Pastrňák s Krejčím se trefili za Boston, Voráček asistoval a rval se

V přímém souboji dvou nejlepších střelců dosavadního průběhu sezony NHL se sice radoval z výhry 4:3 po prodloužení Sidney Crosby, gólově prosadit se však dokázal jen David Pastrňák. Boston si díky němu odvezl z Pittsburghu alespoň bod za remízu 3:3, když nejprve asistoval u trefy krajana Davida Krejčího a v 54. minutě sám zařídil vyrovnání. Dařilo se i Jakubu Voráčkovi, jenž asistoval už u desáté výhry Flyers v řadě.

V36o35j29t44ě37c45h 72G21r92o75s16s 9949734815836

10. výhra v řadě pro Flyers, to je fantazie!R^ Jen tak dál.

M25i61c24h41a53l 89I41l45l91e95k 7687421361189

Ten hit byl čistý, ale Voráček i tak dobrý..;-)

+5/0
15.12.2016 9:21

A66n73d50r35e78j 46K61r25á58l 7975846115535

Dobry, ale bitku nevyhral, 2 minuty navrch a jeste 5 minut z ledu nejlepsi hrac... :-(

0/0
15.12.2016 10:07

F73i74l50i28p 70Z34e31m95a40n 8615737502824

Ale ten tym to nastartovalo. Kdyz ten tym vidí, ze se jejich nejlepsi hrac (nebo jeden ze dvou) bije za ostatní, tak začnou makat jeste vic. Viz. rozhovor se Schennem

+2/0
15.12.2016 12:01

P49a47v18e64l 34N97o72v90á94k 2855377892852

Pasta super, se štěstím, ale to přeje připraveným a on prostě za tím pukem šel jak lovecký pes za liškou.

Gudas krásná přípravka na gól, a pak ještě dojel až do brány pro případnou dorážku. A pak že je jen drsňák, kdepak, umí i hezký hokej.