Třinec padl s mistrem a první je Kometa. Chomutov přestřílel Spartu

Po středeční neúplné nabídce se po reprezentační pauze v pátek odehrálo kompletní 19. kolo hokejové extraligy. Novým vedoucím týmem se stala brněnská Kometa po devastaci posledních Karlových Varů 8:2. Dosud první Třinec totiž prohrál s mistrovským Libercem 1:2. Sparta v dramatické přetahované prohrála v Chomutově 5:6 po prodloužení.

P16e24t18r 79T42y97č81k86a 6155152249372

Ve Zline vyborny zapas az mi bude nejaky Plzenak zase tvrdit ze pri vedeni o dva goly minutu pred koncem se zapas v klidu dohrava.

0/0
12.11.2016 13:46

P58a60v14e15l 83S95t27ř17í69t23e74c22k61ý 7159308362703

Psal sem to já, Plzeňák nésu a psal sem že "chápu že chcete vklidu dohrát a proto že jen vyhazujete puky". Ale i že Marušákův faul byl zbytečnej. To že jste včera projeli špíl s Pardubkama je vaše blbost aale upřímně mi nevadí..

0/0
12.11.2016 20:54

T72o16m76á57š 20M88i11k65u78l60i90č52k67a 6357134970445

Plzeň už rohodčí víc snad ani tlačit nemohl. Zápas jsme si prohráli sami, o tom žádná, ale aby rozhodčí z metru neodpískal napadaní ze zadu, tak to už mi přijde trošku moc. Ve 3.třetině v naší přesilovce osekával plzeňský obránce našeho útočníka, div mu nepřelomil hůl. Rozhodčí celou situaci opět viděl a opět dělal že to nevidí. A takových situací bylo povícero :) Co si pak má člověk myslet o naší hokejové "extralize", kde rozhodčí protěžují stále dokola ty samé "bohaté týmy". Rv

0/−1
12.11.2016 9:53

M59a72r75t53i32n 19R49y69p80p91l 5494946283360

Bys nevěřil, jak se nám tady v Plzni krásně žije, peníze nám tečou místo vody z kohoutků, tak se nediv, že máme nejnadupanější tým a rozpočet takovej, že týmy z NHL sem jezdí závidět.

+2/0
12.11.2016 10:24

T76o55m25á42š 97M47i79k48u70l12i49č14k44a 6357634110875

Co má to, že Plzeň jako hokejový klub má mnohem větší rozpočet než Olomouc, společného s tím jak se žije v Plzni? Viděls jste ten zápas vůbec?

J12i73r13i 28J73o23n15á78š 2133779807121

Rohliku, neznam te, yale z toho cos vypustil z ust, si nemyslim, ze to mas v hlave v poradku. Ty stojis za tymem, ale stoji tym za Tebou? Nemel by ses pakovat? Polokone nemam rad, ale takovahle zaba na prameni nici hokej.

+1/0

M79i29c94h97a91l 11K20a90š19p73a49r 5784521210215

Souhlas. Nagelovanej neumětel, kterej může za všechny špatný nákupy, za neexistující koncepci vývoje klubu, chaotickou hru, a za to že Dynamo v současnosti platí asi tam 10 trenérům, který v PCE v minulých dvou letech uzavřeli dlouhodobé smlouvy. Až vyhraje čtyři zápasy za sebou, tak by se mohl pokorně ozvat, že věří, že je na správné cestě... Podívej se na tabulku a na tu díru mezi náma a desítkou. Ač je tesla moje srdcová záležitost, tak tomuhle nabubřelýmu nekňubovi prostě nevěřím ani nos mezi vočima.

0/0
12.11.2016 10:30

P66e59t94r 65H62r60a44b55á85k 6230317332220

Dobrá produktivita Plzně. 14 střel a 5 golů. Takhle by to mohlo být pořád:))

0/0
12.11.2016 0:50

T82o59m92á82š 87B58r53a93b12e53c 2108146495726

No já myslím, že by bylo lepší vyhrávat i kvalitnějším výkonem :-)

0/0
12.11.2016 9:25

M11i37c33h33a74l 62M12o47t29y18č22k28a 9509447731

Pane Rohlík,Pce jsem fandil,budu fandit,ale pane Rohlik podivej te se do zrcadla a nafacukjte si....ten hokej na to se nedá dívat!

+4/0
11.11.2016 23:51

L18i83b69o76r 97V18e58n80g66l90á93ř 4664275632154

ševci to snad neee, takhle odevzdat 3 body proti souperi ktery muze byt jednim z kandidatu na nase misto v play of

V40á84c70l69a18v 18K30r92č68m39á36ř 1515648522565

Rohlíkovo ego vyrostlo už dávno do nebe. Když by dělal ostudu jen sobě, ale on ji dělá hlavně Pardubicím.

P86a73v28l95í94n31a 85F58á95b70e46r63o34v71á 9326897699951

Power-play nám vyšla, protože jsme ji hráli v posledních osmi zápasech - tomu říkám udeřit hřebík na hlavičku. :-)))))

0/0
11.11.2016 23:42

J56i74r74i 35J60o26n70á19š 2643549167731

nekdo by mel uderit rohlicek do mixeru na strouhanku.

J42i39r21i 84J58o48n48á41š 2613239127341

nesouhlas. obrana zacala davat goly a v zadu nebyli marni.

Z47d47e48n21ě82k 32D25o94h87n88a35l 4759870120764

No v první a druhé třetině si obranu Komety Varani často vodili. Jediné štěstí, že Varani nedokáží dát gól ze situace tři sami na golmana, netrefí ani vrata od stodoly a nedokáží počítat. Kvalitnější tým by za ty dvě třetiny nám nějaké góly nasázel.

+2/0
12.11.2016 10:18

M30a36r83t55i63n 93C65a89j14t20h31a35m96l 3531758336130

A barazovy klub doma prehral ctvrtfinalistu LM. Nu coz asi jim to nechali. Nyni je hlavni reprezentovat v Evrope. Na konci zakladni casti si to povime, jake pricky bude barazovy klub okupovat.

0/−6
11.11.2016 21:24

K68a13r24o75l62i22n12a 43B25a56d43i42n46o71v26á 8159641451825

kdo je barážový klub ? Vary nebo Litvínov ?

J28i28r21i 50J46o96n16á31š 2773259637411

litvajz a baraz? ee to nehrozi. jde nahoru a docela silne.

0/0
12.11.2016 1:30

P27e63t77r 68T67ě76t76h96a59l 4988766624579

Vy z M.B. máte neskutečný mindrák.

Nikdy jsem M.B. neměl v lásce, poslední 2 roky (hlavně díky Rittichovi) jsem jim občas fandil. Ale takové narážky po každém kole bych nehodlal plodit na žádný klub, i kdybych ho nenáviděl... Nechápu to...

+2/0
11.11.2016 23:40

J76i84r42i 28J80o17n63á25š 2543819487121

polakum dochazi love a tak prodavaji? Mam to tak chapat?

0/0
12.11.2016 1:33

P40e74t50r 39Z10u78z51i83a71k 9119778392332

Je zajímavé, že Kometa má už 81 gólů a přitom jen 2 další týmy jich vstřelily alespoň 60.

A71l81e39š 66H37o11l36e66č58e29k 1359778842740

Loňský mistr v zápasu Litvínov - Hradec. Lupo, už nepij!

M49a50r49t61i79n 72R39y22p34p96l 5894506933730

Ano, s tím už se dá souhlasit...prostě nejlepší je psát něco ve smyslu úřadující mistr, poslední mistr. apod. :-) Přijde mi fakt nelogický o Liberci, že je loňským mistrem, když titul vyhrál v letošním roce :-)

M85a78r56t91i65n 78R63y24p69p29l 5584676613490

Liberec vyhrál titul 24.4.2016, což je letos...

+2/0
11.11.2016 22:09

V59l82a72d13i69m96í96r 29K52a16l44i46v84o78d83a 5984476786980

Liberec je mistr letos, loni opravdu nebyl. A Litvínov hrál baráž taky letos, loni nějak nemohl, když liga končí na jaře. Klidně pijte dál ;-D

+1/0
12.11.2016 0:48

V55á86c59l64a41v 41K21o85l79s13k65ý 1802185148128

Liberec je letošní mistr - mistr pro rok 2016. Co je na tom k nepochopení???

R43o29b30e33r24t 84V22e27l12e49k 5421832104493

Skoda.. ale uz by to vazne chtelo zacit bodovat.. jeden bod nestaci..

J85i20ř52í 21K48o44c12u34r85e41k 6755144555588

Byl bych radši za 5:0 než za 8:2. No co už, třeba se podaří udržet nulu proti Spartě.