Hokejová Slavia předvedla velký obrat, Budějovice vyhrály v Kladně

Bláznivý zápas viděli diváci v pražském Edenu. Hokejisté Slavie v 26. kole první ligy porazili Prostějov 5:4 po prodloužení - přitom v polovině utkání 1:4 prohrávali, když ve dvou minutách třikrát inkasovali. Ve třetí třetině ale skóre srovnali a šest vteřin před koncem prodloužení rozhodl Antonín Dušek. První Budějovice uspěly ve šlágru s druhým Kladnem, na jehož ledě vyhrály jasně 4:1 a vedou o tři body.

M83a88r56t11i51n 69B18í87c68a 1159343967859

V Mostě návštěva sezony. Ještěže byla sobota :-)

0/0
20.11.2016 8:51

M15a18r17t37i67n 66B65í95c91a 1299883527289

Tak ne. Návštěvu sezony už měli na Třebíč. 155 spokojených diváků.

L16i33b78o87r 65V61e62n29g61l41á96ř 4494715692504

me se libi jak fanousci kladna, slavie, jihlavy a hlavne CB resi postup do ELH. vykonostne je vsak tato soutez uplne jinde, takze bud to koupite od Kv nebo zustanete navzdy v 1.lize

+1/−7
20.11.2016 0:44

H31o90n68z66í57k 33M47a86r73š38á30l20e30k 4685538420

Je úplně jedno kde výkonnostně je extraliga. Ty kluby nehrají extraligu, ale první ligu a soupeřem v baráži jim nebude Kometa nebo Třinec. Soupeřem budou Vary, které hrají extraligu s prvoligovým rozpočtem i kádrem a dobrý výsledky dělají jen nahodile a náhodně. Soupeřem bude nejspíš i Olomouc a ještě spíš Zlín. Ti také nejsou úplně bez šance na sestup. Zvlášť, pokud je sváže psychika.

+6/0
20.11.2016 3:54

A83d69a52m 60Š42v26e13h63l37a 7899975697883

Baráž je hodně o aktuální formě a zranění během 2 týdnů. A poslední ročníky vám za pravdu nedávají. Nejprve postoupila Olomouc, která ani nevyhrála základní část, vloni Slavií chybělo málo a to byla po základní části až čtvrtá.

A platí samozřejmě i logika pana Maršálka nade mnou. Takže uvidíme, já to vidím 50:50.

0/0
20.11.2016 10:15

D26a89v22i53d 34S95k68o16č65d18o90p67o45l15e 2582458518418

No když sem viděl zápas Litvínov-Vary tak stačí aby všichni hráči Motoru byli zdraví a postup je Motoru protože to byla taková holomajzna že by se za to styděli i něktěré týmy ve WSM lize

0/0
20.11.2016 10:24

M60i17r98o23s78l29a18v 18K14o87n15e39c67n34y 2779971576488

Jsem rád že jsem osobně přispěl k otočení utkání, kdy jsem hlasivkami ale i očima dotlačil do branky soupeře minimálně tři puky !!!

+1/−2
19.11.2016 22:36

P17e65t94r 71K84a36u27c61k61ý 6928951212541

V tom počtu, v jakém se tam scházíte, je to i možné, to je slyšet každý jednotlivec :-). Ale je fakt, že tentokrát se vás sešlo nečekaně mnoho. Asi to bude i tím, že mužstvo je v krizi, to fanoušky semkne (viz Motor) a i přes tu krizi se mu daří. Tak přeji ať diváci vydrží, nebo ještě lépe, ať jich chodí ještě víc, protože 40 procent kapacity ještě není žádné terno.

P97e95t53r 98V39r86a91n47i45k 5884119731791

Pokud neprijde do Mostu nejaka velka injekce, tak to letos vypada na odchod z 1 ligy ..... a Most v ni asi nikomu chybet nebude.

P62a91v37e63l 33Ř95e34ž54á82b42e76k 5432288182

Motoooor jedeeeR^ Na Kladně více než 5000 lidí a asi 1500 Motoráků;-D Fantazieee

H83o95n28z54a 81S61p20u54r55n14ý 2601185324191

1500 asi ne, ale minimálně 1\4 stadionu byla jihočeská.

J26i83r76i 39G58a79z25d72a 8364923794324

Tak vzhledem tomu kolik běžné na Kladno (ne)chodí lidí, bych se ani nedivil ;-)

+8/0
19.11.2016 20:39

A65d41a97m 26Š71v23e24h18l10a 7599645307443

Podle fotek ze zápasu měl kotel hostí asi 1000 lidí, což souhlasí i vzhledem k nahlášené celkové návštěvě. Takže ten odhad 1500 zase tak moc mimo nebyl.

F89r33a92n91t77i85š66e84k 86Č80e95j55k13a 9393354667293

Prohrávat po dvou třetinách 1. 4 a nakonec to otočit ve vítězství je obdivuhodné i když Prostějov ted nemá formu ! R^