San Jose slaví první finálové vítězství, v prodloužení rozhodl Donskoi

Hokejisté San Jose i bez zraněného českého útočníka Tomáše Hertla dokázali zdramatizovat vývoj finálové série play-off NHL. Po dvou venkovních porážkách na domácím ledě udolali Pittsburgh 3:2 po prodloužení, když vítěznou branku vstřelil v 73. minutě forvard Joonas Donskoi. Penguins v řádné hrací době dvakrát odskočili do vedení, Sharks ale vždy dokázali odpovědět.

V30o14j67t61ě84c50h 77G31r72o82s83s 9189214295136

Zakažte už panu Velartovi komentovat! To je hrůza co na té Nově pokaždé plácá za kraviny.Rv

+4/0
5.6.2016 10:53

J50i43ř35í 38Š66e40d81a 3790789371681

druhej polákův gól ve třech finálovejch zápasech - to už je docela dost. další problémy bych raději neriskoval.

jinak strkat do střely nohu těsně před brankářem je fakt geniální. 8-o

0/0
5.6.2016 10:14

J45i96ř25í 71S17v31a91š58e83k 9214718653699

Po semifinále jsem si prošel diskuze fanoušků SJS a Polák i jeho partner to tam pořádně schytávali.

D87a61n67i70e46l 23M42u56n39z23a98r 1719458552586

asi neumite ani bruslit, natoz neco vedet o hokeji...

D92a47v94i33d 82K55o62h30o22u70t 8781256356564

Úroveň těchto týmů je skutečně neuvěřitelně vyrovnaná. Bohužel ty vypadá, že nakonec vyhraje ten šťastnější a nikoliv ten lepší.

J86a65n 25S85o74u11k49u84p 1844674456765

Ne, úroveň těch dvou týmů není vyrovnaná a vyhraje ten lepší a kvalitnější.

0/0
6.6.2016 10:15

O95n39d70r20e86j 42J54e97r40a91b32e27k 4557795236263

Paradne jsi to rozebrala I kdyz jsem fanda Blackhawks tak jsem rad , ze jim to prodlouzeni konecne vyslo.Pral bych jim to ,ale tucnaci me prpadaji zivejsi

+1/0
5.6.2016 7:23

V75e98r52o52n55i73k95a 77K75o64n78o93p36á90č33o45v52á 8289981592629

Tak tomu se říká utéct hrobníkovi z lopaty, zvlášť když dvakrát prohrávali. První gól se za záda Jonese odrazil od Romana Poláka, druhý zase padl v poslední minutě 2. třetiny, asi nejlepší třetiny Sharks v celé sérii. To už vypadalo hodně blbě, navíc se zdálo, že promarní 4 minutovou přesilovku, ale zrovna když se Bonino chystal z trestné lavice, tak padl gól na 2:2, který (asi) mohl Murray chytit. A nakonec zlomili letošní prokletí prodloužení - na pátý pokus . Pro nestranného fanouška super napětí, ale když víte, že jedna situace rozhodne, jestli to bude 1:2 nebo 0:3, tak si to moc neužijete.

Jinak na Hertlově místě hrál skoro celé dvě třetiny Melker Karlsson, ale moc to nefungovalo, tahle lajna byla u obou gólů Pens, Pavelski nebyl dlouho vůbec vidět. Od třetí třetiny s nimi nastupoval Couture, nějaké šance si vytvořili, ale stejně přes 25 minut na ledě, jenom jedna střela a zatím to není ten BigPavelski, který před finále asi vedl pořadí na Conn Smythe Trophy.

Nevím, jestli budete souhlasit, ale tahle prohra může být pro Pens bolestivější, než třeba nějaká jasná záležitost pro Sharks, když vědí, že nebyli daleko od vedení 3:0.

+17/0
5.6.2016 6:03

T12o96m10a96s 12S55t16r51i98h20a74v58k95a 6392213708676

souhlas, nemeli to daleko, ale verim, ze se oklepou a treti vyhru, budou brat hned v pristim zapase. Zkusenejcg hracu na to maj dost...

0/−2
5.6.2016 9:12

J10a40n 59S75o83u95k19u18p 1554224916725

Tak byli blízko k 3:0, na druhou stranu mají ještě zápas na SJS a jdou do něj s tím, že můžou následně doma zvednout křapáč nad hlavu. Zase, pár p-o zápasy už prošli a ví, jak to vypadá, když se hrají dva zápasy doma a venku.