Naštvaný Kundrátek: Komplikace? Ne, prostě musíme vyhrát příště

Moc mu nebylo do řeči, po porážce s Dánskem 1:2 po nájezdech prošel hokejový obránce Tomáš Kundrátek mixzónou se sklopenou hlavu. Novinářům pak odpovídal stručně, naštvání z první prohry na mistrovství světa na českém bekovi bylo hodně znát.

V74l81a32d26i68m41í41r 85V93á85c79h27a 9962883539169

Co myslíš,je snazší porazit Dány,nebo Švýcary?

0/0
16.5.2016 10:38

M51i53l60a63n 50S72v18i20t18á36k 9147860828

Viděl jsem hrát Švýcary proti Švédům. S takovou naší hrou nemáme proti nim šanci. Jednoduchý, dravý hokej, plný pohybu a střelby na bránu pro dorážku.

+3/0
16.5.2016 0:37

D75a26l45i72b36o63r 57O56n46d76r68a 1267980900663

To byl rozhovor, který snad ani nestál za zveřejnění, ne?

0/0
15.5.2016 22:09

K48a97r41e38l 63B17a25m31b95u16l96a 4113739227189

Kluci, jestli budete hrat jako posledni 2 zapasy, tak nemate ani proti Svycarum bohuzel sanci...dejte se do kupy,at mame i my hezky den!

+2/−1
15.5.2016 19:44

T41o37m54á13š 27F68i43j54a70l35a 4942593143760

Na remízu byl docela zajímavý kurz.

Myslím, že zápas se Švýcary se bude vyvíjet podobně. To znamená remíza pak by mohla být výhra v prodloužení, by to tam mohlo Švýcarům padnout!

B74l93a86n42k73a 21Z25á75v41o58d75n55á 2189529660654

Nejlepší bude až prohrajem se svycary a svedi klepnou rusy v prodloužení a dostaneme Kanadu nebo Finsko ve 1/4 R^

+1/−7
15.5.2016 18:50

M34i71l64a27n 50S49ý44k97o81r40a 1608925407976

A vůbec nejlepší bude až to všechno bude úplně jinak, že.

+2/−1
15.5.2016 19:03

T79o49m67á16š 32F19i65j37a39l56a 4412443233540

Nejde stále vyhrávat! Ale tenhle tem se docela snaží a já mu přeji medaili!

R78a35d87e11k 30H57r10u95b41ý 6184851162369

Zejména zápasy a výsledkky s RUS a SWE namlsaly hokejvou veřejnost.Laťka byla přenastavena k nejvyšším cílům.Je třeba si však uvědomit,že máme v týmu celou řadu nováčků.Nasbírané zkušenosti se budou hodit v dalších létech---Od utkání proti SUI bude třeba napodobit výkony ze začátku MS.

+11/−1
15.5.2016 18:48

R88o15m81a28n 79T20y97č86k88a 3827568891967

Tak tohle určitě ne:"Myslím, že kluci hráli výborný hokej. Škoda, že nám to tam nepadalo."

+6/0
15.5.2016 18:45

M60i77c77h96a94l 19B97r79ň75á65k 6224204597358

Ty se tady vůbec neukazuj a běž zpytovat svědomí. Tolik jsi těm Dánů pomáhat dnes nemusel!!!