Kometa opěvuje zelenáče v masce, Jekel pomohl k brněnskému probuzení

Těžko říct, zda se cítil víc nesvůj před hloučkem novinářů, nebo předtím v brankovišti. S Pavlem Jekelem každopádně cloumala tréma. „Byl jsem nervózní až do 60. minuty,“ vyznal se brankářský zelenáč hokejové Komety Brno.

M85i30c32h49a34l 78B59r20ň71á92k 6174674447858

Mimochodem, Miklík hned v prvním zápase ve Finsku 2 góly a jeho tým vyhrál 2:1...

+1/0
29.12.2016 17:41

J75a55n 80K17l53á53s77e48k 6258104118659

Jekel měl pár nejistých zákroků, ale jinak proti silnému soupeři obstál. Ale byl to jen jeden zápas, takže ho soupeř ani nemohl mít přečteného. Jinak ale předpokládám, že ho postavili spíš z nouze - Vejmelka už měl na svědomí příliš gólů a Čilo se ještě zotavuje po zranění.

0/−1
29.12.2016 15:22

P55a42v14e28l 38Š61m92í14d 7634968169942

samozřejmě že z nouze,pořád čekali,že se Karel vzpamatuje,bohužel. pro mě teda velké zklamání a bojím se že to je jeho konečná v Kometě.

0/0
29.12.2016 18:51

P20a91v87e85l 52Š22m67í55d 7954848349332

pane Pokorný,přestaňte plácat a nedělejte z nás .....Vejmelka toho měl hodně? přesto jste mu nechali Jekela dělat dvojku už tuším 2.-3.zápas a až po problémech,které ostatně Velmelka měl v každém zápase jste ho vyměnili. Navíc,včera chytal v Třebíči,aby toho teda měl ještě víc.;-D;-D;-D. Inu mluviti stříbro,mlčeti zlato jak na vás ušité.

P93e15t33r 91S10t22r34n73a52d 6366677629185

Ještě by stálo za to napsat, že Vejmelka chytal v současně hraném utkání v Třebíči (výhra 4:3 v prodloužení nad posledním Mostem).