Hokejová Slavia předvedla velký obrat, Budějovice vyhrály v Kladně

Bláznivý zápas viděli diváci v pražském Edenu. Hokejisté Slavie v 26. kole první ligy porazili Prostějov 5:4 po prodloužení - přitom v polovině utkání 1:4 prohrávali, když ve dvou minutách třikrát inkasovali. Ve třetí třetině ale skóre srovnali a šest vteřin před koncem prodloužení rozhodl Antonín Dušek. První Budějovice uspěly ve šlágru s druhým Kladnem, na jehož ledě vyhrály jasně 4:1 a vedou o tři body.

M34a50r39t26i70n 60B84í94c42a 1909453127609

V Mostě návštěva sezony. Ještěže byla sobota :-)

0/0
20.11.2016 8:51

M80a44r77t45i34n 80B28í39c74a 1509983887159

Tak ne. Návštěvu sezony už měli na Třebíč. 155 spokojených diváků.

L83i42b51o56r 65V80e81n39g86l49á73ř 4484635312864

me se libi jak fanousci kladna, slavie, jihlavy a hlavne CB resi postup do ELH. vykonostne je vsak tato soutez uplne jinde, takze bud to koupite od Kv nebo zustanete navzdy v 1.lize

+1/−7
20.11.2016 0:44

H32o35n60z34í79k 23M15a16r44š63á27l68e64k 4665418410

Je úplně jedno kde výkonnostně je extraliga. Ty kluby nehrají extraligu, ale první ligu a soupeřem v baráži jim nebude Kometa nebo Třinec. Soupeřem budou Vary, které hrají extraligu s prvoligovým rozpočtem i kádrem a dobrý výsledky dělají jen nahodile a náhodně. Soupeřem bude nejspíš i Olomouc a ještě spíš Zlín. Ti také nejsou úplně bez šance na sestup. Zvlášť, pokud je sváže psychika.

+6/0
20.11.2016 3:54

A97d61a91m 38Š71v73e93h67l68a 7129645727183

Baráž je hodně o aktuální formě a zranění během 2 týdnů. A poslední ročníky vám za pravdu nedávají. Nejprve postoupila Olomouc, která ani nevyhrála základní část, vloni Slavií chybělo málo a to byla po základní části až čtvrtá.

A platí samozřejmě i logika pana Maršálka nade mnou. Takže uvidíme, já to vidím 50:50.

0/0
20.11.2016 10:15

D89a56v71i56d 48S25k22o24č35d95o72p48o77l34e 2862108238498

No když sem viděl zápas Litvínov-Vary tak stačí aby všichni hráči Motoru byli zdraví a postup je Motoru protože to byla taková holomajzna že by se za to styděli i něktěré týmy ve WSM lize

0/0
20.11.2016 10:24

M97i87r87o81s19l91a57v 92K63o65n58e68c17n14y 2259581726168

Jsem rád že jsem osobně přispěl k otočení utkání, kdy jsem hlasivkami ale i očima dotlačil do branky soupeře minimálně tři puky !!!

+1/−2
19.11.2016 22:36

P77e53t52r 52K16a44u35c23k23ý 6148841732791

V tom počtu, v jakém se tam scházíte, je to i možné, to je slyšet každý jednotlivec :-). Ale je fakt, že tentokrát se vás sešlo nečekaně mnoho. Asi to bude i tím, že mužstvo je v krizi, to fanoušky semkne (viz Motor) a i přes tu krizi se mu daří. Tak přeji ať diváci vydrží, nebo ještě lépe, ať jich chodí ještě víc, protože 40 procent kapacity ještě není žádné terno.

P86e83t89r 93V21r34a44n36i66k 5194639501541

Pokud neprijde do Mostu nejaka velka injekce, tak to letos vypada na odchod z 1 ligy ..... a Most v ni asi nikomu chybet nebude.

P79a86v10e91l 70Ř32e55ž69á94b30e33k 5772738242

Motoooor jedeeeR^ Na Kladně více než 5000 lidí a asi 1500 Motoráků;-D Fantazieee

H12o64n12z49a 18S27p14u80r91n66ý 2621415714301

1500 asi ne, ale minimálně 1\4 stadionu byla jihočeská.

J28i95r66i 40G27a83z69d56a 8194173794404

Tak vzhledem tomu kolik běžné na Kladno (ne)chodí lidí, bych se ani nedivil ;-)

+8/0
19.11.2016 20:39

A32d42a10m 88Š51v35e50h35l35a 7959375857283

Podle fotek ze zápasu měl kotel hostí asi 1000 lidí, což souhlasí i vzhledem k nahlášené celkové návštěvě. Takže ten odhad 1500 zase tak moc mimo nebyl.

F44r98a60n12t20i48š27e50k 34Č98e80j93k16a 9653334427773

Prohrávat po dvou třetinách 1. 4 a nakonec to otočit ve vítězství je obdivuhodné i když Prostějov ted nemá formu ! R^