Útoky jsou rozbité, stýská si Vlach. Zlínský kouč postrádá také syna

Téměř dvoutýdenní nepříjemná přestávka zaviněná odklady, zranění centři, víkendové zápasy na Spartě a doma s třineckým lídrem soutěže. Hokejisté PSG Zlín nejsou před návratem do extraligového kolotoče v ideálním rozpoložení.

J35a46r36o32s31l23a17v 73S44t49u79p63k94a 6717819619774

bych byl v klidu, obvykle se Sevci rozehrajou po vanocich, takze na konci zari bych je nechal jeste v prazdninovem modu :-)

0/0
30.9.2016 9:52

M88a70r57e96k 35R52o43h62á52č 3803667875613

Všichni dělaj, že hokej nahoru-dolů je něco špatného. A co my, diváci? Radši budu koukat na hokej nahoru-dolů, než na beton středního pásma s občasnou střelou na branku. Vždyť už i ve fotbale padá víc gólů. Pamatujete dřív? 8:7, 9:6 ...atd. To byly úplně běžný výsledky. Dneska je člověk rád, když vidí za zápas 3 góly.

+1/−3
30.9.2016 9:04

P68e21t58r 46T60y37č46k73a 6605102499812

Výsledky 8:7 nebo 9:6 nebyly běžné ani dřív. Možná někdy v 50.letech.

+2/0
30.9.2016 9:43

P60e56t10r 71T92y64č57k68a 6485422219612

Ale jinak nejlepší zápasy nejsou ty kde padá hodně gólů. Nejlepší zápasy jsou ty které jsou prostě něčím napínavé. Mě osobně se nejvíc líbí zápasy které jsou v závěru otočené. Třeba mužstvo prohrává 0:2, pět minut před koncem sníží, v powerplay vyrovná a v prodloužení vyhraje 3:2.

0/0
30.9.2016 9:50

J16i98n93d92ř68i78c42h 49M84u82s80í68l15e57k 5219531256

Nevím co si představit pod pojmem dřív, ale výsledky 8:7 nebo 9:6 nebyly běžné v devadesátých ani v osmdesátých letech, byť se hrál jiný hokej než dnes a byť padalo víc gólů. Osobně neznám nic horšího než přestřelku ve stylu 7:5, když neexistují obrany a brankáři jsou ponecháni svému osudu, případně ještě kupí chyby. Viděl jsem mraky skvělých hokejových zápasů, kdy padly tři, čtyři góly. Ale s výjimkou skvělé finálové série Kanadského poháru z roku 1987 mezi Kanadou a Sovětským svazem si marně vybavuji zápas s výsledkem 8:7 nebo 9:6, který by mne nadchnul.

0/0
30.9.2016 11:01

K14a37r70e18l 24C74h94r42a89s59t25i19n28a 4233354980965

Zápas s Plzní byl ostudným selháním, něco podobného se nesmí opakovat ! Jinak vypadá mančaft dobře poskládaný, uzdravení marodů je otázkou krátké doby, věřím, že se Ševci rychle zvednou.