Extraliga: Třinec zpátky v čele, Hradec vyhrál derby. Litvínov dál válí

Extraliga má staronového lídra. Hokejisté Třince se po vítězství 3:0 v Karlových Varech dostali zpět do čela tabulky. Brněnská Kometa má ale zápas ve Vítkovicích k dobru. Výhru Třince zařídil bývalý hráč Energie Rostislav Marosz. Svěřenci trenéra Jana Tlačila už čtvrtý zápas v řade nevstřelili branku a dál zůstávají poslední.

a ma z toho tezke spani

P.S.:Rodilemu Pardubaku,co si pamatujue i Pryla,Lackyho atd.je smutno uz jen z tech ziskanych bodu.

0/0
10.11.2016 10:34

D46a98v91i15d 69P73e70c41a 1985134571356

Napadlo mě, že by si kluci z Varů měli strčit hokejky přes noc do záchodu. Někde to pomáhalo.

0/0
10.11.2016 9:15

P73a88v56e13l 75Š48m40í27d 7854698319852

včera ČT hodně ujela,osobně jsem čekal Pardubice-Hradec,ale to co jsem sledoval,škoda mluvit.

0/0
10.11.2016 8:39

J85i67r96k50a 89B93l95a65h11i11č 9924811129172

Sledoval jste to co jsem sledoval před pauzou KV-MHK, tipuji, že to byla podobná holomajzna.

0/0
10.11.2016 12:17

M98i51c46h49a60l 81S67t94r35a24k85a 8936719471770

Včera našim ten nepříjemný "ševcovský" hokej neseděl :-( Když se zlínští dostali do vedení, už to bylo těžké. Fotky zde: http://schecke.rajce.idnes.cz/HC_Skoda_Plzen_-_HC_PSG_Zlin_1_3/

M34a72r95t73i11n 68C49a88j79t45h19a48m27l 3901428826630

Dalsi dukaz, ze ve Finsku na Karjale mel misto Furcha proti Rusku chytat Hrubec.

M97a55r74t75i69n 62C28a21j92t13h96a88m63l 3401668386870

Formu Hrubce a Furcha. Navic snad prave Furch chyta v Rusku a zrejme ho znaji vic jak on je.

0/0
10.11.2016 7:36

A38l69e92š 65V55a82j57g14a67r 6472789699156

Hrubec ve Zlíně vždycky dostával nářez. Hamerlík je podle mě lepší,stabilnější.

D88a55v80i29d 64P24e11c25a 1965164311116

Vary nemají střelce. Makaji, bruslí ale jsou marný.

+1/0
9.11.2016 21:12

A10l56e19š 70V50a45j52g45a10r 6192299639446

Dneska v Plzni rozhodčí dobrý výkon...Je super když neovlivňují zápas a nechávají hru plynout...

Že mě to nepřekvapuje.

Z onlajnů: čas 57:24 Taktika Zlína je v posledních minutách naprosto antihokejová. Ševci se zastaví na červené čáře a pouze odpálí kotouč k Machovskému.

Aby poté: v čase 59:06 Marušák úplně zbytečně sestřelil Ondřeje Kratěnu.

Chápu, že za stavu 3:1 chce už mužstvo v poklidu dohrát zápas, ale potom nechápu Marušákův naprosto zbytečný atak..

+2/−9
9.11.2016 20:26

J21a37k32u72b 51M39a77r79k24v58a70r63t 9262563535362

Rosťa ho pochválí.... pro toho byla třetí třetina snová.... jeho hráči konečně zužitkujou trénink vyhazování

0/−6
9.11.2016 20:32

J13a43n 83M46i13k38l30í67č11e67k 9224953588510

Shodou okolností jsem viděl naživo utkání Zlin-Plzen. To co popisujete hrála plzen od 1. vteřiny. Chápal jsem to, přijela do Zlína asi v 5. kole bez bodu, potřebovala vyhrát, navíc venku. Vyhrála tuším 1-2, dle meho naprosto zaslouženě, protože zvolila dobrou taktiku. Mějte se.

0/0
9.11.2016 23:42

P39e85t29r 28T68y60č45k31a 6385952489142

Co to meleš? Za stavu 1:3 tři minuty před koncem takto hraje úplně každý.

+11/−1
9.11.2016 20:49

P80a44v82e70l 81S31t44ř78í98t98e24c69k58ý 7829178632703

A umíš číst? Já nekritizoval to, že jste chtěli dohrát zápas bez komplikací, ale naprosto zbytečnej faul Marušáka. A to dělají vaši častěji. A nejen Marušák ale i Kubiš či Bořuta, dříve Okál atd..

+1/0
10.11.2016 7:21

V82o27j80t30ě71c29h 84G44r96o87s91s 9899804145876

A viděl jste ten zákrok? Nebo děláte závěry jenom na základě toho, co napíše nějaký borec na onlajnech?

+4/−1
9.11.2016 20:58

P96a98v56e85l 84S40t85ř89í61t78e52c39k70ý 7589698842533

Ano viděl. Napadení hráče kterej byl bez puku. Marušák vůbec nechtěl hrát puk ale šel po Kratěnovi. Naprosto zbytečnej zákrok minutu před koncem..

P42e51t87r 27T93y36č71k59a 6365312779402

Stav 3:1 minutu pred koncem neznamena ze je rozhodnuto a utkani se v klidu dohrava. Kdyby to bylo 5:1 tak bys mel pravdu.

0/0
10.11.2016 9:33

O95n36d29ř50e28j 88P24i84s37k12l48á19k 9305590193

Ono když hrajete celý zápas na tři lajny, tak těch sil moc nezbyde. Tím neomlouvám zbytečný zákrok.

+2/0
9.11.2016 21:00

P39e25t47r 70T87y13č12k56a 6195902359452

Já to tedy neviděl. Ale 3:1 rozhodně není náskok díky kterému jedno z těch mužstev mělo přestat hrát. 2 góly se dají za minutu klidně stihnout.

+1/0
9.11.2016 21:02

P43a85v20e58l 31S12t30ř57í51t47e41c89k35ý 7819508562403

V pořádku. Já nekritizoval hru posledních minut. To dokážu pochopit. Ale právě ten zákrok.

+1/0
10.11.2016 7:25

A13l78e96š 43V27a42j44g87a59r 6892369939786

Byl to faul,hráč ho přehodil šel za pukem a Maruška mu bránila ve hře. Ale rozhodčí dneska moc fauly nepískali...

0/0

L20i59b92o52r 80V97e26n52g26l16á10ř 4124665912824

taktika hokejova nebo antihokejova... dulezite jsou body a ty mame R^

+2/−2
9.11.2016 21:30

K57a44r15e61l 54C26h16r21a37s12t25i53n74a 4703704220925

Kruté konstatování, ale je to tak ! Hrát líbivý a účelný hokej každý neumí.

T41o60n49d60a 40W25a84w73r49z62a14c47z 5654501648546

3 body se počítají, ale jinak první dvě třetiny strašidelný výkon. Ještě, že ty Vary jsou tak marné.