Mrázek vychytal Detroitu výhru, Vrbata dal svůj první gól sezony

Páteční program hokejové NHL nabídl tři zápasy. Gólman Petr Mrázek byl oporou Detroitu u výhry 5:3 nad Nashvillem, když pochytal 30 střel a byl zvolen druhou hvězdou. Útočník Radim Vrbata přidal k dvěma asistencím i svou první branku sezony, jeho Arizona však přesto padla 2:3 na ledě Islanders. V dresu Columbusu si odbyl debut v NHL forvard Lukáš Sedlák.

J38a96r36o40s38l30a38v 53O76b61e22š34l32o 8115393656783

kéž se Detroit chytne, je pro mě utrpení tenhle tým vidět dole.

0/0
22.10.2016 10:07

L63u76k75á60š 34K70o33n12e28č51n27ý 1337171108538

Góly, co Mrázek dostal, byly hodně laciný. Hlavně druhej byl vyloženě jeho. Na druhou stranu měl pár výbornejch zákroků, ale občas to smrdělo náhodou (například když v první třetině někdo střílel z blízka, Mrázek se ani nedíval na střelce a trefilo ho to do brusle).

+2/−1
22.10.2016 10:03

J53a43n 27S64t53o53d34o54l84a 7661120163690

Co konkrétně bylo u druhého gólu Mrázkovo? Kde udělal chybu?

Jinak u brankářů to tak chodí, že některý zákrok je chabý. Jde ale vždy o to, aby převážily ty úspěšné. Čekám na rozbor druhého gólu.

0/0
22.10.2016 11:19

F23i16l52i56p 25K29o83l89b75á57b13e35k 2136386205771

U druhého obdržené o gólu je zcela zřetelně vidět, že mu nahozený puk těsně přeskočil čepel hole, kterou chtěl odrazit puk do strany. Nepovedlo se to, proto to vyražení směrem k dorážejícímu Ribeirovi.

Vzhledem k tomu, že byl zvolený druhou hvězdou zápasu, asi tak náhodně nechytal. V sestřihu jsem viděl řadu skvělých zákroků.

+1/−1
22.10.2016 11:23

P20e29t68r 61M68a79r87š82á73l22e34k 9395322894929

Tak to vypadá, že se Pánik po všech těch svých nepovedených štacích v Chacagu chytnul.

+4/0
22.10.2016 9:58

O31n64d62r88a 21H98u69d17e87c 7256623778846

Ale jo, chytnul se. Dostal totiž konečně šanci, hraje stabilně v prvním útoku s Toewsem (na druhou stranu depth Hawks v útoku je nic moc, Kane například v noci 29 minut a posledních 10 minut Chicago točilo tak 7 lidí dopředu), a padá mu to tam. ALE! Tohle je neudržitelné, má 5 branek ze 7 střel na bránu! Takže by si lidé měli uvědomit, že je to dlouhodobě nemožné udržet takovou úspěšnost. Podstatné je, že i tak bojuje, sem tam rozdá i nějaký ten hit, nebojí se chodit do předbrankového prostoru a podává dobré výkony nehledě na góly.

0/0
22.10.2016 12:06

J23a39n 49S25t24o75d73o46l43a 7541110423270

Kane půl hodiny, to je síla. Většina týmů točí útočníky na začátku sezóny rovnoměrně, v málokterém zápase se dostane nejvytěžovanější útočník přes 20 min. Možná se ho snaží probudit, na SP a v prvních zápasech hrál mizerně.

Jak jsme se posledně bavili o obráncích, tak koukám, že nasadili sedm, Kempný tím pádem méně minut, ale pořád rozumná porce. To někdo z beků odpadl, nebo to točili v sedmi od začátku? A zase nic v přesilovce. Má plus jeden, takže z tohoto pohledu úspěch. Jak hrál?

0/0
22.10.2016 13:58

O68n81d13r94a 53H66u84d63e81c 7696493488976

Dotahovalo se a prostě není kde brát v útoku, navíc jsme šli 11F+7D, takže Kane dostával dost času už od začátku a pak ke konci skoro neslezl.

Quenneville řekl, že nechtěl nechat van Riemsdyka jako healthy scratch tak dlouho a proto ho nasadil, původně měl Campbell odpočinout, nakonec se rozhodli pro 7 beků. ve druhý třetině se van Riemsdyk zranil, takže půlku zápasu to stejně bylo na 6. Mimo má být 5-6 týdnů.

Bohužel, +1 může vypadat dobře, ale zrovna to byl z jeho strany slabší zápas. Udělal zbytečný faul, a v oslabení padl gól (i když ten tam spadne skoro v každém...), trošku mu ještě chybí ten odhad, kdy dělat pinching a kdy naopak ne, z toho vyplynul ten faul, protože Foligno si ho obhodil a šli by 2v1. Tím, že zůstal Campbell nakonec sestavě tak hrál klasicky s Forslingem na PP a Keith-Seabrook.

T87o19m61á56š 93G40a86j14d91a 9711943917315

Zatim prekvapive dobry detroit, golmani drzi, utok nad ocekavani.. a fakt sem necekal, ze hawks dneska rupnou

+1/0
22.10.2016 7:31

F41i68l10i76p 25K96o34l34b61á19b94e39k 2246986485401

Dokonce snad více než 40 střel poslali na gólmana Nashvillu. Tři výhry z pěti zápasů jsou asi nad očekáváním...