Hanzal: Ve hře byly dobré věci, ale pořád je na čem pracovat

Čeští hokejisté prohráli v Petrohradu ve svém prvním přípravném zápase před Světovým pohárem s Ruskem 3:4, útočník Martin Hanzal z porážky ale nedělal tragédii. Hráč Arizony ocenil výkon týmu ve třetí třetině a snažil se najít v zápase i další pozitiva. Zároveň Hanzal konstatoval, že nejdůležitější budou výkony a výsledky v samotném poháru.

D33a18v86i92d 81Š44l76a82c76h24t50a 6965740266542

Chcu jim věřit a fandit. Můžeme prohrát ale potřebuju vidět, že celý tým odvedl maximum. Včera to nebylo špatné, kluci zaslouží podporu.

+1/0
9.9.2016 10:05

J98a97r98o76m78í96r 19H57a82n93z64a25l 6226647814

Stihnul jsem jen tří třetinu a na začátek sezony fakt dobrý. Jen tak dál kluci[>-]R^[>-]

0/0
9.9.2016 10:01

K85a67m32i97l43a 43K68a44l48e17n98s30k63á 9866387887428

Moc mile by mě překvapili kdyby na SP vyhráli alespoň jeden zápas. Ale přesto držím palce.

0/0
9.9.2016 8:39

T70o50m83á74š 69P81o58l42e24d60n13ý 1972274284647

Musim za vcerejsek vysvihnout pochvalu prave Hanzalovi, ktery v predbrankovem prostoru hral velmi dobre a moc se mi libil. Konecne nekdo kdo se neboji si stoupnout pred brankare a par jich od beku schytat.

0/0
9.9.2016 8:37

M28i94c37h81a73l 76H82o20z40á62k 5609682788758

Upřímně jsem od Rusáků čekal víc... nebo opravdu zahrály naši dobře :)

0/0

M54i69c54h14a31l 53S70t80e17b26l85o 5739641284827

Dobrý chlapci...vůbec to nebylo špatnýR^!!

Budu držet palce na tom super turnaji!!R^ Zkuste překvapit!!V[>-]

+3/0
9.9.2016 8:20

F64i46l30i88p 44K12o68l58b56á24b65e87k 2406526225181

Hanzal to popsal dobře. V předbrankovém prostoru to bylo slušné, ale obrana celé pětice hráčů a rozehrávka není nejlepší.

Z přesilovkových formací se mi více líbila ta druhá, moc to nefungovalo dvojici Plekanec - Voráček, naopak spousta útočníků (Hanzal, Palát, Frolík, Faksa) mě na začátku sezóny mile překvapila.

Z obránců hráli dobře zejména Nakládal s Kempným, v sobotu si snad zahraje Kundrátek...