Sedlák gólem přispěl k divoké výhře, Krejčí alespoň zmírnil porážku

Dva čeští hokejisté se střelecky prosadili v nedělním programu NHL. Nováček Lukáš Sedlák se gólem podílel na divoké výhře Columbusu 7:6 po prodloužení z ledu Ottawy, zkušený centr David Krejčí pak platil jen za jediného střelce Bostonu u prohry 1:5 v Pittsburghu. Asistence si ještě připsali David Pastrňák a Radko Gudas s Jakubem Voráčkem.

J34a80r31o42s23l81a15v 98B31e27ň11o 2316487407350

Chicago: 400x v rade uplne vypredane domace hladisko!

M54o43j57m34í88r 28S35k36á86l35a 2920672476

Ty [>-] ZDI už farmaří nebo proč nebyli na ledě? Aby si nepokazili ty fantastické průměry, kterými ohromují celý hokejový svět?;-D;-D;-D

+1/−1
23.1.2017 13:02

L23a22d22i47s13l10a59v 23P97a28v96l63a10t27a 9643735482644

Coreau měl zase jinou obranu než Mrázek.

Z Rangers fora:

"Chlapci by se už mohli probudit, jedna jediná šance při PP, celkem 3 střely na bránu za celou třetinu."

"Jediný štěstí, že Detrpoit je taky hroznej."

"to je hrůzostrašný hokej.taková holomajzna tvl."

"To je fakt vostuda, 3. brankář a my na něj za 2 třetiny pošlem akorát 12 střel, přičemž tak 8-9 z nich byly spíš jen nahození."

"Utrpěli jsme výhru."

+5/−1
23.1.2017 12:42

F88i68l21i37p 67K38o39l66b29á58b48e72k 4817197831

Jsem se překonal, přetrpěl jsem tuhle hrůzošarádu až do konce a chlapce z Rags fóra plně podepisuji (už jsem myslel, že rozumné a chytré fandy Rangers ani nepohledáš...).

+2/0
23.1.2017 13:23

A37n95d97r68e85j 95K72r35á70l 7825256365735

Tak tenhle zapas muze jinak zhodnotit jen naprosty ignorant..

T38o28m78a58s 79S48t89r86i25h98a93v57k37a 6212143408246

Crosby zase nesmyslnej.. Kterej jinej tým může do první lajny dát kluky jako Sheary a Rust a bejt takhle v pohodě?

+1/0
23.1.2017 10:32

F39i98l51i43p 93K93o86l64b57á54b45e56k 4967667471

Jako Krejčího mám fakt v oblibě, ale Crosby si na něm včera úplně smlsnul. Nejdříve jej ve větší rychlosti odstavil, přebruslil a krásně přihrál na gól, pak mu v obraně několikrát zatnul tipec. Jediný jeho zaváhání s Backesem vychytal Murray, což byl asi důležitý okamžik (tuším, že to v tu chvíli bylo 2:1 pro Pens...) pro další vývoj zápasu.

+1/0
23.1.2017 12:29

R86a93d81e79k 91N18ě22m11e30c 1447182605796

KHLR^ a není to ruská hokejová liga;-). NYR olééééééééééééé.

A29n80d95r55e91j 31K22r38á98l 7815756575425

Vcera jsem bohuzel sledoval vecerni zapas Detroitu a musim rict, ze odpornejsi hokej jsem uz roky nevidel.. Puky se jen nahazovaly za branu. Golmani jen prikrejvali.

Nastesti jsem si v noci spravil chut uzasnym predstavenim Letcu. To byla oda na hokej. Greiss fantastickej, uz jsem si myslel, ze protahne serii SO na 3.

M45o86j66m54í92r 55S14k58á50l98a 2250352206

První hvězdou utkání byl zvolen bezchybný gólman New Yorku Henrik Lundqvist, jenž na čisté konto potřeboval 21 zákroků.

;-)

0/0
23.1.2017 8:23

F29i96l59i98p 45K54o43l53b31á39b23e13k 4287757551

Dobře Voras v prodloužení přetlačil Tavarese a Flyers konečně za plný počet!R^:-)

Sedlák taky paráda.R^

+1/0
23.1.2017 8:07

J16i37ř68í 48B93u78r29i43a84n 9523572750194

Ale ten první gól ostrovanů si za rámeček nedá - nejdřív ztratí puk (i když neměl moc času na zpracování), ale víc se mi nelíbilo, že neskočil do té dorážky a jen tam něco předstírá hokejkou (viz zadní záběr)...