Liberecký Radivojevič po prohře: Teď se ukáže, že jsme dobrý mančaft

Ačkoli Liberec v prvním finále hokejového play-off prohrál, nepůsobil skleslým dojmem. "Mám ze zápasu dobrý pocit. Nejsme stroje, čekali jsme, že nebudeme pořád vyhrávat. Teď ukážeme, že jsme dobrý mančaft, protože jsme v sezoně neprohráli ani jednou dvakrát po sobě. Věřím, že to v pátek potvrdíme," řekl útočník Branko Radivojevič.

M26i34r75o89s31l34a14v 67T77r15o33u98s57i94l 8334698544610

tak prohru liberce hned v prvním finále doma jsem fakt nečekal;-(

0/0
15.4.2016 14:56

P71e93t61r 22V44e33s54e71l55ý 7794735394558

Říká se mi to celkem těžce, ale Sparta se mi letos líbí a to nás vyřadila. Nepanikaří, hraje pořád to svoje. Fakt se mi líbí. Liberec vede 1:0 a do druhé třetiny nastoupí jako by měl nahráno alespoň o pět gólů.

+3/0
15.4.2016 8:41

J65a44r40d50a 40H13o31f63m71a97n17n 4280625234

ano jen souhlas, vyrovnané čtyři pětky - stále si drží svoji hru, trenér ,,dozrál, a umí mužstvu vtisknout to co chce a ví jaké možnosti hráči pod ním mají

+1/0
15.4.2016 8:44

P94a74v37e26l 98Š65m51í95d 7674858149892

trenér dozrál?;-D,Sparta hraje dobře pokud určuje ráz hry,jak prohrává je poloviční.Dyť v 1.třetině to pořád vypadalo že hraje Liberec přesilovku.

0/0
15.4.2016 9:19

J52a45r59d77a 33H93o47f59m66a64n27n 4530915654

ano dozrál - že tedy nedali více golů :-), zatím když prohrává liberec tak neví co hrát viz. včera poslední třetina

+1/0
15.4.2016 9:28

P33e97t10r 95V53e92s81e19l59ý 7954285634738

jenže ve druhé třetině začal hrát Liberec úplné prd...

0/0
15.4.2016 9:38

J72a13r69d75a 53H46o50f60m85a13n92n 4740235804

nějak se to Liberci rozpadlo, když se museli uchylovat jen k hrubým faulům, prostě labilita a mindrák ze Sparty je znát

+3/−2
15.4.2016 8:08

J12a56n 39L57a82k34o42m42ý 7531945715424

No až to po dnešku bude 0:2 po prvních domácích zápasech, tak jsem zvědavej jestli budou i dál takhle namyšlený. S jejich nervovou labilitou to bude se spravedlivýma rozhodčíma pro Liberec neřešitelný.

+2/−2
15.4.2016 7:46

S21t18a43n85i62s59l69a29v 74V55o96l88e72m17a51n 7154477935166

Sparta prohrala prvni SF ....kolik to bylo 1-6? Taky si mel takhle hustou rec nebo ses klepal abyste nevyjeli po ctyrech peti zapasech? Prvni zapas nikomu finale nevyhraje ani neprohraje, uvidime dneska. Kdyby to bylo 0-2, tak to bude problem, ale pochybuju o tom, spis predpokladam podobnej vyvoj jak sparta plzen

+1/0
15.4.2016 8:03

K30a40r22e78l 62V29o48j44t38a 6411407598732

No za ten faul mimo hru bych nedával 5 minut, trest by neměl být žádný.Ale hráč, tedy v tomto případě Vampola by měl mít další zápas stopku.Tohle se prostě nedělá.

P45a16v32e12l 78Š63m67í55d 7144458109842

Holý to nemete,je to tělem i duší Sparťan,bacha na to.

0/0
15.4.2016 9:24

R63o19m35a13n 45O42l34s28z72o16w71y 3596367650325

To máte pravdu, ale přesto to smete, to Vám garantuji.

0/0
15.4.2016 11:31

J92a73n 47N56á14d25v34o65r92n16í77k 7863608565847

Ani jeden zápas stop. A je to tak správně.

+3/0
15.4.2016 6:39

J82a97r94d46a 30H51o56f14m53a15n29n 4540525394

za pokus zranit hráče ( a to strčení proti hraně dvířek je) by měl stát min. 3 zápasy

+1/0
15.4.2016 8:07

J43a72n 74N22á41d74v80o66r88n95í69k 7383538425967

Prosím vás... Vy jste se nám nějak rozčertil.

+1/0
15.4.2016 8:21

J66a54r73d70a 87H32o73f63m89a45n79n 4460685924

ne - mám jen tu výhodu že ,,mé,, mužstvo vypadlo již dříve a ted to sleduji okem nezávislého fanouška

P76a61v37e21l 72Š47m21í98d 7564278839632

tak to je potom závislost na něčem jiném.To bych spíš ocenil toho co tam Švrčkovi málem zaseknul hokejku do krku a chtěl ho otočit,ale ne toto.

K90a39r85e27l 28K88o34p27e96c66k53ý 3914523706861

Vampola i Birner by měli dostat alespoň 3 zápasy za ty prasárny co udělali... RvRvRv