Hollweg bitkou nastartoval Plzeň. Je tvrdý, ale férový, ocenil sparťan

Plzeň prohrávala na Spartě v druhém semifinále hokejové extraligy 1:4. Na náhradního gólmana Polívku doráželi domácí hráči. Najednou se z klubka hokejistů vymotala dvojice Ryan Hollweg, Miroslav Forman. Jejich pěstní souboj potěšil diváky a nahecoval hosty k náporu.

J27a87n 64V77a47r71g62u69l23i33č 7981483827773

Takový malý paradox..Dva hráči se servali jak koně a je to líčeno jako nejférovější moment zápasu..Konstatuji jen..

K37a53r77e27l 87N10o46v57á27č11e75k 5791555139506

Mně tedy ty současné bitky moc nebaví. Místo, aby se prali, tak si jen rvou dresy dolů. Tak si tahali za dresy, že se snad ani jeden ani jednou do druhého pořádně netrefil. Jak box v nejtěžší kategorii - jen se na sebe věší a žádný pořádný úder.

+1/0
31.3.2016 13:43

V53l57a60d11a56n 41K31a14h97a39n 9371894814282

Fer bitka nezacina tim, ze jeden ze souperu je v drzen v kravate...

+2/−5
31.3.2016 12:21

P41a69v54e81l 60K82a41f56k12a 8914663861555

chápu, takže oba aktéři potvrdili, že to bylo férové a v pohodě, ale vy jste to od televize či v lepším případě z hlediště viděl opačně...

J58a68k12u50b 40S53e50m65e92r24á10d 2947736541411

naopak daleko normalnejsi je, kdyz bitka zacne z nejake mely, nez kdyz s tim jdou dva inteligenti uz na led a sundaji rukavice hned po buly

+4/0
31.3.2016 12:37

T15o72m19á85š 76H80e33r36t74i71g 4190486695875

Parádní bitka, parádní zápas. K dokonalosti chybělo už jen vyrovnat.

M34i68l16a27n 75S93o82u74š40e17k 9846977261532

Krásný hokej, všechna čest a pochvalu zaslouží taky rozhodčí, vedl to dobře, korektně a s citem pro hru. Jen v poslední třetině tomu dal volný průběh, celkem zbytečně. Ale naštěstí se tam nic záludného neodehrálo.

Ta bitka byla férová, 1:1, a rozhodčí to s citem nechali proběhnout. V článku čtu, že odcházeli za hukotu diváků na trestnou lavici, asi jsem měl jiný zvuk či co, já slyšel hodně silný potlesk, žádné hučení.

+23/0
31.3.2016 11:16

M92a35r73t54i91n 76V68a64l49o22s92e95k 7353914967152

souhlasím, osobně si myslím, že podražení asi minutu před koncem bylo už za hranou, na druhou stranu zas ve druhé třetině vyloučili Plzeňského hráče po přifilmování našeho hráče (pokud faul, tak i 2 minuty za nafilmovaný pád) před gólem na 4:0

Pokud takto budou pískat nadále, tak budu spokojený.

M56i35c22h80a28l 74S68l29e35z34á98k 5731706507441

Zajímalo by mě, jakým způsobem dostal Forman Hollwega do té pozice. Asi k němu nepřijel čelem a řekl pojď se prát

+2/−1
31.3.2016 10:04

J71a45r40o21m49í62r 79M17a19s94á20k 3373255796107

na druhou stranu zase na Formanovi visel i poté ještě jeden plzeňák. To bylo dost unfair

M50a82r92t78i50n 75V97a33l22o66s73e50k 7633954287832

Já bych neřekl, že by bitka nastartovala Plzeň - tu nastartovala přesilovka 5:3 díky zbytečným vyloučením Sparty a hlavně naprosto zbytečný gól Kratěny v oslabení.

Navíc na začátku třetí třetiny Sparta dost špatně řešila přečíslení, kde měla vštřelit uklidňující gól (2x situace 3 na 1, 1x 4 na 2, a 2x ujetí na gólmana) a pak po gólu na 4:3 to byla už dost kreč a měli jsme dost štěstí, že Plzeň nevyrovnala.

Osobně si myslím, že postoupíme, protože Plzni dojdou síly - hlavně v obraně Kadlec s Jeřábkem toho budou mít plné zuby.

A ke Kudročovi - doufám, že důvod jeho kolapsu nebyl vážný a bude co nejdřív v pořádku.

+4/0

J69a29r75o68m76í51r 72M67a97s26á90k 3423415206417

Míru znám od mala takže jeho kariéru sleduju celkem pozorně. A ikdyž včera v tv říkali, že "nějaké zkušenosti má", tak pravdou spíš je, že se rve docela často a nepamatuju si, že by nějakou bitku prohrál.

Mimochodem v mých očích je to adept pro reprezentaci, gólů sice až zase tolik nedává ale svým stylem by se tam určitě neztratil a ne nadarmo má svoje místo ve Spartě celkem jistý ikdyž nikdy nevynikal ani v mládežnických týmech

+7/0
31.3.2016 9:48

M41a19r94t42i98n 98V49a28l46o78s92e24k 7773384157832

Problém u reprezentace je, že se tam většinou dostane 20 nejlepších hráčů k dispozici, což většinou znamená, že nominují 4 technické pětky a pak je problém bránit klíčové hráče soupeře.

Osobně si myslím, že hráči jako Forman, Novotný, ale i Sobotka by měli být hlavně hodnoceni jako ti, kteří dokáží zabránit těm nejlepším ve skórování a ne jen podle gólů a asistencí.

0/0
31.3.2016 12:44

P57e96t97r 19H35r80a33b84á65k 6910117352420

Na začátku Forman po něm skočil a stáhl dres, takže byl v ohromné výhodě, kdy jsem očekával, že ho brzy dostane na led a bude hotov. Hollweg to však ustál a bitka se srovnala. I tak by na body myslim vyhrál Forman. Diváci se museli myslím bavit a je dobře, že rozhodčí zasáhli až v době, kdy byla zřejmá únava..

+8/0
31.3.2016 9:35

J40a68r62o29m84í62r 51M82a96s74á61k 3723445616247

právě o tom mluví ve článku, že to zase taková výhoda není když ho pak nemá za c ochytit. Výhoda je to ve chvíli kdy by mu přetáhnul dres přes hlavu a Hollweg by neviděl ale to se nestalo.

+2/0
31.3.2016 9:46

M52i48c17h81a82l 43N20a84j17m28a74n 7649613536770

Zápas pěknej, od Plzně skvělý návrat do zápasu. Jen nechápu, že posledních 10 -15 minut zápasu přestávaj rozhodčí trestat fauly.

+14/0
31.3.2016 9:25

O47t69t51o 64H79a84l52í50ř 9403817448356

Aspoň je netrestal na obě strany stejně.

+4/−1
31.3.2016 9:39

M22i83c24h63a21l 19N52a51j81m67a90n 7239493206810

To platí jen do doby co oba týmy faulují +/- stejně (asi jako včera). Ale může se to pak lehce zvrhnout, že jeden tým začne prasit a tím ovlivnit celý zápas.