Hokejisté Sparty udolali Krakov a jsou v play-off Ligy mistrů

Hokejisté Sparty porazili v domácí odvetě v Lize mistrů Krakov 5:4 a zajistili si po třetím duelu ve skupině O postup do 1. kola play-off. Liberec podlehl ve skupině H doma TPS Turku 1:2 po samostatných nájezdech a Vítkovice v "éčku" prohrály na ledě Kärpätu Oulu 0:1 v prodloužení.

V28a76š86e18k 40Ř26í21h18a 2433213708442

Koukám pokračuje amaterismus STBACKE idnes. Úplně zapomněli na to že se hrálo ještě jedno utkání . Co chtít o za prodaného plátku žabaři.

K77a51r60e22l 26H71y69n22e10k 9540697906485

Nějak nechápu titulek, že hokejisté Sparty udolali Krakov. Krakov by snad měli přejet i dorostenci z Houslic, ne?

+2/−4
27.8.2016 8:15

M89o20n67i93k61a 76K51y90n27c43l94o74v91á 9973283744

nj, ubohá výhra o gól nad Poláky a tady se to slaví jako kdyby porazili NYR.. ;-D

+2/−2
27.8.2016 10:00

K46a83r80e78l 34M48a68c57a31k 1947983746649

Kde se to slaví?Prosím odkaz a odpověď, Eržiko. Děkuji.

+1/0
27.8.2016 22:27

M24i75r84o51s78l91a86v 76G85r41o39s85s24m59a18n65n 8472339724

Já jsem ho pochopil. Bez ohledu na to, co měli udělat.

+4/0
27.8.2016 10:02

M50a46r62e70k 87K21l23u51f50a 3198724654776

Sparta by nemusela Krakov udolávat, kdyby odehrála celý zápas. Z celého času poctivě odmakali celkem tak 15 minut. Naštěstí to dopadlo a body zůstaly doma.