St. Louis v prodloužení srovnalo sérii, San Jose slavilo druhou výhru

Na Východě jsou po úvodních dvou partiích druhého kola play-off NHL obě série srovnané 1:1 na zápasy. V Západní konferenci se do trháku urvalo pouze San Jose, když po nedělní výhře 3:2 vede nad Nashvillem už 2:0. Naopak vyrovnanost nejlepší hokejové ligy světa potvrzuje i souboj Dallasu se St. Louis, který je po posledním úspěchu Blues 4:3 z prodloužení smírný 1:1.

V26i71l52i69a62m 33N60o69v46a78k 7414937350149

Dallas ma slabsi obranu ale dost slabe golmany. Myslim ze s tech co jsou v semifinale konferenci jsou dallassti nejslabsi v brance. No a nechat se vylucovat (a jeste k tomu za hlouposti) v OT je na povazenou. Tam jsou taky rozhodci tolerantnejsi a presto se nechat dva krat vyloucit - to je moc a tezko se to brani proti nekomu jako St Louis

0/0
2.5.2016 10:57

V33o69j64t26ě78c50h 19G35r94o53s92s 9139234845116

To si nemyslím. Lehtonen i Niemi jsou kvalitní gólmani. A zrovna včera s těmi 3 góly mohl Lehtonen těžko něco dělat.

+2/0
2.5.2016 11:28

V48i72l86i78a63m 24N67o13v85a27k 7754357180349

jasne ze jsou kvalitini - kazdy v NHL ma kvalitini golmany, ale Dallas se trvale nemuze na vykony golmanu spolehat treba tak jako se na ne spolehaji jini. Jsou proste v te kvalite slabsi a taky maji takovou trochu pozicne slabsi obranu. Nahradou je vyborny utok a perfektni kondice. A to hraji a asi budou hrat bez Seguina

0/0
2.5.2016 15:22

T46o70m70a18s 42S77t79r62i25h36a94v14k89a 6762973758596

nebude žádnej článek o draft lottery?8-o Maple Leafs vychází jejich masterplan a českej čtenář se o tom nedozví...:-)

Z89d15e19n66e65k 60N49a36j40m27a55n 1464523216

Dallas je neuvěřitelně děravej v obraně, především v předbrankovém prostoru. Blues si 3. třetinu prohráli sami, to neustálé zbavování puku ihned za půlkou je stálo vedení

+1/0
2.5.2016 8:19

M22a83r26t34i80n 13C88a28j25t53h65a38m67l 3461218576920

Skoda Dallas.Bylo 3-1 a rikal jsem si jak nesnizi,tak to nema cenu sledovat.Jenze ve treti to prislo.Snizeni a pak dokonce Benn vyrovnal.To bylo perfektni zpracovani puku stahovackou.No v prodlouzeni se nesmi nechat vyloucit.