Faul? Jen mi podjela brusle, přiznal se slávista Knot. A pak i skóroval

Hrála se druhá třetina barážového utkání mezi Slavií a Karlovými Vary, na tabuli svítilo skóre 1:1 a sudí už naznačoval, že si domácí hokejisté zahrají první přesilovku v zápase. Když v tom slávistický obránce Ronald Knot jasně naznačil: „Nikdo mě nefauloval!“ Za toto gesto fair-play si zasloužil uznání z obou mužstev. A navíc gólem pomohl k vítězství 4:2.

M34i85r89o70s10l97a21v 31K16o88n59e91c11n22y 2509441426878

Když jsem včera napsal, že smekám, dostal jsem za to 5 mínusů od sparťanů - to o nich leccos vypovídá!!

+2/−1
2.4.2016 9:12

J95a49n 60N34o41v24á69k 6307350988393

ani to nečetli, no, máš tu takový kredit:-)

0/0
2.4.2016 12:16

M42i31r67o38s39l81a98v 15K55o56n73e71c24n12y 2539371166578

tak snad se hodnotí skutek a nikoli něčí kredit, ne? Jinak já mám paušál...

+1/0
2.4.2016 15:44

J63a22n 58T65o62d44o95r47o10v53i74č 9105791727212

Nechápu co od nich čekáš? Copak tam ten klub a poctivost jde dohromady.

+1/0
2.4.2016 14:00

T91o72m67á90š 62P70o39b50o39r86s41k31ý 3760465318865

Můj syn se takhle nedávno přiznal k teči jako brankář v semifinále turnaje, kdy jsme vedli 2:1. Místo odkopu od brány se kopal roh. Pár minut do konce. Nakonec jsme vyhráli zápas i turnaj, ale ten pocit z poctivé výhry je parádní!

P78e30t22r 28D11e77v65á87t46ý 5164111341219

Respekt. I kdyby to byl běžný zápas ligy, bylo by to úctyhodné gesto. O to víc je cennější, když je to v takhle důležitém zápase. Takhle má vypadat sport. R^