Baráž: Jihlava zdolala Vary, Litvínov otočil na Slavii z 0:3 na 4:3

Hokejová Slavia vedla po druhé třetině nad Litvínovem pohodlně 3:0. Jenže hosté dokázali po přestávce manko smazat a v prodloužení urvali druhý bod, čímž se na pražský celek v čele baráže dotáhli. Díky výhře poslední Jihlavy nad Karlovými Vary se prolínací soutěž vyrovnává.

J15o79s23e41f 26P37r85o38c14h26á59z14k84a 9839404942615

Ještě jedna poznámka k petici co běží na FF Dukly: znám někoho, kdo zná někoho z ANO na radnici v Jihlavě. Bohužel pro nás fanoušky na naše akce o záchranu přestavby HZS kašlou.

0/0
9.4.2016 6:19

M55a90r57t97i84n 65S42t57r42a12k92a 7790488919778

Jen tak pro zajímavost jsem se zašel podívat na diskuzní fórum fanoušků Slavie. A hned je mi ten tým zase o něco málo sympatičtější, protože se zdá, že zdejší žvanil ve třech nebo kolika nickách by byl zřejmě pro smích i jim :-) Jestli máte při četbě těch nesmyslů pocit, že soudní a objektivní Slávisti neexistujou, tak jich je plný klubový fórum.

+1/0
9.4.2016 4:45

M24i50r93o84s31l12a21v 54K65o19n85e12c65n74y 2579411446348

Jsem nezaujatý ale co si čtu zdejší debatu, musím uznat že diskutér jménem Erik W. má pravdu.. Také mi to přišlo jako že Litvinof musí...

+2/−16
8.4.2016 23:56

M37a82r22t18i90n 17S93t57r97a68k94a 7820458339768

To hlavně v situaci, kdy ho rozhodčí poslali sedm minut před koncem do tří a Duda dostal dvě plus dvě? Nebo kdy? :-)

J85a70n 35L50a78m87a17č 9304704116872

Litvínov vyhrál zaslouženě, první třetina byla vyrovnaná, druhá mu sice utekla, ale ve třetí jasně dominoval, vyplašená Slávia byla pod tlakem i v době vlastní přesilovky poté, co se nechal hloupě vyloučit Duda. Naštěstí to podobným způsobem srovnal Robinson. Verva dnes R^

+7/0
8.4.2016 23:10

K28a52r68e39l 87D74r27e77x67l76e37r 8386839861630

S mandátem který Verva má by měla ostatní soupeře porážet o pět gólů. Dnes to zachránili, ale pokud budou mit takové výpadky, tak nevím nevím

+2/0
8.4.2016 23:26

M14a41r67t10i42n 40S12t98r65a26k70a 7500388619128

Je to špatný, ale jejich klikou je, že ti ostatní jsou ještě horší. Takové výpadky proti kterémukoli týmu s ligovými parametry by byly fatální, tady proti zoufalým Varům, Slavii bez jedinýho pořádnýho hráče mladšího 40 let a Jihlavě by to stačit mělo. Litvínov by sestoupit neměl, leda že si to v těch hlavách pomotají sami. Střely na branku dneska 45:18 pro Litvínov, ve Varech 42:23, s Varama předtím doma 36:13, v Jihlavě 37:17 a se Slavií v prvním kole 34:18. Celkem za pět zápasů 194:89... to není náhoda. Dneska jsem se na Slavii byl podívat a herně to s výjimkou druhé třetiny, kdy Cheze "jeblo", bylo opravdu o konfrontaci extraligy s první ligou.

+1/0
9.4.2016 1:01

P59e33t89r 44H35a45n50á43k 8121244136197

Je fajn, že někteří " diskutéři " můžou opruzovat už jenom u článků o druhé lize ;-D

P71e13t76r 48H16a74n76á14k 8921524376677

poznal ses ? ;-DR^ ... jinak to názvosloví mě fakt baví, počítám, že než půjdu do důchodu, tak se té naší kdysi 1.lize bude říkat " Intergalaktická " ;-D

P43e79t57r 10H73a39n52á98k 8411364486437

rozumem si nikdy neoplýval, takže žádné překvapení ;-)

M17i26r45o60s31l94a50v 87K88o15n70e77c22n26y 2169331926788

obojí je možné.. posmívat, posmávat atd :)

+2/−3
9.4.2016 0:01

M14a20r46t33i88n 86S13t52r45a68k38a 7330408399948

Eriku, tady není žádná diskuze o 1. lize, je tu diskuze o extralize a WSM lize, když už :-) První liga oficiálně neexistuje :-P

+2/0
9.4.2016 1:02

J41o87s38e93f 93S91t76a57r85ý 5884989285479

Dvanáctikolová baráž? Já myslel, že šestikolová :-)

R74o66m11a47n 29V59í15c80e69n48e46c 2169442738432

"Drápale, hlavně nemyslet!" "Od toho jsme tady my".

0/0
9.4.2016 15:41

E22r12i74k 73W31i79n82k55e56l84m41a47n51n 7522491881962

ve třetí třetině bylo zřejmé: Kitvínov NESMÍ PROHRÁT - to je REALITA !!

+2/−27
8.4.2016 21:32

M81a79r86t51i36n 96F46i91s82c82h65e39r 9483479979

Ano Eriku,jistě a kdo ten povel dal?Slávka nechce do ligy teda?Mě to vysvětli,jinak super Verva,super obrat,to měli udělat i ve Varech,paráda:-)

+14/0
8.4.2016 21:35

L28e13o75š 78K39o88f72r74o94ň 6839559902432

Erik neumí unést prohru a vždy hledá stejné výmluvy a stejná "zdůvodnění". To je REALITA.

L89e26o46š 92K49o32f48r73o19ň 6679919172212

Eriku, já vím, o čem hovořím. Ty jen tlučeš prázdnou slámu.

+3/0
8.4.2016 23:25

M56a52r51t54i57n 64S25t36r22a49k89a 7880668199288

To je jasný :-) Střely na branku 4:18, Slavia dostala v tý třetí třetině výhodu dlouhý přesilovky pět na tři a čtyři minuty v kuse pět na čtyři, ale můžou za to zase všichni kolem :-) Eriku Eriku... už nejsi ani vtipnej, už je to jenom smutný.

+4/0
9.4.2016 4:47

D18a63v21i45d 45K97r83á65t73k96ý 3334263161774

Erika Kindermann. Myslím, že štěstí už měla letos Slavia dost. Teď už přijdou krušné ligy a návrat do 2 ligy, kam Slavia patří.

E23r39i75k 46W61i43n65k25e69l98m29a67n53n 7802431171432

když budou Ruské Vary hokojevě lepší (nebudou) ať vyhrají, ale občas se rozhoduje místo na ledě u zeleného stolu a to mě jako milovníka pravdy šíleně mrzí

+2/−4
8.4.2016 22:18

J74a92n 14M58l73e97j64n88e69k 7895519616738

Nebejt Litvínova, tak si v roce 1998 slavil akorát vánoce! A to je realita!

+3/−1
8.4.2016 22:19

E45r58i22k 57W92i57n73k95e57l55m76a35n50n 7242211401512

já proti Litvínovu nic nemám až na ten dnešní koupený zápas teda

+2/−2

A87l97e61n38a 68B34e26n17e64š65o76v80á 9729732741739

Eriku, neztrapňujte se tady! nevím, na jakém zápase jste byl, ale v Edenu těžko. Slavii rozhodně rozhodčí nezařízl.

+3/0

J17a34n 83K19o41f33r49o58ň 3687773458575

Ten na žádném zápase nebyl, a do Edenu netrefí ani s navigací.:-)

+5/0
8.4.2016 23:16

A80l47e56n50a 76B39e48n63e62š22o16v89á 9869412851929

Tam poslal svého věrného druhá Konečného :-)

+1/0

A18l29e75n82a 12B59e76n16e86š56o42v55á 9749212791109

Druha

0/0
8.4.2016 23:37

M56i79r58o82s27l29a39v 94K43o36n19e53c22n76y 2299541906638

já tam dnes nebyl, vařil jsem doma.. Někdo musí být občas u plotny, víš Álo? :)

+2/−1
9.4.2016 0:06

J65a60k58u69b 73J77e87m79e44l89k82a 7169174878106

Ano vždycky máš pravdu je s tím ,že nesestoupí ti to nějak nevyšlo.

Furt si říkám kde se stala chyba.

0/0
8.4.2016 23:46

M36a88r39t61i36n 19S89t98r45a87k68a 7330668619748

Šimánku, copak? Předdefinovanej text? :-)

0/0
9.4.2016 1:03

J78o23s11e83f 57S23t49a96r20ý 5834149395499

Jaká škoda, že Jihlava nedotáhla domácí zápas se Slávií do vítězného konce.

+9/0
8.4.2016 21:30

J94i14r60k30a 12K65a21n50t39a 2249395365566

je fakt, že mohla mít namísto nynějších 6 bodů 9, to by byla jiná pohádka a rázem by se s ní počítalo, leč um Slavie a rozhodčích (zakázané uvolnění které nebylo) byl o něčem jiném. Nu což, postavit se proti tomu čelem a jak říká jeden můj kolega: znovu, lépe, radostněji...