Lukeš po obratu na Slavii: Budou to nervy až do konce baráže

Po dvou třetinách prohrávali na Slavii 0:3, nakonec vezou domů dva body za vítězství 4:3 v prodloužení. Hokejisté Litvínova předvedli v Praze obrat, díky kterému mohou na konci baráže slavit záchranu v extralize. "Tyhle dva body jsou hrozně důležité," nezastírá útočník František Lukeš, jenž dal rozhodující gól.

P18e16t21r 63K20o43u42b16e98k 3839242845942

Jsem překvapený, jaké jsou to porad nervy. Ten Martin nebo nekdo jeho formatu strašně chybí!

0/0
9.4.2016 10:42

J44a43n 58U19l46r13i24c28h 9269536279894

Dnes to byly zápasy pravdy. A výsledek testu je jasný. Vary nedokázaly porazit Jihlavu, která je v baráži nejslabší a nemohla nasadit hráče půjčené z Varů. Extraligovou účast si tedy zřejmě vybojují Litvínov a Slavia.

+1/0
9.4.2016 0:26

J46o11s58e40f 17P60r70o88c41h70á66z82k38a 9909724502485

Nejslabší Jihlava? Asi jste na zápasech se Slavií nebyl, v prvním jí vyšlo na co sáhla a ve druhém měla kliku že vyrovnala!

0/0
9.4.2016 6:21

M55a55r48t20i92n 85K71r22á43s40a 1409606753913

o tom, že Jihlava je tam víceméně do počtu se snad nebudeme přít. Postoupit nechce a bez hráčů KV je prostě slabší. Přesto dokázala své áčko, bez jejich hráčů, porazit. Klobouk dolů

0/−2
9.4.2016 10:19

M61a92r73t72i42n 83S74t90r32a52k95a 7630738759748

Postoupit chce. A já doufám, že půjde přes Slavii a Vary nahoru R^ Viděl jsem dvakrát půlku jejího zápasu a rozhodně to nebylo tak špatný, aby jí tu už teď někdo odepisoval.

0/0
9.4.2016 20:52

K80a54r39e72l 78R69u96b78e79š 4539242855286

Důležité body. Dál to bude takové drama, jaké si ho sami uděláte. Pokud bude příští zápas doma za tři body, bude do důležitý krok k záchraně. jestli ne, můžeme se ještě těšit...