Škarek čelil šedesáti střelám mistra: Litvínov pálí ze všech pozic

Soupeř ho rozpálil ohněm střel, jako by z Jakuba Škarka chtěl udělat škvarek. Šestnáctiletý brankář hokejové Jihlavy v Litvínově čelil šedesáti střelám loňského extraligového mistra! A jeho Dukla prohrála 1:4.

P23a72v13e66l 93F96e42n31c37l 8665563340151

Koukal jsem na něj a přiznám se že jsem šel na hokej i kvůli němu. Byl jsem na něj zvědavý.... Gólman šikovný. Vysoký a přitom dost pohyblivý. Pořád v tempu, puky sbíral, moc z něj nepadali... Když vydrží, bude makat dál má myslím dobrou šanci na extraligu. Moc se mi líbil.

Jihlava hrála dobře, dvě třetiny ke bráně skoro nikoho nepustila. Ve třetí třetině ale odešli, prostě to tempo neudrželi.

0/0
11.4.2016 13:31

P47a90v89e94l 83P45e35t75r49ž42í44l82a 9604971337941

Nezlobte se, souhlasím se vším až na to, že z něj puky moc nepadali. Naopak kolikrát ještě půl minuty poté, co ho puk trefil, koukal odkud přilétl. Velmi silný na lapačce, na 16tiletého kluka je to rozhodně velký gólmanský nadprůměr. Přeji mu ať roste, jen je škoda, že nemohl posílit U18 na MS. Tam rozhodně patří, ale chápu, že Jihlava po rozhodnutí Varů neměla moc na výběr.

P95a57v21e27l 43P18e68t83r79ž60í30l82a 9714721397681

No ono to zase nebylo tak horký, bohužel naši statistici počítají do střel každé nahození, které jde na gólmana. Pravdou ale je, že se rozhodně nenudil.

Ono to bohužel vyplývá z toho, co může Jihlava nasadit. Ti kluci jsou obětaví, snaží se, dřou, ale ten rozdíl v hokejovosti tam prostě je.

Někteří ti kluci potřebují vyzrát, někteří zesílit, ale přeju jim hodně úspěchů. Rozhodně jihlavští fanoušci včera u nás - klobouček dolů. Pohodoví lidi, skvělí fanoušci.