Extraliga: Hradec porazil lídra, derby ovládla Plzeň, Liberec dokonal obrat

Šlágrem 24. kola hokejové extraligy byla atraktivní bitva mezi Libercem a Brnem, Kometa si vypracovala třígólový náskok, Bílí Tygři ale předvedli skvostný obrat na 4:3 a udrželi svou neporazitelnost. Zvítězili podvanácté za sebou, když v prodloužení skóroval po nádherné kličce Lakatoš.

M96i78r53o96s11l72a31v 45P93a16v12l33í78č50e78k 7683470425794

Hradec boduje :P

+1/0
25.11.2016 23:42

M42i41c59h11a84l 83S46t80r51a31k87a 8336609581980

Západočeské derby dnes nabídlo strhující hokej a vypjatou atmosféru až do poslední minuty... Fotky zde:

0/0
25.11.2016 22:28

H92o27n59z78a 85B68e43n15a30d14a 4132619749827

No, hlavně že už jsme zase ve hře a tým ubulenýho Vaňka tam, kde mu to sluší nejvíc.

0/−1
25.11.2016 23:58

L61i80b69o23r 70V52e33n95g93l68á60ř 4304315102574

zetor a jeho nesoudni fanousci uz slavili tri body, nakonec jsou radi za jeden. propad tohoto klubu do prumeru je nevyhnutelny

J37a20n 54K96l33á18s62e28k 6708614738629

Na takový chudáky je zbytečné reagovat. On sem chodí akorát blít na Kometu a jak hraje Zlín už asi nestačí sledovat.:-)

J77i75ř51í 64Z71á29h94o77r42a 5423785972709

Našel jsem příčinu dnešní obrátky v Liberci. Pusťte si video od 8:28. tam je vidět, jak ten dravej Komeťáckej vlčák roztláčí tygří válec. Mysleli to dobře, ale...

T15o58m93á46š 92K28u56c66h96a56ř 6509651951296

a vy uz oficialne papiry na hlavu mate nebo se funkce diskuzniho trapaka chapete zcela dobrovolne?

+1/−1
26.11.2016 3:30

P74a55v13e37l 97Š12m55í14d 7294138359352

trenére Pešáne kde vás proboha podržel?Možná se bavíme o jiném podržení.Mslíte ty nejsté zákroky co ptom měl,tak to potom jooo.8-o8-o

0/−5
25.11.2016 21:46

A43l56o87i75s 46S39l34á89m28e48č94k85a 2786232922982

Liberec jede!

Jen ta produktivita... To je jejich achillova pata.

Jinak balzám na srdce. ;-)

+5/0

J55i19ř81í 86Z88á72h70o28r59a 5763265852909

Liberec mel tem smudlum dat vetsi naskok. Tohle od nich nebylo fer.

+4/−5
25.11.2016 21:33

P84a55v67e20l 58Š71m67í89d 7604268269742

pane Záhoro,blahoslavení chudí duchem,ale i takové má pán bůh rád,věřte mně. A teď věcná, ti "šmudlové" vám v Brně dali "bůra", ví pán co to je? Těžko,ale nebojte,když se zeptáte někoho s inteligencí vrozenou,ne naučenou,poradí Vám.;-D;-D;-D;-D

Apel brněnským fandům, opakuji apel brněnským fandům, pokoru, pokoru,

pokoru! :) PS: jste super fandové, o tom žádná, ale fakt ta pokora tam kolikrát není.

A43l91e36š 16V66a45j66g43a58r 6352499719256

Jsou to namachrovani o kousací.už by nejradši zdvyhali pohár nad hlavou...

P23a95v18e33l 92Š89m26í10d 7464638349162

Karle houbeles,stav 3:0 dobré mužstvo nepouští.Nadává se na Vejmelku,dnes Čili pod dvěma góly.Myslím,že je čas tam strčit buď Jekla,nebo Klimeše,horší to nebude.

+2/0
25.11.2016 20:57

J46a12n 69K50l67á91s54e52k 6898554168899

Oporu v brance nemáme, ale nemyslím, že se Čili pod dnešní góly podepsal - první gól z bezprostřední blízkosti, druhý po odrazu, v nastavení taky neměl šanci. Třetí gól v oslabení začal u Leontýna - místo aby se snažil u nich ve třetině puk podržet, nahrával zbytečně na Káňu, který byl tak jako tak obsazený, a oni šli hned do přečíslení.

Ale jak už jsem opakovaně psal, obranná hra je špatně organizovaná, vypadá to, jako by všichni chtěli hrát jen dopředu, málo střel je zblokovaných. Navíc si myslím, že stavu 3:1 už jsme prostě měli zavřít střední pásmo a ne s nimi honit.

+3/0
25.11.2016 21:13

P91a98v28e68l 11Š66m25í65d 7554528499582

pod to se dá podepsat,souhlas,máš pravdu,nejsme připraveni hrát jako leader,to je jasné a proto to tak vypadá.Jinak Čili,vyrážka před sebe a co to vyjetí a nevyražení tuším na 3:3?já to nechci na něho házet,ale když jsem četl jak Karlos na něho nemá,na to chci regovat.

0/0
25.11.2016 21:17

J19a64n 45K33l71á77s56e82k 6588724448469

Oba brankáři dělají chyby. Z Karla puky hodně padají, 2. gól ve Vítkách byl vyloženě jeho. Ale tomu 3. gólu předcházelo víc chyb - Leoš se měl v oslabení snažit držet puk u nich ve třetině. Místo toho přihrával před před branku, oni se dostali do přečíslení 3/2, Lakatoš se navíc pak dostal za obránce. Čilo si asi myslel, že puk zasáhne a odehraje do rohu, ale Lakatoš ho stačil vrátit před branku a obránci byli dezorientovaní. Zbytečný gól, protože v oslabení by neměli 2 hráči zůstat trčet v útočné třetině.

0/0
25.11.2016 21:37

J67a40n 75K32l34á79s14e16k 6158254348739

Já to vidím spíš jako ztracené 2 body než jako dobrý bod.

+2/0

M31a24r43t31i97n 77K62o95d53a59t 2847326682827

Lakatoš patří podle mě mezi tři nejlepší české mladé hráče. Doufám, že dostane šanci v repre. Jandač by byl blázen, kdyby ho neotestoval. Roste před očima. Jen tak dál!

+11/−2
25.11.2016 20:52

Z73d42e71n57e26k 57B61e60n37e35s 1445895850502

Hlavne, aby se predvedl ve dvacitce. Formu ma, stejne tak skvele hrajici Spacek a Chlapik v Americe Treba pusti i Zachu se Zborilem a kluci konecne udelaji alespon semifinale :-/

+3/0
25.11.2016 21:20

J45i44n42d83r90a 23S19t37e56p58a14n94e75k 6892856829178

Nachce to trenéra aby urcil co vlastne ma mancavt hrát treba i za stavu 3:0????................Pešot,Pokorny a slavné Hacken by meli táhnót co nédál

+1/−3
25.11.2016 20:49

J16a49n 59M46i42c58h87l 1676711236924

Nj, trener se u nas uz dlouho nevyhazoval ;-D

Ale chapu, ze pri takove tragedii, jakym je treti misto, tri body ztrata na prvniho a prohra s druhym celkem v prodlouezni, to musi padat hlavy! :-)

J26i82ř66í 62V49i66n75k76l29e29r 1941397480189

Gottwaldov míří do baráže. S Hamrlíkem, který konečně zaplatil pokutu, to vyhráli;-D

+3/−9
25.11.2016 20:43

J86a55n 74M22i76c30h30l 1386261476764

Treba si brzo strihnou derby se Vsetinem :-)

0/−1
25.11.2016 21:02

R78u24d79o20l88f 98P56l93š43e63k 8744948476107

Tak upřímně, buďme rádi za bod. Dvě třetiny jsme tahali za kratší konec....

J38i26n10d45r89a 82S35t86e65p87a30n71e10k 6952846429908

velmi štastné a hodne vitezství Libecu v prodlozeni,sudi pomáhal pr.de.láčum jak névíc to šlo,hlavni je za 3 body nevyhrál,škoda že kometa nepromenila vylozené šance,byl by klid

+1/−19

M17i74c25h41a56l 60B33r25ň73á56k 6494174447568

Za tohle si pánové můžou jen a jen sami. Žádnej rozhodčí či někdo jinej. Venku naprosto neumí hrát.

+10/0
25.11.2016 20:39

J72a20n 27K77l42á27s83e21k 6228224408579

Hokej se taky hraje ze zabezpečené obrany. To by snad ten tým našich trenérů už mohl vědět. Pokud máme komfortní náskok, není jediný důvod honit soupeře po celém ledě a propadat v obraně.

J43i27t52k18a 25P19a54v31l63í66č58k78o94v62á 6846836146647

Nevadí, dotáhnul se bodově na Třinec. A to vám dali takový náskok, abyste tolik nebrečeli.

+4/−5
25.11.2016 20:46

P29a21v85e70l 12Š19m74í19d 7874788499842

Jindro ty voule,stačilo proměnit jednu přesilovku navíc a tu nám ti "tebou nepřející rozhodčí",přece dali.Hledej problém u nás a ne v rozhodčích. Líbači využili jenom našeho zaváhání,nic víc,takže jsou lepší,howg.

P60a10v36e23l 71Š72m84í71d 7404188779972

blábol,Líbači nejsou žádný válec,viděli jsme co hráli ze začátku,na koně jsme je posadili sami,

0/−7

L37u40k15á46š 16P21a17v11l11í92k 2631517712224

Jen jestli se spis Tygri pomaleji nerozjizdeli. Je to jen o uhlu pohledu. Zalezi,komu fandite.

+2/0
25.11.2016 21:09

P47a71v65e43l 44Š16m67í57d 7864528369232

mohli se rozjíždět jak chtěli,dvě branky jsme jim darovali,takže.........

J96i58r64k10a 34B11l28a37h95i12č 9194501499862

ty vado, ty zoufalci :-) tři minuty je nepustí z pásma a pak dostanou bezpečně gól .... Rv