Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

J52a12n 59U44l98r88i30c50h 9139256269324

Krásné utkání. Ta rychlost bruslení a kombinací! Zážitek. Naši ukázali, že máme solidní tým složený z ostřílených borců, kteří jsou odhodlaní zabojovat. Začal jsem se na ten Světový pohár těšit.

+11/0
doporučit
8.9.2016 23:41

M23i54c83h66a53l 37Z18e98l17e69n28ý 6344383105146

Nebo ta pekna ctyri minus z cestiny, to uz je prvni vlastovka...

+4/0
doporučit
8.9.2016 23:53

M31a37r23t87i69n 79N15e98v51r39l46a 2697891444587

Jenomze hokej se hraje naTŘI třetiny pane Jandači! Takže zasloužená prohra za souhrn hry ve TŘECH třetinách.

+2/0
doporučit
9.9.2016 7:16

Z16d78e52n74ě65k 75B64e65r97á58n60e71k 2168825826352

Naši včera mne příjemně překvapili, hráli moc pěkný hokej. Jandačovi jsem nevěřil, pokud ale budou naši hrát tímto způsobem, pak se nemusí za svůj výkon stydět. Hráli bojovně, mnohdy předváděli krásné kombinace. Při troše štěstí můžeme s tímto týmem překvapit. Do toho!

+1/0
doporučit
9.9.2016 9:21

J16a97n83a 97E23l88i37á55š51o17v55á 9419374164668

Kde to jsme ? Jarolím prohlásí, že druhý poločas byl OK, Jandač, že třetí třetina je příslibem. V těch trenérských školách vás nenaučili jednu ze základních informací a tou je délka hrací doby ?

V potaz je třeba brát i výkon soupeře.

+1/0
doporučit
9.9.2016 9:18

F28r64a57n63t48i80š63e44k 38N66o70v24o38t19n17ý 8974266675149

Byly tam věci dobré i slabé, prohrálo se o gól, což není ostuda. Pozitivní bylo, že se tým za stavu 1:3 ani 2:4 nijak nesesypal a nezačal pasivně odvracet debakl, ale naopak celkem sebevědomě přidal směrem dopředu a snažil se o zvrat. Další pozitivní věc jsou situace, z nichž padly naše góly. Pro někoho náhodné, ale ony byly vypracované velkým důrazem kolem brány. Všechny tři, protože před prvním byla klíčová clona. Největší problém - hra s pukem u nás v pásmu. To bránení v malém boxu by až na pár zmatků celkem šlo, ale rozehrávka byla upřímně dost katastrofální a nechci vidět ten malér, až na naše beky, kteří zmatkovali pod tlakem Rusů, nastoupí Kanada se svým brutálním forčekingem. Tam se prostě musí ve zbylých dvou přípravných zápasech a v trénincích jednoznačně zapracovat na taktickém pojetí, na tom, kdy zakládat útok a kdy to prostě poslat za modrou. Jinak bude hodně zle.