Extraliga: Třinec zpátky v čele, Hradec vyhrál derby. Litvínov dál válí

Extraliga má staronového lídra. Hokejisté Třince se po vítězství 3:0 v Karlových Varech dostali zpět do čela tabulky. Brněnská Kometa má ale zápas ve Vítkovicích k dobru. Výhru Třince zařídil bývalý hráč Energie Rostislav Marosz. Svěřenci trenéra Jana Tlačila už čtvrtý zápas v řade nevstřelili branku a dál zůstávají poslední.

a ma z toho tezke spani

P.S.:Rodilemu Pardubaku,co si pamatujue i Pryla,Lackyho atd.je smutno uz jen z tech ziskanych bodu.

0/0
10.11.2016 10:34

D32a62v58i91d 81P70e75c79a 1745334291466

Napadlo mě, že by si kluci z Varů měli strčit hokejky přes noc do záchodu. Někde to pomáhalo.

0/0
10.11.2016 9:15

P72a48v40e67l 80Š44m12í55d 7664758279942

včera ČT hodně ujela,osobně jsem čekal Pardubice-Hradec,ale to co jsem sledoval,škoda mluvit.

0/0
10.11.2016 8:39

J75i69r68k57a 32B86l85a96h59i59č 9584251569182

Sledoval jste to co jsem sledoval před pauzou KV-MHK, tipuji, že to byla podobná holomajzna.

0/0
10.11.2016 12:17

M50i58c33h42a58l 73S88t94r92a96k30a 8626779461580

Včera našim ten nepříjemný "ševcovský" hokej neseděl :-( Když se zlínští dostali do vedení, už to bylo těžké. Fotky zde: http://schecke.rajce.idnes.cz/HC_Skoda_Plzen_-_HC_PSG_Zlin_1_3/

M86a23r89t24i21n 71C92a53j31t33h26a53m16l 3801758706360

Dalsi dukaz, ze ve Finsku na Karjale mel misto Furcha proti Rusku chytat Hrubec.

M84a70r35t66i17n 78C17a16j51t15h53a14m71l 3321408906560

Formu Hrubce a Furcha. Navic snad prave Furch chyta v Rusku a zrejme ho znaji vic jak on je.

0/0
10.11.2016 7:36

A44l45e41š 90V87a77j98g83a31r 6202879439266

Hrubec ve Zlíně vždycky dostával nářez. Hamerlík je podle mě lepší,stabilnější.

D60a89v65i86d 38P43e58c90a 1775154351466

Vary nemají střelce. Makaji, bruslí ale jsou marný.

+1/0
9.11.2016 21:12

A94l84e25š 39V85a54j46g53a34r 6292339429576

Dneska v Plzni rozhodčí dobrý výkon...Je super když neovlivňují zápas a nechávají hru plynout...

Že mě to nepřekvapuje.

Z onlajnů: čas 57:24 Taktika Zlína je v posledních minutách naprosto antihokejová. Ševci se zastaví na červené čáře a pouze odpálí kotouč k Machovskému.

Aby poté: v čase 59:06 Marušák úplně zbytečně sestřelil Ondřeje Kratěnu.

Chápu, že za stavu 3:1 chce už mužstvo v poklidu dohrát zápas, ale potom nechápu Marušákův naprosto zbytečný atak..

+2/−9
9.11.2016 20:26

J45a12k41u55b 34M35a28r66k89v67a88r15t 9692133885952

Rosťa ho pochválí.... pro toho byla třetí třetina snová.... jeho hráči konečně zužitkujou trénink vyhazování

0/−6
9.11.2016 20:32

J24a92n 26M27i55k17l10í80č42e31k 9204233978810

Shodou okolností jsem viděl naživo utkání Zlin-Plzen. To co popisujete hrála plzen od 1. vteřiny. Chápal jsem to, přijela do Zlína asi v 5. kole bez bodu, potřebovala vyhrát, navíc venku. Vyhrála tuším 1-2, dle meho naprosto zaslouženě, protože zvolila dobrou taktiku. Mějte se.

0/0
9.11.2016 23:42

P81e94t60r 41T78y42č26k70a 6165402149702

Co to meleš? Za stavu 1:3 tři minuty před koncem takto hraje úplně každý.

+11/−1
9.11.2016 20:49

P21a73v50e40l 13S83t21ř94í48t66e25c70k55ý 7389128592223

A umíš číst? Já nekritizoval to, že jste chtěli dohrát zápas bez komplikací, ale naprosto zbytečnej faul Marušáka. A to dělají vaši častěji. A nejen Marušák ale i Kubiš či Bořuta, dříve Okál atd..

+1/0
10.11.2016 7:21

V13o25j15t67ě18c85h 93G53r37o34s56s 9799524855846

A viděl jste ten zákrok? Nebo děláte závěry jenom na základě toho, co napíše nějaký borec na onlajnech?

+4/−1
9.11.2016 20:58

P23a83v94e35l 40S12t28ř36í11t13e43c24k78ý 7899858492403

Ano viděl. Napadení hráče kterej byl bez puku. Marušák vůbec nechtěl hrát puk ale šel po Kratěnovi. Naprosto zbytečnej zákrok minutu před koncem..

P58e64t25r 94T80y40č56k70a 6425752299192

Stav 3:1 minutu pred koncem neznamena ze je rozhodnuto a utkani se v klidu dohrava. Kdyby to bylo 5:1 tak bys mel pravdu.

0/0
10.11.2016 9:33

O83n88d13ř64e74j 71P24i63s51k83l25á23k 9935810693

Ono když hrajete celý zápas na tři lajny, tak těch sil moc nezbyde. Tím neomlouvám zbytečný zákrok.

+2/0
9.11.2016 21:00

P24e81t92r 47T82y25č52k76a 6465862479422

Já to tedy neviděl. Ale 3:1 rozhodně není náskok díky kterému jedno z těch mužstev mělo přestat hrát. 2 góly se dají za minutu klidně stihnout.

+1/0
9.11.2016 21:02

P48a42v24e16l 64S45t48ř28í36t94e47c37k25ý 7429328332733

V pořádku. Já nekritizoval hru posledních minut. To dokážu pochopit. Ale právě ten zákrok.

+1/0
10.11.2016 7:25

A48l11e11š 97V70a42j88g49a37r 6452939419216

Byl to faul,hráč ho přehodil šel za pukem a Maruška mu bránila ve hře. Ale rozhodčí dneska moc fauly nepískali...

0/0

L66i76b36o38r 75V30e37n77g60l77á54ř 4634425292434

taktika hokejova nebo antihokejova... dulezite jsou body a ty mame R^

+2/−2
9.11.2016 21:30

K64a31r50e92l 29C12h96r85a46s44t76i10n34a 4653364100545

Kruté konstatování, ale je to tak ! Hrát líbivý a účelný hokej každý neumí.

T44o37n23d54a 84W15a94w11r21z18a68c90z 5894921978306

3 body se počítají, ale jinak první dvě třetiny strašidelný výkon. Ještě, že ty Vary jsou tak marné.