Hokejový Hradec po dvou měsících doma nevyhrál, vydřel bod

Hradečtí hokejisté si po více než dvou měsících neužili po domácím zápase vítězné děkovačky. K předcházejícím osmi výhrám za sebou, v nichž svým soupeřům nedali ani jediný bod, jim v neděli tuto výbornou bilanci pokazila brněnská Kometa. A především jeden z jejích hráčů, při porážce 3:4 v prodloužení jim totiž tři branky v základní hrací době vstřelil Hynek Zohorna.

P44a74v67e65l 51Š54m71í91d 7114678949812

jsem zvědav,co na ten "nešetrný" Dymáčkův zákrok "hlava pomazaná" a jestli Kometa napráší atak na Haščákovu hlavu bez puku,pouze za 2 minuty.