Třinec padl s mistrem a první je Kometa. Chomutov přestřílel Spartu

Po středeční neúplné nabídce se po reprezentační pauze v pátek odehrálo kompletní 19. kolo hokejové extraligy. Novým vedoucím týmem se stala brněnská Kometa po devastaci posledních Karlových Varů 8:2. Dosud první Třinec totiž prohrál s mistrovským Libercem 1:2. Sparta v dramatické přetahované prohrála v Chomutově 5:6 po prodloužení.

P66e36t63r 51T24y72č45k60a 6535792719422

Ve Zline vyborny zapas az mi bude nejaky Plzenak zase tvrdit ze pri vedeni o dva goly minutu pred koncem se zapas v klidu dohrava.

0/0
12.11.2016 13:46

P68a93v20e67l 55S10t66ř72í75t20e13c90k20ý 7909748122823

Psal sem to já, Plzeňák nésu a psal sem že "chápu že chcete vklidu dohrát a proto že jen vyhazujete puky". Ale i že Marušákův faul byl zbytečnej. To že jste včera projeli špíl s Pardubkama je vaše blbost aale upřímně mi nevadí..

0/0
12.11.2016 20:54

T71o86m65á97š 93M24i22k16u55l42i62č33k70a 6627884700325

Plzeň už rohodčí víc snad ani tlačit nemohl. Zápas jsme si prohráli sami, o tom žádná, ale aby rozhodčí z metru neodpískal napadaní ze zadu, tak to už mi přijde trošku moc. Ve 3.třetině v naší přesilovce osekával plzeňský obránce našeho útočníka, div mu nepřelomil hůl. Rozhodčí celou situaci opět viděl a opět dělal že to nevidí. A takových situací bylo povícero :) Co si pak má člověk myslet o naší hokejové "extralize", kde rozhodčí protěžují stále dokola ty samé "bohaté týmy". Rv

0/−1
12.11.2016 9:53

M97a49r63t11i62n 53R46y21p53p55l 5324716413330

Bys nevěřil, jak se nám tady v Plzni krásně žije, peníze nám tečou místo vody z kohoutků, tak se nediv, že máme nejnadupanější tým a rozpočet takovej, že týmy z NHL sem jezdí závidět.

+2/0
12.11.2016 10:24

T97o43m76á80š 92M16i43k74u79l96i60č10k66a 6147494140575

Co má to, že Plzeň jako hokejový klub má mnohem větší rozpočet než Olomouc, společného s tím jak se žije v Plzni? Viděls jste ten zápas vůbec?

J69i66r49i 61J86o41n70á48š 2973189527521

Rohliku, neznam te, yale z toho cos vypustil z ust, si nemyslim, ze to mas v hlave v poradku. Ty stojis za tymem, ale stoji tym za Tebou? Nemel by ses pakovat? Polokone nemam rad, ale takovahle zaba na prameni nici hokej.

+1/0

M40i72c93h94a71l 59K86a56š35p22a17r 5264851560495

Souhlas. Nagelovanej neumětel, kterej může za všechny špatný nákupy, za neexistující koncepci vývoje klubu, chaotickou hru, a za to že Dynamo v současnosti platí asi tam 10 trenérům, který v PCE v minulých dvou letech uzavřeli dlouhodobé smlouvy. Až vyhraje čtyři zápasy za sebou, tak by se mohl pokorně ozvat, že věří, že je na správné cestě... Podívej se na tabulku a na tu díru mezi náma a desítkou. Ač je tesla moje srdcová záležitost, tak tomuhle nabubřelýmu nekňubovi prostě nevěřím ani nos mezi vočima.

0/0
12.11.2016 10:30

P59e20t75r 28H63r97a68b64á81k 6410567552860

Dobrá produktivita Plzně. 14 střel a 5 golů. Takhle by to mohlo být pořád:))

0/0
12.11.2016 0:50

T25o10m68á80š 90B70r78a91b94e97c 2198456775426

No já myslím, že by bylo lepší vyhrávat i kvalitnějším výkonem :-)

0/0
12.11.2016 9:25

M96i56c58h33a75l 40M91o21t37y32č88k88a 9539707171

Pane Rohlík,Pce jsem fandil,budu fandit,ale pane Rohlik podivej te se do zrcadla a nafacukjte si....ten hokej na to se nedá dívat!

+4/0
11.11.2016 23:51

L22i62b24o14r 98V40e34n53g36l35á25ř 4764575632224

ševci to snad neee, takhle odevzdat 3 body proti souperi ktery muze byt jednim z kandidatu na nase misto v play of

V72á45c90l12a26v 18K83r81č44m94á41ř 1775118722135

Rohlíkovo ego vyrostlo už dávno do nebe. Když by dělal ostudu jen sobě, ale on ji dělá hlavně Pardubicím.

P36a61v17l45í33n98a 68F72á81b76e70r51o17v64á 9986147109201

Power-play nám vyšla, protože jsme ji hráli v posledních osmi zápasech - tomu říkám udeřit hřebík na hlavičku. :-)))))

0/0
11.11.2016 23:42

J30i62r59i 56J56o79n83á98š 2383199857911

nekdo by mel uderit rohlicek do mixeru na strouhanku.

J33i10r93i 88J43o22n36á54š 2793149377601

nesouhlas. obrana zacala davat goly a v zadu nebyli marni.

Z14d15e18n90ě12k 55D49o25h28n94a16l 4689350490904

No v první a druhé třetině si obranu Komety Varani často vodili. Jediné štěstí, že Varani nedokáží dát gól ze situace tři sami na golmana, netrefí ani vrata od stodoly a nedokáží počítat. Kvalitnější tým by za ty dvě třetiny nám nějaké góly nasázel.

+2/0
12.11.2016 10:18

M83a84r60t85i65n 59C43a21j85t74h96a52m66l 3651978946520

A barazovy klub doma prehral ctvrtfinalistu LM. Nu coz asi jim to nechali. Nyni je hlavni reprezentovat v Evrope. Na konci zakladni casti si to povime, jake pricky bude barazovy klub okupovat.

0/−6
11.11.2016 21:24

K41a29r64o50l94i86n40a 67B82a26d92i80n48o87v96á 8779361141955

kdo je barážový klub ? Vary nebo Litvínov ?

J89i59r82i 70J34o63n95á70š 2323939767521

litvajz a baraz? ee to nehrozi. jde nahoru a docela silne.

0/0
12.11.2016 1:30

P44e26t98r 37T78ě79t20h30a66l 4678506574319

Vy z M.B. máte neskutečný mindrák.

Nikdy jsem M.B. neměl v lásce, poslední 2 roky (hlavně díky Rittichovi) jsem jim občas fandil. Ale takové narážky po každém kole bych nehodlal plodit na žádný klub, i kdybych ho nenáviděl... Nechápu to...

+2/0
11.11.2016 23:40

J28i10r95i 72J70o24n53á40š 2473979477461

polakum dochazi love a tak prodavaji? Mam to tak chapat?

0/0
12.11.2016 1:33

P56e57t78r 53Z68u24z91i32a31k 9949448122192

Je zajímavé, že Kometa má už 81 gólů a přitom jen 2 další týmy jich vstřelily alespoň 60.

A96l28e60š 90H32o31l40e76č96e52k 1589348102320

Loňský mistr v zápasu Litvínov - Hradec. Lupo, už nepij!

M69a95r78t21i67n 67R28y46p39p95l 5584656653610

Ano, s tím už se dá souhlasit...prostě nejlepší je psát něco ve smyslu úřadující mistr, poslední mistr. apod. :-) Přijde mi fakt nelogický o Liberci, že je loňským mistrem, když titul vyhrál v letošním roce :-)

M59a57r62t95i23n 24R77y81p76p55l 5514666573200

Liberec vyhrál titul 24.4.2016, což je letos...

+2/0
11.11.2016 22:09

V94l87a94d92i86m69í33r 71K74a34l97i25v50o55d11a 5144166656460

Liberec je mistr letos, loni opravdu nebyl. A Litvínov hrál baráž taky letos, loni nějak nemohl, když liga končí na jaře. Klidně pijte dál ;-D

+1/0
12.11.2016 0:48

V18á18c70l82a43v 82K43o86l83s83k27ý 1752795788868

Liberec je letošní mistr - mistr pro rok 2016. Co je na tom k nepochopení???

R42o82b29e86r53t 45V83e69l64e13k 5211772884593

Skoda.. ale uz by to vazne chtelo zacit bodovat.. jeden bod nestaci..

J62i19ř88í 61K38o38c57u86r65e82k 6465604255358

Byl bych radši za 5:0 než za 8:2. No co už, třeba se podaří udržet nulu proti Spartě.