Frolík gólem zpečetil výhru Calgary, nováček Sedlák opět asistoval

V pátečních zápasech hokejové NHL se bodově prosadila dvojice Čechů. Útočník Michael Frolík svou čtvrtou trefou sezony zpečetil výhru Calgary nad Ottawou na finálních 5:2 a nováček Lukáš Sedlák z Columbusu si připsal asistenci ve druhém startu za sebou. Naposledy se mladý forvard přičinil na vítězství 4:0 z ledu Anaheimu.

M10a21r59t97i82n 88V23e92l40c28e71r 4427737238922

Zacha hraje opravdu výborně, škoda jen, že nejspíš nepomůže na MS U20, pokud bude hrát v 1 lajně nebo tak pochybuju, že ho uvolní, protože letos to vypadá na dost silný mančaft u juniorů a kdyby pomohl aj Zacha bylo by tu supr

+1/0
29.10.2016 13:59

O56n64d11r24a 55H91u76d30e61c 7236923898416

Zatím máme víc štěstí než rozumu. Jersey nás v noci přehrávalo po celý zápas, po 2. třetině na střely 28-12 pro ně, Crawford je ale při 5v5 excelentní. Už klasicky jsme dostali gól při oslabení... Naštěstí Hossa srovnal a poslal to do prodloužení, kde si Devils skoro nečuchli. :-) Celkově, ale od nás pochvalu zaslouží asi jen Crawford. Bohužel zápas teda moc nevyšel Rozsívalovi s Kempným, kteří byli spolu v páru.

V Devils ale Zacha spolu s Hallem nejlepší. Skvělé bruslení, přímočarost, výborná střela. Navíc při 5v5 v corsi na 75 %, +6 rozdíl střel. Výborný výkon od něj.

+2/0
29.10.2016 12:54

J84a26n 64V33r89á73b37e88l 4257188488808

Sedlák se pěkně rozjel :)

Ale proč nejlepší hráč Jackets Scott Hartnell hraje ve 4.lajne to opravdu nechápu.

0/0
29.10.2016 12:14

O21s78k30a62r 32K43o74v49a47ř25í73k 8677553296277

Ti komentatori na NS jsou neuveritelni. Oni v tech opakovackach vidi neco k cemu vubec nedoslo....viz gol Panarina nebo jedna ze sanci NJD.

+2/0
29.10.2016 9:48

A17n44d39r46e68j 95K32r60á55l 7115176185835

Ten senilní stařík, s megasmlouvou do smrti, na to už nestačí. Měli si nechat Talbota, nešťastníci.

F24i91l47i11p 89K64o43l53b20á80b79e77k 2116226255551

A co teprve Královna HL v PNC Arena...;-D Chtělo by to častější návštěvy u Hurikánů.R^

M95o54j85m68í23r 73S60k64á50l39a 2910692336

To by Ti mistr Kolbábek neschválil - ten ještě "včera" psal jaká je Mííííííííša4.47 brankářská hvězda;-D;-D;-D