Šance Hertla třikrát zastavila tyč, Pittsburgh ovládl i druhé finále

Po úvodní výhře 3:2 se hokejisté Pittsburghu ve druhém finále proti San Jose více nadřeli. Za průběžného stavu 1:1 se muselo prodlužovat, už ve třetí minutě nastaveného času ovšem domácím zajistil vedení 2:0 na zápasy útočník Conor Sheary. V hostujícím dresu si vybral střeleckou smůlu Tomáš Hertl, jenž celkem třikrát nastřelil tyč za zády brankáře Matta Murrayho.

M22i26r57o 88P93e57t88r53o56v14i63c 4549316226406

San Jose uz postupom do finale dosiahlo nad pomery dobry vysledok.Pittsburg je pre mna favoritom a zelam mu nech to vyhra.

M20i33c35h53a14l 68S60u58š46i70c39k11ý 1798137403136

To zas bylo kecu jak je Sharks prejedou... LET'S GO PENS!!!

+5/−5
2.6.2016 9:10

T15o72m98a35s 19S77t14r37i95h92a28v25k37a 6802363708886

14 down, 2 to go! Pens jedou a to je dobre :-)

R78a45d23i85m 15B88e68n32i44c40e82k 8508233838774

I když Pittsburgh nemusím, je dobré, že NHL snad vyhraje tradiční klub a ne takové ty pseudokluby jako San José, Anaheim, Florida, Tampa někde ze subtropů.R^

+2/−13

J73a16n 25M95a27z98ů15r85e96k 2468634258805

Tradiční? Tradiční je původní original six žádný ptáci

+1/0
2.6.2016 10:09

M32a33r90e48k 20Š34t10ě40t90k60a 4221388862553

Pittsburgh že je tradiční klub? Těch je tuším pouze šest a Penguins mezi nimi určitě není (Boston, Deitroit, Chicago, Montreal, Toronto, Rangers);-)

+2/0
2.6.2016 10:14

R23a91d63i95m 25B36e32n50i55c93e65k 8228293248294

Hoši, o velké šestce mě poučovat nemusíte, stačí jen pochopit psaný text.

0/0
2.6.2016 16:01

F42r63a81n97t29i22š19e39k 51N59o62v71á48k 1866607129147

Krupica špagát tak co je s těma žralokama ???

+5/0
2.6.2016 8:41

P63a12v88e58l 73P94a17n31t24ů19č13e75k 7295768701284

Rozdíl je v psychice. Sharks se bojí prohrát a prohrávají. Takhle špatně nehráli celé PO.

+8/0
2.6.2016 8:22

P41e71t48r 12D98o44č95e59k30a24l 1192645341285

vidim to stejně..ten tlak a zkušenosti rozhodujou...nikdo z nich ještě ve finále nebyl..zatim jsou horší

+1/0
2.6.2016 11:23

J85i53ř15í 17Š48e33d16a 3970289541771

tohle bude hodně rychlý. pro sj bude velkej úspěch udělat aspoň jeden zápas.

0/−3
2.6.2016 7:44

J32a98n 44M48a20z19ů87r24e68k 2498514638515

Bude min 6 zápasů.....zápasy jsou celkem vyrovnané a pitt vyhrál jen svoje úvodní zápasy což neni nic neobvyklého....po zápasech v san jose do bude 2:2

M81o82j91m24í52r 81S21k82á97l63a 2770842326

Tak směšní ptáci postupovali 4:1 + 4:2 + 4:3 na zápasy, takže 4:0 jim tam evidentně chybí...:-P

+2/0
2.6.2016 8:54

D69a10v25i20d 15Š61l26a55c16h32t74a 6355310516212

Ty jo neskuteční kolik tyček jsou Sharks schopni nastřelit. Ten gól v prodloužení taky hrůza Sheary tam zůstal úplně sám a měl dost času na střelu. No uvidíme co se stane v San Jose, ale zatím jsem zklamán, čekal jsem od Sharks více, tak snad to ještě zdramatizují.

B28l40a27n33k91a 35Z55á22v50o54d75n22á 2719349590404

Trefit v zápase 4x tyč to už je pech, jinak Pavelski s Thortonem zatím velká bída, Hertl je jasné převyšuje

J97a10n78a 81E92l95i21á76š98o59v37á 9179174634808

No snad nějak přidají na kvalitě. Čekala jsem zajímavější hokej. Ne co se záplatky týče, ale kvality.

+3/0
2.6.2016 5:48

J50i98ř78í 69S43t80e77h57l91í94k 4440188496831

Pro neutrálního diváka slabý zápas, nudná zábava (?). S takovým herním projevem Sharks nemají šanci .

+1/0
2.6.2016 5:39

V64e81r52o69n65i93k18a 32K69o39n86o61p20á46č67o20v33á 8449231922469

Hertl 3x tyč, pak ještě taky Tierney, jednou prohra o gól, jednou v prodloužení, ale je potřeba říct, že Sharks zatím skoro nic nepředvedli a na výhru jsou potřeba lepší výkony. Ve druhé třetině 11 minut bez střely, nováčka v bráně neprověřili; první přesilovková formace se hledá. Polák se podepsal na gólu, už minule to nebylo nic moc, 9x z 10 případů mu střelu zablokovali anebo to skončilo někde na zadním mantinelu. Letos taky 0:4 v prodloužení.

Jediné pozitivum: "Last time Sidney Crosby held the Prince of Wales Trophy the team trailing 2:0 in the series went on to win the series." (Jamie Baker)