Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

M63a96r87t54i38n 26H59o52r96a 4125305880692

+15/0
doporučit
22.12.2016 20:57

V15o31j51t94ě78c28h 64G46r50o34s27s 9729364815736

Ševci bravo!R^ Dneska to byla velmi důležitá výhra. Uhrát desítku je určitě v našich silách, teď jsme jí zase o něco blíž.

+11/−1
doporučit
22.12.2016 21:15

L14a10d33i71s55l30a11v 53P30a31v94l48a32t73a 9753665962764

Pardubice mi byly vždy sympatické, ale po tom trapném vyhazovu Maxwella a s Rohlíkem v čele se to mění.

M84a48r95t77i58n 43P49ř14i77b30y73l 4831796420716

Nebojím se slova defenestrace, od druhé třetiny koukat na pitomce Rohlíka jak vypadá jako že přemýšlí, tak to sorry. Za poslední tři roky nad HK vyhrát asi tak 2x, a to dost ještě možná v prodloužení, je na pováženou. První třetina ještě OK, ale pak kvalitativní sešup do 2.ligy. Chybou vedení je, že ty hráče musí namotivovat tak, aby sežrali led. Rohlík je stodukát, a vůbec nechápu jeho pravomoce nad pardubickým hokejem. Až zase, Pavle, budeš chtít porazit Hradec, napiš mi, já koupím hráčům chlebíčky a během tří minut jim vysvětlím, co je motivací porazit jakéhokoliv soupeře.

Jen by mě zajímalo, jak dlouho ještě bude trvat tento stav. Je to jen o motivaci hráčů. A to je Tvoje starost Pavle, vezměte Mariána Jelínka,je vynikající.

K72a52r82e36l 71C79h47r13a50s85t72i17n62a 4373244210935

Ševci konečně v laufu ! Pod novými trenéry se chytili a dá se očekávat jejich spanilá jízda vzhůru tabulkou. Olééé !

+5/0
doporučit
22.12.2016 20:20

L91i70b25o95r 69V34e90n75g93l45á94ř 4784815612794

zlinecek parada, byl to boj ale vitezny. do predkola se urcite dostaneme. Mora a Bolka budou po zakladni casti za nami to vim

+5/−1
doporučit
22.12.2016 22:01

Z85d56e47n38ě83k 37D78o96h50n76a19l 4629290950834

Zkušenost z posledních dnů? Chybující rozhodčí dostanou za trest volno na Vánoce a komise rozhodčích vzkazuje, že může být hůř. Ti slovenští experti v Brně z toho udělali takovou bramboračku, že ani jeden tým nemůže říct, že toho druhého tlačili (nebo ten člověk prostě nechce vidět...). Vítky přijely hlavně bránit a z těch pár šancí dokázali dát gól, kdežto Kometa v přesilovkách nedokázala vytvořit náskok... Nájezdy jsou stále slabé. Jinak snad Bartošák bude ok.

M43i51c33h67a34l 91S31t16e89h84l36í65k 9234731731299

Přál bych Perníkům pořádnýho trenéra, co umí hráče namotivovat.Ať je derby vyrovnaný.Rohlik je jen nagelovana parodie

+3/0
doporučit
22.12.2016 22:24

D60a71v71i78d 19D48u39f12e38k 5200928609789

To, co se děje v Brně, nepotřebuje dalšího komentáře...

+3/−1
doporučit
22.12.2016 20:16

M44i20l92o76š 11H63l98a52v50á37č 9363741777174

Nevím, ale Kometa by se už měla "ze zimního spánku" rychle probudit. Ztráty venku jsou až alarmující a teď začínají ztrácet i doma. Mít 12 přesilovek a nedat gól, to už je docela na pováženou!?

I21v31a39n 24S98v69o36b55o73d43a 6877229200742

Jak píše Babiš ANO bude líp.I v Kometě bude líp.

+1/0
doporučit
23.12.2016 9:33

L75u20k43á45š 14J41u41r59č62i50n82a 2799981309932

Perník je totálně marnej a zralej na padáka, s touhle by rupnul i v Havířově a to měly sekačky ještě pech.. Doufám že oplatky se ještě vyhnou garáži, ale budou to mít těžké, hrajou dobře, ale štěstěna a sudí se k nim obrací zády, dnes Popeláři Trzyniec hráli tužku a stejně mají 3 body. Jinak nechápu Kotletu že chce titul a už potřetí teče s HC Shitkovice Řitěra;-D.

0/−8
doporučit
22.12.2016 20:13

M62a72r95t43i67n 86C31a20j23t36h14a51m61l 3151158986250

Barazovy klub prvni tretina 0-3 ;-D :-P to mam radost! Nyni uz 2-5. Litvinov R^R^R^