Pastrňák s Krejčím se trefili za Boston, Voráček asistoval a rval se

V přímém souboji dvou nejlepších střelců dosavadního průběhu sezony NHL se sice radoval z výhry 4:3 po prodloužení Sidney Crosby, gólově prosadit se však dokázal jen David Pastrňák. Boston si díky němu odvezl z Pittsburghu alespoň bod za remízu 3:3, když nejprve asistoval u trefy krajana Davida Krejčího a v 54. minutě sám zařídil vyrovnání. Dařilo se i Jakubu Voráčkovi, jenž asistoval už u desáté výhry Flyers v řadě.

V79o84j11t44ě51c75h 80G19r77o11s41s 9479764925856

10. výhra v řadě pro Flyers, to je fantazie!R^ Jen tak dál.

M62i94c27h34a48l 92I59l75l43e50k 7237141791139

Ten hit byl čistý, ale Voráček i tak dobrý..;-)

+5/0
15.12.2016 9:21

A51n13d52r79e36j 47K19r60á88l 7245606415555

Dobry, ale bitku nevyhral, 2 minuty navrch a jeste 5 minut z ledu nejlepsi hrac... :-(

0/0
15.12.2016 10:07

F98i32l24i48p 23Z23e84m90a53n 8625477862114

Ale ten tym to nastartovalo. Kdyz ten tym vidí, ze se jejich nejlepsi hrac (nebo jeden ze dvou) bije za ostatní, tak začnou makat jeste vic. Viz. rozhovor se Schennem

+2/0
15.12.2016 12:01

P59a44v83e71l 76N35o93v59á97k 2415537242762

Pasta super, se štěstím, ale to přeje připraveným a on prostě za tím pukem šel jak lovecký pes za liškou.

Gudas krásná přípravka na gól, a pak ještě dojel až do brány pro případnou dorážku. A pak že je jen drsňák, kdepak, umí i hezký hokej.