Neuvirth s Gudasem přispěli k výhře, Mrázek po čtyřech gólech střídal

První gól sezony z hole obránce Radka Gudase a 26 zákroků gólmana Michala Neuvirtha pomohly hokejistům Philadelphie k nedělní výhře 4:3 z ledu Caroliny. Neúspěšně si naopak vedl Petr Mrázek, jenž po čtvrtém inkasovaném gólu od Floridy v 26. minutě opustil bránu Detroitu. Domácí nakonec v utkání podlehli 2:5, Jaromír Jágr však v dresu Panthers nebodoval.

J12o72s13e70f 88C82h91o59d67o75u39n29s65k15ý 4741176209810

detroit má tragickou obranu.

+2/0
31.10.2016 12:48

L88a58d37i44s84l73a50v 23P97a28v45l79a77t27a 9563185492894

Dostat z 10 střel 4 góly, to je docela umění.

0/−2
31.10.2016 11:43

J93a37n 12S33t27o13d51o36l63a 7801680153450

Co bys pak řekl o gólmanech, co střídají za stejného počtu střel jako obdržených gólů? Není to vždy problém gólmana. Když tým hraje mizerně dozadu, klidně může gólman jít po čtyřech střelách a za stavu 0:4.

+2/0
31.10.2016 12:26

A39n98d82r49e54j 39K67r87á39l 7305746835735

Nene.. Jak nechyti golman 100Mph golfak do ruzku, je to dira..

0/−1
31.10.2016 15:37

A24n87t97o21n72i57n 64B84l22a82z79e65k 4418342917571

Mrazkovi to tam padalo, ale moc s tim nemohl delat. Pekne goly.

+2/0
31.10.2016 10:53

J19a68n 54V91r82á15b80e94l 4767128778818

No měli jsme štěstí že Mrázek dnes pořádal den otevřených dveří. Ale výhra nad Detroitem se počítá. Konečně začali dobře hrát i ostatní lajny. Snad nás tato výhra nakopne.

0/−1
31.10.2016 9:51

M12i64r17o36s48l52a88v 63S38t51a18s21t49n60y 7274253126831

No, chtělo by to aby s už vrátil aspoň Jokinnen, protože Trocheck se Smithem bez něho docela tápou.

Samostatnou kapitolou je třetí lajna. Malgin vypadá dobře, ale nevím, jestli už je vyloženě připravenej na NHL. McCann zatím obrovský zklamání, ten hráč je na ledě neviditelnej.

Obrana se ve vlastní třetině taky docela hledá, ale tam věřím, že se časem sehrajou.

0/0
31.10.2016 10:21

M22i14l74a39n 29P60o30k90o90r19n16y 3120445708786

Píšeš to, jak kdybys v nějakým týmu fakt hrál nebo ho dokonce sám trénoval.

R42o51b31e86r64t 91Č92e88c72h 6172720452557

Odjeli bleskem z ledu po zapase...Bishop ani nepockal na horn...

M59a66r34t68i46n 19C61a10j86t49h68a31m51l 3201508806150

Sleduji v NHL jen 3 ceske hrace a zrovna o nich je tu dnes rec. Mrazek poustak, prohral domacim zapas. Z 10 ti strel pustit 4 goly je proste nepripustne Rv Jarda ani bod a to jeho celek palil jak u Verdenu. Vazne zacina byt marne, stari, stari. At si nenalhava, ze je stale mladik. Michal? Jsem rad, ze nestridal a posledni 20 ti minutovku udrzel s cistym kontem. Prostor k zlepseni tu ale samozrejme je.

+3/−4
31.10.2016 8:52

O75n19d22ř29e47j 69M35a64r79e92k 1592237101846

Martine, neverim ze sledujes jen 3 ceske hrace Vzdyt Ty vis vsechno nejlip vsude jsi byl alespon 3x, proste neverim ze o ostatnich hracich nemas prehled... ;-D

+8/0
31.10.2016 9:10

T52o27m24á42š 36N63o13v69o62t82n55ý 6275177929579

Jágr je starý pes, brzy bude mít 45, pěkných pár let už nikdo soudný nečeká, že bude hrát stejně jako borci, kteří jsou o generaci mladší.

Ale soutěž se sotva lehce překulila přes svou první desetinu, s hodnocením bych ještě počkal.

0/0
31.10.2016 9:21

M15i25l65a65n 36P90o68k57o29r21n96y 3970145658266

Hodnocení hracího dne přenech jiným, opravdu znalým.

+6/0

L11u85d86e63k 25N13o37v77a24k 9276113151557

Mrazka docela lituju... z tech 4 golu sel tam mozna jeden chytit

+5/0
31.10.2016 8:06

M38o73j29m61í42r 17S73k77á93l57a 2730932826

Mrázek je kandidát na Vezinu - pamatuji si loňskou sezónu jak to tu psal jeden místní vodborník na hockeyR^[>-]

0/−6
31.10.2016 8:30

F69i93l30i39p 64K98o13l46b80á68b40e53k 2766536775471

Místní "vodborník na hockey" (a nejen ten) tu v polovině loňské sezóny psal, že Mrázek je kandidátem na Vezinu, protože jím opravdu byl (pokud nevíš, co je Trophy Tracker, rád tě poučím).

T17o38m23a69s 41S43t42r56i84h61a11v12k19a 6562143878186

omg, vy dva jste oba fakt jak malí kluci... nechcete si jít šermovat lopatičkama někam na písek radši?:-P

L28u89k62á97š 89H21u82š73e69k 3346301517606

Přesně :/ holt zápas blbec, ale zase doufám, že se tímhle zápasem chytne Florida :)

+1/0
31.10.2016 8:33

F49i85l33i23p 35K66o78l96b33á67b97e68k 2266896185221

Pamatuji si loňskou sezónu a některé prý fanoušky Rangers. Nejdříve spoustu smíchu a oslav, postupně se zvyšující vepřování na ostatní, následně těsné protlačení do play-off a bleskurychlý sešup hned v prvním kole. Najednou byl klid po pěšině. Letos to vypadá stejně a stejně to dopadne...:-P

Filip Kolbábek 26651

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

0/0
31.10.2016 8:57

O32t63a 38B73u31r74i60a27n 1137577342197

Detroit je letos strasne marnej. Asi by jim pomohlo skoncit posledni a mit po dlohy dobe prvni pick v draftu..

+4/−2
31.10.2016 7:52

M78i20l98a87n 42P74o91k30o89r65n28y 3770805328396

Stanley cup sice nevyhrají, ale o marnosti bych nemluvil. Play off zase dají v klidu, ale je pravda, že letos mají tým trochu horší.

+1/0
31.10.2016 10:49

J26a90n 94S67o15u53k75u52p 1684964286695

Play off dají v klidu. Tým mají horší. Dva axiomy?

Těžká rovnice, když vloni (tedy s lepším týmem) dali play off tak, že ho spíš Bruins nedali a Habs bez Price vydusili dvě třetiny sezony a byli komplet mimo hru, metropolitní byla výrazně silnější a z atlantiku se na wc nešlo. Pokud nedosáhnou lepších procent než vloni, tak bez výrazně horšího roku - od Islanders například - se do vyřazovacích bojů dostanou jen těžko.

0/0
31.10.2016 15:39

J25a26n 96S32t66o34d87o67l94a 7721930393300

Na to, jak jsou marní, stojí v tabulce docela vysoko. Nic to neznamená, samozřejmě, je odehráno málo zápasů. Ale i přes špatné výkony jsou docela úspěšní. Kdo ví, jak se to zase vyvrbí. Loni došlo během soutěže ke zvratům, které netipoval nikdo.

0/0
31.10.2016 12:29

M75i14c66h45a59l 91V97a44k44u35l18a 2889282643135

Zaznamenal jste tu jejich sérii 6 výher v řadě, nebo se prostě sezona hodnotí jen na základně posledního zápasu?