Plzeňský bek Kadlec: Nebyli jsme tak vybláznění jako ve třetím duelu

Už to vypadalo, že hokejová Plzeň klíčovou chvíli nezvládne. Za stavu 1:1 hrála ve čtvrtém semifinále proti Spartě téměř minutu přesilovku 5 na 3, tu však nevyužila. Ale v klasické převaze už udeřila, když se do přihrávky Kadlece báječně opřel Kratěna a jeho rána proletěla nad ramenem gólmana Pöpperleho až do sítě. Vedení 2:1 už Škoda nepustila, srovnala stav série na 2:2 a nedovolila Pražanům postupový mečbol.

J75a69n 55H76a89ž40m46u20k48a 6573896825

Rozhodčí zatím drží Plzeň ve hře.

Straka byl výborný hokejista, ale jako majitel ukazuje jaký je člověk.

Rovinu umí u sudích naklopit správným směrem.Rv

0/−8
4.4.2016 11:34

M76a25r43c86e15l 77H17a35v37l58í56č73e68k 8873503554771

Plac jako vzdy a jako vsude po prohre Sparty :-))

+4/0
4.4.2016 12:18

M84i86l85o24š 92F93r98i38e28d17l 3809797896102

Tak se mi zdá, že tuhle sérii nakonec rozhodne, komu písknou rozhodčí víc přesilovek, zejména těch 5 na 3 a kdo je bude umět lépe využít. Osobně bych se přikláněl k citlivějšímu a benevolentnějšímu posuzování nedovolených zákroků, zejména v posledních třetinách, tak jak už to někteří rozhodčí ukázali,protože když někdo hraje přesilovku 5 na 4, následuje neúmyslný faul vysokou holí (ale zkuste si dát pozor na takový faul, když zbývá pár minut do konce, play-off a bráníte jak o život) a rozhodčí to pískne a pošle bránící mužstvo do tří, tak je to pro bránící tým skoro likvidační. Takže ve třetí třetině bych už opravdu pískal jen fauly vyloženě hrubé, zákeřné a životu nebezpečné. Je to přeci jen daleko spravedlivější (netvrdím, že správné).

0/−10
4.4.2016 7:32

M86a68r46t56i73n 36Č35e38r31n10ý 7101584261

Piskat by se melo celej zapas stejne. Od prvni do posledni minuty. Bohuzel to co v teto serii predvadi rozhodci je cire zoufalstvi.

+6/−1
4.4.2016 7:47

O22n81d17ř11e89j 90R41a63t69a14j 4670838316431

Nikdy nejde pískat stejně. To může tvrdit jen člověk co nikdy neposlal. Co když se ti hráči trochu rozdovadi pak je musím trochu zchladit. A někdy je zase zbytečný být ostrý celý zápas.

0/0
4.4.2016 9:34

O58n86d69ř35e54j 46R58a69t15a32j 4410758296511

I když je to nepopulární názor já s tebou souhlasím. Každý drobný faul by se pískat neměl. Krásně to bylo vidět ve srovnání dvou zápasů. Při druhém zápase v Praze kde se třetí třetina nepiskala a hned druhý den v Liberci kde z toho rozhodčí udělali na konci pěkný guláš.

+2/0
4.4.2016 9:30

M56i64c84h23a44l 77V86e56s20e16l89ý 1883579

Jednou je faul faulem, tak by se pískat měl, ať se to komu líbí nebo ne. To by pak poslední třetina byla plná držení, hákování, podrážení, nedovoleného bránění, špatných střídání (být v šesti není zýkeřné a životu nebezpečné). To snad ani nemůžete myslet vážně...

0/0
4.4.2016 15:17

O45n26d63ř77e72j 52R91a76t50a61j 4730558216661

Většina faulů není černo - bílých. To není jak překročit rychlost. Hranice mezi faulem a medaile je hodně tenká a někdy se neshodnou ani odborníci