Oslavy se v Pittsburghu nekonaly, San Jose podrželi Couture a Jones

Hokejisté San Jose zůstávají ve hře o Stanley Cup. Rozhodl o tom triumf 4:2 v pátém finále, ve kterém měl domácí Pittsburgh již k dispozici mečbol. Střelecky aktivnější Penguins (46:22) ztroskotali na skvěle chytajícím Martinu Jonesovi. Klíčem k úspěchu Sharks byl i tříbodový (1+2) výkon ze zahajovací třetiny v podání lídra produktivity play-off Logana Couturea.

V66a22š39e49k 51Ř35í82h84a 2373823338392

Tak se zdá že Žraloci hrají bez Hertla lépe jak s ním. Jestli oni ho naši novináři zas nepřecenili.

0/0
10.6.2016 20:38

L14a12d46i24s10l94a41v 63V14o24l37f 9927322731885

I kdyby San Jose v dalším zápase srovnalo na 3:3 tak se sedmý duel odehraje u Pens a myslím, že ty už to dvakrát doma nepustí. Pokud tedy nevyhrají v příštím zápase.

+2/0
10.6.2016 10:22

T86o96m72á54š 83N37a36t71a63n89a73i96l39i85d34i30s 5435833798875

Super ze se SJ udrzeli ve hre,jen je mi strasne moc lito Hertlika.Snad se semknou i za nej a v pristim zapase srovnaji..

K94r86y63š37t48o11f 77H39l82a34v35á97č 9122769788922

ano, vybrat nějakou takhle blbě osekanou statistiku se dá vždycky...anebo se dá taky napsat, že teprve s Hertlem se Sharks dostali poprvé v historii do finále NHL :-P

+33/0
10.6.2016 9:01

M92i19c52h85a89l 86H35u30s96e95k 9554913290774

Je to statistika finále, ne osekaného finále ;) Hertlovi to přeju, ale unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání..

0/0
10.6.2016 11:39

P52a56v29e92l 89P46a66n16t44ů77č20e68k 7265468261594

Tak pána unavuje, že někdo z Čechů něco dokázal. Viděl jste víc jak sestřihy v BBV? Tomáš x krát sám sobě nahodi, sám vybojuje, s přehledem rozehraje a Blue Line má dvou minutový tlak. Ten chlap je v pohode narozdíl od Vás. Je ho desetina JJ tady. A možná příští rok skončí, kvuli likvidaci. Víte co? Dejte si pivo a zaplačte si sám nad svým.

0/0
10.6.2016 13:28

M85i14c64h59a90l 37H72u90s55e18k 9614433400524

Kde píši, že mě unavuje to, že on něco dokázal???

0/−1
10.6.2016 15:38

P55a84v20e14l 80P78a78n18t85ů41č36e86k 7735748751314

Sám to píšete: "unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání"

Hertl je pojem, a Vás to unavuje, co z toho mám víc vydedukovat. Tak co Vás irituje? Povaha tisku? Jeho bulvárnost a propírání témat? Tak to nečtěte! Já kupříkladu na nějakou zprávu čekám, protože styl, jakým Tomáš hraje, považu ji za inspirativní pro mládež, pro sebe. Kálím na nějaké oslavy na náměstích, potřebujeme vidět ve sportu nové Nedvědy a Hertly. Odvahu a cílevědomost. Vzory. Tak ať se spekuluje. Je to lepší než psaní o modelingu lyžařky po sezóně, ale ať se píše i o tom. Kdyby se to nečetlo, nepsalo by se. Mějte se.

+1/0
10.6.2016 16:57

J69a87n 13C47o19n50s36t68a85n25t82i38n 1472811843320

paráda! jen mi tu radost hatí fakt, že se šestý zápas hraje v neděli, a ne v sobotu, ten čas je brutální. (nebo je to ze soboty na neděli?)

0/0
10.6.2016 8:50

V74o91j31t34ě57c22h 64G47r79o76s27s 9329334145626

Hraje se v neděli v 5 odpoledne pacifického času. Tudíž v pondělí 2:00 ráno u nás.

+4/0
10.6.2016 8:54

J96a25n 33Š47u73l40a 9921436147572

Dneska jsem to měl pojištěné: vsadil jsem si na Pittsburgh a stejně mám z výsledku radost.

+2/0
10.6.2016 8:36

L50u27b64o94š 49B70ř14e56z13i21n81a 2532503720561

V dresu San José vidím členy skupiny ZZ Top.

+9/0

R32a64d66i41m 33N14o45v81o62t85n23ý 5236431203907

Ten pomer strel? S timhle San Jose muzou vyhrat zapas, ale ne porazit je 3x za sebou...

+8/0
10.6.2016 7:43

J81a58n 26S75t17o94d98o52l40a 7161230743290

Záleží na stylu hry a o jaké střely jde. poměr střel sám o sobě nic neříká. I v předchožích zápasech měli převahu a vždy to bylo těsné s málo gólů.

+1/0
10.6.2016 11:40

P91a80v53e73l 59V89o50r75l35í11č80e53k 6140447128

Paráda... :) doufám, že to SJS otočí... ;)

P38a26v88e80l 41N49o62v53á68k 7251557569459

Sest golu a jedinej hezkej na 3:2 (ale za to moc hezkej). Tenhle a jeste posledni nebyly jen placnuti na branku. Jak to lidi delate, ze se vam to libi? Jsou tam nejlepsi borci, spousta golu, ale me to porad pripomina placanou :-( Taky chci, aby se mi to liblo.

0/−1
10.6.2016 7:15

M31a12r59t96i43n 13M57a53t38o17u62š57e26k 9976937386288

To můžete čekat v sezoně, ale ne ve finále play-off. Oba týmy se znají málem lépe, než znají vlastní rodiny v daný moment. Chyb se moc nedělá, tudíž góly padají právě z těchto situací. Koukatelné to pravda moc není.

M35i33c25h50a67l 24F50a60l56t81u73s 5161242143759

1. minuta a Burns forčekuje za brankou, ujímá se puku, zapře se do bruslí, udělá otočku a zavěsí téměř pod víko. Obránce....:-) Prvních 10 minut neskutečnejch

+5/0
10.6.2016 7:04

V66o26j62t36ě60c20h 80G80r34o54s41s 9369914865766

On taky Burns není čistokrevný obránce že.;-)

0/0
10.6.2016 8:55

M96i15c24h78a28l 96F61a45l36t11u36s 5441352933279

však vím, jenom mě tento ZZtopák nepřestává překvapovat, letos se hodně zlepšil (mě přijde)

0/0
10.6.2016 9:30

Z46b48y96n59ě20k 15F23a39n48t96a 6541529894954

Hoši vstávat!2:53-0:2?Neděste mne,má hercna taky nevydrží všechno.

+1/0
10.6.2016 6:51

M36a87r57t73i78n 83C68a90j44t84h77a15m79l 3361358346750

Po smrsti v podobe 4 branek v prvnich 5 ti minutach nakonec rozhodla ta 5. ve druhe tretine. Na ni uz Tucnaci odpoved nenasli. A take hodne Zralokum pomohlo ze si to vedeni pronesli do zaverecne tretiny.

+4/−3
10.6.2016 6:35

V54o86j16t18ě91c38h 42G75r71o83s74s 9749804735546

Ale San Jose dávalo na 3:2 ještě v první třetině.

+2/0
10.6.2016 8:51

M70a49r98t22i77n 69C56a20j58t54h14a21m80l 3151348856140

Samozřejmě máte pravdu. Článek jsem nečetl a jak jsou v přenosu samé reklamy a koukam u něj i na jiný přenos, tak mi to ani nepřišlo.

V21e33r43o40n37i22k55a 15K96o75n57o62p87á26č60o70v46á 8969701602599

První třetina to tedy bylo něco, hlavně první desetiminutovka stála za to! Ale ztratit takto hloupě během 22 vteřin těžce vymodlené vedeníRv Pens v následné přesilovce ještě 3x orazítkovali tyčku a potom už čaroval Martin Jones. Brankářský výkon vyřazovacích bojů! Jediné, co se tomu blížilo, byl asi výkon Michala Neuvirtha z pátého zápasu proti Capitals. Sharks sice odvrátili mečbol, ale aby vyrovnali, budou muset hrát podstatně líp.

+16/0
10.6.2016 5:40

K72a88r86e61l 64H62o63d71u49r 7201653389506

Pěkné. Ten první Burnsuv gól rozhodně doporučuji ke shlédnutí. Takhle to umí málokterý útočník. Chudák Murray tam byl v prvni třetině za sněhuláka, po třech golech dlouho na průměru 50%. Objektivně nutno uznat, že za žádný gól nemohl. Po vyrovnaní jsem myslel, ze už je Pittsburgh prevalcuje, a ono ne. Těším se na další zapas.