Naštvaný Kundrátek: Komplikace? Ne, prostě musíme vyhrát příště

Moc mu nebylo do řeči, po porážce s Dánskem 1:2 po nájezdech prošel hokejový obránce Tomáš Kundrátek mixzónou se sklopenou hlavu. Novinářům pak odpovídal stručně, naštvání z první prohry na mistrovství světa na českém bekovi bylo hodně znát.

V55l11a58d11i90m94í44r 70V76á76c94h98a 9372233949849

Co myslíš,je snazší porazit Dány,nebo Švýcary?

0/0
16.5.2016 10:38

M94i51l83a47n 84S64v54i50t50á81k 9577670628

Viděl jsem hrát Švýcary proti Švédům. S takovou naší hrou nemáme proti nim šanci. Jednoduchý, dravý hokej, plný pohybu a střelby na bránu pro dorážku.

+3/0
16.5.2016 0:37

D96a58l97i50b85o49r 28O51n82d84r64a 1177600210613

To byl rozhovor, který snad ani nestál za zveřejnění, ne?

0/0
15.5.2016 22:09

K45a25r62e84l 77B33a78m24b62u23l18a 4903559177609

Kluci, jestli budete hrat jako posledni 2 zapasy, tak nemate ani proti Svycarum bohuzel sanci...dejte se do kupy,at mame i my hezky den!

+2/−1
15.5.2016 19:44

T19o47m75á18š 79F28i95j58a50l72a 4762433213660

Na remízu byl docela zajímavý kurz.

Myslím, že zápas se Švýcary se bude vyvíjet podobně. To znamená remíza pak by mohla být výhra v prodloužení, by to tam mohlo Švýcarům padnout!

B82l61a31n72k23a 13Z98á88v90o10d97n79á 2219589650664

Nejlepší bude až prohrajem se svycary a svedi klepnou rusy v prodloužení a dostaneme Kanadu nebo Finsko ve 1/4 R^

+1/−7
15.5.2016 18:50

M16i60l87a47n 59S86ý10k52o92r20a 1208415957846

A vůbec nejlepší bude až to všechno bude úplně jinak, že.

+2/−1
15.5.2016 19:03

T52o53m72á78š 59F86i44j48a97l96a 4902763653430

Nejde stále vyhrávat! Ale tenhle tem se docela snaží a já mu přeji medaili!

R56a53d17e41k 97H77r32u67b61ý 6894561812319

Zejména zápasy a výsledkky s RUS a SWE namlsaly hokejvou veřejnost.Laťka byla přenastavena k nejvyšším cílům.Je třeba si však uvědomit,že máme v týmu celou řadu nováčků.Nasbírané zkušenosti se budou hodit v dalších létech---Od utkání proti SUI bude třeba napodobit výkony ze začátku MS.

+11/−1
15.5.2016 18:48

R65o66m88a83n 17T95y37č12k39a 3547428761647

Tak tohle určitě ne:"Myslím, že kluci hráli výborný hokej. Škoda, že nám to tam nepadalo."

+6/0
15.5.2016 18:45

M35i65c68h94a14l 33B83r59ň85á40k 6964934147668

Ty se tady vůbec neukazuj a běž zpytovat svědomí. Tolik jsi těm Dánů pomáhat dnes nemusel!!!