Třinec padl s mistrem a první je Kometa. Chomutov přestřílel Spartu

Po středeční neúplné nabídce se po reprezentační pauze v pátek odehrálo kompletní 19. kolo hokejové extraligy. Novým vedoucím týmem se stala brněnská Kometa po devastaci posledních Karlových Varů 8:2. Dosud první Třinec totiž prohrál s mistrovským Libercem 1:2. Sparta v dramatické přetahované prohrála v Chomutově 5:6 po prodloužení.

P20e39t70r 25T94y23č27k14a 6245332469392

Ve Zline vyborny zapas az mi bude nejaky Plzenak zase tvrdit ze pri vedeni o dva goly minutu pred koncem se zapas v klidu dohrava.

0/0
12.11.2016 13:46

P26a10v78e68l 31S33t92ř58í50t94e37c33k57ý 7539818692403

Psal sem to já, Plzeňák nésu a psal sem že "chápu že chcete vklidu dohrát a proto že jen vyhazujete puky". Ale i že Marušákův faul byl zbytečnej. To že jste včera projeli špíl s Pardubkama je vaše blbost aale upřímně mi nevadí..

0/0
12.11.2016 20:54

T95o18m93á36š 58M92i22k66u42l80i80č55k78a 6777694780535

Plzeň už rohodčí víc snad ani tlačit nemohl. Zápas jsme si prohráli sami, o tom žádná, ale aby rozhodčí z metru neodpískal napadaní ze zadu, tak to už mi přijde trošku moc. Ve 3.třetině v naší přesilovce osekával plzeňský obránce našeho útočníka, div mu nepřelomil hůl. Rozhodčí celou situaci opět viděl a opět dělal že to nevidí. A takových situací bylo povícero :) Co si pak má člověk myslet o naší hokejové "extralize", kde rozhodčí protěžují stále dokola ty samé "bohaté týmy". Rv

0/−1
12.11.2016 9:53

M42a67r29t96i11n 63R46y66p93p25l 5124476663510

Bys nevěřil, jak se nám tady v Plzni krásně žije, peníze nám tečou místo vody z kohoutků, tak se nediv, že máme nejnadupanější tým a rozpočet takovej, že týmy z NHL sem jezdí závidět.

+2/0
12.11.2016 10:24

T40o57m73á28š 24M51i13k67u16l66i11č88k51a 6227124710265

Co má to, že Plzeň jako hokejový klub má mnohem větší rozpočet než Olomouc, společného s tím jak se žije v Plzni? Viděls jste ten zápas vůbec?

J60i62r94i 21J21o34n63á32š 2973449917621

Rohliku, neznam te, yale z toho cos vypustil z ust, si nemyslim, ze to mas v hlave v poradku. Ty stojis za tymem, ale stoji tym za Tebou? Nemel by ses pakovat? Polokone nemam rad, ale takovahle zaba na prameni nici hokej.

+1/0

M40i26c18h40a33l 69K93a43š13p38a57r 5814241220715

Souhlas. Nagelovanej neumětel, kterej může za všechny špatný nákupy, za neexistující koncepci vývoje klubu, chaotickou hru, a za to že Dynamo v současnosti platí asi tam 10 trenérům, který v PCE v minulých dvou letech uzavřeli dlouhodobé smlouvy. Až vyhraje čtyři zápasy za sebou, tak by se mohl pokorně ozvat, že věří, že je na správné cestě... Podívej se na tabulku a na tu díru mezi náma a desítkou. Ač je tesla moje srdcová záležitost, tak tomuhle nabubřelýmu nekňubovi prostě nevěřím ani nos mezi vočima.

0/0
12.11.2016 10:30

P14e66t66r 21H28r63a46b62á86k 6470827422330

Dobrá produktivita Plzně. 14 střel a 5 golů. Takhle by to mohlo být pořád:))

0/0
12.11.2016 0:50

T15o41m78á73š 36B21r98a33b88e73c 2368856425166

No já myslím, že by bylo lepší vyhrávat i kvalitnějším výkonem :-)

0/0
12.11.2016 9:25

M70i31c14h23a96l 98M61o58t65y41č33k73a 9979927621

Pane Rohlík,Pce jsem fandil,budu fandit,ale pane Rohlik podivej te se do zrcadla a nafacukjte si....ten hokej na to se nedá dívat!

+4/0
11.11.2016 23:51

L31i92b49o37r 69V37e71n59g82l54á12ř 4224475252914

ševci to snad neee, takhle odevzdat 3 body proti souperi ktery muze byt jednim z kandidatu na nase misto v play of

V75á47c49l62a22v 15K70r66č79m85á57ř 1715778972715

Rohlíkovo ego vyrostlo už dávno do nebe. Když by dělal ostudu jen sobě, ale on ji dělá hlavně Pardubicím.

P97a80v95l22í43n90a 89F17á76b57e22r53o76v23á 9786767689601

Power-play nám vyšla, protože jsme ji hráli v posledních osmi zápasech - tomu říkám udeřit hřebík na hlavičku. :-)))))

0/0
11.11.2016 23:42

J65i90r55i 56J22o12n46á50š 2753709867481

nekdo by mel uderit rohlicek do mixeru na strouhanku.

J72i71r50i 61J87o13n72á48š 2513689927751

nesouhlas. obrana zacala davat goly a v zadu nebyli marni.

Z19d36e51n88ě28k 12D98o45h85n39a17l 4589240310374

No v první a druhé třetině si obranu Komety Varani často vodili. Jediné štěstí, že Varani nedokáží dát gól ze situace tři sami na golmana, netrefí ani vrata od stodoly a nedokáží počítat. Kvalitnější tým by za ty dvě třetiny nám nějaké góly nasázel.

+2/0
12.11.2016 10:18

M19a82r94t60i84n 58C19a54j58t34h18a32m89l 3761518246240

A barazovy klub doma prehral ctvrtfinalistu LM. Nu coz asi jim to nechali. Nyni je hlavni reprezentovat v Evrope. Na konci zakladni casti si to povime, jake pricky bude barazovy klub okupovat.

0/−6
11.11.2016 21:24

K84a71r42o41l50i85n72a 22B29a82d50i10n93o72v97á 8299531631365

kdo je barážový klub ? Vary nebo Litvínov ?

J59i57r30i 62J42o20n24á16š 2843119987541

litvajz a baraz? ee to nehrozi. jde nahoru a docela silne.

0/0
12.11.2016 1:30

P40e58t95r 39T55ě88t45h50a42l 4368376134989

Vy z M.B. máte neskutečný mindrák.

Nikdy jsem M.B. neměl v lásce, poslední 2 roky (hlavně díky Rittichovi) jsem jim občas fandil. Ale takové narážky po každém kole bych nehodlal plodit na žádný klub, i kdybych ho nenáviděl... Nechápu to...

+2/0
11.11.2016 23:40

J76i72r55i 29J77o16n88á96š 2563459197751

polakum dochazi love a tak prodavaji? Mam to tak chapat?

0/0
12.11.2016 1:33

P68e15t55r 61Z60u68z63i61a65k 9719868262842

Je zajímavé, že Kometa má už 81 gólů a přitom jen 2 další týmy jich vstřelily alespoň 60.

A82l22e85š 63H85o82l89e88č80e66k 1739508432140

Loňský mistr v zápasu Litvínov - Hradec. Lupo, už nepij!

M92a78r39t55i43n 80R84y88p57p65l 5294426833830

Ano, s tím už se dá souhlasit...prostě nejlepší je psát něco ve smyslu úřadující mistr, poslední mistr. apod. :-) Přijde mi fakt nelogický o Liberci, že je loňským mistrem, když titul vyhrál v letošním roce :-)

M76a94r44t48i37n 41R44y89p74p83l 5954546623330

Liberec vyhrál titul 24.4.2016, což je letos...

+2/0
11.11.2016 22:09

V94l52a32d39i87m71í30r 24K78a63l48i66v94o60d22a 5264596306940

Liberec je mistr letos, loni opravdu nebyl. A Litvínov hrál baráž taky letos, loni nějak nemohl, když liga končí na jaře. Klidně pijte dál ;-D

+1/0
12.11.2016 0:48

V92á14c89l54a19v 37K87o97l92s18k70ý 1652285798918

Liberec je letošní mistr - mistr pro rok 2016. Co je na tom k nepochopení???

R51o74b73e19r65t 51V24e25l59e47k 5891692214723

Skoda.. ale uz by to vazne chtelo zacit bodovat.. jeden bod nestaci..

J59i92ř85í 63K76o50c93u77r39e33k 6135444565598

Byl bych radši za 5:0 než za 8:2. No co už, třeba se podaří udržet nulu proti Spartě.