Oslavy se v Pittsburghu nekonaly, San Jose podrželi Couture a Jones

Hokejisté San Jose zůstávají ve hře o Stanley Cup. Rozhodl o tom triumf 4:2 v pátém finále, ve kterém měl domácí Pittsburgh již k dispozici mečbol. Střelecky aktivnější Penguins (46:22) ztroskotali na skvěle chytajícím Martinu Jonesovi. Klíčem k úspěchu Sharks byl i tříbodový (1+2) výkon ze zahajovací třetiny v podání lídra produktivity play-off Logana Couturea.

V31a48š20e49k 82Ř58í25h47a 2233403778422

Tak se zdá že Žraloci hrají bez Hertla lépe jak s ním. Jestli oni ho naši novináři zas nepřecenili.

0/0
10.6.2016 20:38

L59a65d47i72s24l67a50v 53V95o29l26f 9687572721235

I kdyby San Jose v dalším zápase srovnalo na 3:3 tak se sedmý duel odehraje u Pens a myslím, že ty už to dvakrát doma nepustí. Pokud tedy nevyhrají v příštím zápase.

+2/0
10.6.2016 10:22

T22o46m92á58š 87N55a90t97a68n46a66i44l78i46d28i39s 5315313478585

Super ze se SJ udrzeli ve hre,jen je mi strasne moc lito Hertlika.Snad se semknou i za nej a v pristim zapase srovnaji..

K12r11y30š80t89o85f 67H67l78a36v57á33č 9702169768892

ano, vybrat nějakou takhle blbě osekanou statistiku se dá vždycky...anebo se dá taky napsat, že teprve s Hertlem se Sharks dostali poprvé v historii do finále NHL :-P

+33/0
10.6.2016 9:01

M94i47c19h23a91l 91H72u48s77e34k 9354313950464

Je to statistika finále, ne osekaného finále ;) Hertlovi to přeju, ale unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání..

0/0
10.6.2016 11:39

P94a75v34e44l 43P27a19n49t40ů61č90e62k 7505478951564

Tak pána unavuje, že někdo z Čechů něco dokázal. Viděl jste víc jak sestřihy v BBV? Tomáš x krát sám sobě nahodi, sám vybojuje, s přehledem rozehraje a Blue Line má dvou minutový tlak. Ten chlap je v pohode narozdíl od Vás. Je ho desetina JJ tady. A možná příští rok skončí, kvuli likvidaci. Víte co? Dejte si pivo a zaplačte si sám nad svým.

0/0
10.6.2016 13:28

M91i23c91h21a36l 13H80u95s52e19k 9384803120654

Kde píši, že mě unavuje to, že on něco dokázal???

0/−1
10.6.2016 15:38

P59a45v71e41l 40P80a97n36t71ů59č79e54k 7165578311384

Sám to píšete: "unavují mě ty spekulace co by kdyby nastoupil a jestli už se náhodou neuzdraví do dalšího utkání"

Hertl je pojem, a Vás to unavuje, co z toho mám víc vydedukovat. Tak co Vás irituje? Povaha tisku? Jeho bulvárnost a propírání témat? Tak to nečtěte! Já kupříkladu na nějakou zprávu čekám, protože styl, jakým Tomáš hraje, považu ji za inspirativní pro mládež, pro sebe. Kálím na nějaké oslavy na náměstích, potřebujeme vidět ve sportu nové Nedvědy a Hertly. Odvahu a cílevědomost. Vzory. Tak ať se spekuluje. Je to lepší než psaní o modelingu lyžařky po sezóně, ale ať se píše i o tom. Kdyby se to nečetlo, nepsalo by se. Mějte se.

+1/0
10.6.2016 16:57

J51a34n 52C31o41n22s39t84a19n90t93i38n 1902341883370

paráda! jen mi tu radost hatí fakt, že se šestý zápas hraje v neděli, a ne v sobotu, ten čas je brutální. (nebo je to ze soboty na neděli?)

0/0
10.6.2016 8:50

V46o74j11t55ě90c18h 16G24r57o64s50s 9419404805966

Hraje se v neděli v 5 odpoledne pacifického času. Tudíž v pondělí 2:00 ráno u nás.

+4/0
10.6.2016 8:54

J32a73n 23Š67u13l37a 9801336477152

Dneska jsem to měl pojištěné: vsadil jsem si na Pittsburgh a stejně mám z výsledku radost.

+2/0
10.6.2016 8:36

L85u31b48o86š 69B44ř47e70z52i17n40a 2552753470421

V dresu San José vidím členy skupiny ZZ Top.

+9/0

R28a38d73i75m 70N96o53v38o93t70n64ý 5776651843107

Ten pomer strel? S timhle San Jose muzou vyhrat zapas, ale ne porazit je 3x za sebou...

+8/0
10.6.2016 7:43

J65a50n 63S49t14o85d67o37l86a 7301120703870

Záleží na stylu hry a o jaké střely jde. poměr střel sám o sobě nic neříká. I v předchožích zápasech měli převahu a vždy to bylo těsné s málo gólů.

+1/0
10.6.2016 11:40

P72a65v76e96l 75V34o84r98l16í57č76e17k 6420927538

Paráda... :) doufám, že to SJS otočí... ;)

P35a65v64e38l 93N66o12v40á10k 7101587929859

Sest golu a jedinej hezkej na 3:2 (ale za to moc hezkej). Tenhle a jeste posledni nebyly jen placnuti na branku. Jak to lidi delate, ze se vam to libi? Jsou tam nejlepsi borci, spousta golu, ale me to porad pripomina placanou :-( Taky chci, aby se mi to liblo.

0/−1
10.6.2016 7:15

M41a71r91t23i22n 81M63a30t85o45u31š75e84k 9706427776348

To můžete čekat v sezoně, ale ne ve finále play-off. Oba týmy se znají málem lépe, než znají vlastní rodiny v daný moment. Chyb se moc nedělá, tudíž góly padají právě z těchto situací. Koukatelné to pravda moc není.

M43i62c19h94a68l 62F74a10l38t90u77s 5591952633969

1. minuta a Burns forčekuje za brankou, ujímá se puku, zapře se do bruslí, udělá otočku a zavěsí téměř pod víko. Obránce....:-) Prvních 10 minut neskutečnejch

+5/0
10.6.2016 7:04

V90o43j98t79ě10c92h 39G78r78o76s72s 9249864205266

On taky Burns není čistokrevný obránce že.;-)

0/0
10.6.2016 8:55

M19i70c41h55a93l 62F21a52l93t86u19s 5501622143369

však vím, jenom mě tento ZZtopák nepřestává překvapovat, letos se hodně zlepšil (mě přijde)

0/0
10.6.2016 9:30

Z43b73y98n48ě95k 69F91a66n48t36a 6131839394274

Hoši vstávat!2:53-0:2?Neděste mne,má hercna taky nevydrží všechno.

+1/0
10.6.2016 6:51

M95a48r86t89i21n 80C16a28j50t68h44a78m89l 3141918906510

Po smrsti v podobe 4 branek v prvnich 5 ti minutach nakonec rozhodla ta 5. ve druhe tretine. Na ni uz Tucnaci odpoved nenasli. A take hodne Zralokum pomohlo ze si to vedeni pronesli do zaverecne tretiny.

+4/−3
10.6.2016 6:35

V75o73j52t43ě97c24h 48G23r56o27s13s 9919284905786

Ale San Jose dávalo na 3:2 ještě v první třetině.

+2/0
10.6.2016 8:51

M81a35r97t48i32n 60C50a33j30t24h32a39m14l 3271788866730

Samozřejmě máte pravdu. Článek jsem nečetl a jak jsou v přenosu samé reklamy a koukam u něj i na jiný přenos, tak mi to ani nepřišlo.

V77e65r96o64n16i53k67a 89K34o50n31o29p74á84č43o95v76á 8409391432429

První třetina to tedy bylo něco, hlavně první desetiminutovka stála za to! Ale ztratit takto hloupě během 22 vteřin těžce vymodlené vedeníRv Pens v následné přesilovce ještě 3x orazítkovali tyčku a potom už čaroval Martin Jones. Brankářský výkon vyřazovacích bojů! Jediné, co se tomu blížilo, byl asi výkon Michala Neuvirtha z pátého zápasu proti Capitals. Sharks sice odvrátili mečbol, ale aby vyrovnali, budou muset hrát podstatně líp.

+16/0
10.6.2016 5:40

K62a68r94e51l 10H24o82d84u85r 7681273869106

Pěkné. Ten první Burnsuv gól rozhodně doporučuji ke shlédnutí. Takhle to umí málokterý útočník. Chudák Murray tam byl v prvni třetině za sněhuláka, po třech golech dlouho na průměru 50%. Objektivně nutno uznat, že za žádný gól nemohl. Po vyrovnaní jsem myslel, ze už je Pittsburgh prevalcuje, a ono ne. Těším se na další zapas.