Dánsko si po debaklu s Ruskem spravilo chuť penaltovou výhrou s Lotyši

Hokejisté Dánska se přiblížili šanci na postup čtvrtfinále mistrovství světa. V pátek večer porazili Lotyšsko 3:2 po samostatných nájezdech a dotáhlo se na bod od čtvrtých Švýcarů, kteří však mají zápas k dobru. Naopak Lotyšsko už má jen velmi malé naděje a spíš bude v sobotu bojovat o záchranu s Kazachstánem.

P66e68t59r 32M82a65r17š91á39l65e92k 9275322964689

Tahle skupina je, co se týče záchranářských bojů, hodně drsná. Hrát tu Slováci, tak mají velký problém.

+2/0
14.5.2016 6:47

A77d92a44m 96W76o20l93f 5465694598686

Lotyši mi přijdou jako největší smolaři turnaje. S námi ještě na konci 3. třetiny vedli a získali jen bod. Se Švédy a Dány také jen bod. Švýcaři je doslova vyloupili v (před)poslední minutě. Ačkoliv již jejich naděje na 1/4-finále jsou pohřbeny, doufám, že se udrží. Bojují a snaží se. V 2. lize by jich byla škoda.

+9/0
13.5.2016 22:49

F45i51l46i12p 20L56o48u60k72a 4906566118511

Je to asi logický důsledek toho jejich pořadí zápasů. Dva body proti favoritům jsou sympatické, ale pro jejch potřeby víceméně k ničemu.

0/0
13.5.2016 23:38

M28a47r67t35i18n 14C92a14j88t68h19a94m49l 3931418246560

Zase prohrává Lotyšsko nájezdy. Drží se jich smůla.

+2/0
13.5.2016 22:00

P74a23v62l33a 95K71v49a92p63i81l70o82v45á 7949858464427

Takže Bělorusové maji jediný tři body, který jim darovali Slováci. Škoda mohli si s Maďarama zahrát o udržení a třeba by je kluci uherský vyklepli. To jim Slováci udělali naschvál.

0/0
13.5.2016 21:48

L54u58k71á35š 20V60l54k 2751409614766

Tak pořád si s Maďarama o udržení můžou zahrát ne? Bělorusko má sice 3 body, Maďarsko 0, ale když Maďarsko vyhraje za 3 body je před nimi...

+3/0
13.5.2016 21:51

A91n25t16o53n28í57n 43S80v87o88b93o50d95a 7850244498

Ano, ale taky neco urvat Belorusove mojpu i v odlisnym utlani.....s tou Francii jeste asi nehrapi?

0/−1
13.5.2016 22:05

L21u43k15á33š 24V18l13k 2611869654836

Jasně. Maďarsko ještě hraje s GER, Bělorusko s FRA, ale nejdříve (zítra) mají spolu ten vzájemný zápas... Takže ikdyž Maďarsko zítra za 3 body vyhraje třeba náhodou, tak sice provizorně budou před Běloruskem, ale s Německem asi rupnou a Bělorusko bude potřebovat bod s Francií k udržení.

No vidím to na 98%, že je Maďarsko sestupující...

+3/0
13.5.2016 22:37

P49a13v11l77a 30K40v87a25p71i66l63o39v26á 7479518644547

Což je škoda, protože malý rusy bych tam viděla raději.

M91a41r90t58i41n 83C87a26j29t65h96a97m77l 3531798756160

Ale jo tak se to má hrát. Třetina 3-0 a pak udržet krok se soupeřem. Druhý zápas ještě zbývá 8 minut.

M59a59r46t84i55n 92C32a69j76t46h11a71m36l 3471368206260

Nemecku dochazi sily.Lotyssko- Dansko nehraji o udrzeni?

L96u49k25á81š 75V48l47k 2631339454826

To bylo psáno po stavu 3-0 v 11 minutě 1. třetiny. Jen to nekorigují po každém gólu. Zase bych z toho nedělal vědu :-)