Kladno udolalo Třebíč až v prodloužení, Jihlava vyzrála na Slavii

Kladenští hokejisté, noví lídři první ligy, měli s Třebíčí co dělat. Po druhé třetině na jejím ledě prohrávali, pak skóre srovnali a o vítězství 4:3 rozhodli v prodloužení. Protože Prostějov prohrál v Ústí nad Labem 2:3, má Kladno v čele dvoubodový náskok. Třetí Budějovice padly ve Frýdku-Místku 3:5, čtvrtá Jihlava udolala pražskou Slavii 2:1.

P39a97v25e42l 43H84o78r40s40k23ý 1755396539567

Až teď zpětně koukám na onlajny - Kladno šlo v prodloužení do přesilovky a ještě, víc jak na minutu, odvolalo gólmana 8-o risk vyšel, gól padnul při 5 na 3. Patera je dobrej blázen R^ Ani nevím, jestli už to u nás někdo předtím zkusil.

0/0
30.10.2016 11:59

O43n28d65ř18e73j 71Š28t71ě90p52á92n77e83k 5739510668359

V prodloužení nevím, ale takhle to bylo občas u Třince.

0/0
30.10.2016 12:58

L74i79b41o94r 77V66e44n74g36l68á93ř 4144845902864

konečně frýdek zabral. Letos to bue mit s postupem tezke kazdy, uroven prvni ligy je mnohem horsi nez dno ELH. neverim ani kladnu s veterany ani natesenym budejkam. no uvidime

+3/−1
30.10.2016 0:01

P13e73t13r 58Š59e32f13č97í92k 7546335734749

Kadaň 410 a Most 231 diváků.Doufám,že jeden z nich letos sestoupí a postoupí Vsetín kde město hokejem žije.

+8/−1
29.10.2016 21:16

V17í20t 98K97o44v45á18ř94í77k 5301747341604

To bych Vsetinu a CZ hokeji pral... Vsetin je pojem a jejich kretivita ve fandeni preziva dodnes po ELH. vysoky jalovec. To je nejvic... Kam se hrabe Kometa.

+6/−3
29.10.2016 21:23

J32i82ř83í 24K97a86l93i43n55a 5808754586223

Souhlasím. A nahoru doufám, letos půjde Motor. Stadionem, podporou diváků i tradicí si ligu zaslouží.

J35i80ř89í 29V43o61r44l19í64č47e72k 9577254623156

To je blábol. Stadion, podpora, tradice. Postup je o výkonech hráčů a formě ty znalče.

+1/0
31.10.2016 7:02

J19i93ř74í 60K66a50l94i47n13a 5108184766223

Tradice, diváci, hezký stadion, to je to, co přiláká sponzory, peníze, ty zase hráče.....je to naprosto pochopitelné, že sponzor si umístí logo tam, kam chodí 5 tisíc, než k no name zoufalcům, kam chodí jen příbuzní hráčů a pak ještě 16 diváků. Většina lidí tomu rozumí. Jestli ty ne, tak zase zalez do ďoury. Kšá !

0/0
31.10.2016 10:22

F26i57l43i17p 66H59e80j20k70r20l20í48k 8539853504277

Na to, jak to ještě nedávno vypadalo se Slávií bledě, tak prohra v Jihlavě pouze o gól není žádnou ostudou :-)