Kometa se rozparádila. Góly nepočítám, říkal střelec Erat

Dostal cenu pro nejlepšího hokejistu z domácího týmu. Fanoušci vyvolávali jeho jméno. Martin Erat byl v úterý jedním z hlavních strůjců nejpovedenějšího vystoupení Komety v sezoně. „Konečně to začalo vypadat,“ liboval si hvězdný útočník, jenž dvěma góly pomohl skolit Mladou Boleslav 5:1.

J40i12ř80í 81Š82v88e60h21l58a 1934654532526

To je zase novinařina: "Po zápase dvougólový hrdina večera vypadal mezi novináři strhaně",

"Z chlapíka, jenž má na kontě přes devět stovek startů ve slavné NHL, vyzařovala pohoda a klid."

+1/0
14.9.2016 11:47

P45e86t87r 42D68o70s73t16á19l 1593879722

Kometa včera hrála od 10. minuty první třetiny jako z partesu. Krom toho že vyhrála, tak se na ten hokej rozhodně dalo dívat..... První hvězda zápasu bez diskuse Martin Erat.

+8/0
14.9.2016 10:12

H27o96n27z76a 67C25a59b56a39k 2241395865746

Jojo, já přišel včera až v té 10. minutě a byl to hezký zážitek, pěkné akce a góly, jen tak dál.

+1/0
14.9.2016 10:55

Z76d58e35n91ě95k 78N28e83č12a68s 2161292862195

Pravda, ale kdyby to bylo po tech prvnich 10i minutach 0:3 nikdo by se nemohl divit a mozna by to vypadalo jinak. Zaplatpanbuh jim to tam nepadlo a Kometa se rozjela.