Faul? Jen mi podjela brusle, přiznal se slávista Knot. A pak i skóroval

Hrála se druhá třetina barážového utkání mezi Slavií a Karlovými Vary, na tabuli svítilo skóre 1:1 a sudí už naznačoval, že si domácí hokejisté zahrají první přesilovku v zápase. Když v tom slávistický obránce Ronald Knot jasně naznačil: „Nikdo mě nefauloval!“ Za toto gesto fair-play si zasloužil uznání z obou mužstev. A navíc gólem pomohl k vítězství 4:2.

M25i32r22o36s90l61a98v 76K21o86n42e93c79n16y 2399441816238

Když jsem včera napsal, že smekám, dostal jsem za to 5 mínusů od sparťanů - to o nich leccos vypovídá!!

+2/−1
2.4.2016 9:12

J16a18n 67N95o64v70á26k 6147650878863

ani to nečetli, no, máš tu takový kredit:-)

0/0
2.4.2016 12:16

M30i31r80o85s71l17a45v 54K46o84n34e25c82n94y 2429861466918

tak snad se hodnotí skutek a nikoli něčí kredit, ne? Jinak já mám paušál...

+1/0
2.4.2016 15:44

J45a48n 23T26o20d37o90r31o28v67i51č 9195861957212

Nechápu co od nich čekáš? Copak tam ten klub a poctivost jde dohromady.

+1/0
2.4.2016 14:00

T88o89m65á60š 18P17o97b93o88r44s38k81ý 3910845118325

Můj syn se takhle nedávno přiznal k teči jako brankář v semifinále turnaje, kdy jsme vedli 2:1. Místo odkopu od brány se kopal roh. Pár minut do konce. Nakonec jsme vyhráli zápas i turnaj, ale ten pocit z poctivé výhry je parádní!

P81e81t55r 98D45e27v45á67t39ý 5744751711259

Respekt. I kdyby to byl běžný zápas ligy, bylo by to úctyhodné gesto. O to víc je cennější, když je to v takhle důležitém zápase. Takhle má vypadat sport. R^