Šance Hertla třikrát zastavila tyč, Pittsburgh ovládl i druhé finále

Po úvodní výhře 3:2 se hokejisté Pittsburghu ve druhém finále proti San Jose více nadřeli. Za průběžného stavu 1:1 se muselo prodlužovat, už ve třetí minutě nastaveného času ovšem domácím zajistil vedení 2:0 na zápasy útočník Conor Sheary. V hostujícím dresu si vybral střeleckou smůlu Tomáš Hertl, jenž celkem třikrát nastřelil tyč za zády brankáře Matta Murrayho.

M28i69r11o 82P13e29t68r64o52v21i98c 4729506296476

San Jose uz postupom do finale dosiahlo nad pomery dobry vysledok.Pittsburg je pre mna favoritom a zelam mu nech to vyhra.

M41i94c17h63a57l 68S46u33š94i98c86k78ý 1628737983196

To zas bylo kecu jak je Sharks prejedou... LET'S GO PENS!!!

+5/−5
2.6.2016 9:10

T92o88m10a86s 22S75t95r14i59h12a75v95k24a 6522923848926

14 down, 2 to go! Pens jedou a to je dobre :-)

R80a53d44i73m 15B29e40n94i17c25e46k 8918623538464

I když Pittsburgh nemusím, je dobré, že NHL snad vyhraje tradiční klub a ne takové ty pseudokluby jako San José, Anaheim, Florida, Tampa někde ze subtropů.R^

+2/−13

J28a47n 58M65a40z48ů68r32e91k 2668864198615

Tradiční? Tradiční je původní original six žádný ptáci

+1/0
2.6.2016 10:09

M23a44r79e27k 58Š23t45ě90t77k36a 4871588762143

Pittsburgh že je tradiční klub? Těch je tuším pouze šest a Penguins mezi nimi určitě není (Boston, Deitroit, Chicago, Montreal, Toronto, Rangers);-)

+2/0
2.6.2016 10:14

R53a24d95i88m 78B33e32n80i98c29e67k 8448953578604

Hoši, o velké šestce mě poučovat nemusíte, stačí jen pochopit psaný text.

0/0
2.6.2016 16:01

F77r86a95n67t26i59š37e97k 87N78o27v61á67k 1916597109887

Krupica špagát tak co je s těma žralokama ???

+5/0
2.6.2016 8:41

P36a93v53e35l 13P87a62n86t79ů24č24e21k 7815618651844

Rozdíl je v psychice. Sharks se bojí prohrát a prohrávají. Takhle špatně nehráli celé PO.

+8/0
2.6.2016 8:22

P23e90t39r 29D41o27č75e55k35a27l 1712265651395

vidim to stejně..ten tlak a zkušenosti rozhodujou...nikdo z nich ještě ve finále nebyl..zatim jsou horší

+1/0
2.6.2016 11:23

J31i98ř40í 41Š50e51d31a 3570889331191

tohle bude hodně rychlý. pro sj bude velkej úspěch udělat aspoň jeden zápas.

0/−3
2.6.2016 7:44

J87a12n 44M25a25z36ů22r41e47k 2758614398675

Bude min 6 zápasů.....zápasy jsou celkem vyrovnané a pitt vyhrál jen svoje úvodní zápasy což neni nic neobvyklého....po zápasech v san jose do bude 2:2

M69o80j12m33í23r 26S28k36á62l38a 2850602456

Tak směšní ptáci postupovali 4:1 + 4:2 + 4:3 na zápasy, takže 4:0 jim tam evidentně chybí...:-P

+2/0
2.6.2016 8:54

D83a26v77i15d 23Š18l41a96c38h87t98a 6175290136112

Ty jo neskuteční kolik tyček jsou Sharks schopni nastřelit. Ten gól v prodloužení taky hrůza Sheary tam zůstal úplně sám a měl dost času na střelu. No uvidíme co se stane v San Jose, ale zatím jsem zklamán, čekal jsem od Sharks více, tak snad to ještě zdramatizují.

B67l12a53n31k24a 55Z81á36v34o64d79n46á 2929129800804

Trefit v zápase 4x tyč to už je pech, jinak Pavelski s Thortonem zatím velká bída, Hertl je jasné převyšuje

J75a36n37a 41E73l82i42á27š44o80v20á 9939784224828

No snad nějak přidají na kvalitě. Čekala jsem zajímavější hokej. Ne co se záplatky týče, ale kvality.

+3/0
2.6.2016 5:48

J40i52ř84í 78S98t51e78h39l57í12k 4720978266241

Pro neutrálního diváka slabý zápas, nudná zábava (?). S takovým herním projevem Sharks nemají šanci .

+1/0
2.6.2016 5:39

V95e41r66o43n48i10k89a 51K97o27n13o28p20á58č45o10v38á 8649891632429

Hertl 3x tyč, pak ještě taky Tierney, jednou prohra o gól, jednou v prodloužení, ale je potřeba říct, že Sharks zatím skoro nic nepředvedli a na výhru jsou potřeba lepší výkony. Ve druhé třetině 11 minut bez střely, nováčka v bráně neprověřili; první přesilovková formace se hledá. Polák se podepsal na gólu, už minule to nebylo nic moc, 9x z 10 případů mu střelu zablokovali anebo to skončilo někde na zadním mantinelu. Letos taky 0:4 v prodloužení.

Jediné pozitivum: "Last time Sidney Crosby held the Prince of Wales Trophy the team trailing 2:0 in the series went on to win the series." (Jamie Baker)