Jandač: Třetí třetina je příslibem. Takhle si to představujeme

Pokud bude hrát hokejová reprezentace tak jako ve třetí třetině přípravného duelu s Ruskem, pak by se měly dostavit výsledky. O tom je přesvědčený kouč Josef Jandač. "V těch chvílích měla naše hra parametry, jaké jsme si představovali, takhle jsme měli hrát od začátku. Tam jsme se hodně zvedli," řekl trenér.

J33a94n 20S29v46o69b44o36d69a 3837854279463

Zápas byl fajn a naši se mi celkem i líbili, ale zápas s Ruskem bych stejně nepřeceňoval. Zámořské týmy jsou dle mě někde jinde než sborná.

Potěšil mě výkon týmu Evropy, tam máme určitě šanci.

0/0
9.9.2016 10:10

Z26d42e96n17ě18k 58B41e69r28á45n76e13k 2988835576982

Naši včera mne příjemně překvapili, hráli moc pěkný hokej. Jandačovi jsem nevěřil, pokud ale budou naši hrát tímto způsobem, pak se nemusí za svůj výkon stydět. Hráli bojovně, mnohdy předváděli krásné kombinace. Při troše štěstí můžeme s tímto týmem překvapit. Do toho!

+1/0
9.9.2016 9:21

J90a91n31a 76E40l58i58á74š51o65v37á 9449234474318

Kde to jsme ? Jarolím prohlásí, že druhý poločas byl OK, Jandač, že třetí třetina je příslibem. V těch trenérských školách vás nenaučili jednu ze základních informací a tou je délka hrací doby ?

V potaz je třeba brát i výkon soupeře.

+1/0
9.9.2016 9:18

J31a62n 52H76a21ž83m43u82k89a 6233546155

Pepi super výkon. S Kalousem to ještě vyladíte do začátku SP, o tom nepochybuji. Hlavně moc nepouštět Prospala, aby něco radil, ten taktice vůbec nerozumí. Je tam jen kvůli jménu stejně jako Ručinský.

0/−1
9.9.2016 8:52

J58a42n26a 46E85l86i37á78š91o63v49á 9159674834318

Potkal ses s Prospalem někdy alespoň na ulici?

+1/0
9.9.2016 9:19

R64o51m31a96n 56O79l24s55z49o56w16y 3456257560195

Ti kluci hrají to, na co jsou zvyklí z NHL, vliv "ne" trenéra Jandača je naštěstí minimální... Prospal je naopak jediný, který má zkušenosti a znalosti něco těm klukům poradit...

0/0
9.9.2016 9:57

J41a63n 85H53a98ž42m35u29k51a 6573856675

Proto tam včera stál na lavičce a nic neříkal. ;-D Krásné to bylo u závěrečného time-outu, kde shluk hráčů poslouchal Jandače a Kalouse . A Prospal stál úplně mimo.

0/−1
9.9.2016 10:21

M39a66r23t46i19n 37N61e77v41r67l25a 2977341444857

Jenomze hokej se hraje naTŘI třetiny pane Jandači! Takže zasloužená prohra za souhrn hry ve TŘECH třetinách.

+2/0
9.9.2016 7:16

F76r89a78n50t21i31š81e31k 84N29o24v83o88t39n32ý 8794496695229

Byly tam věci dobré i slabé, prohrálo se o gól, což není ostuda. Pozitivní bylo, že se tým za stavu 1:3 ani 2:4 nijak nesesypal a nezačal pasivně odvracet debakl, ale naopak celkem sebevědomě přidal směrem dopředu a snažil se o zvrat. Další pozitivní věc jsou situace, z nichž padly naše góly. Pro někoho náhodné, ale ony byly vypracované velkým důrazem kolem brány. Všechny tři, protože před prvním byla klíčová clona. Největší problém - hra s pukem u nás v pásmu. To bránení v malém boxu by až na pár zmatků celkem šlo, ale rozehrávka byla upřímně dost katastrofální a nechci vidět ten malér, až na naše beky, kteří zmatkovali pod tlakem Rusů, nastoupí Kanada se svým brutálním forčekingem. Tam se prostě musí ve zbylých dvou přípravných zápasech a v trénincích jednoznačně zapracovat na taktickém pojetí, na tom, kdy zakládat útok a kdy to prostě poslat za modrou. Jinak bude hodně zle.

+1/0
9.9.2016 1:20

J84a87n35a 19E96l18i62á78š77o73v47á 9869284644558

Fanouši, Je v zásadě jedno jestli jsi prohrál o gól nebo o dva. Tvá teorie je na bázi Vrba a ePelta. Hraje se na vítěství a prohry.

+1/0

M58i38c71h16a73l 45Z56e45l37e26n93ý 6534713475196

Nebo ta pekna ctyri minus z cestiny, to uz je prvni vlastovka...

+4/0
8.9.2016 23:53

J87a75n 37U22l59r97i50c79h 9819416589524

Krásné utkání. Ta rychlost bruslení a kombinací! Zážitek. Naši ukázali, že máme solidní tým složený z ostřílených borců, kteří jsou odhodlaní zabojovat. Začal jsem se na ten Světový pohár těšit.

+11/0
8.9.2016 23:41

R14o57m47a41n 95O29l43s80z92o17w42y 3956757370525

Utkání FIN vs SWE bylo co do kvality a rychlosti ještě minimálně o jeden level výše... tím nechci říci, že naší odehráli špatné utkání...