San Jose slaví první finálové vítězství, v prodloužení rozhodl Donskoi

Hokejisté San Jose i bez zraněného českého útočníka Tomáše Hertla dokázali zdramatizovat vývoj finálové série play-off NHL. Po dvou venkovních porážkách na domácím ledě udolali Pittsburgh 3:2 po prodloužení, když vítěznou branku vstřelil v 73. minutě forvard Joonas Donskoi. Penguins v řádné hrací době dvakrát odskočili do vedení, Sharks ale vždy dokázali odpovědět.

V16o32j30t18ě43c65h 62G39r49o66s17s 9489504375166

Zakažte už panu Velartovi komentovat! To je hrůza co na té Nově pokaždé plácá za kraviny.Rv

+4/0
5.6.2016 10:53

J39i82ř56í 96Š62e68d24a 3710689241121

druhej polákův gól ve třech finálovejch zápasech - to už je docela dost. další problémy bych raději neriskoval.

jinak strkat do střely nohu těsně před brankářem je fakt geniální. 8-o

0/0
5.6.2016 10:14

J26i42ř38í 65S17v13a71š27e12k 9464238483679

Po semifinále jsem si prošel diskuze fanoušků SJS a Polák i jeho partner to tam pořádně schytávali.

D63a90n59i61e92l 40M48u30n10z82a58r 1149758332346

asi neumite ani bruslit, natoz neco vedet o hokeji...

D38a95v82i76d 26K25o24h83o62u21t 8861606546364

Úroveň těchto týmů je skutečně neuvěřitelně vyrovnaná. Bohužel ty vypadá, že nakonec vyhraje ten šťastnější a nikoliv ten lepší.

J81a64n 89S61o29u76k78u65p 1284844586875

Ne, úroveň těch dvou týmů není vyrovnaná a vyhraje ten lepší a kvalitnější.

0/0
6.6.2016 10:15

O11n92d41r21e22j 24J11e28r28a97b28e14k 4347265896263

Paradne jsi to rozebrala I kdyz jsem fanda Blackhawks tak jsem rad , ze jim to prodlouzeni konecne vyslo.Pral bych jim to ,ale tucnaci me prpadaji zivejsi

+1/0
5.6.2016 7:23

V75e19r54o11n79i80k18a 79K23o50n78o15p65á36č69o57v90á 8239501532909

Tak tomu se říká utéct hrobníkovi z lopaty, zvlášť když dvakrát prohrávali. První gól se za záda Jonese odrazil od Romana Poláka, druhý zase padl v poslední minutě 2. třetiny, asi nejlepší třetiny Sharks v celé sérii. To už vypadalo hodně blbě, navíc se zdálo, že promarní 4 minutovou přesilovku, ale zrovna když se Bonino chystal z trestné lavice, tak padl gól na 2:2, který (asi) mohl Murray chytit. A nakonec zlomili letošní prokletí prodloužení - na pátý pokus . Pro nestranného fanouška super napětí, ale když víte, že jedna situace rozhodne, jestli to bude 1:2 nebo 0:3, tak si to moc neužijete.

Jinak na Hertlově místě hrál skoro celé dvě třetiny Melker Karlsson, ale moc to nefungovalo, tahle lajna byla u obou gólů Pens, Pavelski nebyl dlouho vůbec vidět. Od třetí třetiny s nimi nastupoval Couture, nějaké šance si vytvořili, ale stejně přes 25 minut na ledě, jenom jedna střela a zatím to není ten BigPavelski, který před finále asi vedl pořadí na Conn Smythe Trophy.

Nevím, jestli budete souhlasit, ale tahle prohra může být pro Pens bolestivější, než třeba nějaká jasná záležitost pro Sharks, když vědí, že nebyli daleko od vedení 3:0.

+17/0
5.6.2016 6:03

T54o29m74a90s 50S94t83r46i85h37a13v86k61a 6892193398566

souhlas, nemeli to daleko, ale verim, ze se oklepou a treti vyhru, budou brat hned v pristim zapase. Zkusenejcg hracu na to maj dost...

0/−2
5.6.2016 9:12

J17a29n 83S60o96u71k45u94p 1624914376695

Tak byli blízko k 3:0, na druhou stranu mají ještě zápas na SJS a jdou do něj s tím, že můžou následně doma zvednout křapáč nad hlavu. Zase, pár p-o zápasy už prošli a ví, jak to vypadá, když se hrají dva zápasy doma a venku.