Hokejisté Sparty udolali Krakov a jsou v play-off Ligy mistrů

Hokejisté Sparty porazili v domácí odvetě v Lize mistrů Krakov 5:4 a zajistili si po třetím duelu ve skupině O postup do 1. kola play-off. Liberec podlehl ve skupině H doma TPS Turku 1:2 po samostatných nájezdech a Vítkovice v "éčku" prohrály na ledě Kärpätu Oulu 0:1 v prodloužení.

V84a88š79e60k 68Ř51í55h36a 2533723918652

Koukám pokračuje amaterismus STBACKE idnes. Úplně zapomněli na to že se hrálo ještě jedno utkání . Co chtít o za prodaného plátku žabaři.

K24a83r78e84l 35H41y51n52e96k 9590667886245

Nějak nechápu titulek, že hokejisté Sparty udolali Krakov. Krakov by snad měli přejet i dorostenci z Houslic, ne?

+2/−4
27.8.2016 8:15

M72o44n29i93k87a 23K20y79n50c82l33o93v77á 9973743104

nj, ubohá výhra o gól nad Poláky a tady se to slaví jako kdyby porazili NYR.. ;-D

+2/−2
27.8.2016 10:00

K70a66r26e44l 26M37a71c57a67k 1467593246779

Kde se to slaví?Prosím odkaz a odpověď, Eržiko. Děkuji.

+1/0
27.8.2016 22:27

M13i96r69o32s27l25a20v 47G29r42o49s16s71m73a10n55n 8902569424

Já jsem ho pochopil. Bez ohledu na to, co měli udělat.

+4/0
27.8.2016 10:02

M75a52r36e92k 50K54l96u45f72a 3708364504626

Sparta by nemusela Krakov udolávat, kdyby odehrála celý zápas. Z celého času poctivě odmakali celkem tak 15 minut. Naštěstí to dopadlo a body zůstaly doma.