Jágrův gól Floridě nestačil, Mrázek naopak Detroitu pomohl k bodu

Jaromír Jágr z Floridy v pátek zaznamenal svou devátou trefu sezony, když v přesilovce z 24. minuty otevíral skóre duelu. Domácí Vancouver však dvěma góly otočil výsledek na konečných 2:1. Brankář Petr Mrázek předvedl 34 zákroků proti 37 střeleckým pokusům Buffala, které nakonec udolalo Detroit až 3:2 po prodloužení.

M25i94l72o63s12l15a39v 81K60n31o66p 9944756473543

V článku je výsledek Buffalo-Detroit 3:2 a píše se, že Mrázek dostal 4 branky. On chytal i za Buffalo?

0/0
21.1.2017 8:44

J10a88r33e75k 94W68o63l49f 5340629100

Sakra ještě jsem si na ty Ottawský dresy co má letos Florida nezvykl...

+6/0
21.1.2017 8:15

T61o78m11á76š 84G46a62j67d48a 9851343447585

Jestli se neprobere aspon smith, tak je to v haji, ti dva muzou klidne chybet jeste mesic a dyl.. by mohli jardu konecne trejdnout do pens nebo habs :D

+1/0
21.1.2017 7:56

M67a21r67t23i15n 21C60a69j85t78h84a27m75l 3941148256890

Konecne vim oficialne, ze i porazene muzstvo ziskava bod. Nedavno si tu ze me mistri delali legraci. Jinak prohrat s Buffalem neni dobre. Taky to jde za Mrazkem. Zbyvalo 30 vterin v konec prodlouzeni. Presne stejne jak pri SP Cesko- vyber Evropy.

+1/−10
21.1.2017 7:51

F41i71l11i32p 13L61o96u24k67a 4976566888231

Souhlasím. :-)

Zde prezentováno tak, že Mrázek pomohl k bodu. Pravda však taková, že tým opět nepodržel, když dostal vyrovnávací branku. V prodloužení, kdy třeba být oporou,, selhal opět a nepřipsal si tak výhru. To zdá se býti klíčové, marná snaha.