Vedení 3:0 bychom si měli pohlídat, nechápal slávista Hruška

Měli slušně našlápnuto k tomu, aby porazili Litvínov a upevnili si vedení v baráži. Místo čtyřbodového náskoku však drží prvenství už jen díky lepšímu skóre. Hokejisté Slavie totiž doma přišli o slibné vedení 3:0 po dvou třetinách. "Tohle jsme si měli pohlídat, těžko se mi hledají slova," říkal po utkání domácí matador David Hruška.

I59v38a80n 96M65i82n13á38ř 7402424577581

Slávisty snad naivita neopustila ani po prohraném zápase ?! Za Litvínovským klubem je 56 letá nepřetržitá přítomnost v nejvyšší hokejové lize s tradičním útočným pojetím hry. I přes svůj dramatický pád na dno tabulky je stále schopen z účastníků soutěže porazit kohokoli ! Právě ten nečekaný obrat v poslední třetině kvalitu mužstva jen potvrzuje !