Hokejisté Znojma vyhráli v Salcburku a otočili vývoj finále

Hokejisté Znojma vyhráli ve třetím finálovém utkání mezinárodní ligy EBEL na ledě Salcburku 7:3 a v sérii na čtyři vítězství se ujali vedení 2:1 na zápasy.

M57a91r21e90k 65T53o72p40i37č 4605799127563

Zasloužená výhra. Znojmu výborně zachytal gólman Lukáš, klíč k úspěchu byl i rychlý a uklidňující gól Puchera, na který v pozdějším čase navázali další střelci. Góly Trivina a Čípa - to už zase spíš svědčilo o tom, že měl brankář domácích v závěru utkání těžkou krizi.

Nevím, zda jsem v tomto názoru sám, ale u toho včerejšího zápasu mi připadalo, že to už rozhodčí s vylučováním poněkud přepískli. Do půlky zápasu to bylo tak nějak normální, ale pak se posílali hráči na trestnou lavici, dle mého pohledu, za úplně obyčejné osobní souboje. Nedá se říct, že by rozhodčí některému týmu nadržovali, ale ve třetí třetině se v počtu pět na pět prakticky nehrálo.

0/0
6.4.2016 20:16

P58e73t63r 50D13o59s45t49á26l 1343189932

I když jsem fanda Komety, tak Orlům v této sérii fandím, Dělají čest klubu i českému hokeji. Rozhodně je to zřejmě největší úspěch v historii klubu.

+9/0
6.4.2016 7:02

R10a56d57e76k 18H11r82u18b97ý 6914331912249

Zejména 3.třetina byla nádherná.Domácí bušili,Orli dávali góly.Někdy i se štěstím.Snad si je nevybrali...

Z74d40e67n13ě95k 65G96a25j63a 7287595955931

Ono to vypadá, že si tu jenom přihříváme naši polívčičku, ale nás ta divná EBEL fakt baví! Howgh

+6/0
6.4.2016 2:06

M57i65r50o70s35l62a31v 52G25a35l31k44o 2335973268618

Nádherný výkon a držím palce ať doma ve Znojmě pokračují takhle dál :-)

+11/0
6.4.2016 0:36

R20o62b78e65r51t 33D61o65j88c28a84r 2405767698716

Gratulace hráčům i trenérům!! Poctivý výkon. Nic nepodcenit a verim, ze příští týden oslavíme mistry.....!!! :-)