Plán pro úvodní duel s Ruskem: přežít první třetinu, pak se uvidí

První zápas a hned domácí Rusko. Hokejová reprezentace v pátek v 19.15 zažije hodně ostrý vstup do mistrovství světa. A tak plán zní jasně: Přežít první třetinu, pak se uvidí.

M15i34l12o52s86l21a39v 50U46r15b52a86n 4918319280613

Velmi optimistický nadpis článku.;-)

0/0
6.5.2016 13:18

V40l76a81d93i40m21i22r 86S20o46u16k82a45l 4640371461856

Podle mě bude nejdůležitější pokusit dát alespoň o jeden gól více než soupeř ;-)

+1/0
6.5.2016 12:42

M23a73r28t83i44n 17B37o56u43č42e85k 7385335487857

Uz se tesim az budeme v ty nasi hospudce o druhe tretine soutezit mezi sebou,komu se vic natrasa bricho pri fandeni a na konci uz ani nebudeme vedet,kolik to skoncilo...-))))

+1/0
6.5.2016 12:33

M26a53r87t11i64n 93D74a92n21i25s 7426500150556

takže Vůjtek nechce prezradiť meno brankára, ale taktiku na prvú tretinu vytrúbi sfleku do médií ;) Aby neboli Rusi prekvapení..

0/−1
6.5.2016 12:31

R15i80c77h15a11r78d 56V10e76s94e69l53ý 5477952781366

"přežít třetinu" je podle vás taktika, která by se navíc musela tajit a předávat hráčům v šifrovaných depeších???...;-D

0/0
6.5.2016 12:44

V57á86c96l29a66v 90Š75u35b80r91t 9477803168677

Správná taktika, domnívám se, by měla být přesně opačná: první třetinu na ně vlítnout a doufat, že znejistěj. Pak je šance na dobrý výsledek. Spoléhat na defenzivu, což je naše největší slabina, není asi úplně na místě.

0/0
6.5.2016 12:29

J12a66r32m10i38l 60J18e32g31l 3690392259754

To je přeci myšleno a odpovídá to skutečnosti, že jsme úplní outsideři a vzhlížíme k tomu nahoře, ať je k nám milostiv. Když bude, tak by se to mohlo snad nějak uplácat... Víc tam nehledejte

0/0
6.5.2016 13:30

R92i41c21h56a77r23d 84V67e54s52e84l87ý 5237142511346

já bych jel na klasickou ostřílenou taktiku - dát vždycky aspoň o jeden gól víc, než soupeř a zlato v kabeli....;-)

P50a24v82e92l 69G44ü69n67t30h10e56r 8245465226244

Tak od kolika se ten hokej hraje??!! tady je psáno 19.15, CT SPORT má začátek 18.45. Na webech je psáno 18.15. Jsem z toho trošku zmatenej. Upřesní mi někdo prosím?

0/−1

M56a65r97t22i39n 64B32o66u10č38e89k 7205195947667

Hraje se to dneska...staci? -)

0/0

M42a89r24t94i46n 98B30o58u64č73e70k 7175725187457

Zapnete to pro sicht v 18:15 a urco o to neprijdete....-)

0/0

M87a83r33t53i70n 61B36o51u97č35e28k 7565825647797

..sichr...

0/0

P34a59v72e63l 66G66ü98n51t74h24e35r 8165435486684

No čekal jsem lepší odpovědi, ale zkusim si odpovědět sám :-) začne to 19.15 ct sport zacina tradičně 30 minut předem (proto těch 18.45) a 18.15 je to možná Ruského času? mohlo by být?

+1/0

M56a59r58t63i49n 15B85o65u33č14e16k 7475265697287

Ale asi jo...-))

0/0
6.5.2016 12:34

M51i47c93h83a48l 20M44r18a51z78i88k 6427587394450

to nebude, rusky cas je o par hodin napred, tam bude predpokladam cca 20:15 nebo 21:15 :) v Lotyssku je 20:15, takze tech 18:15 bude spise chyba nektereho autora...

0/0
6.5.2016 12:46

R55i92c12h39a77r68d 97V29e24s73e48l93ý 5487582591286

podle mě zápas začíná 19:15 a od 18:45 začíná studio, kde se budem utěšovat, vymýšlet různé teorie, které podpoří naše šance na výhru a rozebírat, jakou má který hráč z ruské sborné zrovna náladu...;-)

+4/0
6.5.2016 12:30

M82i80l56o72s87l22a58v 10U57r22b50a17n 4848609720363

18:45 - 19:15 - elektronická tužka, hypotézy a tlachy.

19:15 - vhazování

0/0
6.5.2016 13:23

M36a87r58t23i45n 86B91o58u53č28e78k 7205985267947

Bylo by mozny,ze by vsichni nasi hraci ucpali branku a ta by tak byla neprustrelna?to by byla plichta a na najezdy by to mozna vyslo...

+1/−1
6.5.2016 12:25

V58á90c59l16a60v 12Š65u56b42r43t 9127803648287

S tímto předpo.raným přístupem tu první třetinu určitě nepřežijeme:-)

+1/0
6.5.2016 12:22

M89a43r62t10i21n 67B60o10u46č82e94k 7885965287697

Kolmy nakopavany balony dopredu a trefovat zarizeni...-))))receno fotbalovou terminologii a taktikou Pepika Hnatka...-))

T98o94m10a50s 47K36r73a18l 7184870861

To je jak kopačková reprezentace za Pepika Chovance: první poločas neinkasovat a ve druhém se děj vůle boží.8-o

+1/0
6.5.2016 12:17

E96r30i83k 66S49l89a61v65a65t85a 4263376233802

Já jen doufám, ze ten "plán " je v článku vytrzeny z kontextu...

R74i17c32h10a60r23d 74H86o36t29o20v47ý 7804103827660

No to je plán. 20 minut bránit a pak se uvidí. Vůjtku, jsi borec ;-DRv!!

A29l92e47š 84M14e89t73l61i73c49k93ý 4362284394589

Plán zní jasně, muž s pukem nesmí projít a to celých 60 minut zápasu. :)

P32e59t79r 11H31r90a95b45á62k 6670647792530

Pro mínusaře předkládam bilanci na posledních 3 MS s těžkými soupeři, tj. Finsko, Švédsko, USA, Rusko, Kanada, Švýcarsko - 2 výhry v norm. hrací době, 1 výhra po nájezdech, 2 prohry po nájezdech, 9 proher v norm. hrací době, tj. 2-1-2-9. To jjsou reálná čísla za okolností, kdy jsme měli myslím kvalitnější kádr a kdy jsme ostatní soupeře většinou poráželi o gol, popř. dva. Létošního šampionátu se upřímně dost bojím.

+3/−1

P39e82t66r 84V84i75n58t59r22l81í47k 3666614101

Takhle vypadá přátelé český hokej v roce 2016, tomu říkám panáčku taktika... Hlinka se v hrobě obrací

+2/0

P42e22t92r 10P39á94l15k71a 6763476370362

proč by se měl obracet v hrobě? Jeho tým v Naganu hrál v klíčovém čtvrtfinále první třetinu s taktikou "pojďme se zkusit dostat za půlku".

Jestli ono to nebude i o síle soupeře, co?

P88e54t29r 83V19i76n41t43r69l90í62k 3336684671

Tenkrát měli nějakou strategii a nepochybně sílu mužstva. Dnes je strategie víceméně žádná a síla mužstva minimální

O26p46a84č73k91o 72D86a81v21i84d 8757315619988

Bruslit a řezat je, jak za starých dobých časů...Oni to nesnášej.

F85i56l49i18p 27K16o16l22b63á90b34e46k 2156496275701

Odkud je to nevím, ale je to místní komunista a zarytý antijágrovec.

P71e36t44r 28H25r50a36b87á30k 6420567922980

Tak skupina je to dost těžká. V podstatě postup do QF je aktuálně 50 na 50. Na silné týmy nemáme, takže s Ruskem a Švédskem určitě padnem. Velké problémy nám dělá Švýcarsko a i zde očekávám prohru. O 4. místo ve skupině bude tuhý boj s Lotyšskem, Norskem i Dánskem. A Kazachstán nebude jen komparz. Nalosování máme opět dost blbé. Po třech zápasech budeme mít možná jednu výhru a pak zápas o vše s Norskem. Závěrečný zápas se Švýcarskem může být hodně zajímavý. V PO je pak samozřejmě možné všelicos, ale nejdříve je nutné se tam vůbec dostat.

+8/−7
6.5.2016 11:14

F49i69l21i17p 28L42o33u69k68a 4546786648661

Souhlasím. Vidím to stejně. Klidně můžem být po třech zápasech bez bodu, stát se to může. A pak nám budiž samo nebe milostivo. A žádný outsider na dohled. Naopak, severské týmy, na které tradičně "neumíme", Švýcaři (ani nemluvit) a skorodomácí Kazachstán s naturalizovanými Kanaďany.

Nebude to nic lehkého a ani bych se nedivil, kdyby to letos poprvé v historii nevyšlo.

+4/−2
6.5.2016 11:19

P75e58t89r 19H22r66a10b29á28k 6960117862330

Tak tým bude určitě bojovat, bude semknutý a prostě nechám tam duši, ale ani to nemusí stačit. Oproti jiným šampionátům máme, nebojím se to napsat, výrazně slabší tým, a naopak ostatní týmy jsou podle mého na podobné úrovni. Já samozřejmě věřím, že postoupíme, ale letos to bude asi nejtěžší za tu dobu, co naší reprezentaci aktivně fandim, tj. od roku 1994.

+2/0
6.5.2016 11:28

F75i43l98i15p 19L62o86u29k41a 4296166108741

Ne, přesně prostě. Na to pořadí zápasů jsem se už dřív díval, a i s ohledem na okolnosti nominace a přípravy se ty spekulace prostě nabízejí. To si právě myslím, že nějak cítíme stejně, jako "dlouhodobí fandové". Ale samozřejmě to neznamená, že se to nepodaří. Jen že to riziko tam je. Samozřejmě, jako vždycky ve sportu, zítra (nebo i dnes) už to může vypadat úplně jinak.

0/0
6.5.2016 11:37

P16e86t73r 12H80r64a62b58á74k 6760967202300

Tak pokud neuspějí, nebudu jím to vyčítat. Na posledních MS jsme byli ve skupinách dvakrát třetí a jednou čtvrtí. Takže to bylo vždy skoro o fous. jednou to holt o fous vyjít nemusí.

+2/0
6.5.2016 11:40

P89e92t79r 30P71á19l29k93a 6653896700632

stát se může leccos, koneckonců hraje se na dvě brány, začíná se za stavu 0:0 a jdeme od zápasu k zápasu, ale mám neodbytný pocit, že většinou když jsme vyhlašovali, že je důležité přežít první třetinu, zpravidla jsme pak někdy kolem sedmé minuty prohrávali 2:0.