Diskuze

Liberecký Radivojevič po prohře: Teď se ukáže, že jsme dobrý mančaft

Ačkoli Liberec v prvním finále hokejového play-off prohrál, nepůsobil skleslým dojmem. "Mám ze zápasu dobrý pocit. Nejsme stroje, čekali jsme, že nebudeme pořád vyhrávat. Teď ukážeme, že jsme dobrý mančaft, protože jsme v sezoně neprohráli ani jednou dvakrát po sobě. Věřím, že to v pátek potvrdíme," řekl útočník Branko Radivojevič.

15. 4. 2016 8:41

Říká se mi to celkem těžce, ale Sparta se mi letos líbí a to nás vyřadila. Nepanikaří, hraje pořád to svoje. Fakt se mi líbí. Liberec vede 1:0 a do druhé třetiny nastoupí jako by měl nahráno alespoň o pět gólů.

3 0
možnosti
JH

ano jen souhlas, vyrovnané čtyři pětky - stále si drží svoji hru, trenér ,,dozrál, a umí mužstvu vtisknout to co chce a ví jaké možnosti hráči pod ním mají

1 0
možnosti
JH

nějak se to Liberci rozpadlo, když se museli uchylovat jen k hrubým faulům, prostě labilita a mindrák ze Sparty je znát

3 2
možnosti
JL

J25a77n 72L59a34k92o58m83ý

15. 4. 2016 7:46

No až to po dnešku bude 0:2 po prvních domácích zápasech, tak jsem zvědavej jestli budou i dál takhle namyšlený. S jejich nervovou labilitou to bude se spravedlivýma rozhodčíma pro Liberec neřešitelný.

2 2
možnosti
SV

Sparta prohrala prvni SF ....kolik to bylo 1-6? Taky si mel takhle hustou rec nebo ses klepal abyste nevyjeli po ctyrech peti zapasech? Prvni zapas nikomu finale nevyhraje ani neprohraje, uvidime dneska. Kdyby to bylo 0-2, tak to bude problem, ale pochybuju o tom, spis predpokladam podobnej vyvoj jak sparta plzen

1 0
možnosti
KV

No za ten faul mimo hru bych nedával 5 minut, trest by neměl být žádný.Ale hráč, tedy v tomto případě Vampola by měl mít další zápas stopku.Tohle se prostě nedělá.