Kometa opěvuje zelenáče v masce, Jekel pomohl k brněnskému probuzení

Těžko říct, zda se cítil víc nesvůj před hloučkem novinářů, nebo předtím v brankovišti. S Pavlem Jekelem každopádně cloumala tréma. „Byl jsem nervózní až do 60. minuty,“ vyznal se brankářský zelenáč hokejové Komety Brno.

M35i81c79h54a23l 18B39r75ň82á84k 6614114447708

Mimochodem, Miklík hned v prvním zápase ve Finsku 2 góly a jeho tým vyhrál 2:1...

+1/0
29.12.2016 17:41

J80a98n 67K93l89á97s24e92k 6238654558589

Jekel měl pár nejistých zákroků, ale jinak proti silnému soupeři obstál. Ale byl to jen jeden zápas, takže ho soupeř ani nemohl mít přečteného. Jinak ale předpokládám, že ho postavili spíš z nouze - Vejmelka už měl na svědomí příliš gólů a Čilo se ještě zotavuje po zranění.

0/−1
29.12.2016 15:22

P17a76v95e41l 32Š72m67í88d 7514378479642

samozřejmě že z nouze,pořád čekali,že se Karel vzpamatuje,bohužel. pro mě teda velké zklamání a bojím se že to je jeho konečná v Kometě.

0/0
29.12.2016 18:51

P72a80v79e96l 42Š47m15í12d 7984918339682

pane Pokorný,přestaňte plácat a nedělejte z nás .....Vejmelka toho měl hodně? přesto jste mu nechali Jekela dělat dvojku už tuším 2.-3.zápas a až po problémech,které ostatně Velmelka měl v každém zápase jste ho vyměnili. Navíc,včera chytal v Třebíči,aby toho teda měl ještě víc.;-D;-D;-D. Inu mluviti stříbro,mlčeti zlato jak na vás ušité.

P95e56t96r 63S40t69r50n80a56d 6786477559425

Ještě by stálo za to napsat, že Vejmelka chytal v současně hraném utkání v Třebíči (výhra 4:3 v prodloužení nad posledním Mostem).