Švýcaři v nesnázích, podlehli i Norsku. Rusko se nadřelo s Kazachstánem

Hokejisté Ruska slaví první vítězství na domácím šampionátu. Tým kouče Olega Znaroka však zlomil soupeře až ve třetí třetině, v níž odskočil na 6:4. Na výhru naopak i po druhém utkání musejí čekat Švýcaři, kteří tentokrát podlehli Norsku 4:3 v prodloužení. Večerní duel skončil bez překvapení: Švédsko zvítězilo nad Dány 5:2.

D68u38š65a66n 15D48i69t32r23i19c81h 3818646353829

Jak tam mohlo být poprvé více než 10 tis. diváků, když s námi tam bylo 12,1 tis.?:-P

P92e54t63r 82M98a59r19š21á98l63e27k 9355552604669

Už kvůli tomu vidět Faselův kyselej ksicht.

+20/−1
8.5.2016 18:23

P22e18t57r 23M47a38r85e20č73e84k 1453411749958

To by Fasel nepřežil ;-) ..

+7/0

J12i72ř21í 50S64t69e72h13l97í82k 4270478106371

Fasel by rozšířil počet účastníků A skupiny. Jako kdysi kvůli Německu a Japonsku.

V17o83j68t39a 22L37e35j57s38e16k 1961615259989

To by spíš vymyslel nějakou baráž o sestup, aby sestupující hráli proti postupujícím (a modlil by se, že neprohrajou i to).

0/0
8.5.2016 23:03

L61u78k72á85š 15C37i49e34s92l78a78r 6394248936475

Viděl jsem druhou a třetí třenu a Rusové kazachy doslova drtili. Měli ale velký problém proměnit šance jinak ta hra byla velice dobrá. Myslím, že trápení vypadá jinak. Myslím, že s každým zápasem budou lepší a lepší a bude lepší je už v turnaji nepotkat.

+5/−8
8.5.2016 14:02

O75n38d74ř28e72j 54H70r24u97b83o81š 7886447700975

To je tím ,že ste neviděl možná první třetinu , která skončila 3:3 a Rusáci vlastně dali gola v přesilovce 5 na 3 atd...

+2/0
8.5.2016 15:30

M18a64r30t67i25n 30K37r24a80l 7393510763687

Tak rusáky v domácím prostředí bude lepší nepotkat, ale na druhou stranu jsou pod tlakem a tohle mužstvo na ně umí zahrát.

0/0
8.5.2016 15:47

M74a90r46t97i60n 39K64r61a36l 7463260243787

0/0

V89o37j25t17a 28L84e14j34s62e58k 1121985239189

Kdo je Oleg Znakor? Jak vznikne výsledek Rusko Kazachstán 6:4 (3:3, 0:1, 1:2)?Rv

+2/0
8.5.2016 13:50

J34a60n 15M52a80z18ů71r63e68k 2288304618975

Muze mi nekdo rict, proc zase cpou dp TV Slováky s Francouzema, kdy se hraje atraktivnější zápas Švédsko Dánsko?

+2/−15
8.5.2016 13:43

P53e83t39r 74M91a52r18š12á52l20e55k 9755922744689

Protože možná víc lidí zajímá zápas Slováků? Mě určitě ano.

M85a46r90t98i96n 34K19r81u44p76i96c26a 8943869795467

slovaky budou davat urcite na slovensky televizi, kterou dneska snad skoro kazdy chyta, ne? taky bych se radeji podival na svedy...

M94a83r55t39i72n 74C60a80j39t22h75a45m18l 3721578106670

Jen aby dnes Slovensko nehrálo s Francií o 4. místo ve skupině a tudíž ČF. Rád ten zápas zkouknu

0/0
8.5.2016 17:33

R42o26m89a91n 19V94í69c65e95n58e27c 2729102868592

Je to možný. Ještě jsem počítal, že do boje o 4.místo zasáhne Bělorusko, ale to je zatím marný.

0/0
8.5.2016 17:41

M31a67r52t29i36n 98K17o50d15a49t 2147686502737

Je to možný. Ale myslím, že je ještě brzo tipovat, protože Maďarsko je evidentně příliš slabý soupeř na to, aby podle zápasů s ním člověk odhadl sílu jiných. Duel s Francií bude takovým první měřítkem pro Slováky.