Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

F32r69a15n71t64i97š45e15k 69N43o30v39o45t87n67ý 8674606165249

Lidi, ti kluci měli asi 17 a půl hodiny mezi zápasy. Víte, co to je, hrát v tak rychlém sledu? Ubojovali bod, prodloužení 3 na 3 v juniorech je čistě o štěstí, vždyť tam propadají zkušení borci z NHL, tihle kluci nemají vůbec nárok to takticky uhrát, je to prostě loterie, kdo jako první ztratí puk. Spíš bych ocenil ten nápor v závěru normální hrací doby, kdy už toho měli plný kecky a ještě to dokázali zmáčknout a srovnat. Ten bod může nakonec mít dost velkou cenu. A Švýcaři nejsou nazdárci, mají taky několik draftovaných hráčů, řada hráčů už si zkusila švýcarskou ligu, která má vysokou úroveň (vyšší než naše liga). Připočtěte si k tomu, že byli oproti nám úplně čerství, a porážka v prodloužení není žádný průšvih.

+55/0
doporučit
27.12.2016 21:34

K19u45b17a 35L27á40n71s42k29ý 5530374609921

Lidi často říkají a píšou, že by nevadila prohra, pokud je dobrá hra. Dnes to byl pěkný zápas, šancí bylo dost, ale hra dobrá. Byť prohra, tak je to přijatelná prohra. Teď odpočinout a pak na Dány.

+29/0
doporučit
27.12.2016 21:32

M98i55c48h90a78l 36Š23r76á90m47e43k 1403473985519

A já jsem spokojený. Kluci makali a ten bod může mít nakonec cenu zlata. Pokud porazíme Dány, tak právě tenhle bod nám dost možná zajistí 2. místo ve skupině.

+27/0
doporučit
27.12.2016 21:45

F80i31l52i79p 54H75e33j11k24r44l87í41k 8919653264607

Pro vývoj skupiny je bod zlatý. Kluci ho vydřeli krátce po velice náročném zápase s Finy. A Švýcaři hráli v přípravném zápase vyrovnaný zápas s Kanadou - takže slabí opravdu nejsou :-)

+19/0
doporučit
27.12.2016 22:13

K42a81r37e39l 88K48o75p88e33c92k47ý 3284963736931

Nemohu si pomoct, ale zatím na mě Škarek působí jako slabina.

O89t94a 30B20u74r85i10a58n 1207687612427

Klasický zápas proti Švýcarům. Hrálo se převážně před jejich bránou, oni měli pár úniků na studeného golmana a proměnili je. Zato naše góly nás stály spoustu sil. Laikové to budou házet zase na golmana. Já vidím pozitiva v první lajně, Chlapík, Špaček, Nečas, Kaše, to budou podle mě velcí hráči. Slabinu bych řekl že máme ve střelbě, obránci nestřílej přesně a pak z toho místo gólů jsou protiútoky... 2 zápasy 4 body, dobrý jedeme dál [>-]

+12/0
doporučit
27.12.2016 22:10

T54o63m55a60s 37C15e13n49e50k 6187104710153

To je bohužel tak, když se hraje proti úporně bránícím týmům. 1 střela švýcarů za poločas, ale udělali jsme chybu a pak se to veze, protože švýcaři chybu ještě neudělali. Nehrajeme špatně, ale chybí koncovka.

+11/0
doporučit
27.12.2016 20:25

R27u59d84o75l19f 63K44o24m29á97r37e71k 7368529202729

nasi jsou o dost lepsi. vcera to same. problem je strelba, tam je to fakt fatalni.

V15e81r94o58n15i56k36a 25K81o10n15o27p27á34č64o27v88á 8119611922769

Chybí sice ještě jedna třetina... ale naprosto typické a není to poprvé, kdy po dobrém výsledku i výkonu přijde to horší tam, kde bychom měli sbírat body spíš. Odpočatí a nepříjemní Švýcaři, na které se nám nikdy nehrálo dobře (ani v lepších dobách) to vzadu zavřou a vepředu čekají na naše chyby a svoje šance na rozdíl od nás využívají. A nebo na naše fauly, protože přesilovku mají zvládnutou taky líp. Navíc proti tomuto typy soupeře se ještě násobí naše všeobecné problémy (nejen v juniorech) s proměňováním šancí a střelbou vůbec, na které jsme málem dojeli už včera. Celé střídání strávíme sice tzv. v tlaku v útočném pásmu, ale pořád to honíme a vyměňujeme si po rozích, střela z toho buď není žádná anebo jen malina do brankářovy lapačky. Velká škoda. V této skupině je potřeba skončit co nejvýš. Nebo ve čtvrtfinále narazíme na giganty z druhé skupiny a s výpraskem pojedeme zase domů.

+7/0
doporučit
27.12.2016 20:43

F15r48a37n13t85i74š22e84k 30N30o93v92o39t24n26ý 8424236305959

Střízlivě viděno: Kdyby to v polovině zápasu bylo 5:0 pro nás, nebylo by se čemu divit. Pak přišel z celkem ojedinělé akce Švýcarska gól a od té chvíli na nás začala dopadat i únava ze včerejšího mače a už to nejde. Takže žádný propadák, spíš oběť tomu, že máme mezi těmi zápasy fakt nějakých ani ne 18 hodin, což je hrozně málo.

+5/0
doporučit
27.12.2016 20:35

O83t57t62o 68P66e50t10e28r81k81a 4653861175578

Škoda, že Švajc včera nehrál. Mohlo to být férovější utkání.

+5/0
doporučit
27.12.2016 20:34

R17a10d42i66m 55K28a80l23a39s 2600786202341

Řekl bych, že není špatná práce s holí a kombinace, ale stará bolest - nepřesná střelba je viditelná v plné nahotě. Jinak se mi hra docela líbí.

Uvidíme, jak na tom budeme se silami po tom včerejším zápase.

+5/0
doporučit
27.12.2016 20:05

A87n20d47r84e75j 80K65r19á28l 7525786705625

Tvle. Louka trolluje a Zeman s Cajthamlem ho opravujou.. Sem propadl cervi dirou??

R24a69d27i11m 89N55o26v21o18t43n96ý 5896161503487

Tak konecne nekompromisne vyuzita presilovka :-)

F20i17l78i50p 48L10o50u88k25a 4456736478951

Analyzoval jsem si ty svoje negativistické řeči a došel jsem k závěru, že bod ano, opravdu může být zlatý. Dokonce pořád můžeme skupinu vyhrát, což by měl být náš cíl.

Bohužel se ale také chtě nechtě potvrdilo, že včerejší výhra nad Finskem byla opravdu z kategorie těch šťastných, a že tento tým velice pravděpodobně opět skončí ve čtvrtfinále, s uctivým odstupem.

Jediná naše šance je nějakým zázrakem porazit i Švédy a tu skupinu vyhrát. Uvidíme. Je to hokej, od toho se to hraje. To ne jak florbal, kde každý výsledek jasný.

P15e53t31r 36N54o22v78á86k 8816378983100

Dnes zbytečná vyloučení Zbořila a dva goly v přesilovkách.Bohužel Škarek dnes nepodržel a dvě branky jdou za ním.Zlatý bod.Víc bodů jsme si dnes nezasloužili.

+3/0
doporučit

K87u16b73a 80L56á67n86s86k31ý 5300194879911

Škoda, ale kluci se nemají za co stydět, krásný závěr, i po tom včerejším zápase jsme dokázali soupeře tlačit až do konce a zaslouženě jsme vyrovnali. Pak nám takhle uteče soupeř v prodloužení. Ale i přes prohru jsem spokojennej, na hru se dalo dívat, hráli jsme skvěle, jen ty šance dávat. Dáme ještě Dány a pak na čtvrtfinále.