Neuvirth s Gudasem přispěli k výhře, Mrázek po čtyřech gólech střídal

První gól sezony z hole obránce Radka Gudase a 26 zákroků gólmana Michala Neuvirtha pomohly hokejistům Philadelphie k nedělní výhře 4:3 z ledu Caroliny. Neúspěšně si naopak vedl Petr Mrázek, jenž po čtvrtém inkasovaném gólu od Floridy v 26. minutě opustil bránu Detroitu. Domácí nakonec v utkání podlehli 2:5, Jaromír Jágr však v dresu Panthers nebodoval.

J22o16s47e16f 81C66h64o15d22o38u37n84s91k42ý 4251446709810

detroit má tragickou obranu.

+2/0
31.10.2016 12:48

L48a78d93i62s82l10a88v 60P29a32v30l34a72t39a 9643845842534

Dostat z 10 střel 4 góly, to je docela umění.

0/−2
31.10.2016 11:43

J83a44n 81S72t78o47d60o72l80a 7721830353360

Co bys pak řekl o gólmanech, co střídají za stejného počtu střel jako obdržených gólů? Není to vždy problém gólmana. Když tým hraje mizerně dozadu, klidně může gólman jít po čtyřech střelách a za stavu 0:4.

+2/0
31.10.2016 12:26

A72n73d80r21e51j 12K58r33á47l 7275306475415

Nene.. Jak nechyti golman 100Mph golfak do ruzku, je to dira..

0/−1
31.10.2016 15:37

A83n87t64o96n30i16n 57B70l59a36z10e75k 4108562127191

Mrazkovi to tam padalo, ale moc s tim nemohl delat. Pekne goly.

+2/0
31.10.2016 10:53

J29a25n 75V92r94á57b60e90l 4287228818368

No měli jsme štěstí že Mrázek dnes pořádal den otevřených dveří. Ale výhra nad Detroitem se počítá. Konečně začali dobře hrát i ostatní lajny. Snad nás tato výhra nakopne.

0/−1
31.10.2016 9:51

M30i46r27o60s35l46a62v 72S18t82a52s76t77n64y 7224473806441

No, chtělo by to aby s už vrátil aspoň Jokinnen, protože Trocheck se Smithem bez něho docela tápou.

Samostatnou kapitolou je třetí lajna. Malgin vypadá dobře, ale nevím, jestli už je vyloženě připravenej na NHL. McCann zatím obrovský zklamání, ten hráč je na ledě neviditelnej.

Obrana se ve vlastní třetině taky docela hledá, ale tam věřím, že se časem sehrajou.

0/0
31.10.2016 10:21

M50i55l55a23n 28P11o53k53o45r36n36y 3720785178336

Píšeš to, jak kdybys v nějakým týmu fakt hrál nebo ho dokonce sám trénoval.

R98o25b40e45r23t 19Č82e71c36h 6792160282257

Odjeli bleskem z ledu po zapase...Bishop ani nepockal na horn...

M42a93r86t61i26n 22C81a38j54t38h15a90m23l 3631948456960

Sleduji v NHL jen 3 ceske hrace a zrovna o nich je tu dnes rec. Mrazek poustak, prohral domacim zapas. Z 10 ti strel pustit 4 goly je proste nepripustne Rv Jarda ani bod a to jeho celek palil jak u Verdenu. Vazne zacina byt marne, stari, stari. At si nenalhava, ze je stale mladik. Michal? Jsem rad, ze nestridal a posledni 20 ti minutovku udrzel s cistym kontem. Prostor k zlepseni tu ale samozrejme je.

+3/−4
31.10.2016 8:52

O51n43d94ř91e40j 68M62a66r92e65k 1412367551686

Martine, neverim ze sledujes jen 3 ceske hrace Vzdyt Ty vis vsechno nejlip vsude jsi byl alespon 3x, proste neverim ze o ostatnich hracich nemas prehled... ;-D

+8/0
31.10.2016 9:10

T26o46m83á76š 87N83o73v62o93t46n86ý 6615527949449

Jágr je starý pes, brzy bude mít 45, pěkných pár let už nikdo soudný nečeká, že bude hrát stejně jako borci, kteří jsou o generaci mladší.

Ale soutěž se sotva lehce překulila přes svou první desetinu, s hodnocením bych ještě počkal.

0/0
31.10.2016 9:21

M31i80l18a98n 55P14o79k13o45r11n35y 3340945328556

Hodnocení hracího dne přenech jiným, opravdu znalým.

+6/0

L49u11d98e68k 88N54o39v85a17k 9616323871487

Mrazka docela lituju... z tech 4 golu sel tam mozna jeden chytit

+5/0
31.10.2016 8:06

M58o15j78m25í66r 31S70k84á32l37a 2980632456

Mrázek je kandidát na Vezinu - pamatuji si loňskou sezónu jak to tu psal jeden místní vodborník na hockeyR^[>-]

0/−6
31.10.2016 8:30

F43i47l74i61p 58K78o39l48b95á84b62e83k 2166896915931

Místní "vodborník na hockey" (a nejen ten) tu v polovině loňské sezóny psal, že Mrázek je kandidátem na Vezinu, protože jím opravdu byl (pokud nevíš, co je Trophy Tracker, rád tě poučím).

T26o73m98a14s 52S20t90r21i54h12a53v57k10a 6612303258416

omg, vy dva jste oba fakt jak malí kluci... nechcete si jít šermovat lopatičkama někam na písek radši?:-P

L67u11k21á47š 78H32u81š19e61k 3626951617776

Přesně :/ holt zápas blbec, ale zase doufám, že se tímhle zápasem chytne Florida :)

+1/0
31.10.2016 8:33

F17i73l53i96p 77K73o96l95b45á74b82e73k 2946976835361

Pamatuji si loňskou sezónu a některé prý fanoušky Rangers. Nejdříve spoustu smíchu a oslav, postupně se zvyšující vepřování na ostatní, následně těsné protlačení do play-off a bleskurychlý sešup hned v prvním kole. Najednou byl klid po pěšině. Letos to vypadá stejně a stejně to dopadne...:-P

Filip Kolbábek 26651

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

0/0
31.10.2016 8:57

O31t36a 38B73u83r34i97a82n 1307507802147

Detroit je letos strasne marnej. Asi by jim pomohlo skoncit posledni a mit po dlohy dobe prvni pick v draftu..

+4/−2
31.10.2016 7:52

M61i91l28a30n 65P88o66k86o95r90n59y 3710935898356

Stanley cup sice nevyhrají, ale o marnosti bych nemluvil. Play off zase dají v klidu, ale je pravda, že letos mají tým trochu horší.

+1/0
31.10.2016 10:49

J62a95n 16S32o51u32k38u91p 1284934656155

Play off dají v klidu. Tým mají horší. Dva axiomy?

Těžká rovnice, když vloni (tedy s lepším týmem) dali play off tak, že ho spíš Bruins nedali a Habs bez Price vydusili dvě třetiny sezony a byli komplet mimo hru, metropolitní byla výrazně silnější a z atlantiku se na wc nešlo. Pokud nedosáhnou lepších procent než vloni, tak bez výrazně horšího roku - od Islanders například - se do vyřazovacích bojů dostanou jen těžko.

0/0
31.10.2016 15:39

J82a20n 27S33t72o38d73o52l79a 7111190673980

Na to, jak jsou marní, stojí v tabulce docela vysoko. Nic to neznamená, samozřejmě, je odehráno málo zápasů. Ale i přes špatné výkony jsou docela úspěšní. Kdo ví, jak se to zase vyvrbí. Loni došlo během soutěže ke zvratům, které netipoval nikdo.

0/0
31.10.2016 12:29

M16i46c90h40a75l 65V78a92k97u44l85a 2239282393815

Zaznamenal jste tu jejich sérii 6 výher v řadě, nebo se prostě sezona hodnotí jen na základně posledního zápasu?