Dánsko si po debaklu s Ruskem spravilo chuť penaltovou výhrou s Lotyši

Hokejisté Dánska se přiblížili šanci na postup čtvrtfinále mistrovství světa. V pátek večer porazili Lotyšsko 3:2 po samostatných nájezdech a dotáhlo se na bod od čtvrtých Švýcarů, kteří však mají zápas k dobru. Naopak Lotyšsko už má jen velmi malé naděje a spíš bude v sobotu bojovat o záchranu s Kazachstánem.

P49e59t42r 49M48a11r31š34á97l94e53k 9935842504679

Tahle skupina je, co se týče záchranářských bojů, hodně drsná. Hrát tu Slováci, tak mají velký problém.

+2/0
14.5.2016 6:47

A29d27a43m 69W93o97l38f 5725194658886

Lotyši mi přijdou jako největší smolaři turnaje. S námi ještě na konci 3. třetiny vedli a získali jen bod. Se Švédy a Dány také jen bod. Švýcaři je doslova vyloupili v (před)poslední minutě. Ačkoliv již jejich naděje na 1/4-finále jsou pohřbeny, doufám, že se udrží. Bojují a snaží se. V 2. lize by jich byla škoda.

+9/0
13.5.2016 22:49

F74i51l18i97p 64L19o48u23k46a 4466416788251

Je to asi logický důsledek toho jejich pořadí zápasů. Dva body proti favoritům jsou sympatické, ale pro jejch potřeby víceméně k ničemu.

0/0
13.5.2016 23:38

M71a39r42t18i81n 77C54a70j49t62h15a87m68l 3751268106210

Zase prohrává Lotyšsko nájezdy. Drží se jich smůla.

+2/0
13.5.2016 22:00

P85a32v83l58a 36K79v25a98p39i43l55o71v13á 7319878474287

Takže Bělorusové maji jediný tři body, který jim darovali Slováci. Škoda mohli si s Maďarama zahrát o udržení a třeba by je kluci uherský vyklepli. To jim Slováci udělali naschvál.

0/0
13.5.2016 21:48

L96u63k65á29š 90V41l21k 2281349874126

Tak pořád si s Maďarama o udržení můžou zahrát ne? Bělorusko má sice 3 body, Maďarsko 0, ale když Maďarsko vyhraje za 3 body je před nimi...

+3/0
13.5.2016 21:51

A19n95t42o32n22í35n 59S19v94o65b45o59d26a 7190514438

Ano, ale taky neco urvat Belorusove mojpu i v odlisnym utlani.....s tou Francii jeste asi nehrapi?

0/−1
13.5.2016 22:05

L98u97k45á41š 27V50l49k 2781619444906

Jasně. Maďarsko ještě hraje s GER, Bělorusko s FRA, ale nejdříve (zítra) mají spolu ten vzájemný zápas... Takže ikdyž Maďarsko zítra za 3 body vyhraje třeba náhodou, tak sice provizorně budou před Běloruskem, ale s Německem asi rupnou a Bělorusko bude potřebovat bod s Francií k udržení.

No vidím to na 98%, že je Maďarsko sestupující...

+3/0
13.5.2016 22:37

P94a89v71l40a 11K90v23a89p42i10l32o58v77á 7709788514617

Což je škoda, protože malý rusy bych tam viděla raději.

M69a77r44t64i28n 32C34a44j67t12h29a19m43l 3751498676700

Ale jo tak se to má hrát. Třetina 3-0 a pak udržet krok se soupeřem. Druhý zápas ještě zbývá 8 minut.

M46a61r80t42i16n 59C29a37j27t45h46a90m39l 3631468786300

Nemecku dochazi sily.Lotyssko- Dansko nehraji o udrzeni?

L94u30k56á89š 18V47l11k 2331759904966

To bylo psáno po stavu 3-0 v 11 minutě 1. třetiny. Jen to nekorigují po každém gólu. Zase bych z toho nedělal vědu :-)