Jágrův gól Floridě nestačil, Mrázek naopak Detroitu pomohl k bodu

Jaromír Jágr z Floridy v pátek zaznamenal svou devátou trefu sezony, když v přesilovce z 24. minuty otevíral skóre duelu. Domácí Vancouver však dvěma góly otočil výsledek na konečných 2:1. Brankář Petr Mrázek předvedl 34 zákroků proti 37 střeleckým pokusům Buffala, které nakonec udolalo Detroit až 3:2 po prodloužení.

M74i39l98o81s71l73a78v 60K19n20o76p 9234956453803

V článku je výsledek Buffalo-Detroit 3:2 a píše se, že Mrázek dostal 4 branky. On chytal i za Buffalo?

0/0
21.1.2017 8:44

J88a57r96e67k 92W39o39l21f 5380499300

Sakra ještě jsem si na ty Ottawský dresy co má letos Florida nezvykl...

+6/0
21.1.2017 8:15

T85o37m88á43š 22G69a63j14d84a 9341593987515

Jestli se neprobere aspon smith, tak je to v haji, ti dva muzou klidne chybet jeste mesic a dyl.. by mohli jardu konecne trejdnout do pens nebo habs :D

+1/0
21.1.2017 7:56

M96a90r81t55i82n 61C85a87j12t83h72a52m38l 3431738686440

Konecne vim oficialne, ze i porazene muzstvo ziskava bod. Nedavno si tu ze me mistri delali legraci. Jinak prohrat s Buffalem neni dobre. Taky to jde za Mrazkem. Zbyvalo 30 vterin v konec prodlouzeni. Presne stejne jak pri SP Cesko- vyber Evropy.

+1/−10
21.1.2017 7:51

F28i70l41i51p 86L51o71u74k96a 4166596908591

Souhlasím. :-)

Zde prezentováno tak, že Mrázek pomohl k bodu. Pravda však taková, že tým opět nepodržel, když dostal vyrovnávací branku. V prodloužení, kdy třeba být oporou,, selhal opět a nepřipsal si tak výhru. To zdá se býti klíčové, marná snaha.