Soužení hokejové dvacítky nekončí, v generálce s USA zase nedala gól

Příprava hokejistů do 20 let na světový šampionát se vyloženě nepovedla. Dvakrát hráli s Kanadou (celkové skóre 0:13) a nezvládli ani generálku proti USA. V ní opět nedali jediný gól a tentokrát prohráli 0:4, všechny branky padly v první třetině.

P45e47t57r 52A88n14d40r84ý75s20e32k 9543971646137

Slo o to se v priprave ztrapnit, souperi nas ted podceni a az budeme hrat na ostro, tak je sfouknem jak svicku

0/0
25.12.2016 20:38

R37o40b20e59r48t 46F79a54j48m86o63n 4158103183

Co hraji vitkovice, co ma hrat repre. Jedna velka bida.

J68i96n20d97ř83i16c55h 38H76o97u89f97e70k 3887826143323

Snad Devils pustí Pavla Zachu k našemu týmu a pozvedneme střeleckou produktivitu,ta nula ve 3 zápasech je hrozivá a to nás na rozjezd čeká mistr světa Suomi...ale držet palce budem kluci naši;-)

+7/0
24.12.2016 11:18

L65a98d48i17s27l51a79v 77P26a32v59l54a29t41a 9873215792884

Myslíš kanonýra Zachu, který dal v NHL ve 29 zápasech 2 góly?

+1/−3
24.12.2016 11:42

K52a17r26e12l 72B46a94m26b46u57l23a 4453379147379

Ja myslim, ze se Zacha modli, aby ho Devils nepustili...

L44a19d77i27s80l46a74v 86P29a92v62l52a90t79a 9923655422884

Proč vůbec hrají přípravy proti Kanadě a Americe, když na ně nemají? Nemá to žádný význam. Ať si vezmou třeba Polsko nebo Maďarsko, to je jejich level.

+3/−7
24.12.2016 10:42

M27a32r17t98i75n 13K95o62č71í 7208366646555

hokejový svaz nás, ale bude ubezpečovat jak jsme na tom dobře a že se nic neděje... jedeme přece podle programu který vymysleli Lener s Králem a už jsou přece vidět výsledky....

+10/−2

K72a36r59e16l 67B39a42m98b61u26l17a 4533669227929

Mozna, ze teoreticky to je vymyslene dobre, ale praxe je zalostna. Krajske vybery mladeze, regionalni treneri...ja osobne z toho mam pocit,ze se to dela akorat, aby si borci udelali carku a napsali splneno. Jim je to u zadku. Navic spousta treneru nedokaze potlacit sve ego.."me prece jikdo nebude rikat, jak trenovat.." a take si urcite nechteji vymenovat opravdu podstatne informace.."prece nebudu vsem rikat to, co vim pouze ja.."

+2/−2
24.12.2016 12:08

J44o33s60e98f 90P43r33o91c20h68á16z81k64a 9189354472315

Tak běžte trénovat sám. Udělejte si licenci a ukažte nám jak se to má dělat.

L74u33k72á23š 93W43i33l41d 5293184320697

A to dokonce letos nejsou podle The Hockey News dva nej týmy (CAN a USA). Švédy tipujou ještě výš.

M13i10l50a49n 18K12o84i35š 4877102691220

Tohle jen ukazuje, v jakém srabu je Český hokej. Mezi světovou elitu už nepatříme.

M83i12l64a47n 36K57o20i93š 4917822321270

Ví? Mě přijde, že si tady pořád někdo hraje na to, že jsme hokejová elita a pak se diví výsledkům.

P21a87v56e77l 25J78a41n85č56a57ř38í61k 2844511694206

No, cenu pro vítěze bodovani letos asi čech nevyhraje.......

Z25d48e52n10e57k 25B60e81d65n22a93r 7597516577109

Hodně povedená příprava, tři zápasy 0:17. Fakt hustý. 180 minut bez vstřeleného gólu a myslíme na medajli.