Hokejová Slavia předvedla velký obrat, Budějovice vyhrály v Kladně

Bláznivý zápas viděli diváci v pražském Edenu. Hokejisté Slavie v 26. kole první ligy porazili Prostějov 5:4 po prodloužení - přitom v polovině utkání 1:4 prohrávali, když ve dvou minutách třikrát inkasovali. Ve třetí třetině ale skóre srovnali a šest vteřin před koncem prodloužení rozhodl Antonín Dušek. První Budějovice uspěly ve šlágru s druhým Kladnem, na jehož ledě vyhrály jasně 4:1 a vedou o tři body.

M57a74r43t48i87n 93B20í85c75a 1219643697889

V Mostě návštěva sezony. Ještěže byla sobota :-)

0/0
20.11.2016 8:51

M58a45r76t67i32n 88B22í83c33a 1629253687679

Tak ne. Návštěvu sezony už měli na Třebíč. 155 spokojených diváků.

L26i75b20o71r 38V80e26n96g31l69á82ř 4434315562654

me se libi jak fanousci kladna, slavie, jihlavy a hlavne CB resi postup do ELH. vykonostne je vsak tato soutez uplne jinde, takze bud to koupite od Kv nebo zustanete navzdy v 1.lize

+1/−7
20.11.2016 0:44

H38o34n21z27í79k 30M73a92r29š21á43l34e57k 4395738280

Je úplně jedno kde výkonnostně je extraliga. Ty kluby nehrají extraligu, ale první ligu a soupeřem v baráži jim nebude Kometa nebo Třinec. Soupeřem budou Vary, které hrají extraligu s prvoligovým rozpočtem i kádrem a dobrý výsledky dělají jen nahodile a náhodně. Soupeřem bude nejspíš i Olomouc a ještě spíš Zlín. Ti také nejsou úplně bez šance na sestup. Zvlášť, pokud je sváže psychika.

+6/0
20.11.2016 3:54

A52d93a19m 72Š45v73e60h34l43a 7519695977563

Baráž je hodně o aktuální formě a zranění během 2 týdnů. A poslední ročníky vám za pravdu nedávají. Nejprve postoupila Olomouc, která ani nevyhrála základní část, vloni Slavií chybělo málo a to byla po základní části až čtvrtá.

A platí samozřejmě i logika pana Maršálka nade mnou. Takže uvidíme, já to vidím 50:50.

0/0
20.11.2016 10:15

D83a30v55i82d 54S31k59o15č16d92o91p51o82l89e 2602948568678

No když sem viděl zápas Litvínov-Vary tak stačí aby všichni hráči Motoru byli zdraví a postup je Motoru protože to byla taková holomajzna že by se za to styděli i něktěré týmy ve WSM lize

0/0
20.11.2016 10:24

M67i57r51o39s49l22a83v 29K63o73n86e82c37n59y 2759451456898

Jsem rád že jsem osobně přispěl k otočení utkání, kdy jsem hlasivkami ale i očima dotlačil do branky soupeře minimálně tři puky !!!

+1/−2
19.11.2016 22:36

P86e51t13r 18K23a22u46c11k26ý 6318621822981

V tom počtu, v jakém se tam scházíte, je to i možné, to je slyšet každý jednotlivec :-). Ale je fakt, že tentokrát se vás sešlo nečekaně mnoho. Asi to bude i tím, že mužstvo je v krizi, to fanoušky semkne (viz Motor) a i přes tu krizi se mu daří. Tak přeji ať diváci vydrží, nebo ještě lépe, ať jich chodí ještě víc, protože 40 procent kapacity ještě není žádné terno.

P44e35t23r 34V15r26a65n40i75k 5144169171641

Pokud neprijde do Mostu nejaka velka injekce, tak to letos vypada na odchod z 1 ligy ..... a Most v ni asi nikomu chybet nebude.

P54a79v52e89l 21Ř91e77ž20á13b38e78k 5672688912

Motoooor jedeeeR^ Na Kladně více než 5000 lidí a asi 1500 Motoráků;-D Fantazieee

H70o51n89z15a 75S60p89u21r28n87ý 2601275354901

1500 asi ne, ale minimálně 1\4 stadionu byla jihočeská.

J27i40r89i 33G66a36z76d63a 8254433794134

Tak vzhledem tomu kolik běžné na Kladno (ne)chodí lidí, bych se ani nedivil ;-)

+8/0
19.11.2016 20:39

A16d71a84m 57Š50v95e69h38l23a 7529555217703

Podle fotek ze zápasu měl kotel hostí asi 1000 lidí, což souhlasí i vzhledem k nahlášené celkové návštěvě. Takže ten odhad 1500 zase tak moc mimo nebyl.

F41r21a15n57t37i15š18e10k 63Č36e36j95k58a 9233184747833

Prohrávat po dvou třetinách 1. 4 a nakonec to otočit ve vítězství je obdivuhodné i když Prostějov ted nemá formu ! R^