Švýcaři v nesnázích, podlehli i Norsku. Rusko se nadřelo s Kazachstánem

Hokejisté Ruska slaví první vítězství na domácím šampionátu. Tým kouče Olega Znaroka však zlomil soupeře až ve třetí třetině, v níž odskočil na 6:4. Na výhru naopak i po druhém utkání musejí čekat Švýcaři, kteří tentokrát podlehli Norsku 4:3 v prodloužení. Večerní duel skončil bez překvapení: Švédsko zvítězilo nad Dány 5:2.

D71u47š10a77n 12D14i75t60r93i38c97h 3368336233819

Jak tam mohlo být poprvé více než 10 tis. diváků, když s námi tam bylo 12,1 tis.?:-P

P95e59t76r 37M48a45r76š36á64l98e63k 9305352774459

Už kvůli tomu vidět Faselův kyselej ksicht.

+20/−1
8.5.2016 18:23

P73e69t64r 18M36a32r90e66č32e68k 1453241459218

To by Fasel nepřežil ;-) ..

+7/0

J67i73ř74í 36S46t78e11h27l11í59k 4900568856261

Fasel by rozšířil počet účastníků A skupiny. Jako kdysi kvůli Německu a Japonsku.

V27o79j46t74a 83L24e21j77s45e56k 1351575129809

To by spíš vymyslel nějakou baráž o sestup, aby sestupující hráli proti postupujícím (a modlil by se, že neprohrajou i to).

0/0
8.5.2016 23:03

L85u11k73á17š 72C42i55e69s25l70a28r 6574298626775

Viděl jsem druhou a třetí třenu a Rusové kazachy doslova drtili. Měli ale velký problém proměnit šance jinak ta hra byla velice dobrá. Myslím, že trápení vypadá jinak. Myslím, že s každým zápasem budou lepší a lepší a bude lepší je už v turnaji nepotkat.

+5/−8
8.5.2016 14:02

O79n53d39ř49e65j 75H69r97u40b18o39š 7566347840825

To je tím ,že ste neviděl možná první třetinu , která skončila 3:3 a Rusáci vlastně dali gola v přesilovce 5 na 3 atd...

+2/0
8.5.2016 15:30

M88a48r31t17i18n 86K34r36a82l 7353580573637

Tak rusáky v domácím prostředí bude lepší nepotkat, ale na druhou stranu jsou pod tlakem a tohle mužstvo na ně umí zahrát.

0/0
8.5.2016 15:47

M74a55r35t94i57n 10K65r13a95l 7173460143257

0/0

V12o42j98t43a 85L31e83j41s81e78k 1351215549899

Kdo je Oleg Znakor? Jak vznikne výsledek Rusko Kazachstán 6:4 (3:3, 0:1, 1:2)?Rv

+2/0
8.5.2016 13:50

J54a26n 55M23a16z27ů16r33e83k 2818434978335

Muze mi nekdo rict, proc zase cpou dp TV Slováky s Francouzema, kdy se hraje atraktivnější zápas Švédsko Dánsko?

+2/−15
8.5.2016 13:43

P29e79t91r 40M84a12r91š84á90l37e48k 9495362734319

Protože možná víc lidí zajímá zápas Slováků? Mě určitě ano.

M88a17r73t79i53n 83K39r17u81p60i94c24a 8183929525467

slovaky budou davat urcite na slovensky televizi, kterou dneska snad skoro kazdy chyta, ne? taky bych se radeji podival na svedy...

M13a57r96t42i29n 59C42a35j48t51h44a48m90l 3821568686450

Jen aby dnes Slovensko nehrálo s Francií o 4. místo ve skupině a tudíž ČF. Rád ten zápas zkouknu

0/0
8.5.2016 17:33

R10o94m92a80n 98V29í77c67e21n49e45c 2249342788322

Je to možný. Ještě jsem počítal, že do boje o 4.místo zasáhne Bělorusko, ale to je zatím marný.

0/0
8.5.2016 17:41

M85a55r20t59i95n 19K27o94d81a56t 2657906752987

Je to možný. Ale myslím, že je ještě brzo tipovat, protože Maďarsko je evidentně příliš slabý soupeř na to, aby podle zápasů s ním člověk odhadl sílu jiných. Duel s Francií bude takovým první měřítkem pro Slováky.