Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

V39á74c33l41a57v 16K63o57v25á19ř 4620354491398

Klasika našich repre v zápasech s horším soupeřem: 1. třetinu šlapem nadoraz, 2. trochu polevíme a 3. profesorsky ubráníme...Sice to většinou končí průserem ale budem to dělat furt.

Je velkej rozdíl jít na Rusko nebo na USA/CAN, ale kdo chce kam, pomůžem mu tam.:-/

+32/0
doporučit
29.12.2016 21:30

V85e39r16o79n18i69k36a 65K50o26n29o85p64á55č52o49v67á 8309681722639

Dánové si zasloužili vyhrát, protože kromě první třetiny byli lepší a na rozdíl od nás dokázali v průběhu zápasu reagovat a svoji hru změnit. Už v průběhu druhého dějství jsem teda čekala oddechový čas. Bruslení,pohyb, osobní souboje od druhé třetiny zoufalost, jako kdyby jsme den předtím hráli. Je příšerný, jak nešikovní v zakončení jsme byli i proti brankáři, který rozhodně není žádná klasa a byl celou dobu dost nejistý. No dobrý, tak se zase můžeme těšit na čtvrtfinálový výprask. Nebylo pěkný tenhle zápas sledovat.

+33/−1
doporučit
29.12.2016 21:37

R62a32d82i71m 96N75o32v37o43t56n72ý 5936661493787

Proti Finsku, proti Svycarsku meli zastani. Ale tady uz je nic neomluvi. Jsou to stejni zabari jako predchozi rocniky. Nemaj na to jako mancaft. Mame prilis mnoho prumernych hokejistu.

+32/−1
doporučit
29.12.2016 21:34

L29u55k65á56š 11R73y34c16h22l71ý 5507176153757

Dobře jim tak. Celkem pohledná dynamická hra ve které už podruhé v řadě máme v 25 minutě vést 4:0 a místo toho se trápíme v remizovem výsledku

+25/0
doporučit
29.12.2016 21:16

J41i66n75d75ř32i17c33h 18H21o92u14f37e16k 3697556913973

Po 1.třetině mělo být rozhdnuto !!! Jinak zasloužená výhra Dánů,od druhé části šli po výhře a jasně nás přehráli a náš trenér si toho nevšiml :-) smutný výkon našichRv

+19/0
doporučit
29.12.2016 21:46

K73a29r22e64l 22K70o88p38e25c69k10ý 3554683276601

Jedno pozitivum z dnešnho zápasu: Vladař ukázal, kdo by měl stát v brance pro zbytek turnaje

+19/0
doporučit
29.12.2016 21:45

P91a24v16e27l 89M26a70r95e46k 3549625969456

S dánským hokejem pracuju, takže dost dobře vim, jak na tom jsou. Základní rozdíl je v tom, že v Dánsku může hokej dělat každý, města platí stadiony, dotují mládež, atd., zatímco u nás se to pomalu stal luxusní sport, který musí táhnout rodiče.

H62o18n64z34a 85P76i24t54á49k 3737173890128

Kdyz jsem pred 25 lety zacinal s hokejem, bylo nas v jedne tride 25 hracu ve meste s 13tis. lidmi. Od 3 tridy az po starsi dorost. Muzi u nas hrali 2.ligu, na kterou chodilo 1000 divaku, pri derby 13-15 stovek. Dnes je u nas zimak prazdnej. Mame pripravku a v 3.tride 8 hokejistu vcetne jedne holky. Nic vic. Muzi kaput. Tady se musi bafunari zamyslet cim to je. Jestli hokej jako sport netahne nebo jestli je to pro rodice drahej sport nebo co je vlastne za problem.

+14/0
doporučit
29.12.2016 22:00

J33i74ř20í 58K73v52ě20š 1783146302131

To je těžký, když jsou střelecky impotentní. Oni na ně sice dobře vlítli a třetinu, možná třetinu a půl je zatlačili a dohromady k ničemu nepustili, jenže z toho nevytěžili víc než jednogólový náskok. A ta energie jim v závěru viditelně chyběla.

+14/0
doporučit
29.12.2016 21:50

M67a85r14t63i47n 60S22e14d32l79á42č38e88k 1380209680134

Strašný lemplové, co k tomu napsat... Teď už jen chybí, aby nás začali porážet Japonci, Bulhaři a tak podobně...8-o8-o8-o Prsili se po vítězství s Finama, ale ti jsou evidentně úplně mimo...

+14/0
doporučit
29.12.2016 21:28

M90í26r14a 44Z20i37k33m62u66n94d 2404438828229

S takovou patlaninou chcete vyhrát skupinu????

+14/0
doporučit
29.12.2016 21:22

L58a86d61i65s10l71a59v 17P87a61v13l66a32t89a 9453305302624

Je to stejná bída jako každý rok. Ze skupiny prolezou s odřenýma ušima a pak ve čtvrtfinále tradiční výprask.

+15/−1
doporučit
29.12.2016 21:58

P82a17v86e86l 25B67o57č58e79k 5116795649804

zítra dostanou klepec od švedů a hotovo, navíc naprosto prokaučované, přesilovky obraz zoufalství, obranci jak nazdarci, nevím kdo ještě stale bude tvrdit že tady hrají dobře, zkuste se podivat na CAN, USA , či RUS to je o level výš

+12/0
doporučit

R69o49m67a83n 51Z37i71e20g95l53e82r 4387528411520

Tak o čem to je dnes? Hráli moc rychle za sebou? Ne, prostě jsou to kopyta, co si neumí přihrát a nikdo jim neřekl, že to není vybíjená a účelem není trefit gólmana. Vždyť oni v jasných šancích střílejí přímo do něj.

+12/0
doporučit

P14a43ř26í45k 74J77i59n74d34ř71i71c92h 5170506902571

Už několik let mají všechny naše reprezetační týmy ten stejný problém. Proměňovat šance! Prostě neschopnost vychovat střelce, už je až zarážející. A pokud se to nezmění budeme s těmito soupeři, kteří mají výborně zorganizovanou obranu, prohrávat čím dal častěji.

+11/0
doporučit
30.12.2016 2:09

R36o32b80e42r26t 64B15a93l92a57b51á86n 9622133572

Problém je taky to, že už třetí zápas po sobě si ani nemůžeme postěžovat na rozhodčí.

Prohráli si to v 1. třetině.

Kluci hrají pohledný hokej plný nápadů, ani tvrdost nechybí, ale ta neproduktivita je šílená.

+10/0
doporučit

H92o81n81z67a 56P51i10t37á77k 3157193620908

Ten utocnik jel rychlosti uroven krajsky prebor, stahovacka viditelna asi 3 sekundy dopredu a stejne to tam spadne. Nasi si nic lepsiho, nez USA nebo Kanadu v 1/4 nezaslouzi :-(

+10/0
doporučit
29.12.2016 21:27

R72a75d47o61s22l97a79v 76J60a73n59ý31r 2649738929761

Co je to za klauni? 8-o Ty Dánové nás melou jak nějaký Bulhary.

M10i68c11h83a89l 19Ž94i44t81ň41á17k 9318454918770

To už je jak u A týmu. Před mistrovstvím nejvíc keců. Fanoušci se pak diví i ušima.