Naštvaný Kundrátek: Komplikace? Ne, prostě musíme vyhrát příště

Moc mu nebylo do řeči, po porážce s Dánskem 1:2 po nájezdech prošel hokejový obránce Tomáš Kundrátek mixzónou se sklopenou hlavu. Novinářům pak odpovídal stručně, naštvání z první prohry na mistrovství světa na českém bekovi bylo hodně znát.

V39l41a78d98i31m18í71r 55V58á18c32h30a 9412223759459

Co myslíš,je snazší porazit Dány,nebo Švýcary?

0/0
16.5.2016 10:38

M69i69l26a72n 40S95v89i38t43á15k 9467550468

Viděl jsem hrát Švýcary proti Švédům. S takovou naší hrou nemáme proti nim šanci. Jednoduchý, dravý hokej, plný pohybu a střelby na bránu pro dorážku.

+3/0
16.5.2016 0:37

D23a49l75i39b61o93r 90O27n83d30r43a 1317880860113

To byl rozhovor, který snad ani nestál za zveřejnění, ne?

0/0
15.5.2016 22:09

K80a93r26e66l 55B59a80m87b34u80l23a 4433519507649

Kluci, jestli budete hrat jako posledni 2 zapasy, tak nemate ani proti Svycarum bohuzel sanci...dejte se do kupy,at mame i my hezky den!

+2/−1
15.5.2016 19:44

T25o70m26á19š 44F68i56j90a78l28a 4832283843480

Na remízu byl docela zajímavý kurz.

Myslím, že zápas se Švýcary se bude vyvíjet podobně. To znamená remíza pak by mohla být výhra v prodloužení, by to tam mohlo Švýcarům padnout!

B18l15a42n41k67a 43Z51á65v43o20d46n71á 2669549330454

Nejlepší bude až prohrajem se svycary a svedi klepnou rusy v prodloužení a dostaneme Kanadu nebo Finsko ve 1/4 R^

+1/−7
15.5.2016 18:50

M50i41l37a54n 46S20ý98k27o74r35a 1858835137776

A vůbec nejlepší bude až to všechno bude úplně jinak, že.

+2/−1
15.5.2016 19:03

T80o87m56á49š 33F28i70j16a79l37a 4882393153410

Nejde stále vyhrávat! Ale tenhle tem se docela snaží a já mu přeji medaili!

R39a58d24e27k 31H15r73u44b60ý 6984651172159

Zejména zápasy a výsledkky s RUS a SWE namlsaly hokejvou veřejnost.Laťka byla přenastavena k nejvyšším cílům.Je třeba si však uvědomit,že máme v týmu celou řadu nováčků.Nasbírané zkušenosti se budou hodit v dalších létech---Od utkání proti SUI bude třeba napodobit výkony ze začátku MS.

+11/−1
15.5.2016 18:48

R66o34m74a68n 77T24y33č90k30a 3987788831367

Tak tohle určitě ne:"Myslím, že kluci hráli výborný hokej. Škoda, že nám to tam nepadalo."

+6/0
15.5.2016 18:45

M21i55c49h47a80l 31B76r49ň11á44k 6854494857638

Ty se tady vůbec neukazuj a běž zpytovat svědomí. Tolik jsi těm Dánů pomáhat dnes nemusel!!!