Jágrův gól Floridě nestačil, Mrázek naopak Detroitu pomohl k bodu

Jaromír Jágr z Floridy v pátek zaznamenal svou devátou trefu sezony, když v přesilovce z 24. minuty otevíral skóre duelu. Domácí Vancouver však dvěma góly otočil výsledek na konečných 2:1. Brankář Petr Mrázek předvedl 34 zákroků proti 37 střeleckým pokusům Buffala, které nakonec udolalo Detroit až 3:2 po prodloužení.

M35i96l21o41s89l19a60v 28K18n78o11p 9974436643313

V článku je výsledek Buffalo-Detroit 3:2 a píše se, že Mrázek dostal 4 branky. On chytal i za Buffalo?

0/0
21.1.2017 8:44

J94a63r61e30k 77W89o83l73f 5870989540

Sakra ještě jsem si na ty Ottawský dresy co má letos Florida nezvykl...

+6/0
21.1.2017 8:15

T90o64m36á67š 62G95a35j12d23a 9531853527455

Jestli se neprobere aspon smith, tak je to v haji, ti dva muzou klidne chybet jeste mesic a dyl.. by mohli jardu konecne trejdnout do pens nebo habs :D

+1/0
21.1.2017 7:56

M26a41r38t14i63n 53C76a90j90t75h91a90m12l 3271548456440

Konecne vim oficialne, ze i porazene muzstvo ziskava bod. Nedavno si tu ze me mistri delali legraci. Jinak prohrat s Buffalem neni dobre. Taky to jde za Mrazkem. Zbyvalo 30 vterin v konec prodlouzeni. Presne stejne jak pri SP Cesko- vyber Evropy.

+1/−10
21.1.2017 7:51

F22i46l53i90p 63L68o63u81k20a 4476126178621

Souhlasím. :-)

Zde prezentováno tak, že Mrázek pomohl k bodu. Pravda však taková, že tým opět nepodržel, když dostal vyrovnávací branku. V prodloužení, kdy třeba být oporou,, selhal opět a nepřipsal si tak výhru. To zdá se býti klíčové, marná snaha.