Pastrňák s Krejčím se trefili za Boston, Voráček asistoval a rval se

V přímém souboji dvou nejlepších střelců dosavadního průběhu sezony NHL se sice radoval z výhry 4:3 po prodloužení Sidney Crosby, gólově prosadit se však dokázal jen David Pastrňák. Boston si díky němu odvezl z Pittsburghu alespoň bod za remízu 3:3, když nejprve asistoval u trefy krajana Davida Krejčího a v 54. minutě sám zařídil vyrovnání. Dařilo se i Jakubu Voráčkovi, jenž asistoval už u desáté výhry Flyers v řadě.

V21o44j54t42ě58c39h 49G65r84o58s15s 9249304955946

10. výhra v řadě pro Flyers, to je fantazie!R^ Jen tak dál.

M14i56c60h38a59l 93I19l63l30e85k 7847461831979

Ten hit byl čistý, ale Voráček i tak dobrý..;-)

+5/0
15.12.2016 9:21

A50n68d16r56e84j 96K23r74á82l 7855616245285

Dobry, ale bitku nevyhral, 2 minuty navrch a jeste 5 minut z ledu nejlepsi hrac... :-(

0/0
15.12.2016 10:07

F65i10l36i18p 26Z73e32m61a37n 8975767642354

Ale ten tym to nastartovalo. Kdyz ten tym vidí, ze se jejich nejlepsi hrac (nebo jeden ze dvou) bije za ostatní, tak začnou makat jeste vic. Viz. rozhovor se Schennem

+2/0
15.12.2016 12:01

P85a40v81e15l 48N56o62v87á14k 2745217762552

Pasta super, se štěstím, ale to přeje připraveným a on prostě za tím pukem šel jak lovecký pes za liškou.

Gudas krásná přípravka na gól, a pak ještě dojel až do brány pro případnou dorážku. A pak že je jen drsňák, kdepak, umí i hezký hokej.