Hradecký hokejista Pilař nesmí nastoupit v příštích třech zápasech

Královéhradecký bek Karel Pilař dostal za faul na Pavla Musila z Mladé Boleslavi ve druhém čtvrtfinále hokejové extraligy zákaz startu ve třech zápasech. Osmatřicetiletý mistr světa z roku 2001 tak může přijít o zbytek série, v níž je stav vyrovnaný 1:1.

J24a53n 28D33a40v10i79d 4118826719824

Musil ze zápasu odstoupil? co je to za blbost, na zápase jsem byl a Musil hrál i ve třetí třetině.

0/0
17.3.2016 22:39

M83a53r31t75i36n 74S68t60r24a82k91a 7510598939108

No... ehm... tím nám (Hradci) docela pomohli :-) Díky za to :-)

Z46d17e70n39ě70k 77H78r67u85b66ý 5875778581726

Musím říct, že v obou zápasech Hradce s Boleslaví byli sudí totálně mimo. Od první minuty nechávali bez potrestání spoustu zákroků na obou stranách, oba zápasy se zbytečně vyhrotily, na hráčích obou týmů byla znát narůstající frustrace z evidentních a přesto neodpískaných faulů. Následek? Narůstající emoce, zbytečné šarvátky, narůstající tvrdost - proč to nezkusit, když sudí nic nepíská... Na smutném konci Davida Výborného mají v první řadě zásluhu rozhodčí, kteří tenhle styl hry připustili. Trend, který sudí nasadili nechápali fanoušci obou táborů a když jsem si pak doma pouštěl záznam, tak ani reportéři zápasu. Přiznám se, že výkony sudích jsou pro mě velkou záhadou.

+1/0
17.3.2016 21:29

L26u26d87v59í32k 77V81i92l21í19m 6810370141683

A co treba pan Klepis? Vyhrozovani pesti rozhodcimu... To disciplinarka nebude resit?

+1/0
17.3.2016 21:08

V54a29š46e36k 15Ř55í42h55a 2823573908132

jo správný trest Hradecký hokej se začínal celkem zvrhávat.

+1/−1
17.3.2016 20:48

J60a62n 38S75c34h67l84o77g26e93r 1668399345572

A že se neřeší koleno Trojčinského na Honejska...

+1/0
17.3.2016 18:14

R73o30b29e20r17t 91B95o84u55k76a84l 4594735890

Zákrok byl veden na protihráče, který krátce před tím odehrál kotouč. Před střetem se hráč prokazatelně odrazil a použil při něm ruku od těla. Ačkoli nelze prokázat přímý úmysl, zasáhl protihráče, který podle zápisu o utkání zápas kvůli zranění hlavy nedokončil, loktem do hlavy a krku," uvedl Holý v tiskové zprávě.