Jandač: Třetí třetina je příslibem. Takhle si to představujeme

Pokud bude hrát hokejová reprezentace tak jako ve třetí třetině přípravného duelu s Ruskem, pak by se měly dostavit výsledky. O tom je přesvědčený kouč Josef Jandač. "V těch chvílích měla naše hra parametry, jaké jsme si představovali, takhle jsme měli hrát od začátku. Tam jsme se hodně zvedli," řekl trenér.

J42a82n 82S21v69o38b62o97d49a 3577524879933

Zápas byl fajn a naši se mi celkem i líbili, ale zápas s Ruskem bych stejně nepřeceňoval. Zámořské týmy jsou dle mě někde jinde než sborná.

Potěšil mě výkon týmu Evropy, tam máme určitě šanci.

0/0
9.9.2016 10:10

Z41d14e95n34ě65k 75B58e25r57á43n33e54k 2938365816692

Naši včera mne příjemně překvapili, hráli moc pěkný hokej. Jandačovi jsem nevěřil, pokud ale budou naši hrát tímto způsobem, pak se nemusí za svůj výkon stydět. Hráli bojovně, mnohdy předváděli krásné kombinace. Při troše štěstí můžeme s tímto týmem překvapit. Do toho!

+1/0
9.9.2016 9:21

J81a75n31a 82E84l22i62á13š14o21v73á 9289964894528

Kde to jsme ? Jarolím prohlásí, že druhý poločas byl OK, Jandač, že třetí třetina je příslibem. V těch trenérských školách vás nenaučili jednu ze základních informací a tou je délka hrací doby ?

V potaz je třeba brát i výkon soupeře.

+1/0
9.9.2016 9:18

J87a65n 32H61a58ž73m57u93k10a 6273196375

Pepi super výkon. S Kalousem to ještě vyladíte do začátku SP, o tom nepochybuji. Hlavně moc nepouštět Prospala, aby něco radil, ten taktice vůbec nerozumí. Je tam jen kvůli jménu stejně jako Ručinský.

0/−1
9.9.2016 8:52

J87a84n87a 68E80l31i27á73š66o75v40á 9379984844608

Potkal ses s Prospalem někdy alespoň na ulici?

+1/0
9.9.2016 9:19

R46o77m67a71n 84O54l67s32z42o77w18y 3216877750135

Ti kluci hrají to, na co jsou zvyklí z NHL, vliv "ne" trenéra Jandača je naštěstí minimální... Prospal je naopak jediný, který má zkušenosti a znalosti něco těm klukům poradit...

0/0
9.9.2016 9:57

J73a57n 33H77a25ž45m40u52k10a 6333336765

Proto tam včera stál na lavičce a nic neříkal. ;-D Krásné to bylo u závěrečného time-outu, kde shluk hráčů poslouchal Jandače a Kalouse . A Prospal stál úplně mimo.

0/−1
9.9.2016 10:21

M40a59r65t47i11n 21N94e88v31r24l72a 2517151544177

Jenomze hokej se hraje naTŘI třetiny pane Jandači! Takže zasloužená prohra za souhrn hry ve TŘECH třetinách.

+2/0
9.9.2016 7:16

F78r56a92n54t23i98š19e51k 62N22o63v53o17t46n54ý 8444936545939

Byly tam věci dobré i slabé, prohrálo se o gól, což není ostuda. Pozitivní bylo, že se tým za stavu 1:3 ani 2:4 nijak nesesypal a nezačal pasivně odvracet debakl, ale naopak celkem sebevědomě přidal směrem dopředu a snažil se o zvrat. Další pozitivní věc jsou situace, z nichž padly naše góly. Pro někoho náhodné, ale ony byly vypracované velkým důrazem kolem brány. Všechny tři, protože před prvním byla klíčová clona. Největší problém - hra s pukem u nás v pásmu. To bránení v malém boxu by až na pár zmatků celkem šlo, ale rozehrávka byla upřímně dost katastrofální a nechci vidět ten malér, až na naše beky, kteří zmatkovali pod tlakem Rusů, nastoupí Kanada se svým brutálním forčekingem. Tam se prostě musí ve zbylých dvou přípravných zápasech a v trénincích jednoznačně zapracovat na taktickém pojetí, na tom, kdy zakládat útok a kdy to prostě poslat za modrou. Jinak bude hodně zle.

+1/0
9.9.2016 1:20

J11a83n41a 65E23l31i65á60š40o32v51á 9779694454888

Fanouši, Je v zásadě jedno jestli jsi prohrál o gól nebo o dva. Tvá teorie je na bázi Vrba a ePelta. Hraje se na vítěství a prohry.

+1/0

M46i96c85h33a23l 35Z76e47l12e92n92ý 6734503545376

Nebo ta pekna ctyri minus z cestiny, to uz je prvni vlastovka...

+4/0
8.9.2016 23:53

J68a78n 49U31l23r50i65c35h 9379936829754

Krásné utkání. Ta rychlost bruslení a kombinací! Zážitek. Naši ukázali, že máme solidní tým složený z ostřílených borců, kteří jsou odhodlaní zabojovat. Začal jsem se na ten Světový pohár těšit.

+11/0
8.9.2016 23:41

R67o72m92a75n 73O17l20s60z30o30w67y 3776557980895

Utkání FIN vs SWE bylo co do kvality a rychlosti ještě minimálně o jeden level výše... tím nechci říci, že naší odehráli špatné utkání...