Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

Tak jsou i jiné série než jenom vítězné, že...:-P

doporučit
20.12.2016 7:37

F49i18l55i35p 14K17o76l45b87á41b19e42k 4817497531

Po delší době několik postřehů k Flyers:

"10-game win streak" je minulostí, Letci musí zpět na led. Poslední dva zápasy se moc nepovedly, hráči nevydrží v plném tempu a nasazení po celých 60 minut, třetí třetiny hrají až zbytečně pasivně.

Voráček střídá hvězdné okamžiky (viz. nedávno dorovnaný zápis Lindrose - 2 čtyřbodové zápasy za sebou) s horšími. Drží si průměr bod/zápas a herně je tam, kde předloni. Ovšem na můj vkus někdy situace přehrává, příliš drží kotouč na holi a přesilovky v jeho podání vyznívají jako den a noc. Tým na něj hodně spoléhá (TOI/GP 19:51), hraje nejdůležitější ofenzivní chvíle. A dokonce udělal kladný posun v defenzivě.

Gudas je skvělý. Ukazuje hokej, který už hrával v Tampě. Sice se u něj objeví občasná chyba nebo nedohlídá soupeře, ale po stopce se dal dohromady. Přesně jak říkal, je usměrněný. Zdobí jej čisté hity, vyhrané souboje, přesné rozehrávky a slušná střela. S Provorovem (ten v týmu roste do pozice obránce č. 1) nejlepší bek Flyers.

Ve složité situaci se nachází Neuvirth. Možná to vypadá předčasně, ale pro mě je hlavním favoritem na přestup, případně neprodloužení smlouvy. Mason se stabilizoval a Stolarz je na NHL připravený. Jen výkony z loňské sezóny nebo delší zranění Masona přesunou trumfy na jeho stranu.

Dva zápasy (b-2-b) do Ježíška, Mason - Stolarz zřejmě fifty fifty. Chtělo by to alespoň 3 body.