Maďarští hokejisté dlouho vzdorovali Finům, ti nakonec vyhráli 3:0

Až téměř do konce druhé třetiny drželi maďarští hokejisté nerozhodný stav 0:0 s favorizovaným Finskem, které nakonec vyhrálo 3:0 a poskočilo na první místo skupiny B. Kanada má však o zápas méně. Maďaři zůstávají bez bodu poslední.

J80á84n 67K43o89t92ú26č 2176224438226

Ešte budeme radi za taký výsledok proti Fínom, aký uhrali Maďari :)

F14i24l96i83p 88K45o95l30b76á98b36e42k 2616726165691

Maďarsko má mé sympatie a obdiv.R^ Třetí třetina byla sice ve styl "Finsko vlastní všechny puky", ale snaha, odhodlání a bojovnost maďarského týmu vysoko hledí nad trapností slovenských hokejistů!R^

J55a95n 94P32e47l68e26c27h 2802794805496

to skandování maďarských fanoušků je prostě perfektní, vůbec to neni ta klasická nuda, má to šťávu

+4/0
11.5.2016 21:08

L98u65b76o21š 94K18l35i87n13d16e39r18a 1871443565132

Maďaři se ani v přesilovce prakticky nedostávají do útočného pásma. Brání sice srdnatě ale dopředu jsou úplně zoufalí...

+1/0
11.5.2016 20:58

P38a92v49e72l 82K17r81o18u61p81a 4903668690242

Snad Maďaři srovnají, přál bych jim to. To nasazení je neskutečné.

0/0
11.5.2016 20:56

J81a79n 89S18t22o16d40o59l21a 7801330463520

Maďaři neskutečně brání, lítají po celém kluzišti. Neskutečné nasazení. Nevypadá to, že by mělo Maďarsko dát gól, ale úsilí je neuvěřitelné. Čekal jsem, že vydrží tak deset minut, ale gól padl a před koncem druhé. Tak uvidíme, jestli vydrží až do konce.

M62a50r23t37i44n 79C89a98j98t57h76a62m33l 3651848356460

Doufám, že ČR si taky na Kazachstánu nažene skóre, Fini by to mohli Maďarům nechat,pak ještě Maďaři porazit Belorusi a sestupují Slovaci. Jak jsem nad nimi neustále držel ochranou ruku,tak mě dnes zklamali.Parodie na hokej.

J56a91r64o89s22l60a43v 82P33l75a40c54h44e87t97k47a 7196176776629

Trapeni ani ne. Jim nakladaj a je jenom otazkou casu, nez to tam zacne madarum padat.

0/0
11.5.2016 20:10

J69a83n 85P90e25t30r25u21s 2152585667501

Švédi ukazujou, jak hrát se "slabšími". 3:0 po 1. tř. Teď by to akorát neměli projet ten náskok jak s náma ;-D - A sotva jsem to dopsal, dali v čase 19:59 Kazaši gól ;-D

0/0
11.5.2016 19:53

F90i64l69i46p 76K91o97l49b21á90b86e47k 2476366955881

Maďarsko nabuzené prohrou Slováků zahrálo proti Finsku třetinu snů!:-)

Maďaři dokonce ubránili finskou přesilovku 5 na 3 a přitom jeden z nich byl část oslabení bez hokejky!R^

Maďarští fans jsou ve varu.;-D

+10/0
11.5.2016 19:48

J37a98n 15P98e20t47r40u79s 2592415547191

Ale ti maďarští fans - respekt jak sfiňa. Já se loni díval na jejich zápas s Polskem v té divizi I v Krakově a bylo to peklo.

A79n56t85o84n26í19n 77S79v34o97b34o94d81a 7220514828

Asi to videl ma internetu mebo v polske zelevizi:)

0/0
11.5.2016 20:48

M46a37r45t14i73n 14M41u26s77í95l69e10k 5568524284242

No, někde jsem na ty jejich zápasy živě narazil na internetu.. ale v TV v česku to nebylo.. teda aspoň jsem na to nenarazil.. A je pravda, že lidí tam chodilo opravdu hodně.