Extraliga: Hradec porazil lídra, derby ovládla Plzeň, Liberec dokonal obrat

Šlágrem 24. kola hokejové extraligy byla atraktivní bitva mezi Libercem a Brnem, Kometa si vypracovala třígólový náskok, Bílí Tygři ale předvedli skvostný obrat na 4:3 a udrželi svou neporazitelnost. Zvítězili podvanácté za sebou, když v prodloužení skóroval po nádherné kličce Lakatoš.

M69i74r57o47s82l32a63v 33P31a96v80l64í41č71e49k 7973480535704

Hradec boduje :P

+1/0
25.11.2016 23:42

M27i86c86h43a47l 21S98t41r91a60k68a 8626219451610

Západočeské derby dnes nabídlo strhující hokej a vypjatou atmosféru až do poslední minuty... Fotky zde:

0/0
25.11.2016 22:28

H39o69n63z53a 43B67e80n28a22d23a 4292129559807

No, hlavně že už jsme zase ve hře a tým ubulenýho Vaňka tam, kde mu to sluší nejvíc.

0/−1
25.11.2016 23:58

L95i43b43o31r 91V91e54n82g40l20á35ř 4824905702714

zetor a jeho nesoudni fanousci uz slavili tri body, nakonec jsou radi za jeden. propad tohoto klubu do prumeru je nevyhnutelny

J46a68n 73K30l27á19s53e59k 6958274348409

Na takový chudáky je zbytečné reagovat. On sem chodí akorát blít na Kometu a jak hraje Zlín už asi nestačí sledovat.:-)

J59i81ř74í 49Z26á98h48o22r88a 5553855192209

Našel jsem příčinu dnešní obrátky v Liberci. Pusťte si video od 8:28. tam je vidět, jak ten dravej Komeťáckej vlčák roztláčí tygří válec. Mysleli to dobře, ale...

T58o35m35á22š 23K50u67c36h78a20ř 6799271841276

a vy uz oficialne papiry na hlavu mate nebo se funkce diskuzniho trapaka chapete zcela dobrovolne?

+1/−1
26.11.2016 3:30

P40a96v30e46l 28Š60m12í30d 7454468119312

trenére Pešáne kde vás proboha podržel?Možná se bavíme o jiném podržení.Mslíte ty nejsté zákroky co ptom měl,tak to potom jooo.8-o8-o

0/−5
25.11.2016 21:46

A74l19o16i10s 63S75l20á71m63e62č29k72a 2946682332882

Liberec jede!

Jen ta produktivita... To je jejich achillova pata.

Jinak balzám na srdce. ;-)

+5/0

J59i30ř92í 36Z52á85h19o78r52a 5483315372739

Liberec mel tem smudlum dat vetsi naskok. Tohle od nich nebylo fer.

+4/−5
25.11.2016 21:33

P37a89v88e21l 91Š74m58í30d 7774568149172

pane Záhoro,blahoslavení chudí duchem,ale i takové má pán bůh rád,věřte mně. A teď věcná, ti "šmudlové" vám v Brně dali "bůra", ví pán co to je? Těžko,ale nebojte,když se zeptáte někoho s inteligencí vrozenou,ne naučenou,poradí Vám.;-D;-D;-D;-D

Apel brněnským fandům, opakuji apel brněnským fandům, pokoru, pokoru,

pokoru! :) PS: jste super fandové, o tom žádná, ale fakt ta pokora tam kolikrát není.

A66l35e61š 26V81a80j46g67a97r 6922259909186

Jsou to namachrovani o kousací.už by nejradši zdvyhali pohár nad hlavou...

P48a18v77e35l 82Š89m72í28d 7904668679252

Karle houbeles,stav 3:0 dobré mužstvo nepouští.Nadává se na Vejmelku,dnes Čili pod dvěma góly.Myslím,že je čas tam strčit buď Jekla,nebo Klimeše,horší to nebude.

+2/0
25.11.2016 20:57

J77a54n 77K69l15á54s78e55k 6568444778379

Oporu v brance nemáme, ale nemyslím, že se Čili pod dnešní góly podepsal - první gól z bezprostřední blízkosti, druhý po odrazu, v nastavení taky neměl šanci. Třetí gól v oslabení začal u Leontýna - místo aby se snažil u nich ve třetině puk podržet, nahrával zbytečně na Káňu, který byl tak jako tak obsazený, a oni šli hned do přečíslení.

Ale jak už jsem opakovaně psal, obranná hra je špatně organizovaná, vypadá to, jako by všichni chtěli hrát jen dopředu, málo střel je zblokovaných. Navíc si myslím, že stavu 3:1 už jsme prostě měli zavřít střední pásmo a ne s nimi honit.

+3/0
25.11.2016 21:13

P17a34v62e34l 73Š38m72í60d 7654748419372

pod to se dá podepsat,souhlas,máš pravdu,nejsme připraveni hrát jako leader,to je jasné a proto to tak vypadá.Jinak Čili,vyrážka před sebe a co to vyjetí a nevyražení tuším na 3:3?já to nechci na něho házet,ale když jsem četl jak Karlos na něho nemá,na to chci regovat.

0/0
25.11.2016 21:17

J88a71n 19K35l27á88s35e17k 6918264608479

Oba brankáři dělají chyby. Z Karla puky hodně padají, 2. gól ve Vítkách byl vyloženě jeho. Ale tomu 3. gólu předcházelo víc chyb - Leoš se měl v oslabení snažit držet puk u nich ve třetině. Místo toho přihrával před před branku, oni se dostali do přečíslení 3/2, Lakatoš se navíc pak dostal za obránce. Čilo si asi myslel, že puk zasáhne a odehraje do rohu, ale Lakatoš ho stačil vrátit před branku a obránci byli dezorientovaní. Zbytečný gól, protože v oslabení by neměli 2 hráči zůstat trčet v útočné třetině.

0/0
25.11.2016 21:37

J46a32n 33K17l31á13s59e14k 6398504278579

Já to vidím spíš jako ztracené 2 body než jako dobrý bod.

+2/0

M36a47r53t61i92n 16K58o12d22a49t 2797426442527

Lakatoš patří podle mě mezi tři nejlepší české mladé hráče. Doufám, že dostane šanci v repre. Jandač by byl blázen, kdyby ho neotestoval. Roste před očima. Jen tak dál!

+11/−2
25.11.2016 20:52

Z38d66e18n69e44k 89B73e24n87e51s 1145655390622

Hlavne, aby se predvedl ve dvacitce. Formu ma, stejne tak skvele hrajici Spacek a Chlapik v Americe Treba pusti i Zachu se Zborilem a kluci konecne udelaji alespon semifinale :-/

+3/0
25.11.2016 21:20

J25i37n97d48r54a 61S98t79e45p72a23n85e67k 6582356959518

Nachce to trenéra aby urcil co vlastne ma mancavt hrát treba i za stavu 3:0????................Pešot,Pokorny a slavné Hacken by meli táhnót co nédál

+1/−3
25.11.2016 20:49

J71a77n 74M91i94c68h15l 1376831216594

Nj, trener se u nas uz dlouho nevyhazoval ;-D

Ale chapu, ze pri takove tragedii, jakym je treti misto, tri body ztrata na prvniho a prohra s druhym celkem v prodlouezni, to musi padat hlavy! :-)

J31i44ř56í 58V31i25n88k90l98e24r 1931617860329

Gottwaldov míří do baráže. S Hamrlíkem, který konečně zaplatil pokutu, to vyhráli;-D

+3/−9
25.11.2016 20:43

J42a38n 42M26i77c87h29l 1436251856184

Treba si brzo strihnou derby se Vsetinem :-)

0/−1
25.11.2016 21:02

R70u50d54o20l12f 87P34l26š70e59k 8224568156687

Tak upřímně, buďme rádi za bod. Dvě třetiny jsme tahali za kratší konec....

J37i86n29d69r49a 59S53t47e46p88a22n15e36k 6692616819258

velmi štastné a hodne vitezství Libecu v prodlozeni,sudi pomáhal pr.de.láčum jak névíc to šlo,hlavni je za 3 body nevyhrál,škoda že kometa nepromenila vylozené šance,byl by klid

+1/−19

M84i21c18h65a61l 41B82r52ň92á62k 6174984417218

Za tohle si pánové můžou jen a jen sami. Žádnej rozhodčí či někdo jinej. Venku naprosto neumí hrát.

+10/0
25.11.2016 20:39

J40a82n 68K88l82á40s52e17k 6558244828319

Hokej se taky hraje ze zabezpečené obrany. To by snad ten tým našich trenérů už mohl vědět. Pokud máme komfortní náskok, není jediný důvod honit soupeře po celém ledě a propadat v obraně.

J95i45t48k14a 77P80a32v67l80í78č51k72o77v64á 6936816396297

Nevadí, dotáhnul se bodově na Třinec. A to vám dali takový náskok, abyste tolik nebrečeli.

+4/−5
25.11.2016 20:46

P61a25v15e24l 15Š39m44í97d 7804858689222

Jindro ty voule,stačilo proměnit jednu přesilovku navíc a tu nám ti "tebou nepřející rozhodčí",přece dali.Hledej problém u nás a ne v rozhodčích. Líbači využili jenom našeho zaváhání,nic víc,takže jsou lepší,howg.

P93a12v27e45l 36Š83m11í49d 7804408199692

blábol,Líbači nejsou žádný válec,viděli jsme co hráli ze začátku,na koně jsme je posadili sami,

0/−7

L79u10k45á98š 67P51a57v47l27í15k 2241477222844

Jen jestli se spis Tygri pomaleji nerozjizdeli. Je to jen o uhlu pohledu. Zalezi,komu fandite.

+2/0
25.11.2016 21:09

P22a19v85e56l 81Š21m21í63d 7854838509752

mohli se rozjíždět jak chtěli,dvě branky jsme jim darovali,takže.........

J87i86r79k33a 50B70l90a63h33i57č 9974571259242

ty vado, ty zoufalci :-) tři minuty je nepustí z pásma a pak dostanou bezpečně gól .... Rv