Maďarští hokejisté dlouho vzdorovali Finům, ti nakonec vyhráli 3:0

Až téměř do konce druhé třetiny drželi maďarští hokejisté nerozhodný stav 0:0 s favorizovaným Finskem, které nakonec vyhrálo 3:0 a poskočilo na první místo skupiny B. Kanada má však o zápas méně. Maďaři zůstávají bez bodu poslední.

J58á30n 64K92o46t71ú24č 2476354438846

Ešte budeme radi za taký výsledok proti Fínom, aký uhrali Maďari :)

F24i16l89i21p 41K98o65l42b75á71b86e92k 2566976565441

Maďarsko má mé sympatie a obdiv.R^ Třetí třetina byla sice ve styl "Finsko vlastní všechny puky", ale snaha, odhodlání a bojovnost maďarského týmu vysoko hledí nad trapností slovenských hokejistů!R^

J64a27n 88P15e57l13e35c40h 2242804925676

to skandování maďarských fanoušků je prostě perfektní, vůbec to neni ta klasická nuda, má to šťávu

+4/0
11.5.2016 21:08

L22u68b80o62š 97K63l44i75n39d33e48r26a 1401943785972

Maďaři se ani v přesilovce prakticky nedostávají do útočného pásma. Brání sice srdnatě ale dopředu jsou úplně zoufalí...

+1/0
11.5.2016 20:58

P42a63v61e81l 11K24r85o66u38p88a 4313678420632

Snad Maďaři srovnají, přál bych jim to. To nasazení je neskutečné.

0/0
11.5.2016 20:56

J87a63n 74S91t57o25d74o80l72a 7791270543780

Maďaři neskutečně brání, lítají po celém kluzišti. Neskutečné nasazení. Nevypadá to, že by mělo Maďarsko dát gól, ale úsilí je neuvěřitelné. Čekal jsem, že vydrží tak deset minut, ale gól padl a před koncem druhé. Tak uvidíme, jestli vydrží až do konce.

M55a40r91t41i40n 31C80a87j75t58h55a67m24l 3301978356610

Doufám, že ČR si taky na Kazachstánu nažene skóre, Fini by to mohli Maďarům nechat,pak ještě Maďaři porazit Belorusi a sestupují Slovaci. Jak jsem nad nimi neustále držel ochranou ruku,tak mě dnes zklamali.Parodie na hokej.

J12a39r84o48s42l69a94v 21P79l83a63c28h13e55t21k35a 7286706676689

Trapeni ani ne. Jim nakladaj a je jenom otazkou casu, nez to tam zacne madarum padat.

0/0
11.5.2016 20:10

J91a13n 11P92e12t93r38u94s 2252575657381

Švédi ukazujou, jak hrát se "slabšími". 3:0 po 1. tř. Teď by to akorát neměli projet ten náskok jak s náma ;-D - A sotva jsem to dopsal, dali v čase 19:59 Kazaši gól ;-D

0/0
11.5.2016 19:53

F76i42l87i87p 89K47o39l58b58á41b85e69k 2216146605551

Maďarsko nabuzené prohrou Slováků zahrálo proti Finsku třetinu snů!:-)

Maďaři dokonce ubránili finskou přesilovku 5 na 3 a přitom jeden z nich byl část oslabení bez hokejky!R^

Maďarští fans jsou ve varu.;-D

+10/0
11.5.2016 19:48

J31a59n 38P17e10t35r90u18s 2362895197471

Ale ti maďarští fans - respekt jak sfiňa. Já se loni díval na jejich zápas s Polskem v té divizi I v Krakově a bylo to peklo.

A32n91t96o42n56í71n 78S65v17o56b39o46d67a 7160964778

Asi to videl ma internetu mebo v polske zelevizi:)

0/0
11.5.2016 20:48

M52a92r91t13i17n 33M65u39s95í49l86e59k 5628474124342

No, někde jsem na ty jejich zápasy živě narazil na internetu.. ale v TV v česku to nebylo.. teda aspoň jsem na to nenarazil.. A je pravda, že lidí tam chodilo opravdu hodně.