Oslavy se v Pittsburghu nekonaly, San Jose podrželi Couture a Jones

Hokejisté San Jose zůstávají ve hře o Stanley Cup. Rozhodl o tom triumf 4:2 v pátém finále, ve kterém měl domácí Pittsburgh již k dispozici mečbol. Střelecky aktivnější Penguins (46:22) ztroskotali na skvěle chytajícím Martinu Jonesovi. Klíčem k úspěchu Sharks byl i tříbodový (1+2) výkon ze zahajovací třetiny v podání lídra produktivity play-off Logana Couturea.

V82a42š31e54k 44Ř63í26h15a 2493453518212

Tak se zdá že Žraloci hrají bez Hertla lépe jak s ním. Jestli oni ho naši novináři zas nepřecenili.

0/0
10.6.2016 20:38

L18a76d18i95s22l55a84v 49V89o33l53f 9367692281535

I kdyby San Jose v dalším zápase srovnalo na 3:3 tak se sedmý duel odehraje u Pens a myslím, že ty už to dvakrát doma nepustí. Pokud tedy nevyhrají v příštím zápase.

+2/0
10.6.2016 10:22

T90o82m20á14š 89N27a15t62a58n47a31i38l63i80d14i31s 5505133968615

Super ze se SJ udrzeli ve hre,jen je mi strasne moc lito Hertlika.Snad se semknou i za nej a v pristim zapase srovnaji..

K31r38y41š61t93o12f 23H59l57a89v26á30č 9682849118132

ano, vybrat nějakou takhle blbě osekanou statistiku se dá vždycky...anebo se dá taky napsat, že teprve s Hertlem se Sharks dostali poprvé v historii do finále NHL :-P

+33/0
10.6.2016 9:01

M33i71c66h12a25l 94H92u12s33e41k 9864133700534

Je to statistika finále, ne osekaného finále ;) Hertlovi to přeju, ale unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání..

0/0
10.6.2016 11:39

P46a23v53e55l 81P91a18n50t13ů58č37e25k 7395368841444

Tak pána unavuje, že někdo z Čechů něco dokázal. Viděl jste víc jak sestřihy v BBV? Tomáš x krát sám sobě nahodi, sám vybojuje, s přehledem rozehraje a Blue Line má dvou minutový tlak. Ten chlap je v pohode narozdíl od Vás. Je ho desetina JJ tady. A možná příští rok skončí, kvuli likvidaci. Víte co? Dejte si pivo a zaplačte si sám nad svým.

0/0
10.6.2016 13:28

M26i42c57h83a69l 22H58u17s19e36k 9454393370624

Kde píši, že mě unavuje to, že on něco dokázal???

0/−1
10.6.2016 15:38

P25a19v87e14l 52P13a76n22t12ů18č93e81k 7685178741984

Sám to píšete: "unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání"

Hertl je pojem, a Vás to unavuje, co z toho mám víc vydedukovat. Tak co Vás irituje? Povaha tisku? Jeho bulvárnost a propírání témat? Tak to nečtěte! Já kupříkladu na nějakou zprávu čekám, protože styl, jakým Tomáš hraje, považu ji za inspirativní pro mládež, pro sebe. Kálím na nějaké oslavy na náměstích, potřebujeme vidět ve sportu nové Nedvědy a Hertly. Odvahu a cílevědomost. Vzory. Tak ať se spekuluje. Je to lepší než psaní o modelingu lyžařky po sezóně, ale ať se píše i o tom. Kdyby se to nečetlo, nepsalo by se. Mějte se.

+1/0
10.6.2016 16:57

J65a66n 27C88o25n53s54t85a82n34t63i46n 1462551563780

paráda! jen mi tu radost hatí fakt, že se šestý zápas hraje v neděli, a ne v sobotu, ten čas je brutální. (nebo je to ze soboty na neděli?)

0/0
10.6.2016 8:50

V23o50j42t27ě36c34h 82G80r67o13s39s 9499894875526

Hraje se v neděli v 5 odpoledne pacifického času. Tudíž v pondělí 2:00 ráno u nás.

+4/0
10.6.2016 8:54

J50a41n 19Š69u77l21a 9481466717642

Dneska jsem to měl pojištěné: vsadil jsem si na Pittsburgh a stejně mám z výsledku radost.

+2/0
10.6.2016 8:36

L12u31b28o49š 39B75ř56e60z24i68n28a 2732563710411

V dresu San José vidím členy skupiny ZZ Top.

+9/0

R83a45d30i21m 23N15o95v94o80t22n14ý 5366851783667

Ten pomer strel? S timhle San Jose muzou vyhrat zapas, ale ne porazit je 3x za sebou...

+8/0
10.6.2016 7:43

J73a13n 70S62t34o13d63o41l37a 7361820873740

Záleží na stylu hry a o jaké střely jde. poměr střel sám o sobě nic neříká. I v předchožích zápasech měli převahu a vždy to bylo těsné s málo gólů.

+1/0
10.6.2016 11:40

P28a34v76e84l 46V38o92r75l28í35č57e58k 6150357468

Paráda... :) doufám, že to SJS otočí... ;)

P26a30v75e56l 45N29o89v56á84k 7901557779229

Sest golu a jedinej hezkej na 3:2 (ale za to moc hezkej). Tenhle a jeste posledni nebyly jen placnuti na branku. Jak to lidi delate, ze se vam to libi? Jsou tam nejlepsi borci, spousta golu, ale me to porad pripomina placanou :-( Taky chci, aby se mi to liblo.

0/−1
10.6.2016 7:15

M13a28r76t27i14n 12M87a22t16o27u33š19e72k 9896987106738

To můžete čekat v sezoně, ale ne ve finále play-off. Oba týmy se znají málem lépe, než znají vlastní rodiny v daný moment. Chyb se moc nedělá, tudíž góly padají právě z těchto situací. Koukatelné to pravda moc není.

M52i46c71h38a90l 56F21a29l29t36u93s 5701442273379

1. minuta a Burns forčekuje za brankou, ujímá se puku, zapře se do bruslí, udělá otočku a zavěsí téměř pod víko. Obránce....:-) Prvních 10 minut neskutečnejch

+5/0
10.6.2016 7:04

V23o95j39t98ě19c61h 83G71r81o98s80s 9489704715456

On taky Burns není čistokrevný obránce že.;-)

0/0
10.6.2016 8:55

M54i10c32h80a16l 52F28a76l66t65u84s 5451292203949

však vím, jenom mě tento ZZtopák nepřestává překvapovat, letos se hodně zlepšil (mě přijde)

0/0
10.6.2016 9:30

Z29b83y43n74ě84k 92F66a27n10t50a 6681739884384

Hoši vstávat!2:53-0:2?Neděste mne,má hercna taky nevydrží všechno.

+1/0
10.6.2016 6:51

M20a18r49t57i82n 81C92a48j62t20h84a93m29l 3711428346260

Po smrsti v podobe 4 branek v prvnich 5 ti minutach nakonec rozhodla ta 5. ve druhe tretine. Na ni uz Tucnaci odpoved nenasli. A take hodne Zralokum pomohlo ze si to vedeni pronesli do zaverecne tretiny.

+4/−3
10.6.2016 6:35

V63o61j86t79ě95c14h 95G85r52o86s81s 9319404465776

Ale San Jose dávalo na 3:2 ještě v první třetině.

+2/0
10.6.2016 8:51

M38a47r56t57i44n 87C45a38j11t79h30a33m89l 3891728946840

Samozřejmě máte pravdu. Článek jsem nečetl a jak jsou v přenosu samé reklamy a koukam u něj i na jiný přenos, tak mi to ani nepřišlo.

V73e16r65o81n24i83k88a 38K27o33n84o98p74á80č16o94v78á 8919961562159

První třetina to tedy bylo něco, hlavně první desetiminutovka stála za to! Ale ztratit takto hloupě během 22 vteřin těžce vymodlené vedeníRv Pens v následné přesilovce ještě 3x orazítkovali tyčku a potom už čaroval Martin Jones. Brankářský výkon vyřazovacích bojů! Jediné, co se tomu blížilo, byl asi výkon Michala Neuvirtha z pátého zápasu proti Capitals. Sharks sice odvrátili mečbol, ale aby vyrovnali, budou muset hrát podstatně líp.

+16/0
10.6.2016 5:40

K41a65r36e88l 43H53o90d26u15r 7431893639986

Pěkné. Ten první Burnsuv gól rozhodně doporučuji ke shlédnutí. Takhle to umí málokterý útočník. Chudák Murray tam byl v prvni třetině za sněhuláka, po třech golech dlouho na průměru 50%. Objektivně nutno uznat, že za žádný gól nemohl. Po vyrovnaní jsem myslel, ze už je Pittsburgh prevalcuje, a ono ne. Těším se na další zapas.