Hollweg bitkou nastartoval Plzeň. Je tvrdý, ale férový, ocenil sparťan

Plzeň prohrávala na Spartě v druhém semifinále hokejové extraligy 1:4. Na náhradního gólmana Polívku doráželi domácí hráči. Najednou se z klubka hokejistů vymotala dvojice Ryan Hollweg, Miroslav Forman. Jejich pěstní souboj potěšil diváky a nahecoval hosty k náporu.

J84a90n 25V33a15r67g12u11l43i88č 7971273567473

Takový malý paradox..Dva hráči se servali jak koně a je to líčeno jako nejférovější moment zápasu..Konstatuji jen..

K80a38r10e13l 36N47o13v38á44č31e52k 5151495699836

Mně tedy ty současné bitky moc nebaví. Místo, aby se prali, tak si jen rvou dresy dolů. Tak si tahali za dresy, že se snad ani jeden ani jednou do druhého pořádně netrefil. Jak box v nejtěžší kategorii - jen se na sebe věší a žádný pořádný úder.

+1/0
31.3.2016 13:43

V17l94a49d30a38n 31K95a71h76a52n 9161894274422

Fer bitka nezacina tim, ze jeden ze souperu je v drzen v kravate...

+2/−5
31.3.2016 12:21

P83a49v86e73l 11K39a62f59k24a 8284133331595

chápu, takže oba aktéři potvrdili, že to bylo férové a v pohodě, ale vy jste to od televize či v lepším případě z hlediště viděl opačně...

J19a84k92u63b 62S51e70m29e22r52á88d 2557656131701

naopak daleko normalnejsi je, kdyz bitka zacne z nejake mely, nez kdyz s tim jdou dva inteligenti uz na led a sundaji rukavice hned po buly

+4/0
31.3.2016 12:37

T88o48m18á37š 58H21e40r43t23i35g 4760556155605

Parádní bitka, parádní zápas. K dokonalosti chybělo už jen vyrovnat.

M56i73l29a53n 56S23o37u66š57e93k 9186837181462

Krásný hokej, všechna čest a pochvalu zaslouží taky rozhodčí, vedl to dobře, korektně a s citem pro hru. Jen v poslední třetině tomu dal volný průběh, celkem zbytečně. Ale naštěstí se tam nic záludného neodehrálo.

Ta bitka byla férová, 1:1, a rozhodčí to s citem nechali proběhnout. V článku čtu, že odcházeli za hukotu diváků na trestnou lavici, asi jsem měl jiný zvuk či co, já slyšel hodně silný potlesk, žádné hučení.

+23/0
31.3.2016 11:16

M58a12r92t28i38n 67V83a91l93o88s69e66k 7513204757882

souhlasím, osobně si myslím, že podražení asi minutu před koncem bylo už za hranou, na druhou stranu zas ve druhé třetině vyloučili Plzeňského hráče po přifilmování našeho hráče (pokud faul, tak i 2 minuty za nafilmovaný pád) před gólem na 4:0

Pokud takto budou pískat nadále, tak budu spokojený.

M34i59c12h90a78l 48S16l54e28z20á10k 5381856307321

Zajímalo by mě, jakým způsobem dostal Forman Hollwega do té pozice. Asi k němu nepřijel čelem a řekl pojď se prát

+2/−1
31.3.2016 10:04

J61a54r46o15m56í90r 72M65a37s45á84k 3773585466367

na druhou stranu zase na Formanovi visel i poté ještě jeden plzeňák. To bylo dost unfair

M21a18r26t58i73n 88V53a90l29o41s58e27k 7873604287462

Já bych neřekl, že by bitka nastartovala Plzeň - tu nastartovala přesilovka 5:3 díky zbytečným vyloučením Sparty a hlavně naprosto zbytečný gól Kratěny v oslabení.

Navíc na začátku třetí třetiny Sparta dost špatně řešila přečíslení, kde měla vštřelit uklidňující gól (2x situace 3 na 1, 1x 4 na 2, a 2x ujetí na gólmana) a pak po gólu na 4:3 to byla už dost kreč a měli jsme dost štěstí, že Plzeň nevyrovnala.

Osobně si myslím, že postoupíme, protože Plzni dojdou síly - hlavně v obraně Kadlec s Jeřábkem toho budou mít plné zuby.

A ke Kudročovi - doufám, že důvod jeho kolapsu nebyl vážný a bude co nejdřív v pořádku.

+4/0

J25a72r44o37m97í48r 42M42a58s54á49k 3933225786517

Míru znám od mala takže jeho kariéru sleduju celkem pozorně. A ikdyž včera v tv říkali, že "nějaké zkušenosti má", tak pravdou spíš je, že se rve docela často a nepamatuju si, že by nějakou bitku prohrál.

Mimochodem v mých očích je to adept pro reprezentaci, gólů sice až zase tolik nedává ale svým stylem by se tam určitě neztratil a ne nadarmo má svoje místo ve Spartě celkem jistý ikdyž nikdy nevynikal ani v mládežnických týmech

+7/0
31.3.2016 9:48

M81a92r73t53i62n 68V10a46l34o25s42e75k 7283344207772

Problém u reprezentace je, že se tam většinou dostane 20 nejlepších hráčů k dispozici, což většinou znamená, že nominují 4 technické pětky a pak je problém bránit klíčové hráče soupeře.

Osobně si myslím, že hráči jako Forman, Novotný, ale i Sobotka by měli být hlavně hodnoceni jako ti, kteří dokáží zabránit těm nejlepším ve skórování a ne jen podle gólů a asistencí.

0/0
31.3.2016 12:44

P87e13t17r 60H75r83a98b98á61k 6620757642610

Na začátku Forman po něm skočil a stáhl dres, takže byl v ohromné výhodě, kdy jsem očekával, že ho brzy dostane na led a bude hotov. Hollweg to však ustál a bitka se srovnala. I tak by na body myslim vyhrál Forman. Diváci se museli myslím bavit a je dobře, že rozhodčí zasáhli až v době, kdy byla zřejmá únava..

+8/0
31.3.2016 9:35

J20a11r18o36m66í14r 63M28a60s81á22k 3103405676197

právě o tom mluví ve článku, že to zase taková výhoda není když ho pak nemá za c ochytit. Výhoda je to ve chvíli kdy by mu přetáhnul dres přes hlavu a Hollweg by neviděl ale to se nestalo.

+2/0
31.3.2016 9:46

M73i38c63h53a55l 47N87a28j37m78a51n 7299393966880

Zápas pěknej, od Plzně skvělý návrat do zápasu. Jen nechápu, že posledních 10 -15 minut zápasu přestávaj rozhodčí trestat fauly.

+14/0
31.3.2016 9:25

O58t97t37o 97H57a37l22í10ř 9723387658876

Aspoň je netrestal na obě strany stejně.

+4/−1
31.3.2016 9:39

M72i49c51h11a55l 44N55a16j25m87a45n 7339403596870

To platí jen do doby co oba týmy faulují +/- stejně (asi jako včera). Ale může se to pak lehce zvrhnout, že jeden tým začne prasit a tím ovlivnit celý zápas.