Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

F57i16l26i96p 90K52o43l41b40á94b51e66k 4547907911

Zápas s označením "must win" mají Flyers v kapse.R^ Potěšil vítězný návrat Neuvyho (zejména zákrok zápasu proti Ernemu byl důležitý), Gudas nezvykle útočil, zahrál si na hvězdu zápasu a hlavně odčinil nepovedený zápas s Rags. A Voráčkova přihrávka na Konecnyho gól neměla chybu.

A ClendeningR^R^;-D

O 392. vítězství toho "co na to už nemá";-D ani nemluvě;-)

L59a68d35i25s26l16a77v 39P82a24v37l82a15t49a 9343845762604

Tak Mrázek jako obvykle nemohl za žádný z gólů, takže je to jako by vychytal nulu.

+2/−1
doporučit
8.1.2017 10:16

R46o74b30e33r52t 94Č44e55c96h 6802780332607

Let's go Rangers!!! Tomu rikam hokej,ne ten floridsky odvar. Delo zvlhlo...

M92a52r85e35k 69K62l21u12f48a 3368264404806

Bravo Rangers! Říkal jsem to, že od modrokabátníků odvezeme body. Velká paráda.

I když po první třetině jsem (pravda) měl oči ještě spíš smutné.

+1/0
doporučit
8.1.2017 15:28

V70o18j95t60ě58c63h 90G48r87o91s22s 9799724475476

Neuvirth podal po zranění spolehlivý výkon a pomohl nám tak ukončit sérii 5 proher. Doufám, že se mu takto povede i v dalších zápasech.

+1/−2
doporučit
7.1.2017 23:53

J84a49k98u24b 76Z93e62m54a93n 0

Mrazek a jeho 85 procent. Vic neni potreba dodavat.

+2/−9
doporučit
8.1.2017 8:40

J52a63k97u34b 41Z77e30m95a74n 0

Neuvirth úžasný, podle mě jasný a jediný kandidát letos na Vezinu. Kamarádi brankáři si na něj na farmě zatím budou muset nechat zajít chuť.

+2/−13
doporučit
7.1.2017 21:59

M32a51r90t92i30n 73C73a36j10t15h60a73m55l 3961248736260

Marchanduv večer a slabý Reimer v brance Panthers.

0/−1
doporučit
8.1.2017 2:49

M98a36r11t63i85n 17C62a12j17t94h65a65m16l 3191708256150

A teď tedy Pastrňák versus Jágr. Stream solidní a 10 minut z první třetiny bez gólů.

0/−1
doporučit
8.1.2017 1:28

O49n95d55r91a 28H35u50d49e92c 7576933308956

Hehe, Lainemu vyrostl ve třetí pěknej strom. Jako za starých časů. Krásnej, tvrdej a čistej hit.

Jinak teda, Bolts pěkně jalovi. Hlavně obrana špatná, Cooper by měl pochopit, že dnešní hokej je o bruslení, tedy rychlosti bez puku, ale i s pukem. Koekkoek scratch, místo něj radši hraje Witkoeski...Garrison taky bída, Šustra nekomentuju, ten jak je velkej, tak je špatnej a na dva beky se potom hraje těžko.

0/−3
doporučit
7.1.2017 22:50

M66a82r60t25i78n 93C93a20j45t44h37a89m22l 3771178696930

Bobrovský dnes nechytal a hned Columbus porážka 0-3 poslední třetina. Buhvi zda nebyl už proti Washingtonu nemocen. Zkrátka úspěch Columbusu to je Sergej Bobrovský - Rossija!!!

0/−11
doporučit
8.1.2017 3:52

M94a88r57t50i56n 28C27a33j79t11h60a23m92l 3591688806200

Koukam San Jose- Detroit 4-1 a kdo v brane? Mrazek Petr. Koukam tedy dal, v konec 17 minut ze zaverecne tretiny. Netrva dlouho, jen lehke nahozeni a 5-1. Ptam se jak mohla ceska reprezentace na SP uspet kdyz tohohle kluka zvolila svou brankarskou jednickou? Nemohla. A to se upirali lonske babi leto do zamori vsechny zraky nas poctivych fanousku. Vybrali nanpm tam vsak lempla. Nam zustaly jen pro plac oci.