Plán pro úvodní duel s Ruskem: přežít první třetinu, pak se uvidí

První zápas a hned domácí Rusko. Hokejová reprezentace v pátek v 19.15 zažije hodně ostrý vstup do mistrovství světa. A tak plán zní jasně: Přežít první třetinu, pak se uvidí.

M49i61l51o50s77l51a61v 73U92r52b34a80n 4248889870773

Velmi optimistický nadpis článku.;-)

0/0
6.5.2016 13:18

V40l55a29d88i60m75i62r 94S84o90u79k86a33l 4350301421746

Podle mě bude nejdůležitější pokusit dát alespoň o jeden gól více než soupeř ;-)

+1/0
6.5.2016 12:42

M35a54r57t21i79n 94B37o51u67č14e75k 7335885627857

Uz se tesim az budeme v ty nasi hospudce o druhe tretine soutezit mezi sebou,komu se vic natrasa bricho pri fandeni a na konci uz ani nebudeme vedet,kolik to skoncilo...-))))

+1/0
6.5.2016 12:33

M55a12r89t64i37n 84D33a73n97i55s 7656860710746

takže Vůjtek nechce prezradiť meno brankára, ale taktiku na prvú tretinu vytrúbi sfleku do médií ;) Aby neboli Rusi prekvapení..

0/−1
6.5.2016 12:31

R49i67c31h90a16r88d 44V40e66s59e59l91ý 5477922701866

"přežít třetinu" je podle vás taktika, která by se navíc musela tajit a předávat hráčům v šifrovaných depeších???...;-D

0/0
6.5.2016 12:44

V70á94c37l92a40v 31Š45u64b15r88t 9117793598647

Správná taktika, domnívám se, by měla být přesně opačná: první třetinu na ně vlítnout a doufat, že znejistěj. Pak je šance na dobrý výsledek. Spoléhat na defenzivu, což je naše největší slabina, není asi úplně na místě.

0/0
6.5.2016 12:29

J24a18r64m76i28l 45J53e42g82l 3720502259444

To je přeci myšleno a odpovídá to skutečnosti, že jsme úplní outsideři a vzhlížíme k tomu nahoře, ať je k nám milostiv. Když bude, tak by se to mohlo snad nějak uplácat... Víc tam nehledejte

0/0
6.5.2016 13:30

R39i15c44h47a39r12d 20V83e69s59e77l43ý 5277322651846

já bych jel na klasickou ostřílenou taktiku - dát vždycky aspoň o jeden gól víc, než soupeř a zlato v kabeli....;-)

P86a15v59e70l 50G71ü76n48t79h54e57r 8855425106234

Tak od kolika se ten hokej hraje??!! tady je psáno 19.15, CT SPORT má začátek 18.45. Na webech je psáno 18.15. Jsem z toho trošku zmatenej. Upřesní mi někdo prosím?

0/−1

M87a56r64t84i85n 43B42o93u63č18e76k 7645765767557

Hraje se to dneska...staci? -)

0/0

M56a94r35t27i40n 26B16o24u75č25e86k 7415315907927

Zapnete to pro sicht v 18:15 a urco o to neprijdete....-)

0/0

M50a37r73t21i54n 80B56o78u65č80e53k 7205945627727

..sichr...

0/0

P16a98v71e34l 96G62ü59n24t68h95e80r 8425885686984

No čekal jsem lepší odpovědi, ale zkusim si odpovědět sám :-) začne to 19.15 ct sport zacina tradičně 30 minut předem (proto těch 18.45) a 18.15 je to možná Ruského času? mohlo by být?

+1/0

M12a20r13t69i67n 49B90o65u31č73e98k 7265695467867

Ale asi jo...-))

0/0
6.5.2016 12:34

M16i20c61h12a19l 86M69r96a92z40i89k 6227147244720

to nebude, rusky cas je o par hodin napred, tam bude predpokladam cca 20:15 nebo 21:15 :) v Lotyssku je 20:15, takze tech 18:15 bude spise chyba nektereho autora...

0/0
6.5.2016 12:46

R48i67c19h65a78r42d 17V34e94s32e25l43ý 5497592971466

podle mě zápas začíná 19:15 a od 18:45 začíná studio, kde se budem utěšovat, vymýšlet různé teorie, které podpoří naše šance na výhru a rozebírat, jakou má který hráč z ruské sborné zrovna náladu...;-)

+4/0
6.5.2016 12:30

M89i77l81o89s70l80a85v 59U22r41b23a20n 4398779370853

18:45 - 19:15 - elektronická tužka, hypotézy a tlachy.

19:15 - vhazování

0/0
6.5.2016 13:23

M50a57r34t40i16n 13B66o53u97č84e66k 7785935527297

Bylo by mozny,ze by vsichni nasi hraci ucpali branku a ta by tak byla neprustrelna?to by byla plichta a na najezdy by to mozna vyslo...

+1/−1
6.5.2016 12:25

V46á93c93l98a43v 31Š34u12b67r80t 9597533468297

S tímto předpo.raným přístupem tu první třetinu určitě nepřežijeme:-)

+1/0
6.5.2016 12:22

M96a94r26t94i38n 91B91o34u66č39e85k 7205385917847

Kolmy nakopavany balony dopredu a trefovat zarizeni...-))))receno fotbalovou terminologii a taktikou Pepika Hnatka...-))

T42o27m53a73s 93K84r33a51l 7814580481

To je jak kopačková reprezentace za Pepika Chovance: první poločas neinkasovat a ve druhém se děj vůle boží.8-o

+1/0
6.5.2016 12:17

E11r73i75k 46S67l17a81v36a89t14a 4903936733322

Já jen doufám, ze ten "plán " je v článku vytrzeny z kontextu...

R81i28c40h10a82r90d 83H89o53t29o80v85ý 7414873517320

No to je plán. 20 minut bránit a pak se uvidí. Vůjtku, jsi borec ;-DRv!!

A10l96e61š 34M46e66t78l68i15c11k86ý 4512544744349

Plán zní jasně, muž s pukem nesmí projít a to celých 60 minut zápasu. :)

P95e28t42r 22H21r70a47b54á91k 6260627442390

Pro mínusaře předkládam bilanci na posledních 3 MS s těžkými soupeři, tj. Finsko, Švédsko, USA, Rusko, Kanada, Švýcarsko - 2 výhry v norm. hrací době, 1 výhra po nájezdech, 2 prohry po nájezdech, 9 proher v norm. hrací době, tj. 2-1-2-9. To jjsou reálná čísla za okolností, kdy jsme měli myslím kvalitnější kádr a kdy jsme ostatní soupeře většinou poráželi o gol, popř. dva. Létošního šampionátu se upřímně dost bojím.

+3/−1

P42e80t56r 12V29i10n83t23r52l69í40k 3776904191

Takhle vypadá přátelé český hokej v roce 2016, tomu říkám panáčku taktika... Hlinka se v hrobě obrací

+2/0

P98e70t10r 39P42á68l58k14a 6683186410632

proč by se měl obracet v hrobě? Jeho tým v Naganu hrál v klíčovém čtvrtfinále první třetinu s taktikou "pojďme se zkusit dostat za půlku".

Jestli ono to nebude i o síle soupeře, co?

P17e45t25r 42V53i57n12t44r29l60í47k 3826914851

Tenkrát měli nějakou strategii a nepochybně sílu mužstva. Dnes je strategie víceméně žádná a síla mužstva minimální

O66p42a18č22k64o 28D64a64v32i95d 8527255599208

Bruslit a řezat je, jak za starých dobých časů...Oni to nesnášej.

F36i63l32i32p 65K77o11l41b72á31b41e62k 2866276495641

Odkud je to nevím, ale je to místní komunista a zarytý antijágrovec.

P36e18t71r 57H88r62a54b69á41k 6460667362110

Tak skupina je to dost těžká. V podstatě postup do QF je aktuálně 50 na 50. Na silné týmy nemáme, takže s Ruskem a Švédskem určitě padnem. Velké problémy nám dělá Švýcarsko a i zde očekávám prohru. O 4. místo ve skupině bude tuhý boj s Lotyšskem, Norskem i Dánskem. A Kazachstán nebude jen komparz. Nalosování máme opět dost blbé. Po třech zápasech budeme mít možná jednu výhru a pak zápas o vše s Norskem. Závěrečný zápas se Švýcarskem může být hodně zajímavý. V PO je pak samozřejmě možné všelicos, ale nejdříve je nutné se tam vůbec dostat.

+8/−7
6.5.2016 11:14

F30i67l18i90p 90L51o14u19k91a 4556696318451

Souhlasím. Vidím to stejně. Klidně můžem být po třech zápasech bez bodu, stát se to může. A pak nám budiž samo nebe milostivo. A žádný outsider na dohled. Naopak, severské týmy, na které tradičně "neumíme", Švýcaři (ani nemluvit) a skorodomácí Kazachstán s naturalizovanými Kanaďany.

Nebude to nic lehkého a ani bych se nedivil, kdyby to letos poprvé v historii nevyšlo.

+4/−2
6.5.2016 11:19

P82e35t50r 29H37r81a94b10á93k 6330897392380

Tak tým bude určitě bojovat, bude semknutý a prostě nechám tam duši, ale ani to nemusí stačit. Oproti jiným šampionátům máme, nebojím se to napsat, výrazně slabší tým, a naopak ostatní týmy jsou podle mého na podobné úrovni. Já samozřejmě věřím, že postoupíme, ale letos to bude asi nejtěžší za tu dobu, co naší reprezentaci aktivně fandim, tj. od roku 1994.

+2/0
6.5.2016 11:28

F86i19l55i82p 12L91o69u88k59a 4386726538581

Ne, přesně prostě. Na to pořadí zápasů jsem se už dřív díval, a i s ohledem na okolnosti nominace a přípravy se ty spekulace prostě nabízejí. To si právě myslím, že nějak cítíme stejně, jako "dlouhodobí fandové". Ale samozřejmě to neznamená, že se to nepodaří. Jen že to riziko tam je. Samozřejmě, jako vždycky ve sportu, zítra (nebo i dnes) už to může vypadat úplně jinak.

0/0
6.5.2016 11:37

P76e41t61r 43H61r11a36b52á79k 6290287212190

Tak pokud neuspějí, nebudu jím to vyčítat. Na posledních MS jsme byli ve skupinách dvakrát třetí a jednou čtvrtí. Takže to bylo vždy skoro o fous. jednou to holt o fous vyjít nemusí.

+2/0
6.5.2016 11:40

P83e40t10r 35P43á27l61k62a 6633946630192

stát se může leccos, koneckonců hraje se na dvě brány, začíná se za stavu 0:0 a jdeme od zápasu k zápasu, ale mám neodbytný pocit, že většinou když jsme vyhlašovali, že je důležité přežít první třetinu, zpravidla jsme pak někdy kolem sedmé minuty prohrávali 2:0.