Suverénní Liberec je krok od finále. Ani venku nedal Boleslavi šanci

Hokejisté Liberce mají nakročeno k tomu, aby poprvé v historii postoupili do finále play-off. Zvládli totiž i třetí bitvu s Mladou Boleslaví, kterou tentokrát porazili na jejich ledě 3:0. Ba co víc, soupeře jednoznačně přehrávali a už v úterý mohou sérii ukončit v nejkratším možném termínu. Tak jako to zvládli ve čtvrtfinále s Chomutovem.

K83a30r77e98l 10N75o13v81á22č88e97k 5711425969946

Vývoj semifinálových sérií nejspíš rozhodne i boj o titul. Zatímco Plzeňský "prasata" zlikvidují Spartě několik hráčů a tímto stylem hry i sobě dost hráčů, Liberec projde v plné formě.

0/−1
5.4.2016 11:06

P81e38t27r 27H26r53a63b61á74k 6770257692350

Plzeň dělá Liberci medvědí službu. Únaví Spartu, zřejmě jí i díky tvrdé hře zlikviduje nějaké hráče a ve finále je pak Liberec smete snadno ve čtyřech zápasech.

0/−1
5.4.2016 8:36

M38í20r51a 58Z14i57k42m60u81n38d 2854418938379

Na druhou stranu LIB zatím proti sobě neměl důstojného soupeře a to ho může ukolébat. Až pak nastoupí proti otlučenému týmu, který si zvykl hrát nadoraz může mít problém.

+1/−1
5.4.2016 8:55

J93i69ř27í 96Z26á41h91o84r12a 5653375452389

Škoda, že nejde postavit výběr ligy s nejlepší formou, aby Liberec nevyhrál každou sérii 4-0. Super by bylo, kdyby se Sparta s Plzní dohodla na remíze, společně upekli tým a šli na tygry. Ti by ještě museli hrát ve čtyřech, aby to bylo alespoň trochu vyrovnaný.

0/0
5.4.2016 9:17

P88e47t48r 80P81á58l58k27a 6593246300552

chápu, že máš rád tyhlety učený termity, ale měl bych kontrolní otázku. Víš, co znamená henten pojem "udělat někomu medvědí službu"?

K97a43r50e33l 60N86a25p49i75e79r71a57l95a 2641480558306

Boleslav je vyhnaná na penězích Škodovky. Ve fotbale i hokeji. Celou sezónu tam nikdo nechodí na fotbal ani hokej, jen jako v Gablonz plácají řehtačkami;-D. Mají tam pár hokejistů, kteří mi připadají jako zfetovaní: Klepiš, Urban, Lenc, Klimenta....Liberec moc nemusím, ale mají dobře postavenou hru, vyrovnané lajny a supergolmana.

+3/−3
4.4.2016 23:13

K45a25r66e81l 74N34o86v45á81č71e67k 5311755629226

Každý tým je postavený na něčích penězích. Bohužel i Škoda jich dává málo a tak naše "chudá" liga nemá úroveň. Ono se nikomu nechce sponzorovat ten bordel, který je ve většině klubů.

0/0
5.4.2016 11:09

L89i47b25o80r 77V38e71n97g72l32á31ř 4614185352534

MB je sympaticka, ale unavena a ma proti sobe hodne silne soupere. zitra bude konec.

R44a30d42i74m 50N91o35v75o33t96n26ý 5786661333577

Říkám si koho do repre na MS z ligy? Liberec je suvernní ale jako celek. Nikdo tam nevyčnívá. Snad jen Vampola? a ze Sparty? Hlinka hraje výborně.. myslim že by byl ještě platnej, ale už má věk. Nevim jestli by dokázal přepnout na vyšší otáčky.. a co ostatní? Kubalík byl nejlepší střelec po ZČ ale řekl bych, že má na vrcholnou akci ještě rok čas.

T75o87m81á13š 94V84a87š23e43k 6112736720152

Mě by se líbil Radivojevič a Lašák, ale obávám se, že ty papíry by nestihli vyřídit.

0/0
5.4.2016 4:42

P20e95t84r 16P47á66l63k22a 6413186620632

Dnes to bylo naprosto jednoznačné a ve třetí třetině mi bylo Bolky skoro až líto. Kdyby to neznělo tak odpudivě, skoro až sparťansky, namyšleně, tipoval bych, že jim to zítra pustíme, aby si víc play off užil i domácí stánek a slavilo se až doma.

+3/−1
4.4.2016 21:55

K86a53r97e25l 95D81l28a65s58k 7115279346660

A ona takovou hloupost Sparta někde vypustila, ta co vylezla z vás?

+1/−4
4.4.2016 21:59

F29i25l39i68p 69J71a15r21a34b 1853807650527

Zase potoky slz? Ale no tak, to už by jste mohli svůj klub přejmenovat na Mladá Buleslav.

J23i98ř24í 51Z45á37h26o64r66a 5503525742239

kdepak. magicke tadum je 19. dubna. To na tehle souradnicich ( 50.769896, 15.058295 ) vypukne armaggedon.

+1/0
4.4.2016 21:40

T46o82m35á63š 56V23a68š41e90k 6622116640552

Neber to nijak zle, vím, že je to off topic, ale když armagedon, tak určitě bez dvou "g" - já se bráním tam psát i dvě "d" - přesto, že to pěkně vypadá - nevidím, k tomu žádný důvod. Jinak ano, jen by to radši přesunul na náměstí před radnici (kdyby se to povedlo, tak bychom ji mohli i zbourat):-).

0/0
5.4.2016 4:26

M82a20r50i86e 37V36e32r37n62e30r29o76v23a 1428230889881

Na Liberec jsem si vsadila jako celkového vítěze. Je nabuzený jako nikdo z celé extraligy a maximálně by ho mohla potrápit Sparta. Ale nanejvýš dva zápasy. Musel by hodně kiksnout, aby ve finále ztratil.

+5/−2
4.4.2016 21:07

P52a54v14l54í86n55a 41F88á61b50e41r38o40v73á 9596937329681

Přesně tak. Myslím si úplně totéž - ale Spartě věřím trochu víc - bude to vyrovnané finále, ale vyhraje Liberec.

+2/−1
4.4.2016 21:20

O84n72d13ř49e86j 28R40a36t41a47j 4350308896401

von už někdo do finále postoupil? možná liberec tam bude brzo. ale druhé sf. je dost vyrovnané a tvrdit že postoupí sparta je trochu troufalé

0/0
4.4.2016 22:12

P77a69v43l33í50n23a 68F30á61b44e82r31o76v50á 9176877399251

Prostě si myslím, že to bude Sparta. Můj názor. Nic víc v tom nehledejte. (Sparťanka nejsem).

P11e12t98r 36H33r73a42b37á16k 6130697252450

Nepleťte se do rozhovoru mezi ženami, zejména pokud se baví o hokeji:-)

+2/0
5.4.2016 8:38

J15a70n 15Š79v12e52c 5972226897709

Škoda, že zápasy v PO tak nesmyslně kazí rozhodčí. Včera pískali pro Plzeň a dnes mi připadlo, že pro Liberec. Přitom ani jeden z klubů to nemá za potřebí!! Nemířím teď na jednotlivé kluby, ale na obrovskou nekvalitu rozhodčích! Příští kolo zase mohou pískat opačně Rv

Svaz by se měl nad rozhodčími hodně zamyslet. Protože tohle je ostuda a doplácí na ni kluby, které za nic nemohou.

+1/−8
4.4.2016 20:55

J81i13ř18í 77Z22á84h71o46r51a 5323505902489

Rozhodci jsou hodne nadstandard podle mě.

0/0
4.4.2016 21:06

J34a60n 89Š51v50e98c 5812596877679

Podle mě ani náhodou. Tolik chyb co kupí na všechny strany je hrozný. V play off to není tolik vidět jako v ZČ, protože jich píská méně, ale je to děs.

Jen tím kazí velmi zajímavý hokej.

+1/0
4.4.2016 21:08

J48i57ř94í 77Z66á34h37o26r39a 5953285332809

Podle mě jsi velmi kritický. Hopjej se navíc hraje pěkný v obou sériích.

0/0
4.4.2016 21:11

J74a29n 47Š44v31e66c 5172676927859

Každý to vidí jinak a neříkám, že nemáte pravdu. Ale na to, že česká liga patří mezi ty lepší, tak jsou rozhodčí nic moc.

Série jsou ale opravdu pohledné obě dvě.

+1/0
4.4.2016 21:13

T43o43m59á30š 56V31a51š45e31k 6222666360222

Chyby bych odpustil, ale to co dělají zejména v třetích třetinách, tím musí udělat hokejistům v hlavě maglajz. Tím myslím obě semifinále, ale i čtvrtfinále. Tak, doprčic, něco faul je, tak to pískám - a je mi jedno jestli je pátá nebo padesátá pátá minuta. Na tohle museli teď dostat nějaký instrukce. Já si za poslední roky nepamatuju, že bych viděl tak zásadní rozdíl mezi prvními 40 minutami a třetí třetinou (bez ohledu na to, komu fandím) - tím mám na mysli oba zápasy semifinále, ale i zápasy čtvrtfinále.

D69a84v40i63d 86P20r28a20ž60á56k 6104272692336

Včera pískali druhou třetinu pro spartu a třetí pro Plzeň. Takže nekvalita ano, ale v rámci jednoho utkání vykompenzované ...

+1/0
4.4.2016 22:04

M53a62r83t73i59n 28S96y95k97o10r53a 5509405799816

Jsem Liberecký fanoušek, ale nevěřil jsem že dnes vyhrají. Počítal jsem že Bolka se dnes zmobilizuje na 150%. Ale nebylo to tak. Myslím že Liberec vyhrál protože byl lepší, překvapil i mne, ale teď už mu postup do finále nemůže uniknout.

+3/0
4.4.2016 20:51

J31i84ř75í 83Z54á88h97o88r37a 5563525112529

;-DTo si děláš srandu ne, to je jak kdybyses probral z nějaký hybernace a celou sezonu prochrápal. Kdyby Bolka hrála na 150% a liberec celej zápas ve čtyřech, i tak by měli mizivou šanci se dostat alespoň do prodloužení. To není rozdíl třídy, ani dvou tříd, je tam obrovská propast. A to všechno při největším respektu k Boleslavským.

+5/0
4.4.2016 21:09

T27o80m93á95š 35V82a32š91e98k 6912486530112

Kdybys byl letitým fandou Liberce, tak bys tý ostažitosti rozumněl (já tam chodím od ́85).:-)

L41u98d96ě75k 72V18ě96t18r71o96v96s38k36ý 8648493892797

Až ta poslední třetina. Jinak to bylo celkem vyrovnané.

0/−1
4.4.2016 20:14

L57u70d65ě16k 89V45ě18t97r10o36v94s34k14ý 8688433612187

Boleslav už nemá co ztratit, tak to zítra může pořádně mydlit a nedat kůži lacino.

0/−1
4.4.2016 20:08

J39i51n46d71r25a 58V54o89š55t91a 1604284229252

Boleslav může leccos, ale vyhrát 4 zápasy ne.

+2/0
4.4.2016 20:11

L53u84d58ě78k 98V25ě16t90r19o27v27s12k52ý 8908273362877

No vždyť to píšu. Můžou to teď aspoň pořádně mydlit.

0/−2
4.4.2016 20:12

L98u38k10á68š 24H84l20o24u19c56a76l 6482970461824

to je takové typicky "urbanovské" - postoupit už nemůžeme, tak je budeme aspoň mydlit :-(

+1/0
4.4.2016 23:52

K51a81r15e77l 21H17r25u48b91ý 3841665879924

nechápu jaktože neuznali ten Jelínkův gól...

L79u69k25á47š 75N34o16v13á91k 6949248785377

Když jede sám na brankáře?? ;-D to asi ne že? První střela šla do betonu, hráč mimo brankoviště, odraz puku od betunu na nohu Jelínka a klasický regulérní gol jako všude na světě!

+2/0
4.4.2016 21:14

J51i25ř86í 28Z62á45h73o13r98a 5693635902809

V žádném případě. Kdyby puk přešel čáru předtím, než se hráč dostane do brankoviště, tak ok, ale jelinek ho tam dotlacil i s brankarem. Ten gol by neuznali ani v hongkongu

+1/0

J20i53ř66í 18K42o16c41u45r73e98k 6785674595178

Přesně tak, napřed brankáři nohou odtlačil beton a pak teprve puk doskákal za čáru odrazem od brusle a hokejky. Takže mu zcela evidentně bránil v pohybu.