Povedený start šampionátu. Junioři přemohli obhájce titulu z Finska

Svátky nesvátky, hokejoví junioři tradičně reprezentují na mistrovství světa. Výběr hráčů do 20 let poslal ze šampionátu v Kanadě domů fanouškům pěkný vánoční dárek. Češi vyhráli nad loňskými vítězi z Finska 2:1.

M16a49r37t42i42n 75K67o20d26a37t 2467566812657

Škoda toho Lakatoše. Veliká škoda. Byl jsem zvědav na Musila. Pokud bude takhle hrát každý zápas tak z něj bude lídr týmu. Parádní výkon. Důrazný, bruslivý a dotěrný "parchant", který se rány nebojí. Děda by měl radost : )

+9/0
27.12.2016 10:04

N58o77r38b31e78r73t 66Š65t14ú78r 2966805651602

Však se taky děda vyjádřil v jednom z posledních rozhovorů, že je hrdý na oba mladý Musily, ale Adam je víc po něm. V dobrým slova smyslu drzej hajzlík:-)

+2/0
27.12.2016 13:21

M90i79r60o11s71l72a64v 95Š65p39r45t88e42l 2228365793713

Nejlepší na ledě Jakub Zbořil. Neuvěřitelně v Kanadě vyrostl.Výborné bruslení, síla v soubojích, a pozičně taky paráda. Navíc konstruktivní. Dobře ho Kometa připravila.

+5/0
27.12.2016 9:59

M63a36r15t79i89n 25K77o15d25a56t 2497446582457

Obránci hráli celkově velmi dobře. V bruslení stačili Finům s přehledem a navrch přidali rozehrávku. A hlavně, nebylo tam žádné nesmyslné posouvání puku po prknech. Naopak, snaha hrát dopředu a něco vymyslet.

P56e26t24r 60V17o92s83t78r34ý 3928890133366

Proboha proč jeden z hrobařů našeho hokeje Lener?

K12a16r57e36l 28V81o92h48n36o92u85t 4118149150117

Spíš mi přišlo, že Finové nehráli to, co měli a chtěli. Jakoby si mysleli, že se Češi porazí sami. V bruslení byli silnější, ale nedokázali to zúročit. Stejně tak bych řekl, že na střely výrazně Finové měli navrch (aspoň po první třetině to bylo dost jasné).

K vyrovnávací brance: brankář střelu pokryl, ale nějak mu proklouzla pod rukou.

Rozhodně to byl pro Čechy dobrý start do turnaje. O celkovém výsledku ale rozhodnou až další zápasy.

K24a14r50e65l 90V76o31h96n73o18u19t 4868539330287

Tak v tom případě se v dalších třetinách Češi rozstříleli.

0/−7
27.12.2016 9:27

S26t73a20n89i14s76l49a71v 88O69u49l78e11h73l94a 9440129678624

Sledovali jsme stejný zápas?? Po první třetině na střely vedli naši 11:7, celkově vyhráli na střely 30:23, to o tom jak měli Finové navrch moc nevypovídá!!

+22/−1
27.12.2016 9:15

K78a81r59e47l 23V34o88h19n86o40u21t 4938189130387

Během přenosu jsem viděl jinou statistiku. Ale budiž, přijímám.

+1/−5
27.12.2016 9:32

M46a58r36t10i75n 95K73o42d61a95t 2517966292337

Během přenosu na US Stream byla statistika střelby ve prospěch Čechů od samého začátku

+6/−1
27.12.2016 9:43

V78o72j17t28ě90c54h 46G65r36o95s65s 9259664625406

Já se díval na ČT, kde měli grafiku IIHF a tam zase v průběhu 1. třetiny naskočil poměr střel 10:5 pro Finy.

+2/0

J77i75r40i 75C72i37z 6464178120917

Mate pravdu, turnaj teprve zacal, pro nas skvele, pro Finy spatne. Na vysledku se podilelo nekolik klicovych veci:

1) Nas asi nadstandartni vykon predevsim v defenzive.

2) Pasivita Finu od druhe tretiny, kdy si nechali vnutit caste prerusovani nebo souboje u hrazeni a branili vetsinou jen od SP s tim, ze pujdou do rychleho kontru (tento system jim nevysel jiz na SP).

3) Dobra strelba nasich beku z prvni, coz Finum vubec neslo.

Hra postavena na cekani chyby u soupere se Finum opet nevyplatila a v dnesnim modernim hokeji u nejlepsich tymu nema misto, protoze tyto tymy si tu chybu dovedou vynutit svojim pohybem v bloku.

+1/0
27.12.2016 12:28

K65a14r48e97l 50Š71e36d68i85v18ý 1660138746

hlavně v první třetině byl Škarek strašný. a všechna čest, jak zvládnul další dvě třetiny. holt, gratulace, ale příště bez toho začátku, poněvadž jsme jasně měli prohrávat 0:1. jen se sudí upískl

J36i92ř47í 24S30v59a15š22e89k 9754118973499

Což o to, výkon kvalitní a výhra zasloužená, ale proti každému lepšímu týmu by tolik neproměněných šancí znamenalo konečnou.

J27i88ř46í 92S97v56a58š53e63k 9744328433909

V téhle kategorii se týmy neustále obměňují. Co bylo před rokem nehraje moc velkou roli.

+1/0
27.12.2016 10:49

M77a71r74t60i29n 20K85o44d76a71t 2617386772377

To nevadí. Růča letěl před pár týdny do Finska, aby se kouknul na to, jak tam vybudovali údajný finský hokejový zázrak. Najednou jejich U20 prohraje, naprosto zaslouženě, právě s Čechy.

M44a68r82t39i81n 69F65l86i65n44t68a 5788908886137

Se Švýcarama to bude boj ... za prvé jsou odpočatí a tímto zápasem pro ně turnaj teprve začíná a za druhé výsledky v přípravě (SUI : USA 3:4 a CAN : SUI 4:3 po prodloužení)

+6/−1
27.12.2016 8:37

M50a26r84t64i29n 28H49a48l62á23š29e95k 2490292598234

V hokeji , je ale někdy lepší být v "laufu" a hrát bez odpočinku.

+2/0

M14a34r59t50i75n 92K41o78d67a21t 2507526692427

Příprava nic neznamená. ..

+1/0
27.12.2016 11:48

M80a21r57t47i17n 94N75e90v73r41l94a 2297301254617

Viděl jsem tedy jen necelou první půlku zápasu (přece jen jsem ráno vstával do práce), ale byl jsm překvapen, jak Finové byli v 1. třetině bezradní. Nehrál jim tam loni ještě Laine? Ale naši zahráli nad očekávání a vyhráli zaslouženě. Jen tak dál, a jak říkal Ivan Hlinka: Hlavně se nepo...t! R^[>-]

S15t95a17n77i95s78l30a42v 18O47u12l22e63h47l23a 9590279558554

Kdybych to neviděl, tak bych nevěřil. Parádní výkon, plný nasazení, pěkných přihrávek a nebojácnosti. Jak řekli komentátoři, největším problémem u našich bylo neproměňování šancí, opravdu si zasloužili vyhrát, před koncem jsem měl strach ať se nezabetonují vzadu a nehrají na remízu a oni toto udělali nakonec Finové!! a naši je 78 sekund před koncem potrestali. Jen tak dále, na Kanadu a USA to pořád ještě není, ale mohl by to být konečně důstojný šampionát od naší 20'.

S65t63a97n50i10s82l53a35v 23O54u51l81e50h93l23a 9900809838684

Vladař - do branky se během zápasu nedostal, Chlapík, Kaše, Špaček, Zbořil. Je toto kostra mužstva??

0/0
27.12.2016 8:45

M88a11r21t93i59n 39P51r16o38k37e91š 3611537772278

Paráda...;-) teď jen z hrušky dolů a připravit se na Švýcary, času na regeneraci moc není

M66a37r41t65i28n 37H75a51l80á93š53e69k 2480202588754

6 hodin rozdíl a Štědrý den, nebo večer- Christmass Eve , se v Kanadě moc nedrží.

T41o39m64á63š 72Š23t73u72r18m64a 2856112950321

Zatím bych krotil nadšení. Je to jeden zápas a možné podcenění soupeřem.

M65a20r18t42i66n 33K13o31d84a40t 2697346882337

Tak Zacha už tyhle chlapecké turnaje hrát nemusí: )

0/0
27.12.2016 10:05

P56e78t63r 17Š80e93f40č10í53k 7146805504589

Neškodilo by napsat třeba počet střel na branku.

0/0
27.12.2016 5:41

M79a67r56o98s 90R44o85s27k36o 4350682838657

gratulujem . hrali ste velmi dobre nebojacne.. palec hore.. len tak dalej

+3/0

P62e83t21r 76Š39t35u74r11s34a 8270158587897

Jsem velice mile překvapen, protože kluci byli lepší herně a také takticky to zvládli velmi dobře. Myslím, že trenér a následně pak hráči odvedli velmi dobrou práci. Jsem zvědav jak zvládnou regeneraci, když už od 19 hodin zase hrají

Z30d52e93n33ě25k 40B56e87r76á74n55e74k 2578545506502

Naši dokázali bruslit s Finy a měli i více šancí. Takže zasloužená výhra. Jen tak dál! Česko, do toho!

+11/−1
27.12.2016 4:28

T49o11m60á98š 61S69e32r17b67u90s 2401301823444

Za mě byli lepší většinu zápasu. Komentátoři často mluvili o skvěle bruslících Finech, ale nebylo vidět, kde jsou lepší. Naopak. Naši bruslili líp. Asi nás Fini podcenili, ale to je jejich problém. Naprosto zasloužené vítězství, kdyby nepadl ten gól před koncem, tak by remíza byla nespravedlivá.[>-]