Suverénní Liberec je krok od finále. Ani venku nedal Boleslavi šanci

Hokejisté Liberce mají nakročeno k tomu, aby poprvé v historii postoupili do finále play-off. Zvládli totiž i třetí bitvu s Mladou Boleslaví, kterou tentokrát porazili na jejich ledě 3:0. Ba co víc, soupeře jednoznačně přehrávali a už v úterý mohou sérii ukončit v nejkratším možném termínu. Tak jako to zvládli ve čtvrtfinále s Chomutovem.

K18a48r16e35l 59N49o25v64á20č78e91k 5391635959466

Vývoj semifinálových sérií nejspíš rozhodne i boj o titul. Zatímco Plzeňský "prasata" zlikvidují Spartě několik hráčů a tímto stylem hry i sobě dost hráčů, Liberec projde v plné formě.

0/−1
5.4.2016 11:06

P90e79t69r 82H71r29a11b23á83k 6310437812940

Plzeň dělá Liberci medvědí službu. Únaví Spartu, zřejmě jí i díky tvrdé hře zlikviduje nějaké hráče a ve finále je pak Liberec smete snadno ve čtyřech zápasech.

0/−1
5.4.2016 8:36

M24í51r61a 78Z86i25k27m59u60n46d 2514368708469

Na druhou stranu LIB zatím proti sobě neměl důstojného soupeře a to ho může ukolébat. Až pak nastoupí proti otlučenému týmu, který si zvykl hrát nadoraz může mít problém.

+1/−1
5.4.2016 8:55

J93i88ř10í 32Z86á21h74o69r16a 5503775542769

Škoda, že nejde postavit výběr ligy s nejlepší formou, aby Liberec nevyhrál každou sérii 4-0. Super by bylo, kdyby se Sparta s Plzní dohodla na remíze, společně upekli tým a šli na tygry. Ti by ještě museli hrát ve čtyřech, aby to bylo alespoň trochu vyrovnaný.

0/0
5.4.2016 9:17

P17e35t31r 13P26á66l30k50a 6683276220522

chápu, že máš rád tyhlety učený termity, ale měl bych kontrolní otázku. Víš, co znamená henten pojem "udělat někomu medvědí službu"?

K29a53r44e21l 11N41a48p19i33e38r43a34l69a 2501950358716

Boleslav je vyhnaná na penězích Škodovky. Ve fotbale i hokeji. Celou sezónu tam nikdo nechodí na fotbal ani hokej, jen jako v Gablonz plácají řehtačkami;-D. Mají tam pár hokejistů, kteří mi připadají jako zfetovaní: Klepiš, Urban, Lenc, Klimenta....Liberec moc nemusím, ale mají dobře postavenou hru, vyrovnané lajny a supergolmana.

+3/−3
4.4.2016 23:13

K87a78r48e43l 87N38o72v32á31č54e92k 5111125479146

Každý tým je postavený na něčích penězích. Bohužel i Škoda jich dává málo a tak naše "chudá" liga nemá úroveň. Ono se nikomu nechce sponzorovat ten bordel, který je ve většině klubů.

0/0
5.4.2016 11:09

L69i95b10o95r 33V15e21n21g98l67á62ř 4114985912854

MB je sympaticka, ale unavena a ma proti sobe hodne silne soupere. zitra bude konec.

R87a78d85i54m 18N31o90v39o64t72n50ý 5986111663767

Říkám si koho do repre na MS z ligy? Liberec je suvernní ale jako celek. Nikdo tam nevyčnívá. Snad jen Vampola? a ze Sparty? Hlinka hraje výborně.. myslim že by byl ještě platnej, ale už má věk. Nevim jestli by dokázal přepnout na vyšší otáčky.. a co ostatní? Kubalík byl nejlepší střelec po ZČ ale řekl bych, že má na vrcholnou akci ještě rok čas.

T68o68m80á61š 26V41a34š54e58k 6412206690372

Mě by se líbil Radivojevič a Lašák, ale obávám se, že ty papíry by nestihli vyřídit.

0/0
5.4.2016 4:42

P22e18t86r 78P93á28l60k68a 6613166860972

Dnes to bylo naprosto jednoznačné a ve třetí třetině mi bylo Bolky skoro až líto. Kdyby to neznělo tak odpudivě, skoro až sparťansky, namyšleně, tipoval bych, že jim to zítra pustíme, aby si víc play off užil i domácí stánek a slavilo se až doma.

+3/−1
4.4.2016 21:55

K58a43r90e47l 87D80l49a54s13k 7145809286490

A ona takovou hloupost Sparta někde vypustila, ta co vylezla z vás?

+1/−4
4.4.2016 21:59

F49i44l42i92p 26J92a26r13a12b 1323867290507

Zase potoky slz? Ale no tak, to už by jste mohli svůj klub přejmenovat na Mladá Buleslav.

J26i70ř48í 33Z69á22h87o39r88a 5323355532939

kdepak. magicke tadum je 19. dubna. To na tehle souradnicich ( 50.769896, 15.058295 ) vypukne armaggedon.

+1/0
4.4.2016 21:40

T22o21m17á44š 53V72a47š29e88k 6882796230152

Neber to nijak zle, vím, že je to off topic, ale když armagedon, tak určitě bez dvou "g" - já se bráním tam psát i dvě "d" - přesto, že to pěkně vypadá - nevidím, k tomu žádný důvod. Jinak ano, jen by to radši přesunul na náměstí před radnici (kdyby se to povedlo, tak bychom ji mohli i zbourat):-).

0/0
5.4.2016 4:26

M76a94r53i66e 35V33e77r25n92e35r79o98v25a 1688570679951

Na Liberec jsem si vsadila jako celkového vítěze. Je nabuzený jako nikdo z celé extraligy a maximálně by ho mohla potrápit Sparta. Ale nanejvýš dva zápasy. Musel by hodně kiksnout, aby ve finále ztratil.

+5/−2
4.4.2016 21:07

P33a17v12l93í65n13a 51F25á67b37e11r84o37v80á 9676207649451

Přesně tak. Myslím si úplně totéž - ale Spartě věřím trochu víc - bude to vyrovnané finále, ale vyhraje Liberec.

+2/−1
4.4.2016 21:20

O91n84d32ř95e11j 74R77a29t85a37j 4440378146881

von už někdo do finále postoupil? možná liberec tam bude brzo. ale druhé sf. je dost vyrovnané a tvrdit že postoupí sparta je trochu troufalé

0/0
4.4.2016 22:12

P60a91v65l72í20n20a 20F91á12b50e67r94o76v40á 9656537219881

Prostě si myslím, že to bude Sparta. Můj názor. Nic víc v tom nehledejte. (Sparťanka nejsem).

P32e21t33r 44H25r94a98b53á34k 6100827812380

Nepleťte se do rozhovoru mezi ženami, zejména pokud se baví o hokeji:-)

+2/0
5.4.2016 8:38

J16a97n 46Š62v42e25c 5555760808330

Škoda, že zápasy v PO tak nesmyslně kazí rozhodčí. Včera pískali pro Plzeň a dnes mi připadlo, že pro Liberec. Přitom ani jeden z klubů to nemá za potřebí!! Nemířím teď na jednotlivé kluby, ale na obrovskou nekvalitu rozhodčích! Příští kolo zase mohou pískat opačně Rv

Svaz by se měl nad rozhodčími hodně zamyslet. Protože tohle je ostuda a doplácí na ni kluby, které za nic nemohou.

+1/−8
4.4.2016 20:55

J77i28ř39í 66Z82á92h73o74r87a 5693375712649

Rozhodci jsou hodne nadstandard podle mě.

0/0
4.4.2016 21:06

J17a30n 37Š25v89e16c 5975640988910

Podle mě ani náhodou. Tolik chyb co kupí na všechny strany je hrozný. V play off to není tolik vidět jako v ZČ, protože jich píská méně, ale je to děs.

Jen tím kazí velmi zajímavý hokej.

+1/0
4.4.2016 21:08

J96i98ř38í 79Z82á83h96o35r61a 5513865542269

Podle mě jsi velmi kritický. Hopjej se navíc hraje pěkný v obou sériích.

0/0
4.4.2016 21:11

J84a38n 25Š60v60e34c 5935210118430

Každý to vidí jinak a neříkám, že nemáte pravdu. Ale na to, že česká liga patří mezi ty lepší, tak jsou rozhodčí nic moc.

Série jsou ale opravdu pohledné obě dvě.

+1/0
4.4.2016 21:13

T42o38m41á14š 10V64a70š81e68k 6782366420672

Chyby bych odpustil, ale to co dělají zejména v třetích třetinách, tím musí udělat hokejistům v hlavě maglajz. Tím myslím obě semifinále, ale i čtvrtfinále. Tak, doprčic, něco faul je, tak to pískám - a je mi jedno jestli je pátá nebo padesátá pátá minuta. Na tohle museli teď dostat nějaký instrukce. Já si za poslední roky nepamatuju, že bych viděl tak zásadní rozdíl mezi prvními 40 minutami a třetí třetinou (bez ohledu na to, komu fandím) - tím mám na mysli oba zápasy semifinále, ale i zápasy čtvrtfinále.

D73a55v47i40d 14P79r95a65ž95á50k 6504792962696

Včera pískali druhou třetinu pro spartu a třetí pro Plzeň. Takže nekvalita ano, ale v rámci jednoho utkání vykompenzované ...

+1/0
4.4.2016 22:04

M90a68r28t74i88n 52S70y71k47o69r42a 5149775349226

Jsem Liberecký fanoušek, ale nevěřil jsem že dnes vyhrají. Počítal jsem že Bolka se dnes zmobilizuje na 150%. Ale nebylo to tak. Myslím že Liberec vyhrál protože byl lepší, překvapil i mne, ale teď už mu postup do finále nemůže uniknout.

+3/0
4.4.2016 20:51

J64i75ř37í 61Z23á90h24o44r38a 5733555452119

;-DTo si děláš srandu ne, to je jak kdybyses probral z nějaký hybernace a celou sezonu prochrápal. Kdyby Bolka hrála na 150% a liberec celej zápas ve čtyřech, i tak by měli mizivou šanci se dostat alespoň do prodloužení. To není rozdíl třídy, ani dvou tříd, je tam obrovská propast. A to všechno při největším respektu k Boleslavským.

+5/0
4.4.2016 21:09

T57o71m49á21š 92V73a83š61e58k 6862246980252

Kdybys byl letitým fandou Liberce, tak bys tý ostažitosti rozumněl (já tam chodím od ́85).:-)

L34u89d10ě43k 17V68ě24t74r30o31v21s13k50ý 8608153882227

Až ta poslední třetina. Jinak to bylo celkem vyrovnané.

0/−1
4.4.2016 20:14

L61u96d88ě16k 65V40ě73t53r74o57v25s96k35ý 8918183942177

Boleslav už nemá co ztratit, tak to zítra může pořádně mydlit a nedat kůži lacino.

0/−1
4.4.2016 20:08

J37i68n85d80r91a 56V86o42š57t74a 1884974299912

Boleslav může leccos, ale vyhrát 4 zápasy ne.

+2/0
4.4.2016 20:11

L36u83d10ě65k 86V87ě69t67r58o36v88s41k20ý 8978773932397

No vždyť to píšu. Můžou to teď aspoň pořádně mydlit.

0/−2
4.4.2016 20:12

L12u17k43á33š 45H13l40o69u49c12a73l 6182650841544

to je takové typicky "urbanovské" - postoupit už nemůžeme, tak je budeme aspoň mydlit :-(

+1/0
4.4.2016 23:52

K54a65r88e22l 34H36r31u17b46ý 3691205589904

nechápu jaktože neuznali ten Jelínkův gól...

L95u46k85á95š 58N91o51v44á86k 6539198645687

Když jede sám na brankáře?? ;-D to asi ne že? První střela šla do betonu, hráč mimo brankoviště, odraz puku od betunu na nohu Jelínka a klasický regulérní gol jako všude na světě!

+2/0
4.4.2016 21:14

J13i80ř10í 95Z63á35h54o49r19a 5143235192549

V žádném případě. Kdyby puk přešel čáru předtím, než se hráč dostane do brankoviště, tak ok, ale jelinek ho tam dotlacil i s brankarem. Ten gol by neuznali ani v hongkongu

+1/0

J30i97ř63í 67K96o97c41u64r39e84k 6315504205278

Přesně tak, napřed brankáři nohou odtlačil beton a pak teprve puk doskákal za čáru odrazem od brusle a hokejky. Takže mu zcela evidentně bránil v pohybu.