Extraliga: Hradec porazil lídra, derby ovládla Plzeň, Liberec dokonal obrat

Šlágrem 24. kola hokejové extraligy byla atraktivní bitva mezi Libercem a Brnem, Kometa si vypracovala třígólový náskok, Bílí Tygři ale předvedli skvostný obrat na 4:3 a udrželi svou neporazitelnost. Zvítězili podvanácté za sebou, když v prodloužení skóroval po nádherné kličce Lakatoš.

M60i15r47o17s28l20a66v 83P65a97v95l41í24č72e46k 7453100175854

Hradec boduje :P

+1/0
25.11.2016 23:42

M88i97c20h59a63l 39S91t69r28a21k96a 8716539821360

Západočeské derby dnes nabídlo strhující hokej a vypjatou atmosféru až do poslední minuty... Fotky zde:

0/0
25.11.2016 22:28

H65o43n65z85a 78B70e14n56a70d91a 4372369459357

No, hlavně že už jsme zase ve hře a tým ubulenýho Vaňka tam, kde mu to sluší nejvíc.

0/−1
25.11.2016 23:58

L84i16b21o80r 82V28e10n49g54l82á76ř 4354495482724

zetor a jeho nesoudni fanousci uz slavili tri body, nakonec jsou radi za jeden. propad tohoto klubu do prumeru je nevyhnutelny

J83a50n 49K67l35á13s56e43k 6438154858899

Na takový chudáky je zbytečné reagovat. On sem chodí akorát blít na Kometu a jak hraje Zlín už asi nestačí sledovat.:-)

J84i77ř57í 28Z81á36h96o52r68a 5433585102869

Našel jsem příčinu dnešní obrátky v Liberci. Pusťte si video od 8:28. tam je vidět, jak ten dravej Komeťáckej vlčák roztláčí tygří válec. Mysleli to dobře, ale...

T84o92m28á66š 46K12u50c34h98a25ř 6609781871466

a vy uz oficialne papiry na hlavu mate nebo se funkce diskuzniho trapaka chapete zcela dobrovolne?

+1/−1
26.11.2016 3:30

P11a30v75e25l 11Š35m44í73d 7254598279292

trenére Pešáne kde vás proboha podržel?Možná se bavíme o jiném podržení.Mslíte ty nejsté zákroky co ptom měl,tak to potom jooo.8-o8-o

0/−5
25.11.2016 21:46

A30l12o83i94s 36S68l39á92m66e74č25k91a 2626842162482

Liberec jede!

Jen ta produktivita... To je jejich achillova pata.

Jinak balzám na srdce. ;-)

+5/0

J78i89ř54í 87Z93á97h80o72r85a 5753225712699

Liberec mel tem smudlum dat vetsi naskok. Tohle od nich nebylo fer.

+4/−5
25.11.2016 21:33

P21a77v67e49l 26Š81m47í50d 7144878909492

pane Záhoro,blahoslavení chudí duchem,ale i takové má pán bůh rád,věřte mně. A teď věcná, ti "šmudlové" vám v Brně dali "bůra", ví pán co to je? Těžko,ale nebojte,když se zeptáte někoho s inteligencí vrozenou,ne naučenou,poradí Vám.;-D;-D;-D;-D

Apel brněnským fandům, opakuji apel brněnským fandům, pokoru, pokoru,

pokoru! :) PS: jste super fandové, o tom žádná, ale fakt ta pokora tam kolikrát není.

A76l52e16š 45V60a24j57g38a52r 6942419549536

Jsou to namachrovani o kousací.už by nejradši zdvyhali pohár nad hlavou...

P90a76v96e30l 20Š30m65í55d 7484858879902

Karle houbeles,stav 3:0 dobré mužstvo nepouští.Nadává se na Vejmelku,dnes Čili pod dvěma góly.Myslím,že je čas tam strčit buď Jekla,nebo Klimeše,horší to nebude.

+2/0
25.11.2016 20:57

J82a66n 24K94l85á61s97e70k 6688194378499

Oporu v brance nemáme, ale nemyslím, že se Čili pod dnešní góly podepsal - první gól z bezprostřední blízkosti, druhý po odrazu, v nastavení taky neměl šanci. Třetí gól v oslabení začal u Leontýna - místo aby se snažil u nich ve třetině puk podržet, nahrával zbytečně na Káňu, který byl tak jako tak obsazený, a oni šli hned do přečíslení.

Ale jak už jsem opakovaně psal, obranná hra je špatně organizovaná, vypadá to, jako by všichni chtěli hrát jen dopředu, málo střel je zblokovaných. Navíc si myslím, že stavu 3:1 už jsme prostě měli zavřít střední pásmo a ne s nimi honit.

+3/0
25.11.2016 21:13

P57a33v33e98l 19Š62m42í44d 7464768339792

pod to se dá podepsat,souhlas,máš pravdu,nejsme připraveni hrát jako leader,to je jasné a proto to tak vypadá.Jinak Čili,vyrážka před sebe a co to vyjetí a nevyražení tuším na 3:3?já to nechci na něho házet,ale když jsem četl jak Karlos na něho nemá,na to chci regovat.

0/0
25.11.2016 21:17

J40a32n 84K21l87á96s12e81k 6908824448989

Oba brankáři dělají chyby. Z Karla puky hodně padají, 2. gól ve Vítkách byl vyloženě jeho. Ale tomu 3. gólu předcházelo víc chyb - Leoš se měl v oslabení snažit držet puk u nich ve třetině. Místo toho přihrával před před branku, oni se dostali do přečíslení 3/2, Lakatoš se navíc pak dostal za obránce. Čilo si asi myslel, že puk zasáhne a odehraje do rohu, ale Lakatoš ho stačil vrátit před branku a obránci byli dezorientovaní. Zbytečný gól, protože v oslabení by neměli 2 hráči zůstat trčet v útočné třetině.

0/0
25.11.2016 21:37

J22a97n 38K57l72á37s24e80k 6498574728869

Já to vidím spíš jako ztracené 2 body než jako dobrý bod.

+2/0

M95a65r46t85i53n 52K53o15d42a43t 2647626762857

Lakatoš patří podle mě mezi tři nejlepší české mladé hráče. Doufám, že dostane šanci v repre. Jandač by byl blázen, kdyby ho neotestoval. Roste před očima. Jen tak dál!

+11/−2
25.11.2016 20:52

Z81d70e17n55e57k 73B87e33n85e20s 1335835710182

Hlavne, aby se predvedl ve dvacitce. Formu ma, stejne tak skvele hrajici Spacek a Chlapik v Americe Treba pusti i Zachu se Zborilem a kluci konecne udelaji alespon semifinale :-/

+3/0
25.11.2016 21:20

J62i51n40d82r58a 96S25t32e60p26a38n48e38k 6392656789438

Nachce to trenéra aby urcil co vlastne ma mancavt hrát treba i za stavu 3:0????................Pešot,Pokorny a slavné Hacken by meli táhnót co nédál

+1/−3
25.11.2016 20:49

J74a80n 85M55i52c73h92l 1986971986714

Nj, trener se u nas uz dlouho nevyhazoval ;-D

Ale chapu, ze pri takove tragedii, jakym je treti misto, tri body ztrata na prvniho a prohra s druhym celkem v prodlouezni, to musi padat hlavy! :-)

J59i19ř90í 26V18i44n57k66l17e76r 1571137840619

Gottwaldov míří do baráže. S Hamrlíkem, který konečně zaplatil pokutu, to vyhráli;-D

+3/−9
25.11.2016 20:43

J20a76n 46M82i60c97h52l 1516351636684

Treba si brzo strihnou derby se Vsetinem :-)

0/−1
25.11.2016 21:02

R67u92d86o74l75f 62P70l11š24e95k 8424828756897

Tak upřímně, buďme rádi za bod. Dvě třetiny jsme tahali za kratší konec....

J80i28n17d83r36a 57S50t51e70p91a40n24e86k 6122696659778

velmi štastné a hodne vitezství Libecu v prodlozeni,sudi pomáhal pr.de.láčum jak névíc to šlo,hlavni je za 3 body nevyhrál,škoda že kometa nepromenila vylozené šance,byl by klid

+1/−19

M93i69c92h95a57l 47B78r76ň59á13k 6724204557608

Za tohle si pánové můžou jen a jen sami. Žádnej rozhodčí či někdo jinej. Venku naprosto neumí hrát.

+10/0
25.11.2016 20:39

J20a64n 27K30l95á87s57e55k 6288494228789

Hokej se taky hraje ze zabezpečené obrany. To by snad ten tým našich trenérů už mohl vědět. Pokud máme komfortní náskok, není jediný důvod honit soupeře po celém ledě a propadat v obraně.

J53i76t40k25a 40P30a58v68l81í73č76k29o47v50á 6536836776357

Nevadí, dotáhnul se bodově na Třinec. A to vám dali takový náskok, abyste tolik nebrečeli.

+4/−5
25.11.2016 20:46

P47a41v42e50l 48Š92m91í41d 7254608709962

Jindro ty voule,stačilo proměnit jednu přesilovku navíc a tu nám ti "tebou nepřející rozhodčí",přece dali.Hledej problém u nás a ne v rozhodčích. Líbači využili jenom našeho zaváhání,nic víc,takže jsou lepší,howg.

P53a60v71e53l 54Š89m74í44d 7124388479322

blábol,Líbači nejsou žádný válec,viděli jsme co hráli ze začátku,na koně jsme je posadili sami,

0/−7

L98u15k97á97š 83P57a26v78l68í75k 2801137242534

Jen jestli se spis Tygri pomaleji nerozjizdeli. Je to jen o uhlu pohledu. Zalezi,komu fandite.

+2/0
25.11.2016 21:09

P36a56v84e69l 87Š52m57í59d 7704108989532

mohli se rozjíždět jak chtěli,dvě branky jsme jim darovali,takže.........

J77i78r67k39a 11B62l28a58h42i49č 9944741489432

ty vado, ty zoufalci :-) tři minuty je nepustí z pásma a pak dostanou bezpečně gól .... Rv