Plán pro úvodní duel s Ruskem: přežít první třetinu, pak se uvidí

První zápas a hned domácí Rusko. Hokejová reprezentace v pátek v 19.15 zažije hodně ostrý vstup do mistrovství světa. A tak plán zní jasně: Přežít první třetinu, pak se uvidí.

M78i92l44o58s91l94a74v 78U50r12b21a26n 4488959850973

Velmi optimistický nadpis článku.;-)

0/0
6.5.2016 13:18

V20l64a28d10i71m77i91r 51S15o88u85k88a84l 4460961501446

Podle mě bude nejdůležitější pokusit dát alespoň o jeden gól více než soupeř ;-)

+1/0
6.5.2016 12:42

M87a17r27t82i64n 22B12o47u56č44e22k 7955485747977

Uz se tesim az budeme v ty nasi hospudce o druhe tretine soutezit mezi sebou,komu se vic natrasa bricho pri fandeni a na konci uz ani nebudeme vedet,kolik to skoncilo...-))))

+1/0
6.5.2016 12:33

M32a81r14t36i95n 33D66a10n10i92s 7536130180846

takže Vůjtek nechce prezradiť meno brankára, ale taktiku na prvú tretinu vytrúbi sfleku do médií ;) Aby neboli Rusi prekvapení..

0/−1
6.5.2016 12:31

R92i13c15h70a81r59d 87V68e24s55e51l25ý 5617252431796

"přežít třetinu" je podle vás taktika, která by se navíc musela tajit a předávat hráčům v šifrovaných depeších???...;-D

0/0
6.5.2016 12:44

V54á66c23l86a66v 12Š41u69b54r20t 9307173268897

Správná taktika, domnívám se, by měla být přesně opačná: první třetinu na ně vlítnout a doufat, že znejistěj. Pak je šance na dobrý výsledek. Spoléhat na defenzivu, což je naše největší slabina, není asi úplně na místě.

0/0
6.5.2016 12:29

J21a19r92m62i63l 41J16e35g65l 3250192639674

To je přeci myšleno a odpovídá to skutečnosti, že jsme úplní outsideři a vzhlížíme k tomu nahoře, ať je k nám milostiv. Když bude, tak by se to mohlo snad nějak uplácat... Víc tam nehledejte

0/0
6.5.2016 13:30

R58i84c79h71a51r66d 30V47e85s88e30l28ý 5897702441256

já bych jel na klasickou ostřílenou taktiku - dát vždycky aspoň o jeden gól víc, než soupeř a zlato v kabeli....;-)

P12a44v82e83l 74G48ü78n49t94h52e34r 8305725436734

Tak od kolika se ten hokej hraje??!! tady je psáno 19.15, CT SPORT má začátek 18.45. Na webech je psáno 18.15. Jsem z toho trošku zmatenej. Upřesní mi někdo prosím?

0/−1

M69a70r19t94i86n 37B21o43u24č52e57k 7715905647577

Hraje se to dneska...staci? -)

0/0

M27a85r90t52i26n 54B87o60u50č31e59k 7405565807187

Zapnete to pro sicht v 18:15 a urco o to neprijdete....-)

0/0

M21a58r64t86i42n 11B20o15u21č49e89k 7115675417267

..sichr...

0/0

P75a86v84e46l 34G48ü38n30t27h28e80r 8205675726364

No čekal jsem lepší odpovědi, ale zkusim si odpovědět sám :-) začne to 19.15 ct sport zacina tradičně 30 minut předem (proto těch 18.45) a 18.15 je to možná Ruského času? mohlo by být?

+1/0

M95a64r61t15i41n 97B17o14u32č56e16k 7795795127357

Ale asi jo...-))

0/0
6.5.2016 12:34

M53i30c28h33a55l 71M55r19a55z69i81k 6387467684600

to nebude, rusky cas je o par hodin napred, tam bude predpokladam cca 20:15 nebo 21:15 :) v Lotyssku je 20:15, takze tech 18:15 bude spise chyba nektereho autora...

0/0
6.5.2016 12:46

R89i52c41h83a52r34d 48V61e98s28e68l82ý 5627892281676

podle mě zápas začíná 19:15 a od 18:45 začíná studio, kde se budem utěšovat, vymýšlet různé teorie, které podpoří naše šance na výhru a rozebírat, jakou má který hráč z ruské sborné zrovna náladu...;-)

+4/0
6.5.2016 12:30

M58i27l91o73s60l90a43v 27U64r50b55a16n 4458589690693

18:45 - 19:15 - elektronická tužka, hypotézy a tlachy.

19:15 - vhazování

0/0
6.5.2016 13:23

M44a70r65t63i48n 95B59o10u15č67e29k 7155855877917

Bylo by mozny,ze by vsichni nasi hraci ucpali branku a ta by tak byla neprustrelna?to by byla plichta a na najezdy by to mozna vyslo...

+1/−1
6.5.2016 12:25

V28á37c11l33a20v 54Š93u10b98r19t 9247283118777

S tímto předpo.raným přístupem tu první třetinu určitě nepřežijeme:-)

+1/0
6.5.2016 12:22

M42a25r49t57i98n 47B91o34u63č29e62k 7675905677917

Kolmy nakopavany balony dopredu a trefovat zarizeni...-))))receno fotbalovou terminologii a taktikou Pepika Hnatka...-))

T36o17m36a80s 82K52r52a50l 7634800241

To je jak kopačková reprezentace za Pepika Chovance: první poločas neinkasovat a ve druhém se děj vůle boží.8-o

+1/0
6.5.2016 12:17

E97r83i96k 30S67l19a94v84a20t68a 4933496923792

Já jen doufám, ze ten "plán " je v článku vytrzeny z kontextu...

R80i19c70h63a57r13d 52H78o34t63o85v83ý 7414933417670

No to je plán. 20 minut bránit a pak se uvidí. Vůjtku, jsi borec ;-DRv!!

A95l27e42š 32M36e17t55l88i15c77k89ý 4442244954199

Plán zní jasně, muž s pukem nesmí projít a to celých 60 minut zápasu. :)

P65e68t23r 67H22r32a42b56á47k 6580357162890

Pro mínusaře předkládam bilanci na posledních 3 MS s těžkými soupeři, tj. Finsko, Švédsko, USA, Rusko, Kanada, Švýcarsko - 2 výhry v norm. hrací době, 1 výhra po nájezdech, 2 prohry po nájezdech, 9 proher v norm. hrací době, tj. 2-1-2-9. To jjsou reálná čísla za okolností, kdy jsme měli myslím kvalitnější kádr a kdy jsme ostatní soupeře většinou poráželi o gol, popř. dva. Létošního šampionátu se upřímně dost bojím.

+3/−1

P93e30t70r 94V77i49n11t36r48l24í66k 3486634531

Takhle vypadá přátelé český hokej v roce 2016, tomu říkám panáčku taktika... Hlinka se v hrobě obrací

+2/0

P98e77t41r 93P29á63l81k22a 6313316550822

proč by se měl obracet v hrobě? Jeho tým v Naganu hrál v klíčovém čtvrtfinále první třetinu s taktikou "pojďme se zkusit dostat za půlku".

Jestli ono to nebude i o síle soupeře, co?

P43e85t33r 95V26i54n56t29r58l77í43k 3786164631

Tenkrát měli nějakou strategii a nepochybně sílu mužstva. Dnes je strategie víceméně žádná a síla mužstva minimální

O16p89a81č21k73o 86D94a41v60i43d 8397845959758

Bruslit a řezat je, jak za starých dobých časů...Oni to nesnášej.

F73i13l70i22p 33K83o32l73b23á70b55e27k 2626966635291

Odkud je to nevím, ale je to místní komunista a zarytý antijágrovec.

P85e13t28r 67H97r49a98b10á19k 6230907682450

Tak skupina je to dost těžká. V podstatě postup do QF je aktuálně 50 na 50. Na silné týmy nemáme, takže s Ruskem a Švédskem určitě padnem. Velké problémy nám dělá Švýcarsko a i zde očekávám prohru. O 4. místo ve skupině bude tuhý boj s Lotyšskem, Norskem i Dánskem. A Kazachstán nebude jen komparz. Nalosování máme opět dost blbé. Po třech zápasech budeme mít možná jednu výhru a pak zápas o vše s Norskem. Závěrečný zápas se Švýcarskem může být hodně zajímavý. V PO je pak samozřejmě možné všelicos, ale nejdříve je nutné se tam vůbec dostat.

+8/−7
6.5.2016 11:14

F77i75l24i38p 58L83o46u78k68a 4386826328901

Souhlasím. Vidím to stejně. Klidně můžem být po třech zápasech bez bodu, stát se to může. A pak nám budiž samo nebe milostivo. A žádný outsider na dohled. Naopak, severské týmy, na které tradičně "neumíme", Švýcaři (ani nemluvit) a skorodomácí Kazachstán s naturalizovanými Kanaďany.

Nebude to nic lehkého a ani bych se nedivil, kdyby to letos poprvé v historii nevyšlo.

+4/−2
6.5.2016 11:19

P90e58t24r 40H44r92a65b35á83k 6510977932980

Tak tým bude určitě bojovat, bude semknutý a prostě nechám tam duši, ale ani to nemusí stačit. Oproti jiným šampionátům máme, nebojím se to napsat, výrazně slabší tým, a naopak ostatní týmy jsou podle mého na podobné úrovni. Já samozřejmě věřím, že postoupíme, ale letos to bude asi nejtěžší za tu dobu, co naší reprezentaci aktivně fandim, tj. od roku 1994.

+2/0
6.5.2016 11:28

F23i29l67i68p 61L81o91u46k43a 4456826638901

Ne, přesně prostě. Na to pořadí zápasů jsem se už dřív díval, a i s ohledem na okolnosti nominace a přípravy se ty spekulace prostě nabízejí. To si právě myslím, že nějak cítíme stejně, jako "dlouhodobí fandové". Ale samozřejmě to neznamená, že se to nepodaří. Jen že to riziko tam je. Samozřejmě, jako vždycky ve sportu, zítra (nebo i dnes) už to může vypadat úplně jinak.

0/0
6.5.2016 11:37

P53e71t18r 27H74r44a45b16á57k 6490847772780

Tak pokud neuspějí, nebudu jím to vyčítat. Na posledních MS jsme byli ve skupinách dvakrát třetí a jednou čtvrtí. Takže to bylo vždy skoro o fous. jednou to holt o fous vyjít nemusí.

+2/0
6.5.2016 11:40

P96e12t19r 93P34á25l44k58a 6693266210982

stát se může leccos, koneckonců hraje se na dvě brány, začíná se za stavu 0:0 a jdeme od zápasu k zápasu, ale mám neodbytný pocit, že většinou když jsme vyhlašovali, že je důležité přežít první třetinu, zpravidla jsme pak někdy kolem sedmé minuty prohrávali 2:0.