Dallas a Nashville si vynutil sedmý zápas, Hertl jednou asistoval

V pondělí mohlo být jasno o obou finalistech Západní konference play-off hokejové NHL. Jak tým St. Louis, tak San Jose však postupový mečbol nedokázal proměnit. Bluesmani na domácím ledě podlehli Dallasu 2:3 a Nashville urval důležitou výhru 4:3 nad San Jose až v prodloužení. Za hosty si jednu přihrávku připsal Tomáš Hertl. Stav obou sérií je 3:3 na zápasy a bude rozhodovat sedmý duel.

V27o38j15t14ě29c21h 33G82r30o28s17s 9559654765966

Škoda, že St. Louis nevyrovnalo. Dallas si řekl, že vedení 3:0 už nějak ubrání a směrem dopředu úplně přestal hrát. Od 2. třetiny se hrálo prakticky jenom na jednu branku. Tlak St. Louis byl místy ohromný. Ovšem na víc jak dva góly to nestačilo.

0/0
10.5.2016 14:38

T63o43m46á97š 54G91a37j70d15a 9901653467365

Kua, sem tam za stavu 0:3 svihnul na fortune u obou zapasu remizy.. tesny teda, lehtonen podrzel.. i kdyz to brevno eavese na konci, mohlo byt jasno chvili pred koncem.. :-)

+1/0
10.5.2016 9:07

R89a50d57i28m 98H37o68r98á38k 7930123534868

A teď konečně vyhrát ve žraločím teritoriu!:-)

0/0
10.5.2016 8:32

L54u95k59á46š 86R10y86c52h37l85ý 5547306753737

Ten nadpis )))) nejsem si jistý, jestli vynutili nebo vynutily, tak tam dám jednotné číslo R^R^

+8/0
10.5.2016 8:20

L89e66o98š 23E63x74n95e91r 6786698883557

Tak to je pech, pánové! :-( Teď musíme doufat, že jak St. Louis, tak San Jose své sedmé zápasy vyhrají... (Přece nemůžeme dopustit, aby finále konferencí hrála jen samá neoblíbená mužstva. ;-€ )

0/−6
10.5.2016 7:22

M38a18r97t35i48n 43C53a67j47t41h21a68m13l 3651588826620

A ja fandim Dallasu a San Jose.Skoda ze uz zraloci dnes nerozhodli kdyz 2-0 vedli.Nak zacina byt vysledek 2-0 zradnej

+1/−2
10.5.2016 7:54

J64a13n 96Š32u62l78a 9411396807482

Snad to zvládnou. Doufám, že ve finále bude Tampa a jestli Dallas nebo San Jose, to už je mi vcelku jedno :-).

0/0
10.5.2016 8:58

Z78d89e62n26e89k 56N41a70j78m53a12n 1474203756

Vůbec! =D Finále Blues V proti Capitals, ať se můžu přijít podívat až budu plavčíkovat ;)