T60o54m14á65š 65B60r30a15b38e93c 2428506755836

+12/0
doporučit
21.9.2016 21:16

F26i41l92i87p 65J30a61r30a90b 1383157730677

Škoda, že nevyhráli v normální hrací době, takhle asi kluci ušatý nepostoupěj.:-/ A haluzŠvédi větří šanci na finále...

T62o75m60á90š 92J47e13l95í20n22e75k 4320540249852

Vtípky stranou, naprosto vážně bych chtěl vidět finále Evropa - Severní Amerika.

+10/0
doporučit
21.9.2016 21:37

J51a62r56o78s38l95a26v 97B36e98ň86o 2716387937260

Rozobrali ich rýchlo. Ako švédsky nábytok..

:)

+8/0
doporučit
21.9.2016 21:22

M36i37r97e98k 49K78o89v42a26c13i29k 5361631271137

Absence týmu mladých severoameričanů v p/o by byla velká škoda. Snad se Finové kousnou a mongoloidům nějaký bod seberou.

+7/0
doporučit
22.9.2016 8:46

H51o36n94z84a 94P13r46o68v25a42z45n76í34k 8918151757747

Tak kluci už očividně hrají, kde jsou Švédové?

+7/0
doporučit
21.9.2016 21:19

L11u92k84á47š 33S55m74ě17t60á30k 3406747184696

Moc pěkná 1. třetina, snad zatím nejlepší na SP, dlouho jsou podobnou neviděl. Mladíci na Švédy na začátku doslova vlétli a ti nevěděli, která vůbec bije (takový začátek si snad ani nemohli před zápasem vysnít). Později se Švédi oklepali byli více než vyrovnaným soupeřem, zaslouženě dali branku, i když Gibson si ji za rámeček určitě nedá. Johny si však spravil chuť po neproměněném trestném střílení a v samostatném úniku totálně znemožnil Lundqvista. No a ty oslabení už asi SA zvládnout nemohli, švédské přesilovky byly vždy smrtící a tak zatím 3:2.

Jinak skvělý spád hry, velký počet střel, hodně gólů, hity, přesilovky a i atmosféra v hledišti není konečně jako na hřbitově. Jen tak dál, zápas je otevřený, obrany na obou stranách jako by téměř neexistovali. Taohle je utkání hodno SP!

+6/0
doporučit
21.9.2016 21:53

R61a80d33i56m 60N76o53v98o23t89n67ý 5816651133117

Pěknej hokej v prodloužení... ty naši žaludi by na tom ledě jen stáli protože by neměli v těch 3 hráčích komu nahrát. A víme, že když není komu nahrát tak českej hráč nebruslí a nestřílí. I sám před prázdnou bránou to klidně cpe na obránce na modrou čáruR^X

+5/−1
doporučit
22.9.2016 0:58

J65a49n 20C37o54n35s69t42a64n28t79i30n 1772431823150

naprosto intergalaktický zážitek, to prodloužení. budoucnost hokeje. ještě párkrát to diváci uvidí, a už nebudou chtít ni jiného, než hru 3:3. mimochodem, mít dva "divné" týmy v semifinále, nebylo by to fajn? ;-D

J79i50ř88í 70S15t94e79h30l47í62k 4430908476681

Naši chlapci mohou děkovat, že se vyhnuli tomuhle týmu 23 NA. Snad to stíhají aspoň v televizi.

+4/0
doporučit

F38i79l55i74p 64K40o83l74b74á91b28e15k 2646146645381

Švédové nemít Krále Lunddíru, tak už tam mají pět fíků.

D57a42v17i74d 52V54á47n49s20k14ý 3751964529103

Jestli NA 23 nepostoupí, tak mně to bude líto. Rád bych viděl, jak smetou Kanadu - jim by se to povést mohlo, pokud zachytá NA golman. Včera mně brankář přišel takovej, že mít ho naši místo Mrázka, tak jsme vyfasovali desítku :-) Ale ten jejich útok - nádhera.

+3/0
doporučit
22.9.2016 7:14

R39a74d65e18k 39H21o11r10á82k 1607886952136

Autorovi doporučuji si po sobě číst články ještě před zveřejněním. Duplicitní věty, obrácení skóre... Mám ještě zalepené oči ze spánku, ale hned jsem si toho všimnul.

+3/0
doporučit
22.9.2016 5:22

F26i37l97i28p 31K63o36l56b32á96b88e84k 2776846505361

Velká škoda, že to chlapci z NA neudrželi. Rusko bude na koni.

+3/−1
doporučit
21.9.2016 23:49

M79i11l92a16n 70S18o36u29š46e24k 9276907571582

tohle byl moc pěkný hokej, napínavé, nasazení, pečlivost a skutečná snaha s výsledkem něco udělat, moc hezky se na to koukalo a maně se člověku furt honí myšlenky, jestli s takovým nasazením nemohli hrát i naši... ale pak si uvědomím to naše totální promíchání sestavy a opět trochu posmutním...

+2/0
doporučit
22.9.2016 3:35

E55r84i56k 51W30i21n22k85e53l43m26a52n17n 7772751331602

zápas mohl vyhrát ten i ten - to je REALITA !

+2/0
doporučit
22.9.2016 0:55

A35n59t72o13n59í95n 88S41v18o10b78o80d16a 7450444978

Pospisil automaticky mluvi o tom,ze Evropa bude druha, jeste se ani nehralo.

+2/0
doporučit
22.9.2016 0:05

F73i51l14i37p 36K63o38l24b92á56b59e89k 2276106585521

Skvěle!R^ Alespoň takto. Výborný zápas, výborní brankáři, excelentní prodloužení. Uff.R^