Hokejisté Znojma vyhráli v Salcburku a otočili vývoj finále

Hokejisté Znojma vyhráli ve třetím finálovém utkání mezinárodní ligy EBEL na ledě Salcburku 7:3 a v sérii na čtyři vítězství se ujali vedení 2:1 na zápasy.

M31a17r71e61k 14T93o85p86i67č 4535599387493

Zasloužená výhra. Znojmu výborně zachytal gólman Lukáš, klíč k úspěchu byl i rychlý a uklidňující gól Puchera, na který v pozdějším čase navázali další střelci. Góly Trivina a Čípa - to už zase spíš svědčilo o tom, že měl brankář domácích v závěru utkání těžkou krizi.

Nevím, zda jsem v tomto názoru sám, ale u toho včerejšího zápasu mi připadalo, že to už rozhodčí s vylučováním poněkud přepískli. Do půlky zápasu to bylo tak nějak normální, ale pak se posílali hráči na trestnou lavici, dle mého pohledu, za úplně obyčejné osobní souboje. Nedá se říct, že by rozhodčí některému týmu nadržovali, ale ve třetí třetině se v počtu pět na pět prakticky nehrálo.

0/0
6.4.2016 20:16

P84e45t27r 76D38o44s81t98á55l 1273819482

I když jsem fanda Komety, tak Orlům v této sérii fandím, Dělají čest klubu i českému hokeji. Rozhodně je to zřejmě největší úspěch v historii klubu.

+9/0
6.4.2016 7:02

R80a39d58e66k 11H54r41u81b55ý 6134731492779

Zejména 3.třetina byla nádherná.Domácí bušili,Orli dávali góly.Někdy i se štěstím.Snad si je nevybrali...

Z17d74e89n89ě22k 33G64a36j30a 7667985285561

Ono to vypadá, že si tu jenom přihříváme naši polívčičku, ale nás ta divná EBEL fakt baví! Howgh

+6/0
6.4.2016 2:06

M93i81r71o76s97l80a11v 55G81a67l27k44o 2575283708378

Nádherný výkon a držím palce ať doma ve Znojmě pokračují takhle dál :-)

+11/0
6.4.2016 0:36

R87o84b15e74r87t 48D37o83j59c65a33r 2785987958306

Gratulace hráčům i trenérům!! Poctivý výkon. Nic nepodcenit a verim, ze příští týden oslavíme mistry.....!!! :-)