi ve druhém čtvrtfinále hokejové extraligy zákaz startu ve třech zápasech. Osmatřicetiletý mistr světa z roku 2001 tak může přijít o zbytek série, v níž je stav vyrovnaný 1:1.

J64a90n 93D65a58v93i79d 4868216949854

Musil ze zápasu odstoupil? co je to za blbost, na zápase jsem byl a Musil hrál i ve třetí třetině.

0/0
17.3.2016 22:39

M66a32r73t85i26n 78S87t45r69a37k66a 7830108279758

No... ehm... tím nám (Hradci) docela pomohli :-) Díky za to :-)

Z16d96e79n14ě84k 33H67r64u38b23ý 5375348201646

Musím říct, že v obou zápasech Hradce s Boleslaví byli sudí totálně mimo. Od první minuty nechávali bez potrestání spoustu zákroků na obou stranách, oba zápasy se zbytečně vyhrotily, na hráčích obou týmů byla znát narůstající frustrace z evidentních a přesto neodpískaných faulů. Následek? Narůstající emoce, zbytečné šarvátky, narůstající tvrdost - proč to nezkusit, když sudí nic nepíská... Na smutném konci Davida Výborného mají v první řadě zásluhu rozhodčí, kteří tenhle styl hry připustili. Trend, který sudí nasadili nechápali fanoušci obou táborů a když jsem si pak doma pouštěl záznam, tak ani reportéři zápasu. Přiznám se, že výkony sudích jsou pro mě velkou záhadou.

+1/0
17.3.2016 21:29

L40u28d97v64í26k 24V25i58l68í28m 6330160181703

A co treba pan Klepis? Vyhrozovani pesti rozhodcimu... To disciplinarka nebude resit?

+1/0
17.3.2016 21:08

V35a68š78e54k 14Ř28í64h69a 2833513898942

jo správný trest Hradecký hokej se začínal celkem zvrhávat.

+1/−1
17.3.2016 20:48

J46a49n 97S27c48h81l45o17g54e69r 1398239245642

A že se neřeší koleno Trojčinského na Honejska...

+1/0
17.3.2016 18:14

R48o89b47e21r85t 61B27o58u92k13a54l 4584795150

Zákrok byl veden na protihráče, který krátce před tím odehrál kotouč. Před střetem se hráč prokazatelně odrazil a použil při něm ruku od těla. Ačkoli nelze prokázat přímý úmysl, zasáhl protihráče, který podle zápisu o utkání zápas kvůli zranění hlavy nedokončil, loktem do hlavy a krku," uvedl Holý v tiskové zprávě.