Neuvirth s Gudasem přispěli k výhře, Mrázek po čtyřech gólech střídal

První gól sezony z hole obránce Radka Gudase a 26 zákroků gólmana Michala Neuvirtha pomohly hokejistům Philadelphie k nedělní výhře 4:3 z ledu Caroliny. Neúspěšně si naopak vedl Petr Mrázek, jenž po čtvrtém inkasovaném gólu od Floridy v 26. minutě opustil bránu Detroitu. Domácí nakonec v utkání podlehli 2:5, Jaromír Jágr však v dresu Panthers nebodoval.

J31o38s85e89f 82C88h78o98d71o39u67n77s48k28ý 4811296769670

detroit má tragickou obranu.

+2/0
31.10.2016 12:48

L85a67d59i71s65l41a20v 60P35a50v13l50a23t86a 9323765602644

Dostat z 10 střel 4 góly, to je docela umění.

0/−2
31.10.2016 11:43

J85a98n 53S68t83o72d88o75l72a 7851740783140

Co bys pak řekl o gólmanech, co střídají za stejného počtu střel jako obdržených gólů? Není to vždy problém gólmana. Když tým hraje mizerně dozadu, klidně může gólman jít po čtyřech střelách a za stavu 0:4.

+2/0
31.10.2016 12:26

A16n26d49r39e63j 20K89r27á35l 7645426845385

Nene.. Jak nechyti golman 100Mph golfak do ruzku, je to dira..

0/−1
31.10.2016 15:37

A85n83t17o90n27i83n 42B81l74a17z83e22k 4788822977781

Mrazkovi to tam padalo, ale moc s tim nemohl delat. Pekne goly.

+2/0
31.10.2016 10:53

J65a41n 55V28r34á63b21e58l 4767418588348

No měli jsme štěstí že Mrázek dnes pořádal den otevřených dveří. Ale výhra nad Detroitem se počítá. Konečně začali dobře hrát i ostatní lajny. Snad nás tato výhra nakopne.

0/−1
31.10.2016 9:51

M98i52r23o25s81l98a64v 96S58t87a52s91t13n95y 7324133706551

No, chtělo by to aby s už vrátil aspoň Jokinnen, protože Trocheck se Smithem bez něho docela tápou.

Samostatnou kapitolou je třetí lajna. Malgin vypadá dobře, ale nevím, jestli už je vyloženě připravenej na NHL. McCann zatím obrovský zklamání, ten hráč je na ledě neviditelnej.

Obrana se ve vlastní třetině taky docela hledá, ale tam věřím, že se časem sehrajou.

0/0
31.10.2016 10:21

M64i40l33a85n 78P45o17k31o26r37n16y 3740425918836

Píšeš to, jak kdybys v nějakým týmu fakt hrál nebo ho dokonce sám trénoval.

R59o95b31e91r64t 92Č46e18c71h 6552630452907

Odjeli bleskem z ledu po zapase...Bishop ani nepockal na horn...

M88a31r55t14i59n 58C29a49j85t39h60a43m69l 3661708466300

Sleduji v NHL jen 3 ceske hrace a zrovna o nich je tu dnes rec. Mrazek poustak, prohral domacim zapas. Z 10 ti strel pustit 4 goly je proste nepripustne Rv Jarda ani bod a to jeho celek palil jak u Verdenu. Vazne zacina byt marne, stari, stari. At si nenalhava, ze je stale mladik. Michal? Jsem rad, ze nestridal a posledni 20 ti minutovku udrzel s cistym kontem. Prostor k zlepseni tu ale samozrejme je.

+3/−4
31.10.2016 8:52

O53n76d60ř79e90j 68M26a66r15e71k 1492827871576

Martine, neverim ze sledujes jen 3 ceske hrace Vzdyt Ty vis vsechno nejlip vsude jsi byl alespon 3x, proste neverim ze o ostatnich hracich nemas prehled... ;-D

+8/0
31.10.2016 9:10

T75o12m43á47š 41N58o22v35o23t59n61ý 6475217329329

Jágr je starý pes, brzy bude mít 45, pěkných pár let už nikdo soudný nečeká, že bude hrát stejně jako borci, kteří jsou o generaci mladší.

Ale soutěž se sotva lehce překulila přes svou první desetinu, s hodnocením bych ještě počkal.

0/0
31.10.2016 9:21

M92i29l82a19n 56P92o90k55o85r72n63y 3490415198746

Hodnocení hracího dne přenech jiným, opravdu znalým.

+6/0

L41u90d19e36k 27N94o37v17a57k 9206173921247

Mrazka docela lituju... z tech 4 golu sel tam mozna jeden chytit

+5/0
31.10.2016 8:06

M22o67j67m45í33r 47S32k62á92l89a 2950122896

Mrázek je kandidát na Vezinu - pamatuji si loňskou sezónu jak to tu psal jeden místní vodborník na hockeyR^[>-]

0/−6
31.10.2016 8:30

F39i78l97i10p 49K47o93l31b49á35b30e25k 2946246445191

Místní "vodborník na hockey" (a nejen ten) tu v polovině loňské sezóny psal, že Mrázek je kandidátem na Vezinu, protože jím opravdu byl (pokud nevíš, co je Trophy Tracker, rád tě poučím).

T45o88m29a95s 47S96t37r67i20h25a84v53k88a 6902513728316

omg, vy dva jste oba fakt jak malí kluci... nechcete si jít šermovat lopatičkama někam na písek radši?:-P

L43u56k66á52š 32H58u18š33e15k 3746621437646

Přesně :/ holt zápas blbec, ale zase doufám, že se tímhle zápasem chytne Florida :)

+1/0
31.10.2016 8:33

F73i18l30i90p 98K30o40l72b18á86b69e87k 2856666505341

Pamatuji si loňskou sezónu a některé prý fanoušky Rangers. Nejdříve spoustu smíchu a oslav, postupně se zvyšující vepřování na ostatní, následně těsné protlačení do play-off a bleskurychlý sešup hned v prvním kole. Najednou byl klid po pěšině. Letos to vypadá stejně a stejně to dopadne...:-P

Filip Kolbábek 26651

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

0/0
31.10.2016 8:57

O73t68a 80B84u81r34i21a32n 1547627842167

Detroit je letos strasne marnej. Asi by jim pomohlo skoncit posledni a mit po dlohy dobe prvni pick v draftu..

+4/−2
31.10.2016 7:52

M26i34l25a50n 44P88o76k42o27r12n29y 3250435148906

Stanley cup sice nevyhrají, ale o marnosti bych nemluvil. Play off zase dají v klidu, ale je pravda, že letos mají tým trochu horší.

+1/0
31.10.2016 10:49

J91a59n 84S91o40u47k18u55p 1624664676675

Play off dají v klidu. Tým mají horší. Dva axiomy?

Těžká rovnice, když vloni (tedy s lepším týmem) dali play off tak, že ho spíš Bruins nedali a Habs bez Price vydusili dvě třetiny sezony a byli komplet mimo hru, metropolitní byla výrazně silnější a z atlantiku se na wc nešlo. Pokud nedosáhnou lepších procent než vloni, tak bez výrazně horšího roku - od Islanders například - se do vyřazovacích bojů dostanou jen těžko.

0/0
31.10.2016 15:39

J34a64n 89S21t48o88d42o39l13a 7461850803400

Na to, jak jsou marní, stojí v tabulce docela vysoko. Nic to neznamená, samozřejmě, je odehráno málo zápasů. Ale i přes špatné výkony jsou docela úspěšní. Kdo ví, jak se to zase vyvrbí. Loni došlo během soutěže ke zvratům, které netipoval nikdo.

0/0
31.10.2016 12:29

M93i15c10h58a34l 75V93a89k74u36l39a 2239252763595

Zaznamenal jste tu jejich sérii 6 výher v řadě, nebo se prostě sezona hodnotí jen na základně posledního zápasu?