Kometa opěvuje zelenáče v masce, Jekel pomohl k brněnskému probuzení

Těžko říct, zda se cítil víc nesvůj před hloučkem novinářů, nebo předtím v brankovišti. S Pavlem Jekelem každopádně cloumala tréma. „Byl jsem nervózní až do 60. minuty,“ vyznal se brankářský zelenáč hokejové Komety Brno.

M42i42c27h96a41l 58B80r13ň43á48k 6954924527848

Mimochodem, Miklík hned v prvním zápase ve Finsku 2 góly a jeho tým vyhrál 2:1...

+1/0
29.12.2016 17:41

J59a77n 98K85l30á15s93e93k 6468434838679

Jekel měl pár nejistých zákroků, ale jinak proti silnému soupeři obstál. Ale byl to jen jeden zápas, takže ho soupeř ani nemohl mít přečteného. Jinak ale předpokládám, že ho postavili spíš z nouze - Vejmelka už měl na svědomí příliš gólů a Čilo se ještě zotavuje po zranění.

0/−1
29.12.2016 15:22

P47a65v10e13l 11Š46m33í26d 7354258939772

samozřejmě že z nouze,pořád čekali,že se Karel vzpamatuje,bohužel. pro mě teda velké zklamání a bojím se že to je jeho konečná v Kometě.

0/0
29.12.2016 18:51

P79a69v32e98l 22Š42m11í29d 7454498319822

pane Pokorný,přestaňte plácat a nedělejte z nás .....Vejmelka toho měl hodně? přesto jste mu nechali Jekela dělat dvojku už tuším 2.-3.zápas a až po problémech,které ostatně Velmelka měl v každém zápase jste ho vyměnili. Navíc,včera chytal v Třebíči,aby toho teda měl ještě víc.;-D;-D;-D. Inu mluviti stříbro,mlčeti zlato jak na vás ušité.

P88e56t71r 88S72t86r29n20a65d 6166587169945

Ještě by stálo za to napsat, že Vejmelka chytal v současně hraném utkání v Třebíči (výhra 4:3 v prodloužení nad posledním Mostem).