Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

M32a20r17t85i57n 50H80o66r43a 4455835900872

+15/0
doporučit
22.12.2016 20:57

V49o35j12t58ě26c82h 33G80r78o67s37s 9349684375816

Ševci bravo!R^ Dneska to byla velmi důležitá výhra. Uhrát desítku je určitě v našich silách, teď jsme jí zase o něco blíž.

+11/−1
doporučit
22.12.2016 21:15

L30a44d45i97s27l94a24v 74P35a81v11l63a14t36a 9613125612694

Pardubice mi byly vždy sympatické, ale po tom trapném vyhazovu Maxwella a s Rohlíkem v čele se to mění.

M98a46r97t10i84n 72P92ř35i59b76y76l 4241296280536

Nebojím se slova defenestrace, od druhé třetiny koukat na pitomce Rohlíka jak vypadá jako že přemýšlí, tak to sorry. Za poslední tři roky nad HK vyhrát asi tak 2x, a to dost ještě možná v prodloužení, je na pováženou. První třetina ještě OK, ale pak kvalitativní sešup do 2.ligy. Chybou vedení je, že ty hráče musí namotivovat tak, aby sežrali led. Rohlík je stodukát, a vůbec nechápu jeho pravomoce nad pardubickým hokejem. Až zase, Pavle, budeš chtít porazit Hradec, napiš mi, já koupím hráčům chlebíčky a během tří minut jim vysvětlím, co je motivací porazit jakéhokoliv soupeře.

Jen by mě zajímalo, jak dlouho ještě bude trvat tento stav. Je to jen o motivaci hráčů. A to je Tvoje starost Pavle, vezměte Mariána Jelínka,je vynikající.

K17a12r98e77l 12C49h37r84a14s96t12i30n98a 4113434780845

Ševci konečně v laufu ! Pod novými trenéry se chytili a dá se očekávat jejich spanilá jízda vzhůru tabulkou. Olééé !

+5/0
doporučit
22.12.2016 20:20

L77i91b64o36r 30V56e13n77g23l62á62ř 4634975682954

zlinecek parada, byl to boj ale vitezny. do predkola se urcite dostaneme. Mora a Bolka budou po zakladni casti za nami to vim

+5/−1
doporučit
22.12.2016 22:01

Z81d77e37n62ě31k 31D92o60h42n47a50l 4329180300164

Zkušenost z posledních dnů? Chybující rozhodčí dostanou za trest volno na Vánoce a komise rozhodčích vzkazuje, že může být hůř. Ti slovenští experti v Brně z toho udělali takovou bramboračku, že ani jeden tým nemůže říct, že toho druhého tlačili (nebo ten člověk prostě nechce vidět...). Vítky přijely hlavně bránit a z těch pár šancí dokázali dát gól, kdežto Kometa v přesilovkách nedokázala vytvořit náskok... Nájezdy jsou stále slabé. Jinak snad Bartošák bude ok.

M85i73c31h16a38l 16S47t30e72h79l56í62k 9834401321879

Přál bych Perníkům pořádnýho trenéra, co umí hráče namotivovat.Ať je derby vyrovnaný.Rohlik je jen nagelovana parodie

+3/0
doporučit
22.12.2016 22:24

D79a33v93i56d 17D73u42f40e16k 5490988389839

To, co se děje v Brně, nepotřebuje dalšího komentáře...

+3/−1
doporučit
22.12.2016 20:16

M50i18l34o31š 14H73l67a26v43á93č 9123821857254

Nevím, ale Kometa by se už měla "ze zimního spánku" rychle probudit. Ztráty venku jsou až alarmující a teď začínají ztrácet i doma. Mít 12 přesilovek a nedat gól, to už je docela na pováženou!?

I89v98a87n 17S19v45o32b71o31d40a 6787669630702

Jak píše Babiš ANO bude líp.I v Kometě bude líp.

+1/0
doporučit
23.12.2016 9:33

L45u39k90á73š 31J57u92r63č77i16n42a 2169761439862

Perník je totálně marnej a zralej na padáka, s touhle by rupnul i v Havířově a to měly sekačky ještě pech.. Doufám že oplatky se ještě vyhnou garáži, ale budou to mít těžké, hrajou dobře, ale štěstěna a sudí se k nim obrací zády, dnes Popeláři Trzyniec hráli tužku a stejně mají 3 body. Jinak nechápu Kotletu že chce titul a už potřetí teče s HC Shitkovice Řitěra;-D.

0/−8
doporučit
22.12.2016 20:13

M32a78r33t60i36n 36C43a16j94t73h49a92m76l 3531968636980

Barazovy klub prvni tretina 0-3 ;-D :-P to mam radost! Nyni uz 2-5. Litvinov R^R^R^