Extraliga: Hradec porazil lídra, derby ovládla Plzeň, Liberec dokonal obrat

Šlágrem 24. kola hokejové extraligy byla atraktivní bitva mezi Libercem a Brnem, Kometa si vypracovala třígólový náskok, Bílí Tygři ale předvedli skvostný obrat na 4:3 a udrželi svou neporazitelnost. Zvítězili podvanácté za sebou, když v prodloužení skóroval po nádherné kličce Lakatoš.

M49i19r14o95s30l29a10v 19P57a34v41l33í26č64e43k 7553780275484

Hradec boduje :P

+1/0
25.11.2016 23:42

M95i59c51h88a82l 88S24t45r53a27k70a 8886239461490

Západočeské derby dnes nabídlo strhující hokej a vypjatou atmosféru až do poslední minuty... Fotky zde:

0/0
25.11.2016 22:28

H72o52n73z97a 80B12e62n14a83d85a 4822119709727

No, hlavně že už jsme zase ve hře a tým ubulenýho Vaňka tam, kde mu to sluší nejvíc.

0/−1
25.11.2016 23:58

L88i16b50o74r 45V77e90n53g58l62á17ř 4474405842734

zetor a jeho nesoudni fanousci uz slavili tri body, nakonec jsou radi za jeden. propad tohoto klubu do prumeru je nevyhnutelny

J24a57n 88K83l98á12s40e43k 6818544818829

Na takový chudáky je zbytečné reagovat. On sem chodí akorát blít na Kometu a jak hraje Zlín už asi nestačí sledovat.:-)

J78i93ř11í 38Z84á87h56o91r18a 5353505382119

Našel jsem příčinu dnešní obrátky v Liberci. Pusťte si video od 8:28. tam je vidět, jak ten dravej Komeťáckej vlčák roztláčí tygří válec. Mysleli to dobře, ale...

T32o10m95á62š 73K20u10c89h60a48ř 6809251951936

a vy uz oficialne papiry na hlavu mate nebo se funkce diskuzniho trapaka chapete zcela dobrovolne?

+1/−1
26.11.2016 3:30

P25a78v95e68l 20Š90m48í53d 7714758469532

trenére Pešáne kde vás proboha podržel?Možná se bavíme o jiném podržení.Mslíte ty nejsté zákroky co ptom měl,tak to potom jooo.8-o8-o

0/−5
25.11.2016 21:46

A81l58o43i23s 78S53l42á68m15e42č12k50a 2416472982222

Liberec jede!

Jen ta produktivita... To je jejich achillova pata.

Jinak balzám na srdce. ;-)

+5/0

J47i46ř92í 89Z49á44h90o65r25a 5763915282649

Liberec mel tem smudlum dat vetsi naskok. Tohle od nich nebylo fer.

+4/−5
25.11.2016 21:33

P40a60v51e89l 97Š73m56í17d 7124158679462

pane Záhoro,blahoslavení chudí duchem,ale i takové má pán bůh rád,věřte mně. A teď věcná, ti "šmudlové" vám v Brně dali "bůra", ví pán co to je? Těžko,ale nebojte,když se zeptáte někoho s inteligencí vrozenou,ne naučenou,poradí Vám.;-D;-D;-D;-D

Apel brněnským fandům, opakuji apel brněnským fandům, pokoru, pokoru,

pokoru! :) PS: jste super fandové, o tom žádná, ale fakt ta pokora tam kolikrát není.

A36l10e82š 19V68a62j46g34a81r 6882389919266

Jsou to namachrovani o kousací.už by nejradši zdvyhali pohár nad hlavou...

P66a24v22e17l 53Š28m31í14d 7374188669162

Karle houbeles,stav 3:0 dobré mužstvo nepouští.Nadává se na Vejmelku,dnes Čili pod dvěma góly.Myslím,že je čas tam strčit buď Jekla,nebo Klimeše,horší to nebude.

+2/0
25.11.2016 20:57

J62a24n 54K42l43á60s12e15k 6518754368219

Oporu v brance nemáme, ale nemyslím, že se Čili pod dnešní góly podepsal - první gól z bezprostřední blízkosti, druhý po odrazu, v nastavení taky neměl šanci. Třetí gól v oslabení začal u Leontýna - místo aby se snažil u nich ve třetině puk podržet, nahrával zbytečně na Káňu, který byl tak jako tak obsazený, a oni šli hned do přečíslení.

Ale jak už jsem opakovaně psal, obranná hra je špatně organizovaná, vypadá to, jako by všichni chtěli hrát jen dopředu, málo střel je zblokovaných. Navíc si myslím, že stavu 3:1 už jsme prostě měli zavřít střední pásmo a ne s nimi honit.

+3/0
25.11.2016 21:13

P48a54v55e71l 38Š90m35í57d 7104808459902

pod to se dá podepsat,souhlas,máš pravdu,nejsme připraveni hrát jako leader,to je jasné a proto to tak vypadá.Jinak Čili,vyrážka před sebe a co to vyjetí a nevyražení tuším na 3:3?já to nechci na něho házet,ale když jsem četl jak Karlos na něho nemá,na to chci regovat.

0/0
25.11.2016 21:17

J75a31n 48K96l20á67s65e15k 6398704818599

Oba brankáři dělají chyby. Z Karla puky hodně padají, 2. gól ve Vítkách byl vyloženě jeho. Ale tomu 3. gólu předcházelo víc chyb - Leoš se měl v oslabení snažit držet puk u nich ve třetině. Místo toho přihrával před před branku, oni se dostali do přečíslení 3/2, Lakatoš se navíc pak dostal za obránce. Čilo si asi myslel, že puk zasáhne a odehraje do rohu, ale Lakatoš ho stačil vrátit před branku a obránci byli dezorientovaní. Zbytečný gól, protože v oslabení by neměli 2 hráči zůstat trčet v útočné třetině.

0/0
25.11.2016 21:37

J79a74n 54K64l51á61s72e46k 6798414788759

Já to vidím spíš jako ztracené 2 body než jako dobrý bod.

+2/0

M58a64r78t74i80n 15K23o72d96a51t 2927446382307

Lakatoš patří podle mě mezi tři nejlepší české mladé hráče. Doufám, že dostane šanci v repre. Jandač by byl blázen, kdyby ho neotestoval. Roste před očima. Jen tak dál!

+11/−2
25.11.2016 20:52

Z39d11e80n88e49k 42B67e19n75e76s 1355355790492

Hlavne, aby se predvedl ve dvacitce. Formu ma, stejne tak skvele hrajici Spacek a Chlapik v Americe Treba pusti i Zachu se Zborilem a kluci konecne udelaji alespon semifinale :-/

+3/0
25.11.2016 21:20

J16i93n39d50r17a 27S43t19e11p36a64n88e76k 6452166779128

Nachce to trenéra aby urcil co vlastne ma mancavt hrát treba i za stavu 3:0????................Pešot,Pokorny a slavné Hacken by meli táhnót co nédál

+1/−3
25.11.2016 20:49

J71a16n 33M52i19c50h39l 1976861186324

Nj, trener se u nas uz dlouho nevyhazoval ;-D

Ale chapu, ze pri takove tragedii, jakym je treti misto, tri body ztrata na prvniho a prohra s druhym celkem v prodlouezni, to musi padat hlavy! :-)

J21i66ř70í 87V23i76n77k41l39e70r 1561337180429

Gottwaldov míří do baráže. S Hamrlíkem, který konečně zaplatil pokutu, to vyhráli;-D

+3/−9
25.11.2016 20:43

J82a50n 29M10i76c28h55l 1106771256984

Treba si brzo strihnou derby se Vsetinem :-)

0/−1
25.11.2016 21:02

R83u48d57o68l61f 98P84l64š34e73k 8894388716377

Tak upřímně, buďme rádi za bod. Dvě třetiny jsme tahali za kratší konec....

J77i51n91d20r70a 19S97t77e93p92a81n11e94k 6332336769588

velmi štastné a hodne vitezství Libecu v prodlozeni,sudi pomáhal pr.de.láčum jak névíc to šlo,hlavni je za 3 body nevyhrál,škoda že kometa nepromenila vylozené šance,byl by klid

+1/−19

M76i39c71h14a90l 56B15r33ň82á75k 6194814267558

Za tohle si pánové můžou jen a jen sami. Žádnej rozhodčí či někdo jinej. Venku naprosto neumí hrát.

+10/0
25.11.2016 20:39

J53a39n 81K64l55á94s47e46k 6608654898959

Hokej se taky hraje ze zabezpečené obrany. To by snad ten tým našich trenérů už mohl vědět. Pokud máme komfortní náskok, není jediný důvod honit soupeře po celém ledě a propadat v obraně.

J84i25t12k83a 20P64a54v50l93í50č21k12o80v91á 6356526346657

Nevadí, dotáhnul se bodově na Třinec. A to vám dali takový náskok, abyste tolik nebrečeli.

+4/−5
25.11.2016 20:46

P19a56v44e45l 25Š26m80í66d 7684468369422

Jindro ty voule,stačilo proměnit jednu přesilovku navíc a tu nám ti "tebou nepřející rozhodčí",přece dali.Hledej problém u nás a ne v rozhodčích. Líbači využili jenom našeho zaváhání,nic víc,takže jsou lepší,howg.

P51a50v55e80l 93Š75m96í54d 7384798659672

blábol,Líbači nejsou žádný válec,viděli jsme co hráli ze začátku,na koně jsme je posadili sami,

0/−7

L93u82k87á80š 56P24a77v94l91í90k 2881557332604

Jen jestli se spis Tygri pomaleji nerozjizdeli. Je to jen o uhlu pohledu. Zalezi,komu fandite.

+2/0
25.11.2016 21:09

P38a80v80e25l 87Š16m86í71d 7364658849912

mohli se rozjíždět jak chtěli,dvě branky jsme jim darovali,takže.........

J55i58r63k90a 47B52l45a25h56i98č 9504791869952

ty vado, ty zoufalci :-) tři minuty je nepustí z pásma a pak dostanou bezpečně gól .... Rv