Plzeňský bek Kadlec: Nebyli jsme tak vybláznění jako ve třetím duelu

Už to vypadalo, že hokejová Plzeň klíčovou chvíli nezvládne. Za stavu 1:1 hrála ve čtvrtém semifinále proti Spartě téměř minutu přesilovku 5 na 3, tu však nevyužila. Ale v klasické převaze už udeřila, když se do přihrávky Kadlece báječně opřel Kratěna a jeho rána proletěla nad ramenem gólmana Pöpperleho až do sítě. Vedení 2:1 už Škoda nepustila, srovnala stav série na 2:2 a nedovolila Pražanům postupový mečbol.

J68a53n 50H67a31ž86m35u49k72a 6473976965

Rozhodčí zatím drží Plzeň ve hře.

Straka byl výborný hokejista, ale jako majitel ukazuje jaký je člověk.

Rovinu umí u sudích naklopit správným směrem.Rv

0/−8
4.4.2016 11:34

M65a88r27c80e70l 53H48a48v93l15í61č63e10k 8803243514681

Plac jako vzdy a jako vsude po prohre Sparty :-))

+4/0
4.4.2016 12:18

M73i30l12o27š 76F95r57i51e14d36l 3589397446252

Tak se mi zdá, že tuhle sérii nakonec rozhodne, komu písknou rozhodčí víc přesilovek, zejména těch 5 na 3 a kdo je bude umět lépe využít. Osobně bych se přikláněl k citlivějšímu a benevolentnějšímu posuzování nedovolených zákroků, zejména v posledních třetinách, tak jak už to někteří rozhodčí ukázali,protože když někdo hraje přesilovku 5 na 4, následuje neúmyslný faul vysokou holí (ale zkuste si dát pozor na takový faul, když zbývá pár minut do konce, play-off a bráníte jak o život) a rozhodčí to pískne a pošle bránící mužstvo do tří, tak je to pro bránící tým skoro likvidační. Takže ve třetí třetině bych už opravdu pískal jen fauly vyloženě hrubé, zákeřné a životu nebezpečné. Je to přeci jen daleko spravedlivější (netvrdím, že správné).

0/−10
4.4.2016 7:32

M94a60r59t64i48n 82Č50e80r19n18ý 7951324631

Piskat by se melo celej zapas stejne. Od prvni do posledni minuty. Bohuzel to co v teto serii predvadi rozhodci je cire zoufalstvi.

+6/−1
4.4.2016 7:47

O91n85d67ř50e72j 82R80a97t27a94j 4780888916691

Nikdy nejde pískat stejně. To může tvrdit jen člověk co nikdy neposlal. Co když se ti hráči trochu rozdovadi pak je musím trochu zchladit. A někdy je zase zbytečný být ostrý celý zápas.

0/0
4.4.2016 9:34

O39n65d27ř88e18j 59R88a65t13a49j 4250748686271

I když je to nepopulární názor já s tebou souhlasím. Každý drobný faul by se pískat neměl. Krásně to bylo vidět ve srovnání dvou zápasů. Při druhém zápase v Praze kde se třetí třetina nepiskala a hned druhý den v Liberci kde z toho rozhodčí udělali na konci pěkný guláš.

+2/0
4.4.2016 9:30

M92i21c93h31a53l 42V64e65s46e85l85ý 1553629

Jednou je faul faulem, tak by se pískat měl, ať se to komu líbí nebo ne. To by pak poslední třetina byla plná držení, hákování, podrážení, nedovoleného bránění, špatných střídání (být v šesti není zýkeřné a životu nebezpečné). To snad ani nemůžete myslet vážně...

0/0
4.4.2016 15:17

O26n76d64ř80e75j 56R23a21t24a91j 4280868726731

Většina faulů není černo - bílých. To není jak překročit rychlost. Hranice mezi faulem a medaile je hodně tenká a někdy se neshodnou ani odborníci