Palát jednou asistoval u výhry, Tampa a Pittsburgh srovnaly série

Hokejisté Tampy Bay i díky jedné asistenci českého útočníka Ondřeje Paláta zdolali na domácím ledě Islanders 4:1 a vyrovnali tak stav série 2. kola play-off na 1:1 na zápasy. Srovnáno je také ve druhém souboji ve Východní konferenci poté, co Pittsburgh uspěl těsně 2:1 na ledě Washingtonu.

Š73í52m12a 22K39a84d25e96ř35á31v29e77k 9544721264904

Jedeme Tampa!!

+1/−1
1.5.2016 8:48

M19a77r23t96i77n 66V95a61v96ř43í96k 8521404622

Pens - Caps jsem opět koukal, první dvě třetiny jasně lepší Pens, že to bylo jen s jedním gólem byl docela zázrak. Ve třetí třetině Caps hodně přidali a zřejmě byli i lepším týmem, mladý Murray se projevil jako talent a Pens mají hodně dobrou naději do kasy do budoucnaR^ K tomu neuznanému gólu - bylo to asi trošku sporné, ale Kuznětsov si na Murrayho lehl a znemožnil mu jakýkoliv zákrok, takže správný verdikt. Rozhodující gól Fehr, asi mají ve Wsh radost, že se ho zbavili do Pit;-DPak naopak jako fanouška pens mě těší, že už nemáme Orpika, to co předvedl na Maattovi bych trestal i více jak dvěma minutama. Líbí se mi i Bonino, který je zápas od zápasu lepší, minule si udělal tréninkové kužely z obránců wsh, dnes opět výborný, v Crosbyho lajně roste Sheary, který je tam místo Kunitza. U wsh bych vyzdvihnul Backstroma, který je opravdu neuvěřitelnej na buly. Za zmínku stojí i Letangův čas na ledě, který je přes 35min, snad se vrátí Maatta, těším se na další bitvuR^