Suverénní Liberec je krok od finále. Ani venku nedal Boleslavi šanci

Hokejisté Liberce mají nakročeno k tomu, aby poprvé v historii postoupili do finále play-off. Zvládli totiž i třetí bitvu s Mladou Boleslaví, kterou tentokrát porazili na jejich ledě 3:0. Ba co víc, soupeře jednoznačně přehrávali a už v úterý mohou sérii ukončit v nejkratším možném termínu. Tak jako to zvládli ve čtvrtfinále s Chomutovem.

K88a63r47e81l 74N26o95v38á44č33e37k 5711515529656

Vývoj semifinálových sérií nejspíš rozhodne i boj o titul. Zatímco Plzeňský "prasata" zlikvidují Spartě několik hráčů a tímto stylem hry i sobě dost hráčů, Liberec projde v plné formě.

0/−1
5.4.2016 11:06

P36e93t74r 79H70r85a44b48á46k 6270787742470

Plzeň dělá Liberci medvědí službu. Únaví Spartu, zřejmě jí i díky tvrdé hře zlikviduje nějaké hráče a ve finále je pak Liberec smete snadno ve čtyřech zápasech.

0/−1
5.4.2016 8:36

M30í13r79a 26Z38i15k46m29u87n56d 2344438328489

Na druhou stranu LIB zatím proti sobě neměl důstojného soupeře a to ho může ukolébat. Až pak nastoupí proti otlučenému týmu, který si zvykl hrát nadoraz může mít problém.

+1/−1
5.4.2016 8:55

J81i98ř63í 90Z63á36h66o35r90a 5973875542159

Škoda, že nejde postavit výběr ligy s nejlepší formou, aby Liberec nevyhrál každou sérii 4-0. Super by bylo, kdyby se Sparta s Plzní dohodla na remíze, společně upekli tým a šli na tygry. Ti by ještě museli hrát ve čtyřech, aby to bylo alespoň trochu vyrovnaný.

0/0
5.4.2016 9:17

P12e28t97r 44P56á47l30k90a 6243306570542

chápu, že máš rád tyhlety učený termity, ale měl bych kontrolní otázku. Víš, co znamená henten pojem "udělat někomu medvědí službu"?

K27a49r60e41l 26N68a57p88i85e83r27a89l84a 2431430188226

Boleslav je vyhnaná na penězích Škodovky. Ve fotbale i hokeji. Celou sezónu tam nikdo nechodí na fotbal ani hokej, jen jako v Gablonz plácají řehtačkami;-D. Mají tam pár hokejistů, kteří mi připadají jako zfetovaní: Klepiš, Urban, Lenc, Klimenta....Liberec moc nemusím, ale mají dobře postavenou hru, vyrovnané lajny a supergolmana.

+3/−3
4.4.2016 23:13

K29a16r83e91l 69N98o76v48á33č41e96k 5931605209786

Každý tým je postavený na něčích penězích. Bohužel i Škoda jich dává málo a tak naše "chudá" liga nemá úroveň. Ono se nikomu nechce sponzorovat ten bordel, který je ve většině klubů.

0/0
5.4.2016 11:09

L52i68b37o72r 85V86e90n46g69l65á51ř 4794775752614

MB je sympaticka, ale unavena a ma proti sobe hodne silne soupere. zitra bude konec.

R76a45d26i90m 91N32o17v21o34t89n73ý 5806481423297

Říkám si koho do repre na MS z ligy? Liberec je suvernní ale jako celek. Nikdo tam nevyčnívá. Snad jen Vampola? a ze Sparty? Hlinka hraje výborně.. myslim že by byl ještě platnej, ale už má věk. Nevim jestli by dokázal přepnout na vyšší otáčky.. a co ostatní? Kubalík byl nejlepší střelec po ZČ ale řekl bych, že má na vrcholnou akci ještě rok čas.

T64o12m92á34š 32V23a11š52e73k 6582566690642

Mě by se líbil Radivojevič a Lašák, ale obávám se, že ty papíry by nestihli vyřídit.

0/0
5.4.2016 4:42

P37e38t79r 30P58á98l49k21a 6783786280382

Dnes to bylo naprosto jednoznačné a ve třetí třetině mi bylo Bolky skoro až líto. Kdyby to neznělo tak odpudivě, skoro až sparťansky, namyšleně, tipoval bych, že jim to zítra pustíme, aby si víc play off užil i domácí stánek a slavilo se až doma.

+3/−1
4.4.2016 21:55

K19a89r60e56l 27D25l97a39s16k 7175189786550

A ona takovou hloupost Sparta někde vypustila, ta co vylezla z vás?

+1/−4
4.4.2016 21:59

F18i96l77i53p 57J67a75r20a84b 1103167440367

Zase potoky slz? Ale no tak, to už by jste mohli svůj klub přejmenovat na Mladá Buleslav.

J88i20ř96í 92Z54á41h15o15r39a 5773585522609

kdepak. magicke tadum je 19. dubna. To na tehle souradnicich ( 50.769896, 15.058295 ) vypukne armaggedon.

+1/0
4.4.2016 21:40

T26o42m56á16š 94V72a87š49e67k 6912646200262

Neber to nijak zle, vím, že je to off topic, ale když armagedon, tak určitě bez dvou "g" - já se bráním tam psát i dvě "d" - přesto, že to pěkně vypadá - nevidím, k tomu žádný důvod. Jinak ano, jen by to radši přesunul na náměstí před radnici (kdyby se to povedlo, tak bychom ji mohli i zbourat):-).

0/0
5.4.2016 4:26

M29a91r85i64e 68V32e72r88n62e84r53o57v46a 1568700689371

Na Liberec jsem si vsadila jako celkového vítěze. Je nabuzený jako nikdo z celé extraligy a maximálně by ho mohla potrápit Sparta. Ale nanejvýš dva zápasy. Musel by hodně kiksnout, aby ve finále ztratil.

+5/−2
4.4.2016 21:07

P35a71v84l36í61n57a 52F65á58b50e55r46o49v51á 9146387449251

Přesně tak. Myslím si úplně totéž - ale Spartě věřím trochu víc - bude to vyrovnané finále, ale vyhraje Liberec.

+2/−1
4.4.2016 21:20

O85n23d53ř23e89j 29R86a37t78a70j 4620468356411

von už někdo do finále postoupil? možná liberec tam bude brzo. ale druhé sf. je dost vyrovnané a tvrdit že postoupí sparta je trochu troufalé

0/0
4.4.2016 22:12

P77a98v63l38í47n41a 91F39á38b21e12r72o32v43á 9256457119531

Prostě si myslím, že to bude Sparta. Můj názor. Nic víc v tom nehledejte. (Sparťanka nejsem).

P13e29t15r 70H52r50a10b96á82k 6920827252110

Nepleťte se do rozhovoru mezi ženami, zejména pokud se baví o hokeji:-)

+2/0
5.4.2016 8:38

J86a55n 64Š92v63e35c 5605920288290

Škoda, že zápasy v PO tak nesmyslně kazí rozhodčí. Včera pískali pro Plzeň a dnes mi připadlo, že pro Liberec. Přitom ani jeden z klubů to nemá za potřebí!! Nemířím teď na jednotlivé kluby, ale na obrovskou nekvalitu rozhodčích! Příští kolo zase mohou pískat opačně Rv

Svaz by se měl nad rozhodčími hodně zamyslet. Protože tohle je ostuda a doplácí na ni kluby, které za nic nemohou.

+1/−8
4.4.2016 20:55

J32i26ř49í 55Z88á45h85o64r17a 5483175762289

Rozhodci jsou hodne nadstandard podle mě.

0/0
4.4.2016 21:06

J24a19n 73Š58v12e16c 5245710878400

Podle mě ani náhodou. Tolik chyb co kupí na všechny strany je hrozný. V play off to není tolik vidět jako v ZČ, protože jich píská méně, ale je to děs.

Jen tím kazí velmi zajímavý hokej.

+1/0
4.4.2016 21:08

J66i56ř18í 59Z19á36h18o68r44a 5203115852489

Podle mě jsi velmi kritický. Hopjej se navíc hraje pěkný v obou sériích.

0/0
4.4.2016 21:11

J35a10n 54Š18v47e17c 5275170618780

Každý to vidí jinak a neříkám, že nemáte pravdu. Ale na to, že česká liga patří mezi ty lepší, tak jsou rozhodčí nic moc.

Série jsou ale opravdu pohledné obě dvě.

+1/0
4.4.2016 21:13

T78o45m78á54š 61V12a89š21e15k 6592386180872

Chyby bych odpustil, ale to co dělají zejména v třetích třetinách, tím musí udělat hokejistům v hlavě maglajz. Tím myslím obě semifinále, ale i čtvrtfinále. Tak, doprčic, něco faul je, tak to pískám - a je mi jedno jestli je pátá nebo padesátá pátá minuta. Na tohle museli teď dostat nějaký instrukce. Já si za poslední roky nepamatuju, že bych viděl tak zásadní rozdíl mezi prvními 40 minutami a třetí třetinou (bez ohledu na to, komu fandím) - tím mám na mysli oba zápasy semifinále, ale i zápasy čtvrtfinále.

D12a61v15i34d 80P23r58a93ž38á80k 6724572632176

Včera pískali druhou třetinu pro spartu a třetí pro Plzeň. Takže nekvalita ano, ale v rámci jednoho utkání vykompenzované ...

+1/0
4.4.2016 22:04

M42a29r88t79i87n 96S90y65k76o19r81a 5719365329406

Jsem Liberecký fanoušek, ale nevěřil jsem že dnes vyhrají. Počítal jsem že Bolka se dnes zmobilizuje na 150%. Ale nebylo to tak. Myslím že Liberec vyhrál protože byl lepší, překvapil i mne, ale teď už mu postup do finále nemůže uniknout.

+3/0
4.4.2016 20:51

J46i37ř65í 30Z36á78h87o59r98a 5353565942389

;-DTo si děláš srandu ne, to je jak kdybyses probral z nějaký hybernace a celou sezonu prochrápal. Kdyby Bolka hrála na 150% a liberec celej zápas ve čtyřech, i tak by měli mizivou šanci se dostat alespoň do prodloužení. To není rozdíl třídy, ani dvou tříd, je tam obrovská propast. A to všechno při největším respektu k Boleslavským.

+5/0
4.4.2016 21:09

T46o98m54á81š 32V75a41š98e87k 6322526450352

Kdybys byl letitým fandou Liberce, tak bys tý ostažitosti rozumněl (já tam chodím od ́85).:-)

L41u39d80ě62k 49V95ě36t39r20o36v89s14k55ý 8988473492427

Až ta poslední třetina. Jinak to bylo celkem vyrovnané.

0/−1
4.4.2016 20:14

L76u90d53ě76k 64V69ě19t57r53o16v73s11k21ý 8468413422607

Boleslav už nemá co ztratit, tak to zítra může pořádně mydlit a nedat kůži lacino.

0/−1
4.4.2016 20:08

J45i56n92d71r81a 84V24o67š97t14a 1714604289262

Boleslav může leccos, ale vyhrát 4 zápasy ne.

+2/0
4.4.2016 20:11

L96u94d94ě57k 64V87ě18t64r73o20v52s91k51ý 8308653182257

No vždyť to píšu. Můžou to teď aspoň pořádně mydlit.

0/−2
4.4.2016 20:12

L52u72k22á47š 11H92l49o15u18c67a61l 6952700141844

to je takové typicky "urbanovské" - postoupit už nemůžeme, tak je budeme aspoň mydlit :-(

+1/0
4.4.2016 23:52

K92a87r56e13l 25H51r82u76b71ý 3361915289604

nechápu jaktože neuznali ten Jelínkův gól...

L18u59k79á50š 12N76o49v47á16k 6579418185147

Když jede sám na brankáře?? ;-D to asi ne že? První střela šla do betonu, hráč mimo brankoviště, odraz puku od betunu na nohu Jelínka a klasický regulérní gol jako všude na světě!

+2/0
4.4.2016 21:14

J98i11ř88í 44Z74á74h11o30r54a 5783745872589

V žádném případě. Kdyby puk přešel čáru předtím, než se hráč dostane do brankoviště, tak ok, ale jelinek ho tam dotlacil i s brankarem. Ten gol by neuznali ani v hongkongu

+1/0

J38i18ř38í 84K42o53c53u32r48e73k 6275914855888

Přesně tak, napřed brankáři nohou odtlačil beton a pak teprve puk doskákal za čáru odrazem od brusle a hokejky. Takže mu zcela evidentně bránil v pohybu.