Hokejová osmnáctka vstoupila do MS porážkou s Finskem po nájezdech

Jeden bod získali při premiéře na světovém šampionátu v americkém Grand Forks čeští hokejisté do 18 let. Tým Roberta Reichela prohrál s tradičně silnými Finy 3:4 po nájezdech, když ve třetí třetině smazal dvougólové manko. V dalším utkání ho čeká favorizovaná Kanada.

K94a29r94e31l 28N78o54v71o40t79n37y 6549661859665

Koukam, ze presilovky jsou bidou ceskeho hokeje uz od mladochu. Ale jinak myslim, ze to byl dobry zapas se slusnym vysledkem.

+1/0
15.4.2016 12:37

P28e13t48r 60Z70u33z89i15a80k 9839968822672

Pěkná hra a škoda těch nájezdů. Co mne ale rozesmálo, bylo těch 5 gólů mezi 3. a 5. minutou v zápase Slovensko Dánsko. ;-D

0/0
15.4.2016 9:41

F22i68l23i52p 59L68o25u29k54a 4746836628951

Příslib do dalších zápasů. Mohli jsme očekávat horší výsledek. R^ I když prohra po nájezdech samozřejmě zamrzí a může mít vliv na sílu čtvrtfinálového soupeře. Ale to se rozumí samo sebou. Nepředbíhejme. Slušný rozjezd, řekněme.