Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

F11r20a92n10t72i33š68e24k 11N85o10v42o45t69n27ý 8814736265149

Lidi, ti kluci měli asi 17 a půl hodiny mezi zápasy. Víte, co to je, hrát v tak rychlém sledu? Ubojovali bod, prodloužení 3 na 3 v juniorech je čistě o štěstí, vždyť tam propadají zkušení borci z NHL, tihle kluci nemají vůbec nárok to takticky uhrát, je to prostě loterie, kdo jako první ztratí puk. Spíš bych ocenil ten nápor v závěru normální hrací doby, kdy už toho měli plný kecky a ještě to dokázali zmáčknout a srovnat. Ten bod může nakonec mít dost velkou cenu. A Švýcaři nejsou nazdárci, mají taky několik draftovaných hráčů, řada hráčů už si zkusila švýcarskou ligu, která má vysokou úroveň (vyšší než naše liga). Připočtěte si k tomu, že byli oproti nám úplně čerství, a porážka v prodloužení není žádný průšvih.

+55/0
doporučit
27.12.2016 21:34

K16u10b39a 37L38á96n94s60k10ý 5430564829531

Lidi často říkají a píšou, že by nevadila prohra, pokud je dobrá hra. Dnes to byl pěkný zápas, šancí bylo dost, ale hra dobrá. Byť prohra, tak je to přijatelná prohra. Teď odpočinout a pak na Dány.

+29/0
doporučit
27.12.2016 21:32

M95i40c23h85a79l 77Š40r77á66m57e32k 1783453125389

A já jsem spokojený. Kluci makali a ten bod může mít nakonec cenu zlata. Pokud porazíme Dány, tak právě tenhle bod nám dost možná zajistí 2. místo ve skupině.

+27/0
doporučit
27.12.2016 21:45

F77i78l22i70p 47H61e18j50k94r19l62í71k 8439353724627

Pro vývoj skupiny je bod zlatý. Kluci ho vydřeli krátce po velice náročném zápase s Finy. A Švýcaři hráli v přípravném zápase vyrovnaný zápas s Kanadou - takže slabí opravdu nejsou :-)

+19/0
doporučit
27.12.2016 22:13

K10a52r52e58l 90K72o85p67e86c46k36ý 3754313726781

Nemohu si pomoct, ale zatím na mě Škarek působí jako slabina.

O83t67a 76B15u33r32i58a26n 1457597842287

Klasický zápas proti Švýcarům. Hrálo se převážně před jejich bránou, oni měli pár úniků na studeného golmana a proměnili je. Zato naše góly nás stály spoustu sil. Laikové to budou házet zase na golmana. Já vidím pozitiva v první lajně, Chlapík, Špaček, Nečas, Kaše, to budou podle mě velcí hráči. Slabinu bych řekl že máme ve střelbě, obránci nestřílej přesně a pak z toho místo gólů jsou protiútoky... 2 zápasy 4 body, dobrý jedeme dál [>-]

+12/0
doporučit
27.12.2016 22:10

T86o49m83a79s 73C70e24n29e87k 6897914360173

To je bohužel tak, když se hraje proti úporně bránícím týmům. 1 střela švýcarů za poločas, ale udělali jsme chybu a pak se to veze, protože švýcaři chybu ještě neudělali. Nehrajeme špatně, ale chybí koncovka.

+11/0
doporučit
27.12.2016 20:25

R23u14d38o86l74f 88K18o24m18á62r51e61k 7678989252499

nasi jsou o dost lepsi. vcera to same. problem je strelba, tam je to fakt fatalni.

V30e64r79o85n22i95k24a 44K21o16n71o20p39á77č34o75v26á 8329181552309

Chybí sice ještě jedna třetina... ale naprosto typické a není to poprvé, kdy po dobrém výsledku i výkonu přijde to horší tam, kde bychom měli sbírat body spíš. Odpočatí a nepříjemní Švýcaři, na které se nám nikdy nehrálo dobře (ani v lepších dobách) to vzadu zavřou a vepředu čekají na naše chyby a svoje šance na rozdíl od nás využívají. A nebo na naše fauly, protože přesilovku mají zvládnutou taky líp. Navíc proti tomuto typy soupeře se ještě násobí naše všeobecné problémy (nejen v juniorech) s proměňováním šancí a střelbou vůbec, na které jsme málem dojeli už včera. Celé střídání strávíme sice tzv. v tlaku v útočném pásmu, ale pořád to honíme a vyměňujeme si po rozích, střela z toho buď není žádná anebo jen malina do brankářovy lapačky. Velká škoda. V této skupině je potřeba skončit co nejvýš. Nebo ve čtvrtfinále narazíme na giganty z druhé skupiny a s výpraskem pojedeme zase domů.

+7/0
doporučit
27.12.2016 20:43

F71r49a45n78t15i98š15e52k 51N84o67v20o45t14n28ý 8314966875229

Střízlivě viděno: Kdyby to v polovině zápasu bylo 5:0 pro nás, nebylo by se čemu divit. Pak přišel z celkem ojedinělé akce Švýcarska gól a od té chvíli na nás začala dopadat i únava ze včerejšího mače a už to nejde. Takže žádný propadák, spíš oběť tomu, že máme mezi těmi zápasy fakt nějakých ani ne 18 hodin, což je hrozně málo.

+5/0
doporučit
27.12.2016 20:35

O12t53t41o 22P89e16t36e75r15k21a 4943311605808

Škoda, že Švajc včera nehrál. Mohlo to být férovější utkání.

+5/0
doporučit
27.12.2016 20:34

R34a74d44i18m 45K76a27l18a45s 2150636292341

Řekl bych, že není špatná práce s holí a kombinace, ale stará bolest - nepřesná střelba je viditelná v plné nahotě. Jinak se mi hra docela líbí.

Uvidíme, jak na tom budeme se silami po tom včerejším zápase.

+5/0
doporučit
27.12.2016 20:05

A71n67d88r71e97j 10K21r67á17l 7685956135655

Tvle. Louka trolluje a Zeman s Cajthamlem ho opravujou.. Sem propadl cervi dirou??

R75a35d35i33m 75N83o52v16o50t43n53ý 5166591623797

Tak konecne nekompromisne vyuzita presilovka :-)

F49i14l53i58p 87L41o42u70k79a 4886406498701

Analyzoval jsem si ty svoje negativistické řeči a došel jsem k závěru, že bod ano, opravdu může být zlatý. Dokonce pořád můžeme skupinu vyhrát, což by měl být náš cíl.

Bohužel se ale také chtě nechtě potvrdilo, že včerejší výhra nad Finskem byla opravdu z kategorie těch šťastných, a že tento tým velice pravděpodobně opět skončí ve čtvrtfinále, s uctivým odstupem.

Jediná naše šance je nějakým zázrakem porazit i Švédy a tu skupinu vyhrát. Uvidíme. Je to hokej, od toho se to hraje. To ne jak florbal, kde každý výsledek jasný.

P39e33t56r 64N32o87v42á74k 8116208573360

Dnes zbytečná vyloučení Zbořila a dva goly v přesilovkách.Bohužel Škarek dnes nepodržel a dvě branky jdou za ním.Zlatý bod.Víc bodů jsme si dnes nezasloužili.

+3/0
doporučit

K64u28b94a 15L77á92n70s61k13ý 5650614809431

Škoda, ale kluci se nemají za co stydět, krásný závěr, i po tom včerejším zápase jsme dokázali soupeře tlačit až do konce a zaslouženě jsme vyrovnali. Pak nám takhle uteče soupeř v prodloužení. Ale i přes prohru jsem spokojennej, na hru se dalo dívat, hráli jsme skvěle, jen ty šance dávat. Dáme ještě Dány a pak na čtvrtfinále.