Baráž: Jihlava zdolala Vary, Litvínov otočil na Slavii z 0:3 na 4:3

Hokejová Slavia vedla po druhé třetině nad Litvínovem pohodlně 3:0. Jenže hosté dokázali po přestávce manko smazat a v prodloužení urvali druhý bod, čímž se na pražský celek v čele baráže dotáhli. Díky výhře poslední Jihlavy nad Karlovými Vary se prolínací soutěž vyrovnává.

J37o44s45e89f 92P86r95o47c47h31á14z97k19a 9309974562235

Ještě jedna poznámka k petici co běží na FF Dukly: znám někoho, kdo zná někoho z ANO na radnici v Jihlavě. Bohužel pro nás fanoušky na naše akce o záchranu přestavby HZS kašlou.

0/0
9.4.2016 6:19

M93a52r94t25i24n 29S16t18r59a11k44a 7350458739678

Jen tak pro zajímavost jsem se zašel podívat na diskuzní fórum fanoušků Slavie. A hned je mi ten tým zase o něco málo sympatičtější, protože se zdá, že zdejší žvanil ve třech nebo kolika nickách by byl zřejmě pro smích i jim :-) Jestli máte při četbě těch nesmyslů pocit, že soudní a objektivní Slávisti neexistujou, tak jich je plný klubový fórum.

+1/0
9.4.2016 4:45

M58i40r28o73s14l51a33v 47K26o23n62e65c72n73y 2619201606928

Jsem nezaujatý ale co si čtu zdejší debatu, musím uznat že diskutér jménem Erik W. má pravdu.. Také mi to přišlo jako že Litvinof musí...

+2/−16
8.4.2016 23:56

M62a12r38t61i49n 22S25t39r81a43k84a 7610228129568

To hlavně v situaci, kdy ho rozhodčí poslali sedm minut před koncem do tří a Duda dostal dvě plus dvě? Nebo kdy? :-)

J89a61n 64L11a60m18a36č 9344814186362

Litvínov vyhrál zaslouženě, první třetina byla vyrovnaná, druhá mu sice utekla, ale ve třetí jasně dominoval, vyplašená Slávia byla pod tlakem i v době vlastní přesilovky poté, co se nechal hloupě vyloučit Duda. Naštěstí to podobným způsobem srovnal Robinson. Verva dnes R^

+7/0
8.4.2016 23:10

K50a90r42e32l 83D47r61e61x95l47e45r 8936779791300

S mandátem který Verva má by měla ostatní soupeře porážet o pět gólů. Dnes to zachránili, ale pokud budou mit takové výpadky, tak nevím nevím

+2/0
8.4.2016 23:26

M84a17r52t88i95n 75S76t11r78a52k22a 7100988549168

Je to špatný, ale jejich klikou je, že ti ostatní jsou ještě horší. Takové výpadky proti kterémukoli týmu s ligovými parametry by byly fatální, tady proti zoufalým Varům, Slavii bez jedinýho pořádnýho hráče mladšího 40 let a Jihlavě by to stačit mělo. Litvínov by sestoupit neměl, leda že si to v těch hlavách pomotají sami. Střely na branku dneska 45:18 pro Litvínov, ve Varech 42:23, s Varama předtím doma 36:13, v Jihlavě 37:17 a se Slavií v prvním kole 34:18. Celkem za pět zápasů 194:89... to není náhoda. Dneska jsem se na Slavii byl podívat a herně to s výjimkou druhé třetiny, kdy Cheze "jeblo", bylo opravdu o konfrontaci extraligy s první ligou.

+1/0
9.4.2016 1:01

P19e25t81r 55H89a89n38á15k 8221514536957

Je fajn, že někteří " diskutéři " můžou opruzovat už jenom u článků o druhé lize ;-D

P70e47t61r 16H89a38n30á22k 8311884396557

poznal ses ? ;-DR^ ... jinak to názvosloví mě fakt baví, počítám, že než půjdu do důchodu, tak se té naší kdysi 1.lize bude říkat " Intergalaktická " ;-D

P94e26t11r 74H35a51n13á90k 8881874916347

rozumem si nikdy neoplýval, takže žádné překvapení ;-)

M63i21r16o91s65l32a39v 62K72o30n34e42c41n26y 2309481226328

obojí je možné.. posmívat, posmávat atd :)

+2/−3
9.4.2016 0:01

M46a44r42t79i97n 62S84t34r95a72k37a 7430788949558

Eriku, tady není žádná diskuze o 1. lize, je tu diskuze o extralize a WSM lize, když už :-) První liga oficiálně neexistuje :-P

+2/0
9.4.2016 1:02

J29o30s65e95f 31S83t68a15r78ý 5434249735709

Dvanáctikolová baráž? Já myslel, že šestikolová :-)

R46o53m53a24n 53V42í48c54e13n72e44c 2839412788492

"Drápale, hlavně nemyslet!" "Od toho jsme tady my".

0/0
9.4.2016 15:41

E21r33i96k 56W33i53n47k37e62l91m59a13n98n 7602211171672

ve třetí třetině bylo zřejmé: Kitvínov NESMÍ PROHRÁT - to je REALITA !!

+2/−27
8.4.2016 21:32

M92a10r58t21i97n 75F93i44s89c18h42e21r 9533399489

Ano Eriku,jistě a kdo ten povel dal?Slávka nechce do ligy teda?Mě to vysvětli,jinak super Verva,super obrat,to měli udělat i ve Varech,paráda:-)

+14/0
8.4.2016 21:35

L52e27o61š 93K46o22f68r66o97ň 6259899312932

Erik neumí unést prohru a vždy hledá stejné výmluvy a stejná "zdůvodnění". To je REALITA.

L25e18o62š 20K60o80f97r26o70ň 6559339432592

Eriku, já vím, o čem hovořím. Ty jen tlučeš prázdnou slámu.

+3/0
8.4.2016 23:25

M94a17r53t10i15n 50S25t50r56a76k47a 7170328889498

To je jasný :-) Střely na branku 4:18, Slavia dostala v tý třetí třetině výhodu dlouhý přesilovky pět na tři a čtyři minuty v kuse pět na čtyři, ale můžou za to zase všichni kolem :-) Eriku Eriku... už nejsi ani vtipnej, už je to jenom smutný.

+4/0
9.4.2016 4:47

D47a43v10i35d 31K93r98á80t68k82ý 3784663941744

Erika Kindermann. Myslím, že štěstí už měla letos Slavia dost. Teď už přijdou krušné ligy a návrat do 2 ligy, kam Slavia patří.

E65r28i57k 21W35i12n51k34e64l20m87a73n38n 7312611711232

když budou Ruské Vary hokojevě lepší (nebudou) ať vyhrají, ale občas se rozhoduje místo na ledě u zeleného stolu a to mě jako milovníka pravdy šíleně mrzí

+2/−4
8.4.2016 22:18

J14a75n 78M80l91e84j47n94e98k 7245179196158

Nebejt Litvínova, tak si v roce 1998 slavil akorát vánoce! A to je realita!

+3/−1
8.4.2016 22:19

E31r67i29k 35W58i25n46k50e38l17m82a40n31n 7302571211782

já proti Litvínovu nic nemám až na ten dnešní koupený zápas teda

+2/−2

A62l28e33n66a 17B57e77n38e72š42o19v26á 9359862441249

Eriku, neztrapňujte se tady! nevím, na jakém zápase jste byl, ale v Edenu těžko. Slavii rozhodně rozhodčí nezařízl.

+3/0

J58a87n 30K54o12f71r45o34ň 3727753678945

Ten na žádném zápase nebyl, a do Edenu netrefí ani s navigací.:-)

+5/0
8.4.2016 23:16

A50l70e64n89a 83B29e61n87e84š47o24v19á 9519962841829

Tam poslal svého věrného druhá Konečného :-)

+1/0

A37l34e12n30a 48B25e71n42e37š66o76v89á 9819982931419

Druha

0/0
8.4.2016 23:37

M89i81r87o11s76l28a41v 15K35o55n39e21c73n20y 2139151856628

já tam dnes nebyl, vařil jsem doma.. Někdo musí být občas u plotny, víš Álo? :)

+2/−1
9.4.2016 0:06

J96a47k72u47b 55J34e98m31e62l26k52a 7709154858536

Ano vždycky máš pravdu je s tím ,že nesestoupí ti to nějak nevyšlo.

Furt si říkám kde se stala chyba.

0/0
8.4.2016 23:46

M81a29r68t19i83n 15S18t91r96a93k92a 7850608679268

Šimánku, copak? Předdefinovanej text? :-)

0/0
9.4.2016 1:03

J63o70s13e29f 11S55t68a51r35ý 5624129555659

Jaká škoda, že Jihlava nedotáhla domácí zápas se Slávií do vítězného konce.

+9/0
8.4.2016 21:30

J24i62r63k49a 52K66a90n90t43a 2959125565876

je fakt, že mohla mít namísto nynějších 6 bodů 9, to by byla jiná pohádka a rázem by se s ní počítalo, leč um Slavie a rozhodčích (zakázané uvolnění které nebylo) byl o něčem jiném. Nu což, postavit se proti tomu čelem a jak říká jeden můj kolega: znovu, lépe, radostněji...