Maďarští hokejisté dlouho vzdorovali Finům, ti nakonec vyhráli 3:0

Až téměř do konce druhé třetiny drželi maďarští hokejisté nerozhodný stav 0:0 s favorizovaným Finskem, které nakonec vyhrálo 3:0 a poskočilo na první místo skupiny B. Kanada má však o zápas méně. Maďaři zůstávají bez bodu poslední.

J83á49n 95K74o21t78ú12č 2206954358546

Ešte budeme radi za taký výsledok proti Fínom, aký uhrali Maďari :)

F82i89l56i94p 13K19o89l46b91á69b63e23k 2316296385801

Maďarsko má mé sympatie a obdiv.R^ Třetí třetina byla sice ve styl "Finsko vlastní všechny puky", ale snaha, odhodlání a bojovnost maďarského týmu vysoko hledí nad trapností slovenských hokejistů!R^

J61a73n 56P24e45l90e30c32h 2162164855456

to skandování maďarských fanoušků je prostě perfektní, vůbec to neni ta klasická nuda, má to šťávu

+4/0
11.5.2016 21:08

L18u20b83o11š 17K22l21i38n82d66e45r23a 1501323415392

Maďaři se ani v přesilovce prakticky nedostávají do útočného pásma. Brání sice srdnatě ale dopředu jsou úplně zoufalí...

+1/0
11.5.2016 20:58

P47a87v97e51l 80K15r39o95u17p97a 4853378180582

Snad Maďaři srovnají, přál bych jim to. To nasazení je neskutečné.

0/0
11.5.2016 20:56

J93a35n 36S47t28o41d75o17l10a 7911540783580

Maďaři neskutečně brání, lítají po celém kluzišti. Neskutečné nasazení. Nevypadá to, že by mělo Maďarsko dát gól, ale úsilí je neuvěřitelné. Čekal jsem, že vydrží tak deset minut, ale gól padl a před koncem druhé. Tak uvidíme, jestli vydrží až do konce.

M13a79r86t92i18n 36C83a30j33t72h20a86m13l 3141988626400

Doufám, že ČR si taky na Kazachstánu nažene skóre, Fini by to mohli Maďarům nechat,pak ještě Maďaři porazit Belorusi a sestupují Slovaci. Jak jsem nad nimi neustále držel ochranou ruku,tak mě dnes zklamali.Parodie na hokej.

J94a29r87o46s73l27a94v 50P34l52a31c23h50e29t64k62a 7266886306439

Trapeni ani ne. Jim nakladaj a je jenom otazkou casu, nez to tam zacne madarum padat.

0/0
11.5.2016 20:10

J26a53n 31P68e27t69r93u18s 2102645547731

Švédi ukazujou, jak hrát se "slabšími". 3:0 po 1. tř. Teď by to akorát neměli projet ten náskok jak s náma ;-D - A sotva jsem to dopsal, dali v čase 19:59 Kazaši gól ;-D

0/0
11.5.2016 19:53

F34i34l59i50p 30K23o63l36b45á58b22e18k 2346316775981

Maďarsko nabuzené prohrou Slováků zahrálo proti Finsku třetinu snů!:-)

Maďaři dokonce ubránili finskou přesilovku 5 na 3 a přitom jeden z nich byl část oslabení bez hokejky!R^

Maďarští fans jsou ve varu.;-D

+10/0
11.5.2016 19:48

J28a11n 88P23e39t62r74u50s 2962295297141

Ale ti maďarští fans - respekt jak sfiňa. Já se loni díval na jejich zápas s Polskem v té divizi I v Krakově a bylo to peklo.

A66n41t23o43n95í90n 94S89v98o74b40o44d70a 7580184538

Asi to videl ma internetu mebo v polske zelevizi:)

0/0
11.5.2016 20:48

M11a93r58t13i58n 18M51u20s76í42l60e38k 5158684854872

No, někde jsem na ty jejich zápasy živě narazil na internetu.. ale v TV v česku to nebylo.. teda aspoň jsem na to nenarazil.. A je pravda, že lidí tam chodilo opravdu hodně.