Neuvirth s Gudasem přispěli k výhře, Mrázek po čtyřech gólech střídal

První gól sezony z hole obránce Radka Gudase a 26 zákroků gólmana Michala Neuvirtha pomohly hokejistům Philadelphie k nedělní výhře 4:3 z ledu Caroliny. Neúspěšně si naopak vedl Petr Mrázek, jenž po čtvrtém inkasovaném gólu od Floridy v 26. minutě opustil bránu Detroitu. Domácí nakonec v utkání podlehli 2:5, Jaromír Jágr však v dresu Panthers nebodoval.

J69o68s17e86f 34C96h69o92d72o42u20n47s80k36ý 4271856559750

detroit má tragickou obranu.

+2/0
31.10.2016 12:48

L91a64d11i45s47l75a30v 12P11a70v60l14a94t30a 9443745722294

Dostat z 10 střel 4 góly, to je docela umění.

0/−2
31.10.2016 11:43

J94a49n 62S58t80o30d36o41l72a 7471380483540

Co bys pak řekl o gólmanech, co střídají za stejného počtu střel jako obdržených gólů? Není to vždy problém gólmana. Když tým hraje mizerně dozadu, klidně může gólman jít po čtyřech střelách a za stavu 0:4.

+2/0
31.10.2016 12:26

A54n47d15r78e44j 50K34r30á41l 7655326955975

Nene.. Jak nechyti golman 100Mph golfak do ruzku, je to dira..

0/−1
31.10.2016 15:37

A42n67t46o88n13i16n 63B97l90a15z22e42k 4828802187161

Mrazkovi to tam padalo, ale moc s tim nemohl delat. Pekne goly.

+2/0
31.10.2016 10:53

J12a82n 72V62r26á15b65e88l 4517108338488

No měli jsme štěstí že Mrázek dnes pořádal den otevřených dveří. Ale výhra nad Detroitem se počítá. Konečně začali dobře hrát i ostatní lajny. Snad nás tato výhra nakopne.

0/−1
31.10.2016 9:51

M97i62r82o40s62l82a86v 68S94t83a44s32t84n55y 7634423926461

No, chtělo by to aby s už vrátil aspoň Jokinnen, protože Trocheck se Smithem bez něho docela tápou.

Samostatnou kapitolou je třetí lajna. Malgin vypadá dobře, ale nevím, jestli už je vyloženě připravenej na NHL. McCann zatím obrovský zklamání, ten hráč je na ledě neviditelnej.

Obrana se ve vlastní třetině taky docela hledá, ale tam věřím, že se časem sehrajou.

0/0
31.10.2016 10:21

M60i69l25a24n 39P82o58k43o81r36n12y 3560475128816

Píšeš to, jak kdybys v nějakým týmu fakt hrál nebo ho dokonce sám trénoval.

R50o76b69e51r33t 95Č14e49c62h 6332820322107

Odjeli bleskem z ledu po zapase...Bishop ani nepockal na horn...

M21a66r59t75i74n 13C22a45j17t65h22a84m78l 3601428616280

Sleduji v NHL jen 3 ceske hrace a zrovna o nich je tu dnes rec. Mrazek poustak, prohral domacim zapas. Z 10 ti strel pustit 4 goly je proste nepripustne Rv Jarda ani bod a to jeho celek palil jak u Verdenu. Vazne zacina byt marne, stari, stari. At si nenalhava, ze je stale mladik. Michal? Jsem rad, ze nestridal a posledni 20 ti minutovku udrzel s cistym kontem. Prostor k zlepseni tu ale samozrejme je.

+3/−4
31.10.2016 8:52

O90n25d14ř31e98j 59M10a42r82e72k 1802157111176

Martine, neverim ze sledujes jen 3 ceske hrace Vzdyt Ty vis vsechno nejlip vsude jsi byl alespon 3x, proste neverim ze o ostatnich hracich nemas prehled... ;-D

+8/0
31.10.2016 9:10

T23o24m22á83š 46N89o86v58o79t20n64ý 6735637879749

Jágr je starý pes, brzy bude mít 45, pěkných pár let už nikdo soudný nečeká, že bude hrát stejně jako borci, kteří jsou o generaci mladší.

Ale soutěž se sotva lehce překulila přes svou první desetinu, s hodnocením bych ještě počkal.

0/0
31.10.2016 9:21

M86i85l13a79n 30P78o40k31o87r22n17y 3590435908396

Hodnocení hracího dne přenech jiným, opravdu znalým.

+6/0

L40u39d16e57k 97N69o65v75a95k 9716413421457

Mrazka docela lituju... z tech 4 golu sel tam mozna jeden chytit

+5/0
31.10.2016 8:06

M92o66j34m94í21r 67S94k86á77l35a 2790372826

Mrázek je kandidát na Vezinu - pamatuji si loňskou sezónu jak to tu psal jeden místní vodborník na hockeyR^[>-]

0/−6
31.10.2016 8:30

F92i34l71i39p 40K52o66l49b79á34b66e15k 2886146315191

Místní "vodborník na hockey" (a nejen ten) tu v polovině loňské sezóny psal, že Mrázek je kandidátem na Vezinu, protože jím opravdu byl (pokud nevíš, co je Trophy Tracker, rád tě poučím).

T61o14m36a29s 25S76t41r14i65h41a88v74k95a 6232413678896

omg, vy dva jste oba fakt jak malí kluci... nechcete si jít šermovat lopatičkama někam na písek radši?:-P

L29u48k49á21š 14H98u94š21e36k 3146571357826

Přesně :/ holt zápas blbec, ale zase doufám, že se tímhle zápasem chytne Florida :)

+1/0
31.10.2016 8:33

F70i29l50i90p 30K89o50l23b64á94b75e63k 2486296365431

Pamatuji si loňskou sezónu a některé prý fanoušky Rangers. Nejdříve spoustu smíchu a oslav, postupně se zvyšující vepřování na ostatní, následně těsné protlačení do play-off a bleskurychlý sešup hned v prvním kole. Najednou byl klid po pěšině. Letos to vypadá stejně a stejně to dopadne...:-P

Filip Kolbábek 26651

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

0/0
31.10.2016 8:57

O64t52a 72B57u64r78i68a77n 1407567212187

Detroit je letos strasne marnej. Asi by jim pomohlo skoncit posledni a mit po dlohy dobe prvni pick v draftu..

+4/−2
31.10.2016 7:52

M32i85l27a24n 14P62o91k31o44r71n77y 3170755118256

Stanley cup sice nevyhrají, ale o marnosti bych nemluvil. Play off zase dají v klidu, ale je pravda, že letos mají tým trochu horší.

+1/0
31.10.2016 10:49

J65a97n 52S48o98u55k45u30p 1584624396125

Play off dají v klidu. Tým mají horší. Dva axiomy?

Těžká rovnice, když vloni (tedy s lepším týmem) dali play off tak, že ho spíš Bruins nedali a Habs bez Price vydusili dvě třetiny sezony a byli komplet mimo hru, metropolitní byla výrazně silnější a z atlantiku se na wc nešlo. Pokud nedosáhnou lepších procent než vloni, tak bez výrazně horšího roku - od Islanders například - se do vyřazovacích bojů dostanou jen těžko.

0/0
31.10.2016 15:39

J28a59n 98S61t69o55d77o25l28a 7521300483540

Na to, jak jsou marní, stojí v tabulce docela vysoko. Nic to neznamená, samozřejmě, je odehráno málo zápasů. Ale i přes špatné výkony jsou docela úspěšní. Kdo ví, jak se to zase vyvrbí. Loni došlo během soutěže ke zvratům, které netipoval nikdo.

0/0
31.10.2016 12:29

M54i48c79h91a74l 64V80a63k63u12l79a 2869182223625

Zaznamenal jste tu jejich sérii 6 výher v řadě, nebo se prostě sezona hodnotí jen na základně posledního zápasu?