Povedený start šampionátu. Junioři přemohli obhájce titulu z Finska

Svátky nesvátky, hokejoví junioři tradičně reprezentují na mistrovství světa. Výběr hráčů do 20 let poslal ze šampionátu v Kanadě domů fanouškům pěkný vánoční dárek. Češi vyhráli nad loňskými vítězi z Finska 2:1.

M17a93r10t88i63n 41K59o85d82a44t 2447686452677

Škoda toho Lakatoše. Veliká škoda. Byl jsem zvědav na Musila. Pokud bude takhle hrát každý zápas tak z něj bude lídr týmu. Parádní výkon. Důrazný, bruslivý a dotěrný "parchant", který se rány nebojí. Děda by měl radost : )

+9/0
27.12.2016 10:04

N55o32r48b33e88r97t 32Š11t95ú80r 2466845821552

Však se taky děda vyjádřil v jednom z posledních rozhovorů, že je hrdý na oba mladý Musily, ale Adam je víc po něm. V dobrým slova smyslu drzej hajzlík:-)

+2/0
27.12.2016 13:21

M52i17r70o83s20l14a91v 44Š35p15r29t72e31l 2978605513303

Nejlepší na ledě Jakub Zbořil. Neuvěřitelně v Kanadě vyrostl.Výborné bruslení, síla v soubojích, a pozičně taky paráda. Navíc konstruktivní. Dobře ho Kometa připravila.

+5/0
27.12.2016 9:59

M88a64r60t18i93n 41K36o57d68a12t 2157976282517

Obránci hráli celkově velmi dobře. V bruslení stačili Finům s přehledem a navrch přidali rozehrávku. A hlavně, nebylo tam žádné nesmyslné posouvání puku po prknech. Naopak, snaha hrát dopředu a něco vymyslet.

P51e12t85r 45V16o63s50t24r26ý 3638840783696

Proboha proč jeden z hrobařů našeho hokeje Lener?

K93a58r36e67l 84V98o37h33n16o38u87t 4758889780627

Spíš mi přišlo, že Finové nehráli to, co měli a chtěli. Jakoby si mysleli, že se Češi porazí sami. V bruslení byli silnější, ale nedokázali to zúročit. Stejně tak bych řekl, že na střely výrazně Finové měli navrch (aspoň po první třetině to bylo dost jasné).

K vyrovnávací brance: brankář střelu pokryl, ale nějak mu proklouzla pod rukou.

Rozhodně to byl pro Čechy dobrý start do turnaje. O celkovém výsledku ale rozhodnou až další zápasy.

K34a31r90e47l 68V91o87h58n78o85u51t 4468349940967

Tak v tom případě se v dalších třetinách Češi rozstříleli.

0/−7
27.12.2016 9:27

S30t18a29n68i40s40l17a98v 79O77u76l62e89h27l34a 9320259398554

Sledovali jsme stejný zápas?? Po první třetině na střely vedli naši 11:7, celkově vyhráli na střely 30:23, to o tom jak měli Finové navrch moc nevypovídá!!

+22/−1
27.12.2016 9:15

K14a65r83e50l 19V70o23h11n90o78u32t 4538909980487

Během přenosu jsem viděl jinou statistiku. Ale budiž, přijímám.

+1/−5
27.12.2016 9:32

M28a51r56t53i62n 28K26o32d21a69t 2907386972407

Během přenosu na US Stream byla statistika střelby ve prospěch Čechů od samého začátku

+6/−1
27.12.2016 9:43

V53o63j36t16ě78c90h 40G45r66o19s97s 9279394265296

Já se díval na ČT, kde měli grafiku IIHF a tam zase v průběhu 1. třetiny naskočil poměr střel 10:5 pro Finy.

+2/0

J34i85r62i 50C97i82z 6744718750367

Mate pravdu, turnaj teprve zacal, pro nas skvele, pro Finy spatne. Na vysledku se podilelo nekolik klicovych veci:

1) Nas asi nadstandartni vykon predevsim v defenzive.

2) Pasivita Finu od druhe tretiny, kdy si nechali vnutit caste prerusovani nebo souboje u hrazeni a branili vetsinou jen od SP s tim, ze pujdou do rychleho kontru (tento system jim nevysel jiz na SP).

3) Dobra strelba nasich beku z prvni, coz Finum vubec neslo.

Hra postavena na cekani chyby u soupere se Finum opet nevyplatila a v dnesnim modernim hokeji u nejlepsich tymu nema misto, protoze tyto tymy si tu chybu dovedou vynutit svojim pohybem v bloku.

+1/0
27.12.2016 12:28

K86a43r72e80l 27Š41e25d69i46v25ý 1950468226

hlavně v první třetině byl Škarek strašný. a všechna čest, jak zvládnul další dvě třetiny. holt, gratulace, ale příště bez toho začátku, poněvadž jsme jasně měli prohrávat 0:1. jen se sudí upískl

J47i86ř39í 18S46v21a65š67e37k 9744368413169

Což o to, výkon kvalitní a výhra zasloužená, ale proti každému lepšímu týmu by tolik neproměněných šancí znamenalo konečnou.

J72i61ř47í 98S14v26a66š63e48k 9794108433419

V téhle kategorii se týmy neustále obměňují. Co bylo před rokem nehraje moc velkou roli.

+1/0
27.12.2016 10:49

M14a76r28t80i13n 50K30o16d10a80t 2377956282667

To nevadí. Růča letěl před pár týdny do Finska, aby se kouknul na to, jak tam vybudovali údajný finský hokejový zázrak. Najednou jejich U20 prohraje, naprosto zaslouženě, právě s Čechy.

M53a54r58t75i87n 10F86l25i32n84t74a 5378788936197

Se Švýcarama to bude boj ... za prvé jsou odpočatí a tímto zápasem pro ně turnaj teprve začíná a za druhé výsledky v přípravě (SUI : USA 3:4 a CAN : SUI 4:3 po prodloužení)

+6/−1
27.12.2016 8:37

M71a79r20t13i84n 59H36a58l58á98š64e89k 2300112128344

V hokeji , je ale někdy lepší být v "laufu" a hrát bez odpočinku.

+2/0

M74a47r63t75i60n 51K15o49d95a41t 2517176292257

Příprava nic neznamená. ..

+1/0
27.12.2016 11:48

M51a65r57t12i40n 93N82e13v79r37l26a 2947981754327

Viděl jsem tedy jen necelou první půlku zápasu (přece jen jsem ráno vstával do práce), ale byl jsm překvapen, jak Finové byli v 1. třetině bezradní. Nehrál jim tam loni ještě Laine? Ale naši zahráli nad očekávání a vyhráli zaslouženě. Jen tak dál, a jak říkal Ivan Hlinka: Hlavně se nepo...t! R^[>-]

S70t17a53n17i28s39l43a57v 97O42u27l70e18h50l70a 9670369598644

Kdybych to neviděl, tak bych nevěřil. Parádní výkon, plný nasazení, pěkných přihrávek a nebojácnosti. Jak řekli komentátoři, největším problémem u našich bylo neproměňování šancí, opravdu si zasloužili vyhrát, před koncem jsem měl strach ať se nezabetonují vzadu a nehrají na remízu a oni toto udělali nakonec Finové!! a naši je 78 sekund před koncem potrestali. Jen tak dále, na Kanadu a USA to pořád ještě není, ale mohl by to být konečně důstojný šampionát od naší 20'.

S35t29a96n65i65s28l34a76v 48O51u21l18e38h31l87a 9670929778454

Vladař - do branky se během zápasu nedostal, Chlapík, Kaše, Špaček, Zbořil. Je toto kostra mužstva??

0/0
27.12.2016 8:45

M54a30r78t79i40n 69P28r94o56k12e73š 3601887382748

Paráda...;-) teď jen z hrušky dolů a připravit se na Švýcary, času na regeneraci moc není

M59a85r40t62i71n 60H41a82l67á74š56e48k 2660952468324

6 hodin rozdíl a Štědrý den, nebo večer- Christmass Eve , se v Kanadě moc nedrží.

T20o52m93á63š 19Š41t64u92r40m22a 2296162700101

Zatím bych krotil nadšení. Je to jeden zápas a možné podcenění soupeřem.

M74a90r10t18i39n 18K22o20d74a55t 2797586652457

Tak Zacha už tyhle chlapecké turnaje hrát nemusí: )

0/0
27.12.2016 10:05

P81e22t91r 25Š44e28f39č11í98k 7336405704709

Neškodilo by napsat třeba počet střel na branku.

0/0
27.12.2016 5:41

M48a69r54o74s 96R19o64s88k21o 4540932568957

gratulujem . hrali ste velmi dobre nebojacne.. palec hore.. len tak dalej

+3/0

P55e72t68r 15Š89t64u52r26s30a 8980288747177

Jsem velice mile překvapen, protože kluci byli lepší herně a také takticky to zvládli velmi dobře. Myslím, že trenér a následně pak hráči odvedli velmi dobrou práci. Jsem zvědav jak zvládnou regeneraci, když už od 19 hodin zase hrají

Z69d67e96n68ě47k 72B66e42r92á42n74e27k 2548275696352

Naši dokázali bruslit s Finy a měli i více šancí. Takže zasloužená výhra. Jen tak dál! Česko, do toho!

+11/−1
27.12.2016 4:28

T98o88m89á55š 25S29e77r27b87u59s 2811321473344

Za mě byli lepší většinu zápasu. Komentátoři často mluvili o skvěle bruslících Finech, ale nebylo vidět, kde jsou lepší. Naopak. Naši bruslili líp. Asi nás Fini podcenili, ale to je jejich problém. Naprosto zasloužené vítězství, kdyby nepadl ten gól před koncem, tak by remíza byla nespravedlivá.[>-]