Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

V40á82c45l49a30v 68K86o15v32á34ř 4810624621938

Klasika našich repre v zápasech s horším soupeřem: 1. třetinu šlapem nadoraz, 2. trochu polevíme a 3. profesorsky ubráníme...Sice to většinou končí průserem ale budem to dělat furt.

Je velkej rozdíl jít na Rusko nebo na USA/CAN, ale kdo chce kam, pomůžem mu tam.:-/

+32/0
doporučit
29.12.2016 21:30

V84e47r66o46n82i31k42a 11K97o13n11o50p16á96č57o17v78á 8189921932389

Dánové si zasloužili vyhrát, protože kromě první třetiny byli lepší a na rozdíl od nás dokázali v průběhu zápasu reagovat a svoji hru změnit. Už v průběhu druhého dějství jsem teda čekala oddechový čas. Bruslení,pohyb, osobní souboje od druhé třetiny zoufalost, jako kdyby jsme den předtím hráli. Je příšerný, jak nešikovní v zakončení jsme byli i proti brankáři, který rozhodně není žádná klasa a byl celou dobu dost nejistý. No dobrý, tak se zase můžeme těšit na čtvrtfinálový výprask. Nebylo pěkný tenhle zápas sledovat.

+33/−1
doporučit
29.12.2016 21:37

R66a35d42i16m 14N14o15v26o33t76n79ý 5476551503267

Proti Finsku, proti Svycarsku meli zastani. Ale tady uz je nic neomluvi. Jsou to stejni zabari jako predchozi rocniky. Nemaj na to jako mancaft. Mame prilis mnoho prumernych hokejistu.

+32/−1
doporučit
29.12.2016 21:34

L64u80k91á98š 59R38y83c42h47l78ý 5627886573247

Dobře jim tak. Celkem pohledná dynamická hra ve které už podruhé v řadě máme v 25 minutě vést 4:0 a místo toho se trápíme v remizovem výsledku

+25/0
doporučit
29.12.2016 21:16

J54i72n68d68ř65i28c22h 34H40o77u27f37e84k 3747356313123

Po 1.třetině mělo být rozhdnuto !!! Jinak zasloužená výhra Dánů,od druhé části šli po výhře a jasně nás přehráli a náš trenér si toho nevšiml :-) smutný výkon našichRv

+19/0
doporučit
29.12.2016 21:46

K59a56r40e52l 96K26o93p43e10c81k91ý 3934363516241

Jedno pozitivum z dnešnho zápasu: Vladař ukázal, kdo by měl stát v brance pro zbytek turnaje

+19/0
doporučit
29.12.2016 21:45

P57a11v77e14l 21M78a89r31e13k 3409505239806

S dánským hokejem pracuju, takže dost dobře vim, jak na tom jsou. Základní rozdíl je v tom, že v Dánsku může hokej dělat každý, města platí stadiony, dotují mládež, atd., zatímco u nás se to pomalu stal luxusní sport, který musí táhnout rodiče.

H45o29n39z13a 35P12i79t83á95k 3317203330698

Kdyz jsem pred 25 lety zacinal s hokejem, bylo nas v jedne tride 25 hracu ve meste s 13tis. lidmi. Od 3 tridy az po starsi dorost. Muzi u nas hrali 2.ligu, na kterou chodilo 1000 divaku, pri derby 13-15 stovek. Dnes je u nas zimak prazdnej. Mame pripravku a v 3.tride 8 hokejistu vcetne jedne holky. Nic vic. Muzi kaput. Tady se musi bafunari zamyslet cim to je. Jestli hokej jako sport netahne nebo jestli je to pro rodice drahej sport nebo co je vlastne za problem.

+14/0
doporučit
29.12.2016 22:00

J34i36ř22í 56K12v22ě20š 1563726852761

To je těžký, když jsou střelecky impotentní. Oni na ně sice dobře vlítli a třetinu, možná třetinu a půl je zatlačili a dohromady k ničemu nepustili, jenže z toho nevytěžili víc než jednogólový náskok. A ta energie jim v závěru viditelně chyběla.

+14/0
doporučit
29.12.2016 21:50

M59a49r81t40i38n 30S56e45d53l34á85č83e10k 1460869770524

Strašný lemplové, co k tomu napsat... Teď už jen chybí, aby nás začali porážet Japonci, Bulhaři a tak podobně...8-o8-o8-o Prsili se po vítězství s Finama, ale ti jsou evidentně úplně mimo...

+14/0
doporučit
29.12.2016 21:28

M67í23r83a 16Z53i41k17m88u59n10d 2534618248189

S takovou patlaninou chcete vyhrát skupinu????

+14/0
doporučit
29.12.2016 21:22

L72a43d61i52s85l30a48v 55P75a73v73l78a44t48a 9523215192244

Je to stejná bída jako každý rok. Ze skupiny prolezou s odřenýma ušima a pak ve čtvrtfinále tradiční výprask.

+15/−1
doporučit
29.12.2016 21:58

P44a67v87e58l 11B70o16č18e74k 5516775299134

zítra dostanou klepec od švedů a hotovo, navíc naprosto prokaučované, přesilovky obraz zoufalství, obranci jak nazdarci, nevím kdo ještě stale bude tvrdit že tady hrají dobře, zkuste se podivat na CAN, USA , či RUS to je o level výš

+12/0
doporučit

R83o38m26a22n 50Z48i93e11g57l13e22r 4477198421730

Tak o čem to je dnes? Hráli moc rychle za sebou? Ne, prostě jsou to kopyta, co si neumí přihrát a nikdo jim neřekl, že to není vybíjená a účelem není trefit gólmana. Vždyť oni v jasných šancích střílejí přímo do něj.

+12/0
doporučit

P95a67ř45í48k 89J39i27n56d29ř23i41c90h 5450776542961

Už několik let mají všechny naše reprezetační týmy ten stejný problém. Proměňovat šance! Prostě neschopnost vychovat střelce, už je až zarážející. A pokud se to nezmění budeme s těmito soupeři, kteří mají výborně zorganizovanou obranu, prohrávat čím dal častěji.

+11/0
doporučit
30.12.2016 2:09

R76o55b70e88r49t 28B36a12l72a25b23á85n 9632753212

Problém je taky to, že už třetí zápas po sobě si ani nemůžeme postěžovat na rozhodčí.

Prohráli si to v 1. třetině.

Kluci hrají pohledný hokej plný nápadů, ani tvrdost nechybí, ale ta neproduktivita je šílená.

+10/0
doporučit

H67o88n82z57a 40P30i52t84á18k 3437733720628

Ten utocnik jel rychlosti uroven krajsky prebor, stahovacka viditelna asi 3 sekundy dopredu a stejne to tam spadne. Nasi si nic lepsiho, nez USA nebo Kanadu v 1/4 nezaslouzi :-(

+10/0
doporučit
29.12.2016 21:27

R63a57d35o89s53l95a68v 92J53a66n63ý25r 2959748519291

Co je to za klauni? 8-o Ty Dánové nás melou jak nějaký Bulhary.

M83i61c49h96a77l 76Ž40i34t32ň23á31k 9298414438550

To už je jak u A týmu. Před mistrovstvím nejvíc keců. Fanoušci se pak diví i ušima.