Plzeňský bek Kadlec: Nebyli jsme tak vybláznění jako ve třetím duelu

Už to vypadalo, že hokejová Plzeň klíčovou chvíli nezvládne. Za stavu 1:1 hrála ve čtvrtém semifinále proti Spartě téměř minutu přesilovku 5 na 3, tu však nevyužila. Ale v klasické převaze už udeřila, když se do přihrávky Kadlece báječně opřel Kratěna a jeho rána proletěla nad ramenem gólmana Pöpperleho až do sítě. Vedení 2:1 už Škoda nepustila, srovnala stav série na 2:2 a nedovolila Pražanům postupový mečbol.

J73a29n 45H29a94ž87m22u55k23a 6873726535

Rozhodčí zatím drží Plzeň ve hře.

Straka byl výborný hokejista, ale jako majitel ukazuje jaký je člověk.

Rovinu umí u sudích naklopit správným směrem.Rv

0/−8
4.4.2016 11:34

M94a44r14c42e89l 24H96a43v90l95í35č74e25k 8403613914361

Plac jako vzdy a jako vsude po prohre Sparty :-))

+4/0
4.4.2016 12:18

M59i18l48o18š 45F49r60i64e57d91l 3259117336582

Tak se mi zdá, že tuhle sérii nakonec rozhodne, komu písknou rozhodčí víc přesilovek, zejména těch 5 na 3 a kdo je bude umět lépe využít. Osobně bych se přikláněl k citlivějšímu a benevolentnějšímu posuzování nedovolených zákroků, zejména v posledních třetinách, tak jak už to někteří rozhodčí ukázali,protože když někdo hraje přesilovku 5 na 4, následuje neúmyslný faul vysokou holí (ale zkuste si dát pozor na takový faul, když zbývá pár minut do konce, play-off a bráníte jak o život) a rozhodčí to pískne a pošle bránící mužstvo do tří, tak je to pro bránící tým skoro likvidační. Takže ve třetí třetině bych už opravdu pískal jen fauly vyloženě hrubé, zákeřné a životu nebezpečné. Je to přeci jen daleko spravedlivější (netvrdím, že správné).

0/−10
4.4.2016 7:32

M14a77r27t45i48n 33Č20e10r73n49ý 7341884761

Piskat by se melo celej zapas stejne. Od prvni do posledni minuty. Bohuzel to co v teto serii predvadi rozhodci je cire zoufalstvi.

+6/−1
4.4.2016 7:47

O92n69d13ř64e35j 30R29a63t79a33j 4450598946521

Nikdy nejde pískat stejně. To může tvrdit jen člověk co nikdy neposlal. Co když se ti hráči trochu rozdovadi pak je musím trochu zchladit. A někdy je zase zbytečný být ostrý celý zápas.

0/0
4.4.2016 9:34

O77n41d32ř80e42j 66R46a30t95a97j 4940228686261

I když je to nepopulární názor já s tebou souhlasím. Každý drobný faul by se pískat neměl. Krásně to bylo vidět ve srovnání dvou zápasů. Při druhém zápase v Praze kde se třetí třetina nepiskala a hned druhý den v Liberci kde z toho rozhodčí udělali na konci pěkný guláš.

+2/0
4.4.2016 9:30

M58i43c98h83a55l 71V66e93s54e37l88ý 1803149

Jednou je faul faulem, tak by se pískat měl, ať se to komu líbí nebo ne. To by pak poslední třetina byla plná držení, hákování, podrážení, nedovoleného bránění, špatných střídání (být v šesti není zýkeřné a životu nebezpečné). To snad ani nemůžete myslet vážně...

0/0
4.4.2016 15:17

O54n81d84ř53e80j 42R67a51t67a90j 4310398726731

Většina faulů není černo - bílých. To není jak překročit rychlost. Hranice mezi faulem a medaile je hodně tenká a někdy se neshodnou ani odborníci