Soužení hokejové dvacítky nekončí, v generálce s USA zase nedala gól

Příprava hokejistů do 20 let na světový šampionát se vyloženě nepovedla. Dvakrát hráli s Kanadou (celkové skóre 0:13) a nezvládli ani generálku proti USA. V ní opět nedali jediný gól a tentokrát prohráli 0:4, všechny branky padly v první třetině.

P44e34t52r 88A52n68d13r96ý81s35e45k 9673311126627

Slo o to se v priprave ztrapnit, souperi nas ted podceni a az budeme hrat na ostro, tak je sfouknem jak svicku

0/0
25.12.2016 20:38

R88o75b47e87r34t 10F79a39j41m37o23n 4698403423

Co hraji vitkovice, co ma hrat repre. Jedna velka bida.

J13i76n85d98ř83i38c62h 65H60o65u30f63e22k 3567586493413

Snad Devils pustí Pavla Zachu k našemu týmu a pozvedneme střeleckou produktivitu,ta nula ve 3 zápasech je hrozivá a to nás na rozjezd čeká mistr světa Suomi...ale držet palce budem kluci naši;-)

+7/0
24.12.2016 11:18

L83a98d76i17s43l21a19v 39P29a73v52l49a66t95a 9123525422534

Myslíš kanonýra Zachu, který dal v NHL ve 29 zápasech 2 góly?

+1/−3
24.12.2016 11:42

K83a17r73e80l 38B97a17m10b35u10l87a 4903359927559

Ja myslim, ze se Zacha modli, aby ho Devils nepustili...

L28a21d45i55s47l74a29v 50P34a82v73l76a29t52a 9843265832684

Proč vůbec hrají přípravy proti Kanadě a Americe, když na ně nemají? Nemá to žádný význam. Ať si vezmou třeba Polsko nebo Maďarsko, to je jejich level.

+3/−7
24.12.2016 10:42

M16a69r21t38i22n 98K19o82č36í 7518566606625

hokejový svaz nás, ale bude ubezpečovat jak jsme na tom dobře a že se nic neděje... jedeme přece podle programu který vymysleli Lener s Králem a už jsou přece vidět výsledky....

+10/−2

K26a62r60e62l 59B79a47m65b52u29l78a 4403249967219

Mozna, ze teoreticky to je vymyslene dobre, ale praxe je zalostna. Krajske vybery mladeze, regionalni treneri...ja osobne z toho mam pocit,ze se to dela akorat, aby si borci udelali carku a napsali splneno. Jim je to u zadku. Navic spousta treneru nedokaze potlacit sve ego.."me prece jikdo nebude rikat, jak trenovat.." a take si urcite nechteji vymenovat opravdu podstatne informace.."prece nebudu vsem rikat to, co vim pouze ja.."

+2/−2
24.12.2016 12:08

J53o25s95e73f 47P87r29o60c13h44á83z92k97a 9869224132875

Tak běžte trénovat sám. Udělejte si licenci a ukažte nám jak se to má dělat.

L75u58k90á32š 15W81i58l37d 5643244480867

A to dokonce letos nejsou podle The Hockey News dva nej týmy (CAN a USA). Švédy tipujou ještě výš.

M70i29l22a54n 75K29o32i94š 4197902311770

Tohle jen ukazuje, v jakém srabu je Český hokej. Mezi světovou elitu už nepatříme.

M59i44l51a15n 39K78o76i38š 4617352421550

Ví? Mě přijde, že si tady pořád někdo hraje na to, že jsme hokejová elita a pak se diví výsledkům.

P52a31v60e60l 28J10a54n48č43a77ř86í86k 2644241964356

No, cenu pro vítěze bodovani letos asi čech nevyhraje.......

Z12d48e21n15e84k 68B31e82d75n85a61r 7767956667269

Hodně povedená příprava, tři zápasy 0:17. Fakt hustý. 180 minut bez vstřeleného gólu a myslíme na medajli.