Dánsko si po debaklu s Ruskem spravilo chuť penaltovou výhrou s Lotyši

Hokejisté Dánska se přiblížili šanci na postup čtvrtfinále mistrovství světa. V pátek večer porazili Lotyšsko 3:2 po samostatných nájezdech a dotáhlo se na bod od čtvrtých Švýcarů, kteří však mají zápas k dobru. Naopak Lotyšsko už má jen velmi malé naděje a spíš bude v sobotu bojovat o záchranu s Kazachstánem.

P29e11t57r 64M85a79r29š46á74l67e57k 9785322234719

Tahle skupina je, co se týče záchranářských bojů, hodně drsná. Hrát tu Slováci, tak mají velký problém.

+2/0
14.5.2016 6:47

A31d29a47m 57W85o39l89f 5575324478716

Lotyši mi přijdou jako největší smolaři turnaje. S námi ještě na konci 3. třetiny vedli a získali jen bod. Se Švédy a Dány také jen bod. Švýcaři je doslova vyloupili v (před)poslední minutě. Ačkoliv již jejich naděje na 1/4-finále jsou pohřbeny, doufám, že se udrží. Bojují a snaží se. V 2. lize by jich byla škoda.

+9/0
13.5.2016 22:49

F60i20l21i92p 95L32o39u79k48a 4366396728171

Je to asi logický důsledek toho jejich pořadí zápasů. Dva body proti favoritům jsou sympatické, ale pro jejch potřeby víceméně k ničemu.

0/0
13.5.2016 23:38

M79a45r58t76i93n 26C58a72j43t35h24a27m40l 3661418326390

Zase prohrává Lotyšsko nájezdy. Drží se jich smůla.

+2/0
13.5.2016 22:00

P53a35v26l24a 29K18v35a81p71i35l48o52v73á 7459908564407

Takže Bělorusové maji jediný tři body, který jim darovali Slováci. Škoda mohli si s Maďarama zahrát o udržení a třeba by je kluci uherský vyklepli. To jim Slováci udělali naschvál.

0/0
13.5.2016 21:48

L77u49k79á23š 62V15l88k 2981269844956

Tak pořád si s Maďarama o udržení můžou zahrát ne? Bělorusko má sice 3 body, Maďarsko 0, ale když Maďarsko vyhraje za 3 body je před nimi...

+3/0
13.5.2016 21:51

A75n64t64o97n56í19n 82S13v55o92b60o36d32a 7930324908

Ano, ale taky neco urvat Belorusove mojpu i v odlisnym utlani.....s tou Francii jeste asi nehrapi?

0/−1
13.5.2016 22:05

L19u30k69á89š 32V70l98k 2881909524256

Jasně. Maďarsko ještě hraje s GER, Bělorusko s FRA, ale nejdříve (zítra) mají spolu ten vzájemný zápas... Takže ikdyž Maďarsko zítra za 3 body vyhraje třeba náhodou, tak sice provizorně budou před Běloruskem, ale s Německem asi rupnou a Bělorusko bude potřebovat bod s Francií k udržení.

No vidím to na 98%, že je Maďarsko sestupující...

+3/0
13.5.2016 22:37

P89a30v37l24a 12K33v39a15p16i69l50o95v64á 7629878104467

Což je škoda, protože malý rusy bych tam viděla raději.

M16a14r92t91i81n 28C77a57j13t92h87a25m30l 3671348146370

Ale jo tak se to má hrát. Třetina 3-0 a pak udržet krok se soupeřem. Druhý zápas ještě zbývá 8 minut.

M93a44r91t70i69n 15C81a68j68t18h64a39m23l 3921218536510

Nemecku dochazi sily.Lotyssko- Dansko nehraji o udrzeni?

L18u11k97á55š 18V12l66k 2781389944616

To bylo psáno po stavu 3-0 v 11 minutě 1. třetiny. Jen to nekorigují po každém gólu. Zase bych z toho nedělal vědu :-)