Extraliga: Třinec zpátky v čele, Hradec vyhrál derby. Litvínov dál válí

Extraliga má staronového lídra. Hokejisté Třince se po vítězství 3:0 v Karlových Varech dostali zpět do čela tabulky. Brněnská Kometa má ale zápas ve Vítkovicích k dobru. Výhru Třince zařídil bývalý hráč Energie Rostislav Marosz. Svěřenci trenéra Jana Tlačila už čtvrtý zápas v řade nevstřelili branku a dál zůstávají poslední.

a ma z toho tezke spani

P.S.:Rodilemu Pardubaku,co si pamatujue i Pryla,Lackyho atd.je smutno uz jen z tech ziskanych bodu.

0/0
10.11.2016 10:34

D84a74v75i53d 11P36e57c54a 1825824441746

Napadlo mě, že by si kluci z Varů měli strčit hokejky přes noc do záchodu. Někde to pomáhalo.

0/0
10.11.2016 9:15

P73a86v14e42l 45Š83m77í35d 7974338469322

včera ČT hodně ujela,osobně jsem čekal Pardubice-Hradec,ale to co jsem sledoval,škoda mluvit.

0/0
10.11.2016 8:39

J42i22r53k55a 64B94l56a89h41i13č 9404951719912

Sledoval jste to co jsem sledoval před pauzou KV-MHK, tipuji, že to byla podobná holomajzna.

0/0
10.11.2016 12:17

M79i64c95h35a28l 78S36t38r32a70k91a 8596609151430

Včera našim ten nepříjemný "ševcovský" hokej neseděl :-( Když se zlínští dostali do vedení, už to bylo těžké. Fotky zde: http://schecke.rajce.idnes.cz/HC_Skoda_Plzen_-_HC_PSG_Zlin_1_3/

M71a43r90t41i49n 65C29a80j10t79h54a20m92l 3201518606950

Dalsi dukaz, ze ve Finsku na Karjale mel misto Furcha proti Rusku chytat Hrubec.

M97a35r75t63i93n 41C38a52j93t41h33a43m39l 3141368586320

Formu Hrubce a Furcha. Navic snad prave Furch chyta v Rusku a zrejme ho znaji vic jak on je.

0/0
10.11.2016 7:36

A88l96e83š 88V68a24j22g30a16r 6552379119156

Hrubec ve Zlíně vždycky dostával nářez. Hamerlík je podle mě lepší,stabilnější.

D32a98v59i74d 86P69e73c86a 1765464661526

Vary nemají střelce. Makaji, bruslí ale jsou marný.

+1/0
9.11.2016 21:12

A56l78e86š 75V58a43j65g75a48r 6512139779326

Dneska v Plzni rozhodčí dobrý výkon...Je super když neovlivňují zápas a nechávají hru plynout...

Že mě to nepřekvapuje.

Z onlajnů: čas 57:24 Taktika Zlína je v posledních minutách naprosto antihokejová. Ševci se zastaví na červené čáře a pouze odpálí kotouč k Machovskému.

Aby poté: v čase 59:06 Marušák úplně zbytečně sestřelil Ondřeje Kratěnu.

Chápu, že za stavu 3:1 chce už mužstvo v poklidu dohrát zápas, ale potom nechápu Marušákův naprosto zbytečný atak..

+2/−9
9.11.2016 20:26

J35a36k50u49b 47M14a56r83k95v92a70r81t 9112423455622

Rosťa ho pochválí.... pro toho byla třetí třetina snová.... jeho hráči konečně zužitkujou trénink vyhazování

0/−6
9.11.2016 20:32

J82a59n 72M20i77k37l32í61č80e75k 9894573548680

Shodou okolností jsem viděl naživo utkání Zlin-Plzen. To co popisujete hrála plzen od 1. vteřiny. Chápal jsem to, přijela do Zlína asi v 5. kole bez bodu, potřebovala vyhrát, navíc venku. Vyhrála tuším 1-2, dle meho naprosto zaslouženě, protože zvolila dobrou taktiku. Mějte se.

0/0
9.11.2016 23:42

P11e94t77r 80T80y49č38k51a 6245732529712

Co to meleš? Za stavu 1:3 tři minuty před koncem takto hraje úplně každý.

+11/−1
9.11.2016 20:49

P26a28v13e74l 20S85t60ř67í26t15e97c19k12ý 7129748682733

A umíš číst? Já nekritizoval to, že jste chtěli dohrát zápas bez komplikací, ale naprosto zbytečnej faul Marušáka. A to dělají vaši častěji. A nejen Marušák ale i Kubiš či Bořuta, dříve Okál atd..

+1/0
10.11.2016 7:21

V57o56j11t24ě93c97h 92G11r30o92s17s 9219674845296

A viděl jste ten zákrok? Nebo děláte závěry jenom na základě toho, co napíše nějaký borec na onlajnech?

+4/−1
9.11.2016 20:58

P47a61v18e29l 85S69t88ř39í88t37e63c13k84ý 7759778162793

Ano viděl. Napadení hráče kterej byl bez puku. Marušák vůbec nechtěl hrát puk ale šel po Kratěnovi. Naprosto zbytečnej zákrok minutu před koncem..

P48e98t40r 84T59y57č92k82a 6875982839272

Stav 3:1 minutu pred koncem neznamena ze je rozhodnuto a utkani se v klidu dohrava. Kdyby to bylo 5:1 tak bys mel pravdu.

0/0
10.11.2016 9:33

O66n72d60ř90e23j 26P32i23s22k52l27á11k 9225900693

Ono když hrajete celý zápas na tři lajny, tak těch sil moc nezbyde. Tím neomlouvám zbytečný zákrok.

+2/0
9.11.2016 21:00

P43e82t26r 40T52y20č89k89a 6965772529362

Já to tedy neviděl. Ale 3:1 rozhodně není náskok díky kterému jedno z těch mužstev mělo přestat hrát. 2 góly se dají za minutu klidně stihnout.

+1/0
9.11.2016 21:02

P82a93v28e80l 79S75t98ř97í76t85e14c19k78ý 7419148352313

V pořádku. Já nekritizoval hru posledních minut. To dokážu pochopit. Ale právě ten zákrok.

+1/0
10.11.2016 7:25

A96l28e92š 89V24a19j65g56a56r 6722379769756

Byl to faul,hráč ho přehodil šel za pukem a Maruška mu bránila ve hře. Ale rozhodčí dneska moc fauly nepískali...

0/0

L82i47b86o43r 38V94e41n72g51l11á24ř 4244825392724

taktika hokejova nebo antihokejova... dulezite jsou body a ty mame R^

+2/−2
9.11.2016 21:30

K47a98r47e83l 68C91h78r83a62s22t72i38n70a 4343164480325

Kruté konstatování, ale je to tak ! Hrát líbivý a účelný hokej každý neumí.

T16o83n46d27a 57W18a87w67r83z96a97c84z 5734691988336

3 body se počítají, ale jinak první dvě třetiny strašidelný výkon. Ještě, že ty Vary jsou tak marné.