Diskuze

Američané ve čtvrtfinále vyrovnali z ofsajdu, rozhodčí ho neviděli

Být to v NHL, nejspíš by stav zápasu v tu chvíli zůstal 1:0. Jenže na mistrovství světa neexistuje nástroj zvaný „výzva kouče“ a Američané díky tomu ve čtvrtfinále s českými hokejisty vyrovnali. Z ofsajdu. A nakonec vyhráli v nájezdech.
PJ

P17a26u38l 11J37a10r83o75s

20. 5. 2016 16:55

Ofsajd to byl,ale na to se neda vymlouvat.

0 0
možnosti
RO

Před začátkem utkání komentátoři uvedli, že hráči si budou muset dávat pozor na posuzování ofsajdů, že jsou na to čároví hákliví a hle jediný gól USA a zřetelný ofsajd. Celé MS rozhodčí katastrofa, ale to je pořád dokola, loni to bylo úplně to samé, možná ještě horší. Sudí z různých států pískají až neskutečně rozdílně, čert se v tom vyznej. No a když na MS může pískat hovado Fraňo, který na ani ELH, tak je pak vymalováno.

5 0
možnosti
JP

Chyběla přímočarost z rohu a od buzaru se góly nedávaj tento nešvar má náš hokej. Prosadit se jeden na jednoho je pro některé nemožné.Tentokrát jsme měli slušné beky ale v útoku to byl čajíček.

2 0
možnosti
LS

Ani geniální Záruba to neviděl. V původního záběru to bylo jasné, smůla!!!

1 0
možnosti
JP

Záruba je deformovanej magor který má místo mozku PUK raději se dívám na slováky tam je větší klid.

0 5
možnosti
PB

Z celého MS jsem viděl jen dnes zápas našich asi od 4. minuty 3. třetiny, plus komentáře ve studiu. Jsem sice rád, že hokej používá video, jsou tam celkem 4 rozhodčí, ale to jim stejně nezabrání aby to nezk.rvili. Vyloučení Zaťoviče ???Rv.

9 0
možnosti

Myslím, že naši hokejisté předvedli a dokázali víc, než se od nich čekalo. Hráli naplno a nikdo jim nemůže nic vytknout. Za sebe děkuji.

To, co předvedli rozhodčí, byla tragédie. Jistě, jsou to také jen lidé, ale aby se v zápase spletli asi pětkrát a vždy jen na jednu stranu, to už koketuje se záměrem. Pustit metrový ofsajd, nevidět krvavý zákrok, vyloučit nesmyslně za vymyšlený zákrok... A nejde jen o tento zápas. Na MS by měli být nejlepší evropští a zámořští rozhodčí, jenže tady vyhrává politika nad kvalitou.

23 1
možnosti
MD

Naprosto souhlasím, obdivuju kluky, že ten zápas odehráli, protože mně by už asi z těch rozhodčích ruply nervy.

5x špatně pískáno v jednom zápase, to je celých deset minut utkání, kdy se hraje úplně jinak, než se hrálo. Kdyby to aspoň byly sporné zákroky, ale nebyly a já pevně doufám, že si soudcovská unie - když už si na hlavu popel nenasypou - z toho aspoň vezme ponaučení a tyhle rozhodčí už si nikdy mezinárodní utkání nepísknou.

4 0
možnosti
LH

L78i46b74o86r 11H65a49n17u23š

19. 5. 2016 20:40

Meli byt ve skupině druzí. Ten mancaft ale nebyl schopen kalkulací. Hráli naplno. Děkujeme. Je to sport. Navic Američani byli v závěru zápasu lepší.

2 0
možnosti

Nejlepším hráčem v sestavě amerického týmu byl rozhodčí.

9 4
možnosti
RV

Nejhorší byli rozhodčí. Mít na mistrovství světa dvojí metr (min. 3 případy za 2 min. tresty odpuštěny USA - krev, 2x nájezd do brankáře), nevidět ofsajd - gól z ofsajdu! Nejde o výmluvy, tj. konstatování faktu.