Faul? Jen mi podjela brusle, přiznal se slávista Knot. A pak i skóroval

Hrála se druhá třetina barážového utkání mezi Slavií a Karlovými Vary, na tabuli svítilo skóre 1:1 a sudí už naznačoval, že si domácí hokejisté zahrají první přesilovku v zápase. Když v tom slávistický obránce Ronald Knot jasně naznačil: „Nikdo mě nefauloval!“ Za toto gesto fair-play si zasloužil uznání z obou mužstev. A navíc gólem pomohl k vítězství 4:2.

M39i72r63o42s95l34a96v 44K46o76n19e25c81n40y 2359221376268

Když jsem včera napsal, že smekám, dostal jsem za to 5 mínusů od sparťanů - to o nich leccos vypovídá!!

+2/−1
2.4.2016 9:12

J82a35n 84N73o50v74á87k 6787750808403

ani to nečetli, no, máš tu takový kredit:-)

0/0
2.4.2016 12:16

M12i55r74o32s92l37a18v 27K70o51n65e78c50n53y 2339491246238

tak snad se hodnotí skutek a nikoli něčí kredit, ne? Jinak já mám paušál...

+1/0
2.4.2016 15:44

J56a36n 23T57o17d35o73r36o27v88i20č 9125951887272

Nechápu co od nich čekáš? Copak tam ten klub a poctivost jde dohromady.

+1/0
2.4.2016 14:00

T74o34m52á45š 40P85o11b72o23r12s35k98ý 3700255428485

Můj syn se takhle nedávno přiznal k teči jako brankář v semifinále turnaje, kdy jsme vedli 2:1. Místo odkopu od brány se kopal roh. Pár minut do konce. Nakonec jsme vyhráli zápas i turnaj, ale ten pocit z poctivé výhry je parádní!

P98e26t15r 40D31e60v42á62t43ý 5214251401899

Respekt. I kdyby to byl běžný zápas ligy, bylo by to úctyhodné gesto. O to víc je cennější, když je to v takhle důležitém zápase. Takhle má vypadat sport. R^