Hokejisté Znojma vyhráli v Salcburku a otočili vývoj finále

Hokejisté Znojma vyhráli ve třetím finálovém utkání mezinárodní ligy EBEL na ledě Salcburku 7:3 a v sérii na čtyři vítězství se ujali vedení 2:1 na zápasy.

M87a16r70e34k 42T72o75p90i26č 4915389167673

Zasloužená výhra. Znojmu výborně zachytal gólman Lukáš, klíč k úspěchu byl i rychlý a uklidňující gól Puchera, na který v pozdějším čase navázali další střelci. Góly Trivina a Čípa - to už zase spíš svědčilo o tom, že měl brankář domácích v závěru utkání těžkou krizi.

Nevím, zda jsem v tomto názoru sám, ale u toho včerejšího zápasu mi připadalo, že to už rozhodčí s vylučováním poněkud přepískli. Do půlky zápasu to bylo tak nějak normální, ale pak se posílali hráči na trestnou lavici, dle mého pohledu, za úplně obyčejné osobní souboje. Nedá se říct, že by rozhodčí některému týmu nadržovali, ale ve třetí třetině se v počtu pět na pět prakticky nehrálo.

0/0
6.4.2016 20:16

P12e90t71r 17D78o27s70t37á24l 1893879422

I když jsem fanda Komety, tak Orlům v této sérii fandím, Dělají čest klubu i českému hokeji. Rozhodně je to zřejmě největší úspěch v historii klubu.

+9/0
6.4.2016 7:02

R98a36d72e92k 82H64r54u24b53ý 6594581502139

Zejména 3.třetina byla nádherná.Domácí bušili,Orli dávali góly.Někdy i se štěstím.Snad si je nevybrali...

Z40d61e42n77ě51k 76G27a60j47a 7667435865121

Ono to vypadá, že si tu jenom přihříváme naši polívčičku, ale nás ta divná EBEL fakt baví! Howgh

+6/0
6.4.2016 2:06

M57i49r17o95s38l81a33v 76G35a21l11k43o 2195473938788

Nádherný výkon a držím palce ať doma ve Znojmě pokračují takhle dál :-)

+11/0
6.4.2016 0:36

R61o30b32e75r72t 75D41o96j13c46a75r 2745807278386

Gratulace hráčům i trenérům!! Poctivý výkon. Nic nepodcenit a verim, ze příští týden oslavíme mistry.....!!! :-)