Baráž: Jihlava zdolala Vary, Litvínov otočil na Slavii z 0:3 na 4:3

Hokejová Slavia vedla po druhé třetině nad Litvínovem pohodlně 3:0. Jenže hosté dokázali po přestávce manko smazat a v prodloužení urvali druhý bod, čímž se na pražský celek v čele baráže dotáhli. Díky výhře poslední Jihlavy nad Karlovými Vary se prolínací soutěž vyrovnává.

J58o64s26e58f 47P75r77o89c79h34á94z89k33a 9849434172545

Ještě jedna poznámka k petici co běží na FF Dukly: znám někoho, kdo zná někoho z ANO na radnici v Jihlavě. Bohužel pro nás fanoušky na naše akce o záchranu přestavby HZS kašlou.

0/0
9.4.2016 6:19

M36a36r11t23i72n 18S15t44r17a22k57a 7190418259238

Jen tak pro zajímavost jsem se zašel podívat na diskuzní fórum fanoušků Slavie. A hned je mi ten tým zase o něco málo sympatičtější, protože se zdá, že zdejší žvanil ve třech nebo kolika nickách by byl zřejmě pro smích i jim :-) Jestli máte při četbě těch nesmyslů pocit, že soudní a objektivní Slávisti neexistujou, tak jich je plný klubový fórum.

+1/0
9.4.2016 4:45

M62i98r22o81s22l49a87v 56K83o93n94e81c81n29y 2609351846978

Jsem nezaujatý ale co si čtu zdejší debatu, musím uznat že diskutér jménem Erik W. má pravdu.. Také mi to přišlo jako že Litvinof musí...

+2/−16
8.4.2016 23:56

M98a31r25t80i77n 84S56t21r23a39k62a 7300798479198

To hlavně v situaci, kdy ho rozhodčí poslali sedm minut před koncem do tří a Duda dostal dvě plus dvě? Nebo kdy? :-)

J58a92n 63L23a57m72a10č 9914364626342

Litvínov vyhrál zaslouženě, první třetina byla vyrovnaná, druhá mu sice utekla, ale ve třetí jasně dominoval, vyplašená Slávia byla pod tlakem i v době vlastní přesilovky poté, co se nechal hloupě vyloučit Duda. Naštěstí to podobným způsobem srovnal Robinson. Verva dnes R^

+7/0
8.4.2016 23:10

K14a93r82e45l 62D58r17e30x87l97e82r 8756579691150

S mandátem který Verva má by měla ostatní soupeře porážet o pět gólů. Dnes to zachránili, ale pokud budou mit takové výpadky, tak nevím nevím

+2/0
8.4.2016 23:26

M25a82r54t12i45n 35S92t79r88a84k62a 7150298629318

Je to špatný, ale jejich klikou je, že ti ostatní jsou ještě horší. Takové výpadky proti kterémukoli týmu s ligovými parametry by byly fatální, tady proti zoufalým Varům, Slavii bez jedinýho pořádnýho hráče mladšího 40 let a Jihlavě by to stačit mělo. Litvínov by sestoupit neměl, leda že si to v těch hlavách pomotají sami. Střely na branku dneska 45:18 pro Litvínov, ve Varech 42:23, s Varama předtím doma 36:13, v Jihlavě 37:17 a se Slavií v prvním kole 34:18. Celkem za pět zápasů 194:89... to není náhoda. Dneska jsem se na Slavii byl podívat a herně to s výjimkou druhé třetiny, kdy Cheze "jeblo", bylo opravdu o konfrontaci extraligy s první ligou.

+1/0
9.4.2016 1:01

P32e30t33r 46H16a47n20á61k 8281714306157

Je fajn, že někteří " diskutéři " můžou opruzovat už jenom u článků o druhé lize ;-D

P10e52t86r 66H66a75n61á52k 8201624666147

poznal ses ? ;-DR^ ... jinak to názvosloví mě fakt baví, počítám, že než půjdu do důchodu, tak se té naší kdysi 1.lize bude říkat " Intergalaktická " ;-D

P47e94t33r 26H12a28n28á42k 8471544616227

rozumem si nikdy neoplýval, takže žádné překvapení ;-)

M16i80r30o95s14l80a78v 96K88o29n27e97c54n28y 2619421136118

obojí je možné.. posmívat, posmávat atd :)

+2/−3
9.4.2016 0:01

M80a50r16t39i83n 58S95t42r30a52k66a 7400478509978

Eriku, tady není žádná diskuze o 1. lize, je tu diskuze o extralize a WSM lize, když už :-) První liga oficiálně neexistuje :-P

+2/0
9.4.2016 1:02

J39o65s31e82f 72S60t80a66r24ý 5854179155869

Dvanáctikolová baráž? Já myslel, že šestikolová :-)

R88o33m22a72n 88V29í41c83e37n35e39c 2859312878642

"Drápale, hlavně nemyslet!" "Od toho jsme tady my".

0/0
9.4.2016 15:41

E45r86i79k 67W40i77n32k31e27l89m74a81n77n 7672451641932

ve třetí třetině bylo zřejmé: Kitvínov NESMÍ PROHRÁT - to je REALITA !!

+2/−27
8.4.2016 21:32

M26a56r72t16i46n 66F61i79s51c18h25e50r 9233329739

Ano Eriku,jistě a kdo ten povel dal?Slávka nechce do ligy teda?Mě to vysvětli,jinak super Verva,super obrat,to měli udělat i ve Varech,paráda:-)

+14/0
8.4.2016 21:35

L89e92o35š 35K46o23f53r89o66ň 6129939822232

Erik neumí unést prohru a vždy hledá stejné výmluvy a stejná "zdůvodnění". To je REALITA.

L79e13o66š 11K91o84f42r20o27ň 6799729662162

Eriku, já vím, o čem hovořím. Ty jen tlučeš prázdnou slámu.

+3/0
8.4.2016 23:25

M13a51r82t47i42n 87S92t33r79a77k62a 7100738439368

To je jasný :-) Střely na branku 4:18, Slavia dostala v tý třetí třetině výhodu dlouhý přesilovky pět na tři a čtyři minuty v kuse pět na čtyři, ale můžou za to zase všichni kolem :-) Eriku Eriku... už nejsi ani vtipnej, už je to jenom smutný.

+4/0
9.4.2016 4:47

D14a28v35i64d 30K58r32á90t26k22ý 3554783821804

Erika Kindermann. Myslím, že štěstí už měla letos Slavia dost. Teď už přijdou krušné ligy a návrat do 2 ligy, kam Slavia patří.

E81r84i93k 22W72i87n42k61e54l75m13a74n75n 7502361921462

když budou Ruské Vary hokojevě lepší (nebudou) ať vyhrají, ale občas se rozhoduje místo na ledě u zeleného stolu a to mě jako milovníka pravdy šíleně mrzí

+2/−4
8.4.2016 22:18

J44a78n 79M25l13e38j39n19e20k 7325649866188

Nebejt Litvínova, tak si v roce 1998 slavil akorát vánoce! A to je realita!

+3/−1
8.4.2016 22:19

E69r85i60k 45W53i62n65k60e80l13m48a95n48n 7752201821142

já proti Litvínovu nic nemám až na ten dnešní koupený zápas teda

+2/−2

A91l49e89n65a 41B52e31n98e78š56o63v12á 9619642761739

Eriku, neztrapňujte se tady! nevím, na jakém zápase jste byl, ale v Edenu těžko. Slavii rozhodně rozhodčí nezařízl.

+3/0

J45a16n 26K23o40f95r72o37ň 3847633748405

Ten na žádném zápase nebyl, a do Edenu netrefí ani s navigací.:-)

+5/0
8.4.2016 23:16

A29l63e61n29a 35B15e40n24e95š51o37v43á 9389462741159

Tam poslal svého věrného druhá Konečného :-)

+1/0

A11l58e28n48a 70B31e13n69e92š69o73v94á 9759622801769

Druha

0/0
8.4.2016 23:37

M77i90r78o25s94l44a75v 55K33o62n77e92c78n82y 2849921306678

já tam dnes nebyl, vařil jsem doma.. Někdo musí být občas u plotny, víš Álo? :)

+2/−1
9.4.2016 0:06

J36a35k45u35b 68J97e59m91e35l65k41a 7449474438706

Ano vždycky máš pravdu je s tím ,že nesestoupí ti to nějak nevyšlo.

Furt si říkám kde se stala chyba.

0/0
8.4.2016 23:46

M59a65r47t66i59n 20S66t81r71a24k18a 7530198909208

Šimánku, copak? Předdefinovanej text? :-)

0/0
9.4.2016 1:03

J83o79s73e18f 36S54t41a51r31ý 5804649135189

Jaká škoda, že Jihlava nedotáhla domácí zápas se Slávií do vítězného konce.

+9/0
8.4.2016 21:30

J19i24r87k24a 43K32a28n27t46a 2359705565686

je fakt, že mohla mít namísto nynějších 6 bodů 9, to by byla jiná pohádka a rázem by se s ní počítalo, leč um Slavie a rozhodčích (zakázané uvolnění které nebylo) byl o něčem jiném. Nu což, postavit se proti tomu čelem a jak říká jeden můj kolega: znovu, lépe, radostněji...